Zašto uopšte pišete na forumu? - Strana 13
Strana 13 od 19 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 181 do 195 od ukupno 285
  1. #181

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Malo pobegnem od svakodnevnice.
    Mogu da cutim, a nece niko da me pita zasto cutim.
    Mogu i da sam nadrndana, a ne moram da drzim kez kako bi se pravila da je sve u redu.

    Mogu da se kuckam sa ljudima, koji su mi dragi, sa kojima sam na istim talasnim duzinama i da imam osecaj kao da su pored mene.


    Skupljam svoje "cvetice i leptirice" - dok sam u korovu

  2. #182

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Tu sam svoja.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #183

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Pišem isključivo iz razonode i druženja jer volim upoznati nove ljude
    Oni su mali ali su veliki, odnosno, hoću reći, nisu vie mali ali su dosta veliki da ne budu mali

  4. #184

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Vrlo često iz usamljenosti,a zatim iz vežbe jer mi je potrebna stalnvežba,neprestani kontakt kada je pisana reč u pitanju.Zatim,može se uvek pronaći i neka dobra duša koja želi da razmeni stavove o nekim,meni bitnim pitanjima.Pisanjem na forumu,ukoliko zaista pišete ono što mislite i na način na oji odgovara vašem ritmu,vršite analizu sopstvenih postupaka,čak iako su oni tek u vašim mislima.
    Pišem kako bih ukrotila svoju podsvesnu stranu,kako bih iskoristila sve njene,skrivene snage.Ponekad pišem pokušavajući da pronađem samu sebe.Mnogo je gubljenja,a jako je malo načoina da se pronađemo,da pronađemo sami sebe.Pisanjem pred,uslovno rečeno,publikom kao što je članstvo VC,moguće je doznati o samom sebi mnogo toga,a izloženost kritici drugih ljudi izoštrava sve one talente koje neko u sebi nosi.
    od sveg voća koje sam probala,najbolji ukus imala je dobrota

  5. #185

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Da nema VC-a ja bih po citav dan, a mozda i noc cistila kucu.... ovako mi forum da oduska od metle, sFifera, pajalice, krpe za prozore, krpe za kupatilo, krpe za kuhinju, krpe za prasinu, krpe za kerove, krpe za.... a gde sam stala
    neunistiva zlojebaba!

  6. #186

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Ne znam koji me đavo tera da pišem po forumu...mislim da bih mogao trenutno da radim 100 drugih pametnijih stvari. Možda bi najiskreniji odgovor bio da nisam neki društven tip, ne idem u kafiće jer ne pijem a duvan mi jako smeta, volim da gledam filmove i provodim vreme na internetu prvenstveno zbog znanja koje stičem na njemu ali ponekad pročitam novine i evo sad sam se učlanio u ovaj VC da bih se malo zezao, ne vidim neki ozbiljniji razlog.
    Više se družim na nekim ajde da kažem stručnijim forumima gde razmenjujem iskustva sa drugim koji imaju ista interesovanja ali ovaj mi je baš onako bla bla bla.

  7. #187

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Pocelo je ...sasvim slucajno...a mozda i nije ..
    Trazeci odgovore na samo jedno pitanje ,pocela sam da upoznajem net,njegove dobre i lose srtrane.
    Prvo je pisanje bilo trapavo i svodilo se na razmenu iskustava ,,,,
    A ona je pocelo da biva i drugacije,,,
    Kako je vreme prolazilo ,pisala sam o raznoraznim desavanjima u meni i oko mene
    stilom koji je bio prepoznatljiv.Sve probleme sam iznosila kroz formu koju ni dan danas ne mogu da definisem....cinicnu,,,ironicnu,,,satiricnu....
    lakse su se tako te stvari varile i lakse mi je bilo da ih sagledam sa vedrije strane.Tako da u stvari to nije licilo na kukanja i prenemaganje ,nego na iznosenje istine ,,vrlo bolne ali sa njene smasne strane...
    U stvari ,takavo je i moje gledanje problema....
    Samo sa optimista sa iskustvom i volim da pisem,,,,
    Ovih dana manje ..jer se bavim vrlo ozbiljnim i bitnim stvarima pa mi nesto zatajila inspiracija ....
    Inace ,,ko sto rekoh
    ovaj forum krase vrlo inspirativni ljudi ,,, i kad ne pisem ,,,citam i divim se napisanim postovima
    Iskustvo me je naucilo da se ne izuvam kad ulazim u kucu....Sto sam starija ,ko kanda postajem pametnija ..ili mozda ne ..vrag ce ga znati

  8. #188

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    jedan od razloga je da kazem svoje misljenje i da cujem tudje......ali,to je samo jedan od razloga....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  9. #189

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    ...kurchim se......
    ...hell ain't a bad place to be......

  10. #190

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Jedna od glupih SF knjiga...ali kao što postoji fora da nepostoji glumac koji nije glumio sa glumcem koji nije glumio sa Kevinom Slanninom, tako i ta glupa i jeste jedna velika istina / LeMa, većina ljudi rade ko crnci ili ko rumuni ili ko konji ili da se niko ne uvredi -rade teško / pa su skloni drogi, a droga je laž. U toj knjigi ljudi posle teške rabote blenu u neke monitore na kojima je ništa (kao nekada kada se program završavao i onda ima ništa)
    Tako i ja - volim sve što vole mladi / a možda se ipak samo qrčim

  11. #191

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Zato što sam izrod...i što neke stvari volim da radim drugačije od čopora.
    -Da neke osobe upoznam na bordu, da iz delića, poneke reči ili viđenja stvorim sliku iste,
    -da "dotaknem" one koji sede za tastaturom misleći da ih anonimnost skriva,
    -da kažem neka svoja viđenja, podelim neke snove i nadanja a da mi niko ne uskoči u reč,
    -da uvek imam mogućnost kada ću da učestvujem a kada ne,
    -da skupim pregršt bisera koji su se oteli nekome kada je ličan,
    -da....

    ..umesto da prevrćem očima i uživo slušam kuknjavu poraženih ljudi, razočaranih žena i da klimam glavom. Već 10 godina krstarim NET-om...i mnogo sam stvari naučio, mnogo "podelio" i bogatiji sam zbog vrednih osoba koje sam sreo .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  12. #192

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Citat Sivi kaže: Pogledaj poruku
    -da "dotaknem" one koji sede za tastaturom misleći da ih anonimnost skriva,
    Ne bih se baš složio sa ovim iako imam respekt prema broju tvojih poruka i činjenici da tebe svi znaju. Ja ne vidim ništa loše u anonimnosti sve dok nije zlonamerna. Ko želi uvek može javno da se izjasni na netu u punom sjaju pod svojim imenom i prezimenom recimo na facebook a ja verujem da svi ovde imaju svoj nalog tamo.
    Ne vidim ništa loše u tom simpatičnom skrivanju iza izmišljenih nikova i lepih avatara iza kojih stoji potajna želja da se budi neko drugi, neka osoba koja nam imponuje ili koju zamišljamo prema našim željama. Kao što se i kad gledamo film poistovećujemo sa nekim likom iz filma isto činimo i ovde. Samo što smo ovaj lik stvorili mi, dali mu ime i izgled, i on na ovom forumu živi svoj život.

  13. #193

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Samo opaska kolega rumski:
    - "dotaknem" u mom žargonu znači "upoznam".
    I..ne...nemamo svi ovde nalog na FB. Ja ga nemam i nikada ga ne bih otvorio.
    Drugo...odakle ti da se "skrivamo" ? Ja sam dobar deo srca stavio na "izvolte" baš ovde.
    Toliko.
    Poruku je izmenio Sivi, 20.01.2010 u 22:33
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #194

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    Verujem da je tako.

  15. #195

    Odgovor: Zasto uopste pisete na forumu?

    pisem zato sto su na forumu dragi mi ljudi, od kojih sam samo fizicki odvojena
    - zato sto volim da procitam i misljenja drugih, narocito kada se zakuva na pojedinim temama
    - zato sto ovaj forum ima toliko sarenila, da jednostavno ne mogu da odolim...

    - zato sto me ovaj forum podseca na pijacu, tu su i mladi i stari i oni mojih godina

    - zato sto volim, zato sto mogu i zato sto hocu
    neunistiva zlojebaba!

Strana 13 od 19 PrvaPrva ... 31112131415 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novo na forumu
    Autor Necromancer u forumu Obaveštenja i pitanja u vezi sa Forumom
    Odgovora: 144
    Poslednja poruka: 20.09.2019, 09:34
  2. Iskrenost na forumu
    Autor Kunic u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 229
    Poslednja poruka: 31.07.2015, 13:58
  3. Sta ne volite na forumu?
    Autor love hunter u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 570
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 19:02
  4. Darwin od danas i na vashem forumu
    Autor HLEBmaster u forumu Nauka i tehnologija
    Odgovora: 58
    Poslednja poruka: 16.03.2010, 18:23
  5. Radikali na Forumu po zadatku?
    Autor nenad.bds u forumu Spomenar
    Odgovora: 81
    Poslednja poruka: 22.09.2008, 20:01

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •