Navukao/la sam se na...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 43
  1. #1

    Navukao/la sam se na...

    Setih se one moje priče o igranju bilijara od pre neki dan, pa hajde da priupitamo i ostatak življa.

    Na šta ( ili koga ) ste navučeni ovih dana?


    Ja pored šugavog 8 Ball Pool-a opet počinjem da pijem kafu u nenormalnim količinama, sve mi se kao pije a uveče imam osećaj kao da mi kaktus bubri u želudcu
    I may not be perfect but I'm always me

  2. #2

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    Navukao sam se na igricu hattrick (ponovo), na Lore kao i na pravljenje 3D modela stana u koji se selim uskoro.

    Naravno, tu je i hronična "navučenost" na čokoladu

  3. #3

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    Navučena sam na Lore...za to je "krivac" babaC...
    Navučena sam ovih dana i na kuhinju...samo razmišljam i izmišljam šta ću da kuvam, pečem, mesim...
    Navukla sam se (opet) na filmove...za to je "krivac" beliverka otkako kliknuh na onu Leptiricu i otkrih gomiluuu filmova saS prevodom...
    To bi, za sada, bilo to...do sledećeg "navlačenja"
    Budi pametan i pravi se lud

  4. #4

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    evo vec se par dana skidam sa pardon kikirikija
    mogu ja to, samo kad resim

  5. #5

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    Na lines...kako to meni smiruje zivce, uh milina Bozija...
    U jednom trenutku u životu shvatiš kome je stalo, kome nikad nije bilo, kome više nije, i kome će uvek biti. Zato se ne zamaraj ljudima iz prošlosti, postoji razlog zašto nisu došli u tvoju budućnost.

  6. #6

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    Na online bilijar. Opasno. Skinut cu se sad jer ga danima necu moci igrati hahaha
    Drugo sto me brine, nisam pila kafu...al´sam se navukla na Nespresso..zlata vrijedi. I jutarnji ritual, mada je to jutro nekad u 13h....da pustam mozak na pasu uz svoj voluto i ristretto...ujedat cu dole..
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #7

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    Mis'im, svesni ste kako naslov ove teme zvuci?


    Navukla sam se na Pionirovu cokoladu sa celim lesnicima.
    Na suncokret u nezamislivim kolicinama.
    Na cover verziju jedne pesme.
    Na nespavanje.
    Na Jacobs, 'ladan k'o tastina dusa, i to ranom zorom na prazan stomak.
    Na sljakanje do iznemoglosti, da mogu da zivim k'o covek kad poplacam sve harace
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    Stalno sam u nekim fazama i stalno se na nešto navlačim, mada su te faze uglavnom prolazne..:

    ..na Einstürzende Neubauten, Blixu, Berlin, Deutschland, kurs nemačkog i ne napušĆa me ideja o tom famoznom putovanju negde na sever
    ..Bambi Crnu čokoladu
    ..svakodnevno šminkanje
    ..Antistres mešavinu koju zovu kafom a ona ni nalik
    ..svakovečernje ispijanje čaja sama sa sobom
    ..na trač partiju sa Romkinjama...raduju me i relativizuju moj materijalističko-potrošački pogled na svet
    ..redovno vežbanje
    ..buđenje nikako ne pre podneva

    eto me za koji mesec sa novim spiskom..nepostojana..u svemu osim u opsesiji prema novim saznanjima
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  9. #9

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Navučena sam na Lore...za to je "krivac" babaC...
    Navučena sam ovih dana i na kuhinju...samo razmišljam i izmišljam šta ću da kuvam, pečem, mesim...
    Navukla sam se (opet) na filmove...za to je "krivac" beliverka otkako kliknuh na onu Leptiricu i otkrih gomiluuu filmova saS prevodom...
    To bi, za sada, bilo to...do sledećeg "navlačenja"
    Onda ni slučajno nemoj da isprobavaš Meksiko.
    Vidim ja igra ga moj čoek, igra gospođa B, igraju ovi moji mangaši...aj i ja da probam, jer majmun radi što majmun vidi...
    I bem ti sunce kakva je to zaraza
    Onih palčeva okrenutih na dole sam se nadobijala kol'ko nećeš dok nisam ukapirala kako se igra...al' zato kad sam ukapirala...iha, prosto mi žao što nemaju chat pa da im napišem...LOOOSERS!


    Ja se inače uglavnom navučem na ono što ne valja.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #10

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    ProvirKila na Mexiko
    Nešto mi liči na Vist...ono licitacija...ali, popilo se to veče, te nisam bila bistra da izbistrim pravila...
    I bolje što nema čat...par partija sam zglaJzala jer su se kreteni navadili na mene...i ja da im odgovorim...i...ode mas' u propast


    Nego...danas sam bila na kvantašu i opet kupim Ornel Milano (omekšivač)...sada imam nešto manje od 8 l
    ...a imam i neke druge...ali kada punim mašinu otvorim ormarić...pa kontam da mi unutrI omiljena trenerka/poesteljina/peškir/duks...i sipam Milano...
    Totalno sam navučena na njega
    Budi pametan i pravi se lud

  11. #11

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Navučena sam na Lore...za to je "krivac" babaC...
    Navučena sam ovih dana i na kuhinju...samo razmišljam i izmišljam šta ću da kuvam, pečem, mesim...
    Navukla sam se (opet) na filmove...za to je "krivac" beliverka otkako kliknuh na onu Leptiricu i otkrih gomiluuu filmova saS prevodom...
    To bi, za sada, bilo to...do sledećeg "navlačenja"
    Onda ni slučajno nemoj da isprobavaš Meksiko.
    Vidim ja igra ga moj čoek, igra gospođa B, igraju ovi moji mangaši...aj i ja da probam, jer majmun radi što majmun vidi...
    I bem ti sunce kakva je to zaraza
    Onih palčeva okrenutih na dole sam se nadobijala kol'ko nećeš dok nisam ukapirala kako se igra...al' zato kad sam ukapirala...iha, prosto mi žao što nemaju chat pa da im napišem...LOOOSERS!


    Ja se inače uglavnom navučem na ono što ne valja.

    ja propadoh...dane i dane,noci i noci...
    od sabajle,cim potomak ode u skolu ja zajasim....pa cetri profila....pa iz mene izbije sve najgore...pa mi zao za taj cet jer bi se svadjala ko ciganka ...
    i tako....da poludis...
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #12

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    na indijski orah

    danas sam odoleo - prošlo 9 sati, zatvorila prodavnica zdrave hrane

  13. #13

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    Na gledanje snukera. Buljim u ovaj eurosport ko poludela dan-noc.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  14. #14

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  15. #15

    Odgovor: Navukao/la sam se na...

    ...Vitanovu.

    To je nešto kao Bonžita, samo bolje. Naročito je opaka sa jagodom.

    Njam, gronk, mljac!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •