Pomagajte ljudi - zdravstveni problem...
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 21

Threaded View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    10 Pomagajte ljudi - zdravstveni problem...

    Cao,imam velike probleme sa zdravljem, a dr vise ne verujem, oni su me i unazadili, pa se obracam astrolozima koji su voljni da mi pomognu i vide sta je to sa mnom! Rodjena sam 26.10.1972.god. u 4 20 am u Novom Beceju, a sada zivim u Zrenjinu. Moje muke su pocele sa operacijom stitne 15.11.2006.god. Dijagnoza je Hasimotova struma, tj autoimuno oboljenje, sam organizam je proizvodio antitela sto su ubijala stitnu. To je posledica dugogodisnje upale stitne i to je prouzrokovalo dva benigna tumora, sve su izvadili, i na hormonskoj sam supstituciji. E, sad postaje gadno, posle operacije sam imala tetaniju, grcenje misica, zbog pada kalcijuma. Danas idem kod endokrinologa sa novim rezultatima koji su katastrofalni!!! Hormoni su ok, ali kalcijum je 0,45. Normalne vrednosti su od 1.10-1,35!Niko zivi ne zna sta se to desava sa mnom! Misterija sam za lekare, jos se niko nije toliko patio sa kalcijumom posle operacije stitne! U ovom momentu sedim i placem i zalim sto sam se i operisala Bolje sam se osecala pre operacije, kada sam imala 2 tumora, nego sada!!! Inace, otisla sam kod dr zbog aritmija i tahikardija, a oni su mi pronasli stitnu. Stanje sa srcem je, takodje gore nego pre operacije, a dr. slezu ramenima i kazu da sam anksiozna, da pijem bensedine. Molim vas, treba mi pomoc! Sta je to sa mnom? Da li cu se ja oporaviti, jer ovo ne lici vise na zivot...
    Poruku je izmenio Mish, 01.09.2007 u 15:29

Slične teme

  1. Pomagajte ko Boga vas molim
    Autor NickPA u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 84
    Poslednja poruka: 27.04.2017, 20:54
  2. Devojke pomagajte ! :)
    Autor DobrySchweik u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 20.04.2012, 19:32
  3. Problem sa rezacem
    Autor Buba Erdeljan u forumu Hardverski problemi
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 10.02.2010, 17:53
  4. Zdravstveni kalendar
    Autor DrinChe u forumu Zdravlje
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 01.12.2009, 11:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •