Da li dobar sex odrzava vezu?! - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 101
  1. #16

    12 Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...izgleda da svi imamo različito tumačenje "šta je pisac hteo da kaže s pitanjcem"....

    ...kao što ne valja kad svaka druga stvar u vezi "škripi" tako ne valja ni kad škripi u sexu...dobro je samo kad krevet redovno škripi...
    Tako je...maco Apsolutno romanticHno!

  2. #17

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    ја рецимо не видим да је он мислио на пропалу везу кад нас је то приупитао... мислим, ништа није вечно па ни веза била она у кризи или не, ипак, нећу да мене сад оптужујете да се држим за тај секс ко пијан плота...

    елем, мени је једна од прошлих веза била подржана и обогаћена од стране горепоменуте радње и то ми је једно време било довољно да та веза буде океј, но временом нестаде страсти па ту ни секс није помогао...тако да сад ја звучим можда контрадикторно хтедох рећи све је битно у вези па и секс
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  3. #18

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Nema, ali ne verujem da bi se iko pitao ovo sto se covek pita, da misli na stabilnu, normalnu vezu. Koliko sam ja ukapirala, to moze da ga zanima samo za veze u kojima je samo jos fizicka privlacnost ostala.
    Može, a ne mora. Pitanje je postavio kako je postavio meni nestalo pasulja... pa sam prvo dao odgovor na postavljeno pitanje.
    Citat lav71 kaže:
    ...izgleda da svi imamo različito tumačenje "šta je pisac hteo da kaže s pitanjcem"....[/COLOR]
    ma nemoj i ti da me zbunjuješ, nije dovoljno što on nije bio odredjen, nego sad i ti dolivaš ulje na vatru... valjda koji je odgovor želeo na pitanje, a ne šta da kaže pitanjem.
    Citat lav71 kaže:
    ...a dobar sex je uz sve ostale stvari koje čine vezu bitan u podjednakoj meri da se osećamo zadovoljni i srećni...kao što ne valja kad svaka druga stvar u vezi "škripi" tako ne valja ni kad škripi u sexu...dobro je samo kad krevet redovno škripi...
    A bre lave sad si me razočarao,
    ne valja ni to... Ajde, mrdni malo iz tog kreveta !

    Citat goldie kaže: Pogledaj poruku
    KOliko ja vidim po ovoj temi, muskarci tvrde da dobar sex odrzava vezu a zene tvrde da to nije toliko bitno. Znaci da je muskarcima sex bitniji nego zenama.
    Ne slažem se... Kada je reč o sexu, muškarci samo više vole da se hvale od žena, sa svojom ulogom u krevetu, kao i van njega. Često znaju biti skloni preterivanju. To ne znači da im je sex više bitan nego ženama, i obrnuto. Svuda ima izuzetaka i ekstremiteta
    Citat goldie kaže:
    Evo i ja kao zensko mogu da potvrdim zensko razmisljanje. Sex nije najbitniji i ne moze nista propalo da odrzi.
    Ne znam, ili nisam bio jasan sa drugim delom odgovora, ili ti mene ubrajaš u ženski rod ima da radi a vala i nešto drugo (nije važno kojim redom) tek da ne bi bilo nekih nedoumica oko pitanja moje muškosti.

    Šalu na stranu (ne dižem ruku na lepši pol, niti spadam u egzibicioniste)... i dalje mislim to što sam i rekao.
    Ako nema emocija, onda veza i ne postoji, čime i samo pitanje gubi svaki smisao.
    Poruku je izmenio Arthur Dent, 31.08.2007 u 01:08 Razlog: tačke i zarezi

  4. #19

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    zavisi kome je sta vazno nekom je sex a nekom vise ali u sadasnje vrijeme najvjerovatnije
    u svakom zlu ima nesto dobra

  5. #20

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat veljko yaric kaže: Pogledaj poruku
    zavisi kome je sta vazno nekom je sex a nekom vise ali u sadasnje vrijeme najvjerovatnije

    Ja ovde nis'a ne razume'.

  6. #21

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Dobar sex jos nikom nije naskodio, pa naravno da odrzava zdravu vezu!!
    Love comes again......

  7. #22

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    dobar sex = dobra veza i obrnuto

  8. #23

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat Arthur Dent kaže: Pogledaj poruku
    A bre lave sad si me razočarao,
    ne valja ni to... Ajde, mrdni malo iz tog kreveta !
    ...ne smem......ne da mi žena da se švaleram...

  9. #24

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Ni ja neću da gatam šta je hteo da kaže ili pita drug član, pa ćem da kažem šta sam htela na ovu temu.

    Ni ja ne mislim da je sex više bitan muškarcima ili ženama i slažem se sa Arthurom oko emocija. Sex je samo jedna bitna kockica koja treba da se uklopi u savršen mozaik. A sve kockice vuku jedna drugu. I sve treba da štima. Kad sve štima to se valjda i naziva vezom. Kad ne štima to je bezveze.

    рекох-један од стубова, љубав као прапочетак-страст за вољеном особом имплицира добар секс


    Ja malo više verujem u ljubav nego u sex
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #25

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat Neptun70 kaže: Pogledaj poruku
    Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Da izadjemo iz raspravica , odgovor na ovo pitanje, bez obzira sto sam zensko, je DA, odrzava je uz druge stvari koje podrazumevaju vezu.

    Ali, naravno da to ne znaci da ce je odrzati ako je sve drugo u njoj propalo, emocije, neznost, postovanje... Samo dobar sex brzo ce da prodje, nesto dublje jeste potrebno, ali takodje stojim iza toga da uz sve te divne stvari veze bez dobrog sexualnog zivota i privlacnosti nece veza opstati. Strast, vrelina, hemija, uzbudjenje.. su jako potrebni i bitni, takodje.

    Naravno to je moje misljenje, iskustvo mozda, sto ne mora da znaci za ostale
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  11. #26

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Ovo pitanje: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    meni zvuci kao naglasavanje sexa koji je dobar naspram veze. U pitanju se ne kaze kakva je veza. Zna se samo da je sex dobar. Tako da veza moze biti i losa i dobra i svakakva, pa stoga moj odgovor je da dobar sex ne moze odrzati svaku vezu.

    Pocela sam da filozofiram, ali ovo je odgovor na temu, a to sto postavljac nije vise vremena odvojio da napravi lepsu temu i bolje definise pitanje, to nije moj problem.

  12. #27

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Što bi rekli staaaari Latini....
    Sex bonum pax in domum....
    ODLAZIM ZAUVEK
    ali vratiću se....

  13. #28

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Hm dobar sex neće održati lošu vezu, ali će je loš sex uništiti
    Ćuti i prenesi dalje....

  14. #29

    Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!

    Citat TVO.JA_ kaže: Pogledaj poruku
    Hm dobar sex neće održati lošu vezu, ali će je loš sex uništiti
    ...loš sex će uništiti lošu vezu?...



  15. #30

    05 Odgovor: Da li dobar sex odrzava vezu?!


    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    ...A u zdravoj vezi se podrazumeva da da - ima sjajna,tacna, latinska poslovica,koju znaju apsolutno svi muskarci kada su dobro raspolozeni i ... uspesni

    'zvin'te. aLLy...

    Citat svimigovi kaže: Pogledaj poruku
    Što bi rekli staaaari Latini....
    Sex bonum pax in domum....

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Koja je pesma obelezila vasu vezu?
    Autor Crazy Angel u forumu Ljubav
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 28.11.2015, 19:14
  2. Zena moze odglumiti orgazam - Muskarac celu vezu
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 20.01.2014, 07:43
  3. Može li forum razoriti nečiju vezu???
    Autor zjovan29 u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 20:48
  4. Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 01.12.2009, 23:57
  5. Da li ste dobar muz?
    Autor tipka u forumu Muška kafana
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 22:00

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •