Horarna astrologija - Strana 3
Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 51
  1. #31

    Odgovor: Horarna astrologija

    Evo namucih se da postavim tabelu dostojanstva,posto je u Exell-u klikom na link automatski skidate tabelu u Exell,nije moglo drugacije a tabelu sam sama pravila i mnogo je lakse i jednostavnije za pocetnike.

    Prilog 1777

  2. #32

    Odgovor: Horarna astrologija

    Zamolila bih da mi neko pogleda horarac

    Hocu li se pomiriti sa bivsim momkom?
    Srbobran, 8:11 23.10.2008.

  3. #33

  4. #34

    Odgovor: Horarna astrologija

    Opsednuta sam jednim muskarcem, mesecima ne mogu da ga izbacim iz glave, a mislim da i on ima emocija, u losim smo odnosima jako, duga je prica, nikada nismo imali nista, malo je falilo ali ja uvek pokvarim. Zadnje je rekao da mi zabranjuje da ga zovem, i kontaktiram. Prethodno sam radila kod njega, i dala otkaz danas za sutra, i mislim da ga je to pogodilo, a jos vise to sto radim u kancelariji koju on ne podnosi. Ali po njegovom tonu, recima, svemu rekla bih da bezi od mene.
    Pitanje je da li mu je stalo do mene, ima li sanse da popravimo odnose, i budemo nekada zajedno, u pitanju je ogromna strast, nikada pre nisam se tako osecala.

    ako vam treba vreme pitanja, to je beograd, 23 i 15,

    21.januar 2009

    --------------------------------------------------------------------------------
    Poruku je izmenio NSdjanka, 24.01.2009 u 21:35 Razlog: y=z

  5. #35

    Odgovor: Horarna astrologija

    Kada postavljate horarno pitanje nije potrebno da navedete vase vreme kada ga postavljate, bitno je vreme kada ga horarni astrolog procita i shvati

    Elenna, PP

  6. #36
    Citat promenljiva kaže: Pogledaj poruku
    Odlicna analiza. Iako ne postoji niko treci, ona se odljubila i želi da krene dalje ali ne zna kako da izadje iz te veze a da ga ne povredi, jer zna da on nju jos uvek voli
    e super ste pratim analiziranja i polako ucim , ja se inace bavim astrologijom ali ovaj horar je zakon ,pokusacu da se ubacim sledecom prilikom recimo dal cu dobro proci na ovom sadasnjem poslu 00h37 min 27 maj 2009 bg ,,pozdrav ,,ako imate vremena posaljite koju rec gledam drugu kucu i ascedent i mesec ili sestu kucu ,,nije ovo bas jednostavno

    Citat emily2 kaže: Pogledaj poruku
    Evo namucih se da postavim tabelu dostojanstva,posto je u Exell-u klikom na link automatski skidate tabelu u Exell,nije moglo drugacije a tabelu sam sama pravila i mnogo je lakse i jednostavnije za pocetnike.

    Prilog 1777
    e ljudi kakva je razlika u placidusu i ovom drugom po kome se radi horar a to je regiomontanusu ja imam keplerov program kako da se namesti el znate il to uopste bitno ili ako jeste koja je razlika ,,kako da provalim na kom sistemu kuca sam programiran sada znam da su kuce nejednake ,,,,pozdrav
    Poruku je izmenio NSdjanka, 28.05.2009 u 13:51 Razlog: uzastopni postovi

  7. #37

    Odgovor: Horarna astrologija

    Za horarce koristi Regiomontanus, pogledaj u opcijama.

    Sesto polje u horarnoj predstavlja tvoje podredjene u poslu a ne tvoj posao.
    Kod pitanja u vezi posla zanimace te 10-to polje tj njegov vladar i eventualno 11-to sto je zarada od tog posla, tj tvoja plata. Ti si naravno vladar Asc i Mesec.

  8. #38

  9. #39

    Odgovor: Horarna astrologija

    Malena987, odgovor poslat na PP

  10. #40

  11. #41

    Odgovor: Horarna astrologija

    Ovo je sjajno ! dajte jos primera, pogotovo za posao, mene to trenutno najvise zanima! Dosta znam o natalnoj, ali ovo je izgleda posebna kategorija... Pozdrav svima

  12. #42
    Evo, imam pitanjce. Da li cu i kada dobiti posao u struci (medicina)? Bas se nacekah... , bojim se da me vreme ne pregazi
    Cekam vase analize

    zaboravih da kazem da sam pitanje postavila u Beogradu, ako je to bitno
    Hvala na buducim odgovorima!!!
    Poruku je izmenio NSdjanka, 16.06.2009 u 18:45 Razlog: uzastopni postovi

  13. #43

  14. #44

    Odgovor: Horarna astrologija

    Pozdrav svima, nova sam ovdje, nova sam opcenito u svijetu astrologije, uspjela sam nesto malo shvatiti i naletila na horarnu astrologiju. Sigurno brzam sa stvarima, ali volim proucavati puno stvari istodobno. Ovjde sam zapela sa tumacenjima ptolomejeve karte? Kako se to koristi? Help? Nista s time ne razumijem...

  15. #45

    Odgovor: Horarna astrologija

    Citat znatizeljna kaže: Pogledaj poruku
    Pozdrav svima, nova sam ovdje, nova sam opcenito u svijetu astrologije, uspjela sam nesto malo shvatiti i naletila na horarnu astrologiju. Sigurno brzam sa stvarima, ali volim proucavati puno stvari istodobno. Ovjde sam zapela sa tumacenjima ptolomejeve karte? Kako se to koristi? Help? Nista s time ne razumijem...

    Nema zaista nista prostije od tumacenja ptolomejeve tablice digniteta...Problem kod tebe je sto brzas i zelis da mnogo toga odjednom naucis...Astrologija nikako ne moze da funkcionise dobro, ako je ne pratis redom....deo po deo...Zato si se i zbunila...
    Evo, cim uhvatim malo vise vremena, objasnicu kako se radi sa ovom tabelom...Zaista nije komplikovano...
    Ali pre nego krenes da primenjujes ovu tabelu, moras za svaku planetu znati gde joj je sediste, gde egzaltacija, izgon, pad....gde se dobro oseca, a gde ne....I treba da znas sta znace svi ovi pojmovi...Nakon toga, tabela ce ti biti prosta ko pasulj..

Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Astrologija - nauka ili sujeverje?
    Autor Lady S u forumu Astrologija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 12.12.2008, 21:46
  2. Astrologija drevnih Hebreja
    Autor NSdjanka u forumu Astrologija
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 10.12.2008, 22:21
  3. Karmicka astrologija - prema Martinu Shulmanu
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 12.09.2007, 20:56
  4. Karmicka Astrologija
    Autor sekula u forumu Astrologija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 16.12.2006, 10:21

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •