Zatvaranje moto sezone- NS Time
Prikaz rezultata 1 do 11 od ukupno 11
  1. #1

    Zatvaranje moto sezone- NS Time


    Veliki tradicionalni moto susret, Zatvaranje moto sezone, već petu godinu održava se ispred kluba NS TIME. Petak i subota 7. i 8. septembar biće u znaku motoraša i njihove kulture. Na velikoj bini, najvećoj u Srbiji, čije je premijerno postavljanje upravo na ovom događaju nastupiće dvanaest bendova koji izvode muziku vezanu za ovaj stil života (blues i rock). Na drugom programskom prostoru, unutar kluba NS TIME nastupiće DJ-evi koji će puštati muziku 80-ih i 90-ih. Prateći programi ovog, jednog od najvećih moto okupljanja u Srbiji su:
    • defile po ulicama i bulevarima Novog Sada

    • izbor za najlepši motocikl

    • izbor za najlepši moto par

    • izbor za najlepši motocikl ručne izrade
    • izbor za najskuplji motocikl manifestacije

    • lep, kulturni striptiz

    Za motoraše će biti osposobljen kamp sa svom pratećom infrastrukturom. Program moto skupa Zatvaranje moto sezone je:

    Petak 7. septembar
    19.30 Ragman
    20.30 New mythology
    21.30 Batiskaf
    22.30 Genom
    23.30 Sveti gral

    Subota 8. septembar
    19.30 Alijansa
    20.30 Erupcija
    21.30 Highway
    22.30 Pero deforemero
    23.30 Crash 2

    Izvor:net
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Zatvaranje moto sezone- NS Time

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    • lep, kulturni striptiz
    Ako ništa drugo, moram otići da vidim "lep, kulturni" striptiz
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Zatvaranje moto sezone- NS Time

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    defile po ulicama i bulevarima Novog Sada
    Daću ja njima defile po ulicama. Od toga nema ništa gore, ako si nekuda krenuo i onda naletiš na njih... Možeš da zaboraviš da ćeš stići na vreme!


      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Zatvaranje moto sezone- NS Time

    O gospode bože! Pa dobro Veverice, eto, tačno znaš kada će biti okupljanje, pa ti lepo kreni sat vremena ranije i stižeš gde si pošla.

    Majke mi se trudim da razumem ljude kojima svaka sitnica smeta, ali mi ne ide. Ovom smeta gužva, onom smeta sečenje drveća kako ne bi došlo do havarije, tebi smetaju motoraši...

    Ljudi, živite u gradu, ne na selu. Ako vam smeta život u gradu, preselite se na selo, tamo nema gužve, nema motoraša, mir, tišina i idila. Pustite nas koji volimo gradski život da uživamo u tome.
    Poruku je izmenio Mish, 04.09.2007 u 20:15 Razlog: neprdržavanje uputstva
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Zatvaranje moto sezone- NS Time

    Citat Kunic kaže: Pogledaj poruku
    O gospode bože! Pa dobro Veverice, eto, tačno znaš kada će biti okupljanje, pa ti lepo kreni sat vremena ranije i stižeš gde si pošla.

    Majke mi se trudim da razumem ljude kojima svaka sitnica smeta, ali mi ne ide. Ovom smeta gužva, onom smeta sečenje drveća kako ne bi došlo do havarije, tebi smetaju motoraši...

    Ljudi, živite u gradu, ne na selu. Ako vam smeta život u gradu, preselite se na selo, tamo nema gužve, nema motoraša, mir, tišina i idila. Pustite nas koji volimo gradski život da uživamo u tome.
    Nema to veze bre sa gradom i sa selom. Ali lepo si rekao, ti si taj koji ne razume... U julu mesecu sam sat vremena bila zarobljena u autu na plus četrdeset stepeni sa dvoje male dece dok su oni (njih nekoliko stotina) defilovali bulevarom.

    Ne podržavam nijednu manifestaciju koja remeti normalno funkcionisanje života u gradu, pa bio to susret motoraša ili novosadski polumaraton (iako sam i sama inače maratonac) ili oni biciklisti zbog kojih zatvore pola ulica ili gej parada ili štrajk taksista ili... šta god.
    Poruku je izmenio Mish, 04.09.2007 u 20:16


      Vrh

  6. #6

    Odgovor: Zatvaranje moto sezone- NS Time

    Pa ja ti lepo kažem da se preseliš negde gde nema gužve i manifestacija.

    Ja ne znam da postoji grad na svetu u kome se ne održvaju nikakve manifestacije, ali zato znam mali milion sela u kojima bi ljudi prodali dušu đavolu za makar jedno dešavanje godišnje.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: Zatvaranje moto sezone- NS Time

    J. ga, ja sam popizdela i Merkator kad su otvarali, jer su zagradili pola bulevara Cara Lazara... Možda je i do mene krivica...
    Da imam kratak fitilj - imam...


      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Zatvaranje moto sezone- NS Time

    Previše se nerviraš, opusti se. Sve to traje par sati i obično bude leti i vikendom kada se možeš prošetati i pešice.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: Zatvaranje moto sezone- NS Time

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Subota 8. septembar
    19.30 Alijansa
    20.30 Erupcija
    21.30 Highway
    22.30 Pero deforemero
    23.30 Crash 2

    Izvor:net
    znachi subota je moj dan
    kao prvo Erupcija... momci sviraju extra. svima toplo preporuchujem da dodju da ih slushaju....
    drga stvar.... Pero Deformero... ejbrebre, pa ja ih naprosto obozavam
    Poruku je izmenio silvia, 05.09.2007 u 15:23 Razlog: pogresno citirano


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: Zatvaranje moto sezone- NS Time

    ne propustam takve stvari. pratim ih po celoj vojvodini.

    redovno sam prisutan na zatvaranju sezone kod NS Time-a ( a gde se nalazi taj NS Time???)

    provod je super. naravno za one koji vole motore i ovu vrstu muzike.

    a za VEVERICU: motorasi se sakupe, provozaju jedan krug gradom i odu. ne prave guzvu vec samo malo uspore saobracaj. veci problem je kada oni triatlonci zatvore ceo liman i kruze satima limanskim ulicama. sreca samo pa ne zivim u tome delu grada.
      Vrh

  11. #11
    Sto sam starija, sve vise ne volim moto skupove, a i sama vozim motor.Sve sem samih motora je pocelo da mi se gadi i naravnonikad muzika. Previse se tu sljama skupi, da mi nse to vise ne gleda!



    Za princess: Ako te ko zanima iz Erupcije, javi mi se. Ja sam Sheljina drugarica- bivsa devojka
      Vrh

Slične teme

  1. Vas zivotni moto....
    Autor silvia u forumu Filozofija
    Odgovora: 240
    Poslednja poruka: 24.01.2014, 23:45
  2. Auto-moto biseri
    Autor swba u forumu Auto-moto
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 31.07.2011, 02:36
  3. Moto skupovi
    Autor _baba_ u forumu Auto-moto
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 22.10.2008, 19:21
  4. Party time
    Autor makilli u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.12.2007, 12:12
  5. Punk & Rock festival u NS time
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.12.2007, 10:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •