Školski pravilnik
Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
  1. #1

    Školski pravilnik

    Čitam danas kako je, prema novom školskom pravilniku, granica za ocenu 5 iz vladanja u srednjoj skoli 35 neopravdanih casova. Ranije je učenik sa 25 neopravdanih izostanaka bio automatski izbacivan iz škole, dok danas dve sedmice može da se ne pojavljuje u školi, a da ga niko ne pita gde je bio.

    Da li ste zabrinuti zbog ovakvih propisa? Krećemo li se lagano ka stanju iz Američkih srednjih škola, koje završi tek oko 55% upisanih đaka?


  2. #2

    Odgovor: Školski pravilnik

    zabrinuti!? trebali bi da budemo zabrinuti zbog toga? ma neeee, shta prichash.. pa zar nisi zadovoljan tim postotkom? pa nije valjda da bi ti da zemlja ima pametnu naciju? pih, svashta moja ti.. ko je vidio da u nekoj drzhavi vishe od 80% dobije diplomu..

    poenta je taktichki malo po malo srozati shkolstvo na minimum i od buducih generacija napraviti budale, da, to je dugorochni cilj (ili mozhda kratkorochni!?).. cilj da se shkolarci provuku kroz shkolu (osnovna + srednja) sa 5-6 olakshih predmeta da bi kad izadju iz shkole s ponosom rekli kako oni pojma nemaju matematiku (i to onu osnovnu) kao primjerice, Ameri o geografiji i istoriji da i ne pricham..
    pa da, sve je u taktici.. i zapadu i uvodjenju zapadnih nachina shkolstva.. pa ce za 100 godina (ako nas tad josh bude bilo) biti "nekad bilo sad se spominjalo".. pa da, samo da nam je zapada.. bash ce nam fino biti ako nastavimo slushati taj zapad



    pu, mater im..
    moomoo meee jooouu

  3. #3

    Odgovor: Školski pravilnik

    Prebobala sam srednje skole ,,,,A vec tada sam ripala do neba...Gimnazija ,bajagi nekad strah i trepat ,srozana je da ne mos' vise...Nekad je za upis u istu bilo potrebno da imas poena ..iha,,,poslednjih godina ,tamo odu samo oni koji nisu imali gde (to sad u mojoj varosi)
    a oko tih skola,nicu kafici ,da deca ne bi morala da tabanaju daleko kad uhvate maglu sa casova....
    Bezanje je vec postala praksa,,pa cak i kolektivna bezanja ,,,,
    Secam se da sam od direktora trazila da kazne ceo razred ,,,(cerkin)zbog toga .E onda su neki pokrali dnevnike ,,,djak napao profesora ,,,pa je ta bezanija bila beznacajna....

Slične teme

  1. Pravilnik o ekskurzijama
    Autor Cecara u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 12.10.2017, 13:12
  2. Kruzne trke - pravilnik
    Autor silvia u forumu Auto-moto
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 29.05.2008, 21:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •