NewYorker
Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7

Tema: NewYorker

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    NewYorker

    Devojke videla sam da je u Novom Sadu otvoren New Yorker, pa me zanima da li ste bile, a ako jeste - kakve su stvari, kakve su cene?

    Vredi li doci u NS i videti?

    Pozdrav

  2. #2

    Odgovor: NewYorker

    Citat ivanicabg kaže: Pogledaj poruku
    Devojke videla sam da je u Novom Sadu otvoren New Yorker, pa me zanima da li ste bile, a ako jeste - kakve su stvari, kakve su cene?

    Vredi li doci u NS i videti?

    Pozdrav
    Ih još pitaš...
    Bila i kupila odlične pantalone...sve sa kaišem
    Pa nije loše, ne znam sad da li ti vredi doci baš u NS zbog toga, ima puno drugih boljih razloga za dolazak

  3. #3

    Odgovor: NewYorker

    Ustvari ja i idem u NS iz nekih drugih razloga, nego sam mislila da li vredi da potrosim to malo vremena dok sam tamo na obilazak ove radnje

    Gledala sam njihov sajt i sve izgleda super, verujem da je ipak malo drugacije uzivo

    Kakve su cene?

  4. #4

    Odgovor: NewYorker

    Sad ima neka akcija sniženja, pa možeš naići na neku dobru "krpicu" 50% sniženu....

  5. #5

    Odgovor: NewYorker

    Citat ivanicabg kaže: Pogledaj poruku
    Devojke videla sam da je u Novom Sadu otvoren New Yorker, pa me zanima da li ste bile, a ako jeste - kakve su stvari, kakve su cene?

    Vredi li doci u NS i videti?

    Pozdrav
    Po mom neskromnom mishljenju sranje, garderoba kineska, dodushe jeftina zbog cega su stalne guzve pa ne mozesh ni da privirish, kamoli udjesh...
    Ali dobro ja sam takav covek da mi je bolje kupiti jednu dobru stvar nego 15 loshih
    Mada ono mozda i moze neshto da se izbunari ko ima zelje i vremena...

    Bila sam pre par godina u Cheshkoj i tamo je Njujorker bio naspram Kenvela u koji kad udjesh nema teorije da se vishe vratish u NY...
    A zove me drugarica koja zivi tamo:
    Gde si?
    U Njujorkeru...
    Sta radish na toj pijaci?


    @kenvelo- nesto slichno avangardiji samo sto je roba u odnosu na avangardiju bagatela, a kvalitet rame uz rame s avangardijom.

    Ubica mekog srca.

  6. #6

    Odgovor: NewYorker

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Bila sam pre par godina u Cheshkoj i tamo je Njujorker bio naspram Kenvela u koji kad udjesh nema teorije da se vishe vratish u NY...
    Ja sam ove godine bila u njihovom Njujorkeru, i bilo stvarno ko na pijaci ...Još uleteli u neke prolećne rasprodaje ...Ni za jednu krpicu se nisam uhvatila...Al eto ovde nadjem baš super pantalone...

  7. #7

    Odgovor: NewYorker

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam ove godine bila u njihovom Njujorkeru, i bilo stvarno ko na pijaci ...Još uleteli u neke prolećne rasprodaje ...Ni za jednu krpicu se nisam uhvatila...Al eto ovde nadjem baš super pantalone...
    To je zato sto su Srbi gospoda, nisu k'o Chesi...

    Ubica mekog srca.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •