Biseri naših anđela - Strana 26
Strana 26 od 52 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 376 do 390 od ukupno 779
  1. #376

    Odgovor: Biseri naših anđela

    Kupujem ćerki i sebi po par srebrnih minđuša,biramo nas dve...to traje..traje......
    Ona sebi izabere,ja još uvek biram,probam,neodlučna između dva para,jedne su moj fazon..a ove druge malko odstupaju,od onoga što ja inače nosim.
    Uzimam te što nisu moj fazon..dopalo mi se kako mi stoje.
    U jednom momentu,ona veli:

    -Znaš,malo mi izgledaju ko da su sišle s "granda"...

    - Pa da ja ipak uzmem,one "moje"?,pitam je ja

    Ona se misli,snima i zaključi:

    -Ma ne...nema veze što su "grandovske"...bitan je efekat koji izazivaju....

    ...i tako uzeh ja "grandovske"...kontajući o efektu...i zameni..ipak...

  2. #377

    Odgovor: Biseri naših anđela

    Daklem već je kažnjen zato što je pravio klizu od kupovne vode, mrzelo čoveka da se popne kući pa potrošio sav kusur na akva vivu za klizu...

    I sva sranja on meni uredno prijavljuje kao da priča sa drugarima, valjda nisam dobro trenirala tu strogoću jbte ja sam još neke nestašluke i krila od mojih

    Jutros bio položajnik kod babe (glavne babe - tako sam čula da neko naziva onu koja je sa očeve strane ) koja je pre neki dan polila u dvorištu (kao da je leto) nešto što su raznosile mačke jer su komšije čistile ribu pa pobacale... i zaboravila pa prošla tuda posle nekkoliko minuta i slomila se naravno. I sad kuka unuku kako je boli ruka i leđa...
    - Proći će babice, nije strašno, al' napravila si najbolju klizu u kraju!
    (mislim, niko ne sme da prođe da ide po hleb, al' nema veze always look on the bright side of life )

    Daklem, već je kažnjen...

    Onda je počeo da prepričava kako je zvao juče "Vašeg astrologa Cicu" tako nešto - to su oni telefoni 09000itd promenio glas i kazao moj datum rođenja, a zove da pita za dete pa je rekao njegov datum rođenja želi da pita za uspeh u školi kakav će mu biti u narednom periodu elem, to traje i traje i on nam priča i priča 15 minuta - reko' ne'š jesti 15 dana dok ne budeš otplatio taj račun (da mu i ja malo predskažem sudbinu )... ma nije mama, to je sve bilo brzo, za minut! (proletelo čoveku vreme)

    E sad... ne znam da l' je vreme da ja počnem njega da lešim moralo bi sa nečim teškim, da bi imalo efekta

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  3. #378

    Odgovor: Biseri naših anđela

    od veceras Hari Poter je kod nas postao Hali Hoper....
    os malo pa ce biti helikopter...


  4. #379

    Odgovor: Biseri naših anđela

    Božićno jutro, moj sin star 10,5 godina otvara svoj poklon - SEX za početnike (mislim, puno pričamo ali nek dete ima i knjigu...) i kada smo ostali sami on će meni: Nije li malo glupo pokloniti takvu knjigu za Božić? A ja, blesava kakva sam mu odgovaram: Znaš kako kažu ako ima seksa za Božić, biće cele godine... A on u totalnom šoku: Izvini mama što ću ti ovo reći ali ti si totalno "opičena", izvini što psujem ali tako je!

    Ljubi ga majka vaspitanog i kulturnog

    PS ja sam i više nego totalno opičena samo on to još ne zna...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  5. #380

    02 Odgovor: Biseri naših anđela

    Još jedno, u nizu Kikijevih otkrića

    ''Mama, zubi su mi mokri u ustima!''



    Jedan od od novonastalih stihića:

    ''Gogice - rogice ( ) , valjda da bi ublažio malo - jagodice!''
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #381

    Biseri naših anđela

    Akter ovog bisera je moj sin koji sad ima 8 godina, a tada je imao oko 3, koilko me pamcenje sluzi. Bilo je letnje doba, mesto: dvoriste mojih roditelja,svi na okupu, jedino ja u kuci, perem neke sudove.Moj biser vozi tricikl po dvoristu, cujem kroz otvoren prozor kako dolazi jedan prijatelj i zeza ga: " Sad cu ti odneti taj bicikl da ja malo vozim"... Danilo jogunasto vice: " Ne moze, ne dam...Prijatelj njemu: " Sad cu ti ovo...i sad cu ti ono... i tako se njih dvojica prepucavaju...Trce neke curke po dvoristu, u jednom trenutku cujem prijatelja kako kaze : " Sad cu ti uzeti ovu curku i ispeci u rerni". Moj biser mrtav ladan odgovori : " Mama nije tu". Ja gore kuci vristim od smeha, o ostalima da ne pricam. Ispadoh ja curka, ili ga nekako asociram na nju, ni dan danas nije ustanovljeno

    Ovo je biser mog starijeg andjela. Imala moja smizla u vrticu nekog drugara kao simpatijicu iz komsiluka. Dosao decak jednog dana kod nas u goste...Ja ih lepo smestila u dvotiste, iznela neke kolace i otisla da uspavam mladjeg andjela. U neko doba cujem dreku, place neko. Ja strcala u dvoriste uspanicena, mislici da je ovaj mali udario. Kad ono sledeci prizor: Mali vristi na sav glas, pored njega razbijen tanjir.Moja smizla sva narogusena kao Gargamel kaze: " Hteo je da me poljubi i pitao me da mu budem devojka"...Decko probao i dobio tanjir u glavu To ja moja krivica, ko me je terao da je ucim od malena da muskarcima nije verovati. Doslo mi da je poljubim i kazem: " Samo tako mala A on je od malih nogu naucio, da ljubav nekad i boli

    Porodicna idila. Sin, cerka i ja gledamo neki film oko 9 uvece. Ne secam se naslova, ali je bio neki avanturisticki tj, sa teroristima i specijalcima, kako kaze Danilo. Elem on ce biti terorista kad poraste Prva scena filma Danilo vice: " Mama, mama evo opet neki sex..." . Ja kao . Prosla scena , a moj biser se zamislio i posle par minuta kaze: " Znas sta sam primetio" ? Ja: " Sta sine"? On: " Kad god oni u filmu pocnu neki sex zvoni telefon i neko ih prekine". Shvata i klinac u cemu je fazon i doda: " To nije fer". Nisam pitala jel nije fer sto njih neko prekine ili sto on ne vidi sta je bilo do kraja. Sad kao ja sa svojom vaspitnom ulogom roditelja: " Sine, ovaj film nije za tebe, mali si ti za sex, ili zmuri". A on ce: " Ma ne brini mama, gledo sam ja puno tih sexualnih filmova". Iskusan klinac nema sta.
    Poruku je izmenio Mish, 10.01.2009 u 21:31 Razlog: spajanje uzastopnih poruka

  7. #382

    Odgovor: Biseri naših anđela

    Situacija sa pijace, akteri sin, prodavačica i ja...

    -Molim Vas 2 kg krompira - kažem ja
    -Sitniji ili krupniji? - pita prodavačica
    -Sitniji, mi smo znate, na dijeti. - mrtvo-hladno će moj sin

    Mislim, šta reći?...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  8. #383

    Odgovor: Biseri naših anđela

    U prosli cetvrtak, setamo sin (11 god) i ja po Spensu i slusamo prodavacice kako se zale na hladnocu i grejanje zbog nestanka gasa..... Malo zatim pita on mene,a sta ce biti ako uvedu restrikcije struje? Nista, ja mu kazem da smo mi i na to navikli pa cemo se nekako snaci. Tek on sav iznerviran povice: "Ma, kako to mislis, ja sam rodjen u ovo moderno doba, hocu struju, grejanje, komp... Nisam ja rodjen u staro doba ko ti i taja".....

    Malo posle svratimo mi na toplu cokoladu, kad ono konobar kaze nema .... Bio je zapanjen, ali bez komentara. No, cim je stigao kuci prokomentarisao je ocu: " Bogami tajo, velika je kriza. Zamisli kad ni tople cokolade nema."

  9. #384

    Odgovor: Biseri naših anđela

    Dopire iz sobe bum tras... vika...buka. Naravno svadja
    Levo spadalo istrcava, sva rascupana i ispasana:
    -Mamaaaa! Reci mu da izadje iz puRbeteta dobila sam zivce od njega!


    Samo kad je ona meni dobila zivce
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  10. #385

    Odgovor: Biseri naših anđela


    ... nema na koga
    neunistiva zlojebaba!

  11. #386

    Odgovor: Biseri naših anđela

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku

    ... nema na koga


    Molim da se notira da je od tebe pokupila: get in your bed! NOW!
    To slusam vec 5 meseci...svako veche umesto laku noc
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  12. #387

    Odgovor: Biseri naših anđela

    "Znaš tata,...kad porastem,ići ću kod šminkera....da me malo sredi...a onda ću sama sesti u autobus i otići na Zlatibor bez babe".


    Ko da će ti tad baba i trebati
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  13. #388

    Odgovor: Biseri naših anđela

    Moj ujak drzi pekinezere.
    Jedan dan dolazi kod mene njegova unuka Jelena(4g) u novim gumenim cizmicama.
    "Jao jeco sto imas dobre cizmice!"
    "Kupio mi dekan"
    "A gde ih je kupio?"
    "Pa, kod kinezera"




    Ova tema mi je bolja nego "Danasnji vic"

  14. #389

    Odgovor: Biseri naših anđela

    Moj sin objašnjava bratu, koji je u Nemačkoj, šta nas je snašlo prethodnih dana:
    - Nestalo nam je gasa za radijatore, ali mi je mama donela jednu grejačicu u sobu. Ona me je spasla...

    Ma da, grejačice su spas...
    Vrag odneo šnalu...

  15. #390

    Odgovor: Biseri naših anđela

    Mali crop iz historija:





    Al' još uvek ukucava "games" u google
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 26 od 52 PrvaPrva ... 16242526272836 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Novinarski biseri
    Autor Morpheus u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 09.08.2018, 13:27
  2. Biseri
    Autor Pinky993 u forumu Tinejdžerski kafić
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 04.03.2010, 12:02
  3. Biseri ....
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 15.02.2009, 23:14
  4. Advokati i njihovi biseri!
    Autor HLEBmaster u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 26.06.2008, 00:54
  5. Starogradski biseri
    Autor Goga u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 13.09.2007, 07:51

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •