pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    negde sam klikn'o i nesto se desilo
    ovo je kanda za mene stvorena recenica

    elem, sad cu ja vama objasnim u cem' je problem.. pa ocem da neko od vas kompjuterskih Ftichica pomogne.. posto nema zive duse, moram cekam da ovo neko procita pa da mi kaze...

    dakle, danas promenim sliku na desktopu i vidim kako slika nije preko celog monitora, vec stoji na sredini, a okolo nje neko jadno sivilo ne svidja mi se to.. nikako i nije mi tako pre bilo.. ne znam gde sam zeznula stvar.. ozbiljno vam kazem, nisam uopste prchkala previse
    e, a pre mi je bilo namesteno, da ako je slichka manja, onda bude puno malih slika preko celog monitora to je bilo fora
    dakle, pitanje je kako da vrnem puno malih slichki umesto ove jedne na sredini sa sve bednim sivilom okolo

  2. #2

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    e sad ce tebi ovaj forumski Fticurak da objasni... jest da nisam neki expert al toliko znam
    vako: kliknes duso moja desnim gde bilo na tvom ekranu i iskoci ti jedno malo prozorce... ondak tu kliknes na properties i iskoci ti novo prozorce... u tom novom prozorcetu na vrhu imas neke zajebancije a tebi treba desktop, jelte... kad odes na desktop sa desne strane imas position:, e u tome je tvoja caka... na tom positionu menjas kako oces da ti se vidi slika na ekranu, ako oces puno malih biras tile

    javi jesam ubo
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  3. #3

    12 Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    Ako nisi ništa dirala, onda ti verovatno pozadina koju si postavila na desktop ne odgovara rezolucijom. Probaj da uradiš kao što ti je swba objasnio, s tim da treba da izabereš razvučenu varijantu, pa ako ni tako ne funkcioniše, onda menjaj sličicu... Daću ti moju, izgubićeš volju da više sedneš za komp i završićeš studije u ekspresnom roku...

  4. #4

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    Koristim Nero odavno, ali danas neće, pa neće...Uspevam sve dok ne stignem do kraja i tada na onoj poslednjoj stranici neće da mi pokaže BURN. Nije jače osenčeno i ne može da se pritisne.
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  5. #5

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    Prvo proveri da li ti je rezač označen sa leve strane...ili da nije štiklirano "Image recorder". AKo jeste označeno...onda ti Nero pravi sliku...simulira rezanje. Otkači tu opciju..i onda bi trebalo da ti je vidljiv Burn .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  6. #6

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    A joj. Kod mene suprotno. Kada štrikliram Image recorder -pojavi se Burn, a kada otkačim,a tako je i bilo, onda ga nema.
    Stvari se menjaju nabolje, hteli mi to ili ne... [SIGPIC][/SIGPIC]

  7. #7

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    Citat pralinica kaže: Pogledaj poruku
    A joj. Kod mene suprotno. Kada štrikliram Image recorder -pojavi se Burn, a kada otkačim,a tako je i bilo, onda ga nema.
    Štikliranjem Image recordera biće Burn aktivan...ali ćeš samo na hard disku napraviti sliku. Pogledaj da li uošte imaš rezač instaliran, da li režeš DVD(jednoslojni, dvoslojni) ili CD i pogledaj na slici da li imaš padajuću listu da izabereš svoj rezač.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #8

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    Ja to radim vrlo jednostavno,ali nađem sliku koja je u mojim slikama pod razno.Uzmem koju hoću sliku samo stavim na nju strelicu,onda desni klik dobijem Set as desktop Backgaund klliknem na to i izađe slika na ceo ekran.Često kada je slika malog formata pa želim da promenim kada kliknem i uradim ovaj postupak dobijem mnogo slika a to mi se nedopada.
    Sigurno si nešto kliknula a neznaš trenutno šta.Probaj ja sam to meni zapisala,i javi se.
    Poruku je izmenio tetkaD, 01.04.2010 u 16:58 Razlog: popravak rečenice

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  9. #9

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    moze li pitanje da se preformulise

  10. #10

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    moze li pitanje da se preformulise
    Nije moje pitanje,postavljač pitanja se nejavlja,a ja eto ponudila pomoć

    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  11. #11

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    s obzirom da je datum postavljenog pitanja 22.04.2006. verovatno je do sada vec resila problem

  12. #12

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    Citat neobarocco kaže: Pogledaj poruku
    s obzirom da je datum postavljenog pitanja 22.04.2006. verovatno je do sada vec resila problem
    Kaže da jeste,ko prava sređuje,pa laku noć i moje izvinjenje što sam se malko upetljala u tvoju teritoriju.neću više.


    Uskoro ni o meni ni o tebi niko neće pričati niti znati,neki drugi ljudi živet će ovde...mi nećemo nikome nedostajati

  13. #13

    Odgovor: pa klikn'o sam i sad mi treba HELP..

    Citat tetkaD kaže: Pogledaj poruku
    Kaže da jeste,ko prava sređuje,pa laku noć i moje izvinjenje što sam se malko upetljala u tvoju teritoriju.neću više.
    nije ovo moja , ovo je nasa "teritorija"
    zbunio me je tvoj post, s obzirom da je pitanje jos 2006 godine postavljeno

    ja treba da se izvinem za nesporazum

Slične teme

  1. Treba mi recept
    Autor SQUAW u forumu Recepti
    Odgovora: 92
    Poslednja poruka: 01.07.2013, 21:41
  2. Dan koji treba svetkovati
    Autor sale777 u forumu Religija
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 12.06.2011, 14:10
  3. Treba mi žirant ?
    Autor Neron u forumu Spomenar
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 14.10.2009, 22:22
  4. Treba mi player?
    Autor supermenns u forumu Softverski problemi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 19.05.2007, 23:46
  5. Treba mi kroj?
    Autor goldie u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 21.11.2006, 13:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •