Ilic - Kostres - Strana 3
Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 61
  1. #31

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Za g. Kostreša nemogu da kažem šta je uradio, ili šta nije uradio, ali za g. Ilića mogu da kažem da je dok je bio na predhodnoj funkciji uradio mnogo više od svih predhodnika u području uže Srbije, pošto to znam. Koristio je naše pare, pa i drugi su ih imali ali ništa ne uradiše za nas.Neka je on nevspitan, neka se ponaša kao uvređeni klinac, neka je nekulturan, ali ja znam da je materijalni rezultat njegovog rukovođenja NIP-om, vidljiv na svakom koraku. Možda ja neznam možda se sada NIP realizuje u nekom drugom području, ali kako g. Ilić ode ovde se više "nezabode ašov". Znam i to da je komšijino selo dobilo više asvaltnih ulica i puteva nego od '45-godine pa naovamo, i poštujem to njegovo mišljenje da ga nevoli, pa i ja nisam u ljubavi sa njime, ali rezultat nemogu a da ne vidim.
      Vrh

  2. #32

    04 Odgovor: Ilic - Kostres

    Velja je neviđena prostačina!ŠTA GOD DA JE URADIO URADIO JE U OKOLINI ČAČKA I U CENTRALNOJ SRBIJI.Asfaltira selo sa tri kuće na nekoj planini u Srbiji dok su putevi npr. u mojoj oklini(Pazova) katastrofalni ,otpadaju točkovi a ne ratkapne!To je sve ista bagra Palma,Bidža i Velja.Samo neka oni kraduckaju neka im je na čast a nemaju ni tri razreda škole a da je nisu kupili!
    Poruku je izmenio SQUAW, 15.09.2007 u 23:13 Razlog: bold
      Vrh

  3. #33

  4. #34

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Za g. Kostreša nemogu da kažem šta je uradio, ili šta nije uradio, ali za g. Ilića mogu da kažem da je dok je bio na predhodnoj funkciji uradio mnogo više od svih predhodnika u području uže Srbije, pošto to znam. Koristio je naše pare, pa i drugi su ih imali ali ništa ne uradiše za nas.Neka je on nevspitan, neka se ponaša kao uvređeni klinac, neka je nekulturan, ali ja znam da je materijalni rezultat njegovog rukovođenja NIP-om, vidljiv na svakom koraku. Možda ja neznam možda se sada NIP realizuje u nekom drugom području, ali kako g. Ilić ode ovde se više "nezabode ašov". Znam i to da je komšijino selo dobilo više asvaltnih ulica i puteva nego od '45-godine pa naovamo, i poštujem to njegovo mišljenje da ga nevoli, pa i ja nisam u ljubavi sa njime, ali rezultat nemogu a da ne vidim.
    Super,a juce bogibe jos ljudi na putu kod Miloseva veliko granicni prelazi na nasem lepom severu saucesce svim porodicama poginulih!I te gluposti oko srpstva i vojvodine nemaju nikakve sa ekonomijom i putevima treba da vas je sramota,preoro bi taj auto put posebno kad ga grade izdajice i malogradjani srpskog naroda da nekazem i ostalih nacionalnosti Ilic Tijanic i ostali brdjani!
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Citat redstar kaže: Pogledaj poruku
    On je tip coveka koji gradi bolnicu,ali zaobidje malo zakon oko dobijanja dozvola(koja ce stici) da bi ubrzao proces,i nervira se kad ga drkaju zbog toga i kaze jel vam treba bolnica ili ne.Naravno da treba,sta vas boli sto nisam sacekao dozvolu za zemljiste jer sam zano da ce stici...itd.
    Zaobidje malo zakon??? Predstavnik vlasti, zaobilazi zakon??? A zashto onda ja da ga ne zaobilazim? Ja da sam uradio tako neshto, meni bi momentalno srushili sve shto sam nazidao, i josh bih platio debele pare za kaznu... Ali ne gos'n ministar...

    Prvo, zemljishte na kom je nash drugar Velja pocheo da gradi bolnicu je poljoprivredno... Na poljoprivrednom zemljishtu je zabranjena gradnja... Tek kada se promeni namena zaemljishta u industrijsko (mislim da se tako zove), onda mozhe da se gradi poslovni objekat... Dakle, dozvolu NE BI dobio, jer nema osnova po kom da dobije...

    A drugo, on bi trebalo da daje primer i da poshtuje zakon... Tako onda mogu ja da pochnem da izvodim besne gliste, i da obilazim zakon...

    A obashka shto je neko vetj rekao, da je to PRIVATNA bolnica, ne drzhavna, znachi, pare idu u Veljin dzhep, ne u drzhavni... A pitanje je i da li tje platjati porez, kad vetj obilazi zakon...

    A da se vratimo na temu koncesija (20.000.000 x 40 = 400.000.000 po Veljinoj matematici)...

    Nigde u svetu se pod koncesiju ne daje neshto shto je vetj uradjeno... Chak je i prokleti MMF rekao da je to rizichna investicija...

    10.000.000€ za garanciju??? Pa investitor mozhe 2 godine da dodje, da naplatjuje putarinu, digne 40.000.000€ i kazhe, "ups, ne mozhemo to da napravimo, zadrzhite vi onih 10.000.000€", i da odsheta sa 40.000.000€... I sad neka mi neko kazhe da drzhava radi u nashem najboljem interesu?

    I komisija za borbu protiv korupcije (koju je vlada formirala) je rekla da je potpisivanjem tog ugovora, prekrshen ustav, i da su prekrshena dva zakona, o koncesijama, i o vladi...

    Uostalom, pokazali su shta misle o nama Vojvodjanima, da smo trutovi, lenshtine, i da nam samo izbeglice rade... A da, i da od pshenice nishta ne mozhe da se zaradi... A i sve nam Srbija napravila, nishta mi nismo... Jadni Vojvodjani, glupi smo i nesposobni, pa treba Velja da nam organizuje posao...

    Hvala lepo Velji i njegovim malinarima koji nas hrane sve ove godine, i shto nas i dalje hotje ovako nesposobne...

    Ja bih jako voleo, kada bi svi paori lepo rekli, "e, sad nema pshenice, pa da vidimo od chega tjete 'leba da jedete"...

    Zato je vlada i zabranila izvoz pshenice, zato shto napolju mozhe da se dobije mnogo vetja cena, nego ovde... Toliko prinosa, a nama i dalje skache cena hleba...

    Zna li neko, na primer, da pokrajinski poslanici i sekretari, ne uzimaju dnevnice kad idu na put? Dnevnice dobijaju samo vozachi? A koliko nash vajni republichki parlament mesechno digne na fiktivne troshkove putovanja od Vranja od Beograda svaki dan? Poslanici republichkog parlamenta iz Vojvodine, putuju svojim kolima, i to dele, njih 4 ide na zasedanja, da ne bi bespotrebno uzimali pare... I onda ih proglase za kriminalce i lopove... Tako je to kad hotjesh da budesh fin i kulturan, u ovoj drzhavi...

    Ja sam video shta sve vojvodjanska administracija radi, i kako radi... A radi sve shto mozhe sa tim smeshnim budzhetom, i ingerencijama (koje i nema)...

    Retko uspem da se iznerviram, ali kad sam prochitao neke od postova ovde, eto, skochio mi pritisak, pa tju sigurno ostati nedorechen...

    Velja je jedno nevaspitano govedo, i zna samo da se sluzhi rechima kao shto je "narkoman, peder" i slichno... Taj ne bi bi u jednoj normalnoj drzhavi bio 2 dana ministar... A vlada, koja se nije oglasila (ukljuchujutji tu i DS), je ista takva, i znachi da ga podrzhavaju...

    A onda neka se neko zapita zashto raste nezadovoljstvo u Vojvodini...
    Poruku je izmenio Galahad, 16.09.2007 u 15:21


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Evo još jednom da se oglasi "brđanin", tojest ja. Ako je neko pažljivo čitao moje postove na ovoj temi, mogao je da zapazi da nijednog trenutka nisam išao na temu nacionalizma i podele na Vojvođane i brđane, već sam hladne glave napisao ono što jeste stvarno, bez namere da nekog povredim. Ili malo ironije, nevideh nijednog Begrađanina da se stidi što neki "uradiše" beogradizaciju Srbije, i pobraše kajmak svih nas pa bilo sa severa ili juga. Nije me sramota da putujem dobrim putevima po celoj ovoj zemlji, bez obzira ko ih je pravio.
    PS. Nije li neukusno najblaže rečeno vezivati tešku saobraćajnu nesreću sa ovom temom?!
    Poruku je izmenio morrib, 17.09.2007 u 00:23 Razlog: Dopisan komentar
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Vas nisam nazvao brdjaninom ni srbe i ja sam to,samo politacare mozda pisem brzo nisam puno figurativan ali samo malo vise percepcije,hvala sa postovanjem.
      Vrh

  8. #38

    05 Odgovor: Ilic - Kostres

    Citat redstar kaže: Pogledaj poruku
    Velja je covek seljak,tu nema dileme,ali on RADI!
    Zato ga narod voli,on zaista radi nesto korisno...
    Ne ume da se kontrolise,to stoji,cesto pretera i ispadne seljacina...
    Ali RADI,svidelo se to nekom ili ne...

    On je tip coveka koji gradi bolnicu,ali zaobidje malo zakon oko dobijanja dozvola(koja ce stici) da bi ubrzao proces,i nervira se kad ga drkaju zbog toga i kaze jel vam treba bolnica ili ne.Naravno da treba,sta vas boli sto nisam sacekao dozvolu za zemljiste jer sam zano da ce stici...itd.

    Mozda se nisam bas najbolje izrazi objasnjavajuci kako ja vidim ovog coveka ali on je KRALJ,jedan od retkih koji nesto zaista radi a ne samo prica i jede govna...
    ...eto...tragedija je da se jedan ovako mlad covek lozi na lika kao sto je Velja...uostalom...nije ni cudo s'obzirom da navija za zvezdu...
    ...btw..."z" je napisano malim...namerno...
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Nemam neko visoko misljenje o gospodinu Kostresu ali ko nazva Velimira 'gospodinom'.

    Nikada vise primitivizma nisam video da je izaslo iz jednog coveka nego iz volovske glave pomenutog da ne kazem 'seljak' pa da se zemljoradnici ne uvrede.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Sve dok taj Velimir Ilić – čačanski magistar koji je diplomu dobio pred članovima Komisije iz svoje stranke – bude bio ono što jeste: kičma Koštuničine Vlade, čovek koji vodi nacionalni sektor primitivizma, zbog čega će mu popularnost porasti, garantujem, sasvim je iluzorno govoriti o nekakvom evropskom profilu ove GG, koju stranci smatraju Vladom
    Zato je sudbina Srbija sasvim izvesna. S Vladom u kojoj se dr Koštunica verbalno ne oglašava – jer valja imati vaseljensko religiozni povod da bi on progovorio – jesen čekamo zasluženo i unapred poraženi: pokidanih veza sa svim susedima, očigledno nervozni, napaćeni Srebrenicom , oslonjeni samo na seljačke fore Velimira Ilića, slutimo neizbežno.
    Da smo najebali i da ćemo i dalje ostati ono što odavno jesmo: slepo crevo Evrope, poslednja oaza ilićizma, zemlja iz koje valja što pre pobeći! Bilo gde!
    AKO VAM JE DOBRO,
    ONDA NISTA
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Ајде ми само реците јер се овде неко прави луд или намерно износи лажи да би направио тему против Илића. Нисам неки његов подржавалац али јасно је рекао Ви, када је Костреш говорио како он брани војводину и да не дозвољава вређање војвођана лепо је Илић рекао да мисли на сепаратисте на Костреша и њему имбецила сличних. Сад ће то наравно подржаваоци будале да користе као да је то рекао за војвођане. Није битно, углавном после тога је рекао да је за Војводину и главу спреман да да, да је за њу градио бранио ово оно. Да би за војвођане умро ако треба ли не и за сепаратисте сличне некаквој будали која тврди да ће земља напредовати ако се децентрализује и исецка на комадиће тако да сваки град управља сам собом (па човече ненормални, јер Луксембург најбогатија земља на свету а нема ниједну покрајину).

    Илић јесте веома чудан човек, говори шта не треба, није битно, али мислим да није лош, можда је мало чудан али није лош. Углавном, запањио сам се кад је назвао оно створење наркоманом пред оноликом публиком (а још га костреш погледао оним наркоманским погледом). Погрешио је доста, али је у праву за неке ствари што је рекао кострешу (за сепаратизам и друго). Наравно немојте мислити да подржавам илића само да не подносим створења као што је костреш.
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Dali neko ima taj snimak tog duela nisam pogledao'posto zivim u Tunguziji bas me iteresuje!Demagogija kojom prica taj covek je bez komentara bar sto se tice nas Srba iz Srbijea posto sam odrastao u Vojvodini i gde imam najbolje prijatele i komsije to nismo zasluzili iole malo ako razmisljamo ja licno necu da se svadjam snikim pa bio to i Albanac a da ih napadam necu,da se branim ocu ako me neko dira.A ako neko hoce da ratuje neznam,no koment valjda nema druga posla a mogli bi i da pitamo Ilica za neki poslic da nam da lopatamo na novom Auto putu da imamo neku kintu posto je on Ministar za urbanizaciju itd pa da i mozemo da kupimo teglu ovog Ajvara pa da se najedemo i mi posto je i to sto posto platio.Prilog 757Zar nebi trebalo izbori o tome da odluce koji dolaze po ustavu pa da se lepo izrazimo ili bolje da pustimo jednu novu diktaturu pa da ih nebude posto je pitanje Kosova nereseno,ne znam ljudi sta je snama sto mora lepo kad moze i ..........i jos se pitamo sto nam ide ovako joj kako nas mrze svugde......sto nije tacno,samo jos uvek vazi ona stara...lepa rec se daleko cuje a ruzna.......prosto me sramota
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Не брините се:
    1. он је превише смешан да буде диктатор
    2. на овим изборима ће освојити 0.000001 гласова (и то једино ако за њега класају фамилија и рођаци)
    3. на њега гледајте као на комедијаша који понекад изговори истину
    4. да је ставио још једну слику да једе гибаницу можда би добио још пар бирача
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Citat dani danguba kaže: Pogledaj poruku
    Dali neko ima taj snimak tog duela nisam pogledao'posto zivim u Tunguziji bas me iteresuje!
    Evo, ima na YouTube snimak cele emisije, dodushe isechen je na delove, jer tamo ne mogu da se stavljaju veliki klipovi, valjda...













    A evo i nekoliko bisera od ove kreature...
    Citat Velimir Ilić kaže:
    Koje su to vashe pare? Shta, od kukuruza i pshenice ste to zaradili? To je toliko profitabilan posao?
    Informacije radi, na berzi u Budimpeshti, kukuruz je u julu mesecu koshtao 130.8 dolara po toni, sa tendencijom rasta... Cena meke pshenice u Budimpeshti, iznosi 139.6 dolara po toni... Vrlo neprofitabilno, jel' da? Samo ne znam shta on ima da nam ponudi... Maline? Hleb od malina?

    Citat Velimir Ilić kaže:
    Vama Srbija daje novac, ali vi ne znate da ulozhite i ne znate da radite. Vi ste trutovi u Vojvodini koji samo uzimaju pare. Ko su vam kadrovi u Vojvodini? Da vam nije ovih radnih ljudi, ovih izbeglica... Vi zhivite na njihovoj muci i nesretji
    Citat Velimir Ilić kaže:
    Ne smete da izadjete medju narod jer Vi u Vojvodini nemate nikoga, samo udruzhenje narkomana, udruzhenje homitja itd.
    Citat Velimir Ilić kaže:
    Ne smemo da vam dajemo pare, nego vam dajemo put. Bolje put nego da pokradete pare.
    Ovo reche onaj koji josh kazhe:
    Citat Velimir Ilić kaže:
    Mnogo vam je kaljavo ovde, ali sve ću to ja da sredim... Šta je za mene kao ministra da ukradem 5 km autoputa i da vam asfaltiram celo selo.
    Ovo mozhete natji na http://www.zamislisrbiju.org/docs/Pu..._26_MESECI.pdf

    ili "Mnogo kradete... da kraduckate, pa da vas tolerishemo" ->

    @Srpski Radikal
    Luksemburg? Jel' chujesh ti sebe shta prichash? Za tvoju informaciju, povrshina Vojvodine je 21,500 km², a povrshina Luxemburga 2,586.4 km²... GDP Luxemburga za 2006 godinu je bio oko 32,600,000,000 dolara, a GDP Srbije za 2006 je bio oko 54,310,000,000 dolara... Skoro duplo nam je vetji GDP... A ako gledash GDP po glavi stanovnika, Luxemburg ima 68,800 dolara po glavi stanovnika, shto ih chini najbogatijima, a Srbija ima 7,234 dolara po glavi stanovnika, shto nas stavlja na 90. mesto... E sad, poshto je populacija Luxemburga od 2007 oko 480,222 stanovnika, a Srbije 10,150,265 stanovnika, onda se lako dodje do matematike zashto su najbogatiji, shto se tiche GDP-a po glavi stanovnika... Sve uvek bolje funkcionishe, kad svako mozhe da radi svoj posao, bez da mu se neko mesha, to se zove decentralizacija... Ne mozhe neki Velja da zna bolje od nas u Vojvodini, shta je nama prioritet... To mozhe da radi u Chachku, ne u Vojvodini... Aj' pokushaj sa nechim drugim...
    Poruku je izmenio Galahad, 22.09.2007 u 23:09


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Ilic - Kostres

    Ne smete da izadjete medju narod jer Vi u Vojvodini nemate nikoga, samo udruzhenje narkomana, udruzhenje homitja itd.
    Vi ste trutovi u Vojvodini koji samo uzimaju pare
    Јел ово спомињање војвођана или некога у војводини (сепаратиста као што је костреш).

    Луксембург, није битно можемо проћи целу Европу, реци ми само неки пример богате државе која се кострешовом идејом сепаратизма икако напредовала. А ја ћу после навести које се скупо кају што су тим путем кренули.

    Успут није ти Србија велика као Русија па да је делимо на 800 покрајина. И не, ниси у праву то се не зове децентрализација већ СЕПАРАТИЗАМ!
    Poruku je izmenio Srpski Radikal, 22.09.2007 u 23:29
      Vrh

Strana 3 od 5 PrvaPrva 12345 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Ilic
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 09.06.2010, 00:27
  2. Ilic kanditatura za predsenika 2008
    Autor dani danguba u forumu Spomenar
    Odgovora: 132
    Poslednja poruka: 17.01.2008, 20:31

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •