Vidovnjaci - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 22 od ukupno 22

Tema: Vidovnjaci

  1. #16

    Odgovor: Vidovnjaci

    Ako verujem u Boga, vidovnjaci nee, ako pak ne verujem,(bez vredjanja), onda sam ili na klackalici, ili u djavoljim rukama.

  2. #17

  3. #18

    Odgovor: Vidovnjaci

    Verujem da postoje takvi ljudi,ali ne bih isla kod njihi ne zelim da znam sta me ceka

  4. #19

    Odgovor: Vidovnjaci,gatare

    Citat danny kaže: Pogledaj poruku
    Koliko cesto ste posjetili nekog vidovnjaka, gataru ili sl.
    Da li su vam sto pogodili ili ne?
    Da li vjerujete da neki potpuni stranac kod koga prvi put podjete moze da vam isprica vas zivot do tada i ono sto ce se desiti?
    Nikad nisam isla kod vidovnjaka.
    Ljudi uglavnom, kad ih neka nedeca osvoji da dodju do granice ocaja, zadnji izlaz vide u vidovnjacima.Uvek ce biti onih koji veruju u nauku i ono sto moze biti naucno dokazano i onih drugih koji veruju da to nauka ne moze objasniti.

    Mozda i postoje takvi ljudi.
    Ali oni sigurno nisu, non stop u centru medijske paznje, ne vrte se na malim ekranima i ne nose pola tone zlata oko vrata.

    E sad, ako bi zaista neko pri prvom susretu uspeo da isprica neke detalje vezane za moj zivot, a ne samo sablonski, mozda i poverovala.

  5. #20

    Odgovor: Vidovnjaci

    Prošle godine. Kod stanovite Anđelike. Išla sestra, ja joj pravila društvo, odjednom se i meni gledalo u karte. Reko' aaaaaaajd. Sve što mi je rekla do sada se nije ostvarilo. Reče da ću da živim 100% u inostranstvu i da se udajem do 30-e godine. Ajd to ćemo još da vidimo...inače...znam gdje živi.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #21

    Odgovor: Vidovnjaci

    Meni je to bre razonoda cak sam i sama bila jedna od tih baba Vangli. Znam da gledam u dlan, znam da gledam u solju, znam i u karte bre da ti gledam, i u obicne i u tarot. Jedino sto ne mogu da gledam u kristalnu kuglu, manta mi se od onog silnog belila.
    Kao klinka sam se mnogo palila na to, pa smo nas 4 drugarice isle kod jedne zene kojoj si nosio jedno pakovanje Domacice keksa i 200 grama kafe, pa je ona nama gledala u solju i otvarala tarot karte. Ne secam se sta se izdesavalao, znam da vec 10ak godina nisam bila kod nje, a lepo ni ne planiram. Kleopatre, Kasandre, Rose Salvahe i ostale vracare su zamlacivanje naroda i mlacenje novca. To nikad ni nisam verovala. Jedna moja poznanica je bliska necaka od vidovite Zorke koja je u zatvoru sad valjda zbog tog vidovnjastva, pa mi je pricala kako je palamudila ljudima svakojake gluposti i koliko se love namlatila za vreme devedesetih, posebno za vreme bombardovanja. Ako se ja dobro secam
    LM, ako nekom treba usluga u vidu gatanja, nek' mi se javi na PP. Znam, brate sve.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #22

    Odgovor: Vidovnjaci

    Ne znam dal je neko od vas gledao onog Milan tarot, e taj lik jasno pokazuje kolika je to glupost.. buducnost je nesto sto se jos nije desilo, kako neko moze da zna sta ce da se desi,kristalna kugla i ciri bu ciri ba ozenices se za 10 godina a sad mi daj pare pa me za deset godina tuzi sto sam te slagao

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •