Veliki brat - Big Brother 2007 - Strana 12
Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 184
  1. #166

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    ...sta su ti mediji...ubacis grupu anonimaca i majmuna da ih gledaju 24 sata....i preko noci postanu zvezde i ljudi o kojima prica Srbija...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  2. #167

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Jbg dok ti shvatis da je meni reklama najvaznija proci ce nam zivot...

    Anonimusi...a mozes zamisliti dva debiltanta... Hocu da dodjem kod tebe , ali ne mogu sam....
      Vrh

  3. #168

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Jbg dok ti shvatis da je meni reklama najvaznija proci ce nam zivot...

    Anonimusi...a mozes zamisliti dva debiltanta... Hocu da dodjem kod tebe , ali ne mogu sam....
    ...povedi bureka...
    ...ili neke od onih jebaca iz kuce...ribe mojne,nisu nikakve...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #169

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Jedno je sigurno - vreme politickih skandala polako prolazi, pa se zelja za senzacijom mora drugacije zadovoljavati. Preziveli smo fasisticki totalitarizam koji je fizicki unistavao ljude, pa komunizam koji je pokusao unistiti privatnu svojinu, da bi smo dosli pred vrata Velikog brata koji napada ono poslednje utociste coveka - privatnost i intimu. Stari totalitarizmi su brutalno napadali privatnost radi direktne kontrole nad pojedincem, a novi, postmoderni, to izgleda cini zarad veceg profita (iako ni moc kao motiv nije zanemariva).

    U Velikom bratu se zainteresovanoj publici intima iznosi javno radi spektakla i provokacije. Ako je kuca Velikog brata nesto vise od zabave, moze li ona da se shvati kao neki drustveni obrazac? Da li se postmoderna civilizacija krece pre putem globalnog planiranja "Bacuske" ili pak pre orvelovskog Velikog brata? Milioni umrezenih kamera pretvaraju moderne gradove u kuce Velikog brata. Stoga se pitamo da li je zajednica tipa "postmodernog manastira" sudbina svih ili onih koji ne zele u njemu da se nadju.

    Prava orvelovska tragedija je u tome sto Veliki brat, supervizor drustva ujedinjenog u laznom blagostanju, pomocu svog svevideceg tehno oka najpre otkrije, pa zatim zabrani jednu konkretnu ljubav dvoje ljudi. Ljudska intima je licno blago na koje se nasrce, sto je stvarna beda kolektivisticke pohlepe. To sto kroz "televizorsko uvelicavajuce staklo" danas mozemo da vidimo kako vlastita intima moze jeftino da se proda publici za nadu u individualno bogacenje, pod supervizorom producenta, cini nas opravdano zabrinutim za buducnost covecanstva.
    nomen est omen
      Vrh

  5. #170

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Nisam u toku uopšte, skoro upitah nekog ko je onaj dečko sa naočarima al' ne mogu da ispustim da napišem ovaj biser koji sam čula u prolazu by Đorđe, btw ima neki glasić kao moja prababa piskav

    - To ne da je dno dna, to je ispod dnoa dna!

    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  6. #171

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Danilo izašao iz kuće


    Iako je pre samo nedelju dana dobio drugu šansu i ponovo glasovima publike vraćen u kuću Velikog brata, Danilo Tomić juče je oko 17 časova napustio kuću. Danila je iznerviralo to što u kući nije imao lične stvari, već je morao da ih pozajmljuje od drugih ukućana. Prvobitno je najavio da će izaći u sredu posle nominacija, ali je kuću ipak napustio juče.

    - Želim da napustim kuću u sredu uveče, posle nominacija. Hoću da nominujem i da idem kući - poverio se Danilo Velikom bratu i kao razlog naveo:
    - Imam neku rezervaciju, pa moram da idem.
    Inače, Danilo je od ulaska bio nervozan zato što mora da se snalazi za stvari, jer je uslov njegovog ostanka u kući bio taj da do kraja rialitija krade i pozajmljuje sve lične potrepštine. Njegova supruga Marizela kaže da ga je Veliki brat time pogodio u živac.
    - Razočarala sam se. Tužna sam što je izašao. Čuli smo se na dva minuta juče kada je izašao. Samo me je pitao da li sam se razočarala. Odgovorila sam da jesam, da bi mi on rekao da ne bi ni ušao u kuću da su mu odmah rekli da mu neće dati stvari - rekla je juče za Blic Danilova supruga Marizela.
    Marizela nam je otkrila i da joj je Danilo rekao da je juče ceo dan štrajkovao glađu (dva dana se šetao samo u zelenom bademantilu), pokušavajući od Velikog brata da iznudi garderobu, ali nije u tome uspeo.
    - Rekla sam mu da je bio jedan od favorita i da ga je narod zavoleo, a on mi je rekao da nije imao predstavu o tome. Žalio mi se da nije imao ni patike - on nosi broj 46, a pozajmio je neke 45, pa je dobio žuljeve - objašnjava Marizela koja je dan ranije u razgovoru za Blic i najavila da bi Danilo mogao da izađe zbog garderobe.
    - On nikada u životu nije nosio tuđe stvari. Ne voli to i to ga je najviše pogodilo. Njemu je bitno kako izgleda, šta nosi i znam da nekim ljudima to deluje glupo, ali on je jednostavno takav. Pa da mu se rođeni brat ženi, ne bi išao na svadbu ako nema odelo. Ono što zacrta, to i ispuni - rekla je Marizela i dodala: Istina je da je njemu bio cilj i velika želja da se vrati u kuću. Ljudi svašta trpe i rade da bi ostali u kući, ali Danilo nije takav. On ne može da trpi.


    blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #172

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    .....al' ne mogu da ispustim da napišem ovaj biser koji sam čula u prolazu by Đorđe, btw ima neki glasić kao moja prababa piskav

    - To ne da je dno dna, to je ispod dnoa dna!

    ...a tek kada je obJashNjavao poteze u shahu....

    vrh vrhova....shpic shpicova
      Vrh

  8. #173

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Retko pratim TV, a Velkog brata, kao ni bilo koje druge rialiti emisije, uopste ne gledam. Ono malo sto sam ipak video od tog popularng projekta (potpuno sam uveren da se radi o sjajno smisljenjom projektu), u meni je izazvalo razlicita osecanja od kojh je za nijansu nadjacavalo osecanje svojevrsne tuge, jer je i mene ta predstava podsetila na kultni film Sidnija Polaka, I konje ubijaju, zar ne?...

    Borba za prezivljavanjem i zelja za boljim zivotom i odvajanjem od stalno pretece bede, kao jednog pola kapitalistickog drustva, pomera granice ustaljenih moralnih normi i neretko nas stavlja u iskusenja da uradimo nesto sto inace ne bismo i sto nije u sustinskoj prirodi coveka. Eksponiranje pred milionskim auditorijumom i prihvatanje pravila koji traze od nas da cinimo stvari koje su u sustini nemoralne se nikako ne mogu dovoljno opravdati ni jednom jednom novcanom sumom, ni jednim materijalnim poklonom...

    Ne znam kakva sudbina ceka Velikog brata. Verovatno ce ga potisnuti neka druga predstava sa jos ekstremnijim referencam. A mozda ce se neko i umoriti od toga i potraziti dostojanstvo u paradoksu, bas kao i fenomenalna Dzejn Fonda u pomenutom filmu, kada je zatrazila od svog prijatelja da je jednostavno ubije. On joj je ispunio zelju i verujem da je time ucinio dobro delo. Na zalost.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!
      Vrh

  9. #174

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Danilo izašao iz kuće


    Iako je pre samo nedelju dana dobio drugu šansu i ponovo glasovima publike vraćen u kuću Velikog brata, Danilo Tomić juče je oko 17 časova napustio kuću. Danila je iznerviralo to što u kući nije imao lične stvari, već je morao da ih pozajmljuje od drugih ukućana. Prvobitno je najavio da će izaći u sredu posle nominacija, ali je kuću ipak napustio juče.

    - Želim da napustim kuću u sredu uveče, posle nominacija. Hoću da nominujem i da idem kući - poverio se Danilo Velikom bratu i kao razlog naveo:
    - Imam neku rezervaciju, pa moram da idem.
    Inače, Danilo je od ulaska bio nervozan zato što mora da se snalazi za stvari, jer je uslov njegovog ostanka u kući bio taj da do kraja rialitija krade i pozajmljuje sve lične potrepštine. Njegova supruga Marizela kaže da ga je Veliki brat time pogodio u živac.
    - Razočarala sam se. Tužna sam što je izašao. Čuli smo se na dva minuta juče kada je izašao. Samo me je pitao da li sam se razočarala. Odgovorila sam da jesam, da bi mi on rekao da ne bi ni ušao u kuću da su mu odmah rekli da mu neće dati stvari - rekla je juče za Blic Danilova supruga Marizela.
    Marizela nam je otkrila i da joj je Danilo rekao da je juče ceo dan štrajkovao glađu (dva dana se šetao samo u zelenom bademantilu), pokušavajući od Velikog brata da iznudi garderobu, ali nije u tome uspeo.
    - Rekla sam mu da je bio jedan od favorita i da ga je narod zavoleo, a on mi je rekao da nije imao predstavu o tome. Žalio mi se da nije imao ni patike - on nosi broj 46, a pozajmio je neke 45, pa je dobio žuljeve - objašnjava Marizela koja je dan ranije u razgovoru za Blic i najavila da bi Danilo mogao da izađe zbog garderobe.
    - On nikada u životu nije nosio tuđe stvari. Ne voli to i to ga je najviše pogodilo. Njemu je bitno kako izgleda, šta nosi i znam da nekim ljudima to deluje glupo, ali on je jednostavno takav. Pa da mu se rođeni brat ženi, ne bi išao na svadbu ako nema odelo. Ono što zacrta, to i ispuni - rekla je Marizela i dodala: Istina je da je njemu bio cilj i velika želja da se vrati u kuću. Ljudi svašta trpe i rade da bi ostali u kući, ali Danilo nije takav. On ne može da trpi.


    blic
    ...jadan...
    ......
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  10. #175

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Nisam u toku uopšte, skoro upitah nekog ko je onaj dečko sa naočarima al' ne mogu da ispustim da napišem ovaj biser koji sam čula u prolazu by Đorđe, btw ima neki glasić kao moja prababa piskav

    - To ne da je dno dna, to je ispod dnoa dna!

    Добар ми је фазон, убацили су црнца, и ти сад очекујеш оно хип хоп, гангста, Ту Пак Ша Кур, лајф из нафин бат бичиз ен мани... а онда црнац ухвати да пева песме Синана Сакића и прича како је после војске радио као чобан у околини Вршца...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #176

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    A kljuchna rech nominovanje (volela bih da znam ko je smislio ''vrhunsku'' rech, samo bih ga malo tukla nekim vetjim chekitjem) kez

    Gde su, bre, oni smajlici da ne kazem tuzici?
      Vrh

  12. #177

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Evo jos odvala

    Djordje kaze Bureku: "Ponasaj se kulturno. POnasaj se kao da si normalan."
    Burek: "Natasa, ti ko da si zivela u kamenom dobu...ti treba da vidis jednog pitona dobrog" i jos Burek Natasi-sta je s tobom, ko da ti je sperma udarila u glavu?
    Vesnina odvala, Burek izgleda kao da je pobegao iz Kusturicinog filma - ovo je dobro rekla

    I opet Burek : Juce popusio jednu cigaru, kao da sam popusio sto kur*eva, Burek Natasi : Jebo me onaj koji ce s tobom da legne u krevet
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  13. #178

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Добар ми је фазон, убацили су црнца, и ти сад очекујеш оно хип хоп, гангста, Ту Пак Ша Кур, лајф из нафин бат бичиз ен мани... а онда црнац ухвати да пева песме Синана Сакића и прича како је после војске радио као чобан у околини Вршца...
    ...vidim ja...nesto mi je poznat...
    .......
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #179

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Nego...ja se i dalje lozim na Vesnu ...ostali su ionako truli sljam...
      Vrh

  15. #180

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Burekov striptiz za Vesnu


    Nova rođendanska žurka u kući „Velikog brata“. Jedan od favorita za pobedu Vesna Milovac proslavila je 28. rođendan. Međutim, iako joj je Veliki brat priredio žurku, ova nije ličila ni na jednu prethodnu jer je Vesna svoj rođendan preplakala, prvenstveno zato što joj nisu pustili omiljene pesme, a ulje na vatru dolila je i svađa sa Burekom. Da atmosfera bude još neprijatnija pobrinuli su se i Vesko koji se posvađao sa Aleksandrom i Nataša koja je zbog Bureka napala Aleksandra.

    A sve je, kao po običaju, počelo alkoholom. U početku su svi bili zagrejani za igru i Burek je počeo da izvodi svoj čuveni striptiz. Vesni, naravno. Dok je ispred nje uvijao svoje „zmijsko“ telo, po nogama joj je prosipao alkohol koji je potom lizao. Onda je u nekoliko navrata pokušao da je poljubi i natera da đuska. Vesna ga je odgurivala i još tada je bila veoma neraspoložena. Potom je otišla u sobu, a Bureku đavo nije dao mira, pa je otrčao za njom. Kada je htela da izađe iz sobe, on joj je iz zezanja zadržavao vrata, i Vesna je tu pukla. Ostala je u sobi da plače. Kada je izašla, otišla je u ispovedonicu gde je, takođe, plakala.
    Nakon što je izašla, dok su je Nataša i Vesko tešili, sa suzama u očima je odgovorila:
    - Ma, nisu hteli da mi puste ni omiljene pesme - kukala je neutešno.
    Potom je otišla u dvorište i nastavila da plače. Naravno, u stopu ju je pratio Burek i zapitkivao:
    - Je l’ ti mene izbegavaš zato što misliš da sam zaljubljen u tebe.
    - Ma, ne... - odgovarala je Vesna i objašnjavala da želi da bude sama, na šta je Burek navaljivao:
    - Ajde da te ljubim, ajde.
    Ali, Vesna se nije dala:
    - Šta ti je, Burek, ljubili smo se danas sto puta, pusti me.
    Kada je ostala sama u dvorištu, nastavila je da plače:
    - Joj, šta ću ja ovde, majko mila, šta ja radim ovde.
    Vesnina sestra Nataša Milovac kaže za „Blic“ da nikada nije videla da njena sestra toliko plače.
    - Baš smo tužni zbog nje. Nisam je dugo videla da tako plače, ma, ne pamtim kada je tako plakala. Verovatno joj nedostajemo mi, i sve joj se skupilo. Ali, proći će je - kaže Nataša i dodaje:
    - Videla sam da ju je čitav taj dan bolela glava. Mi smo joj poslali tortu, a Brat joj nije rekao da je od nas, pa je bila tužna jer nije bila sigurna da li je torta od nas. Burek je samo poslednja kap. Vidim da joj se danas izvinjava - kaže Nataša.
    Inače, Vesna je i dan nakon rođendana bila veoma neraspoložena.
    - Sve mi se skupilo, pustite me... proći će - pričala je ona i juče ukućanima koji su pokušali da je uteše.
    A, u toku žurke bilo je još svađa. Prvo su se zbog Mikijevog razmišljanja o ukućanima zakačili Vesko i Aleksandar. A toj svađi prethodila je i njegova svađa sa Natašom dok su svi ukućani sedeli u dnevnoj sobi. Vesna je pitala ko je sve čitao Dostojevskog i, pošto je Burek ćutao, Aleksandar ga je napao:
    - Je l’ Burek, jesi li ti čitao Dostojevskog?
    - Nisam, ja ne čitam knjige - pravdao se Burek.
    Ovakvi napadi najviše su zasmetali Nataši koja je uzvratila Aleksandru. Aleksandar je besneo, a Nišlijka se ljutila i razočarala u njega.
    Jedini ukućani koji tokom žurke nisu ušli ni u kakav konflikt jesu Đorđe i Suzana. Ipak, Suzana se sve vreme odvajala od svih, igrala je po strani i pažnju jedino poklanjala Bureku i Đorđu.
    Još dve su nedelje do kraja i izgleda da su ukućani, verovatno opsednuti novčanom nagradom, polako počeli da pucaju po šavovima...
    Burekove asocijacije
    Pre neki dan, dok su se ukućani igrali asocijacija, Burek je uneo pravu zabunu. Naime, on je ukućanima pokazivao film sa tri reči, a na kraju je ispalo da pokazuje „Tri palme za dve bitange i ribicu“i dok su se ukućani smejali, Burek se kroz smeh pravdao:
    - Ma ja pokazujem to tri... kao ime filma... razumete.
    Vesna bila tužna i za osamnaesti
    Izgleda da ovo nije prvi rođendan koji je Vesna preplakala. Ona kaže da joj je 18. rođendan bio najgori u životu.
    - Osamnesti rođendan mi je bio najgori. Tada mi je mama bila u bolnici - objasnila je ona.
    Jedna od najneprijatnijih stvari za učesnike Velikog Brata dogodila se večeras. Prvi put održane su javne nominacije, odnosno "u lice" i pred kamerama, a epilog je da su najviše negativnih glasova dobili su Aleksandar i Suzana.

    Njih dvoje su imali po tri negativna glasa, a po dva Vesna, Nataša i Burek. Djordje i Vesko su imali po jednu nominaciju.

    blic
    Poruku je izmenio silvia, 26.12.2007 u 21:18
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 12 od 13 PrvaPrva ... 210111213 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •