Veliki brat - Big Brother 2007 - Strana 2
Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 184
  1. #16

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Ja koliko sam čula neće se nešto znatno menjati...Promene su veoma male...Verovatno su samo okrečili
      Vrh

  2. #17

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Odlozili su za 22. septembar, navodno zbog Zvezda Granda
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  3. #18

  4. #19

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    meni je to isfurano vise one prve sezone su bile senzacija ali sad vise znas otprilike sta se desava
    u svakom zlu ima nesto dobra
      Vrh

  5. #20

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Svaka cast
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #21

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    E pa sad ni kod nas nema matoraca Ali, iskidah se od smeha uz ono što sam uhvatila od ulaska u kuću. Ovo mi, bre, liči na neko grand parada društvo i vrh brate znači vrh vrh brate brate vrh znači vrh extra brate vrh vrh extra
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  7. #22

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Hahahah... E, ne znam koji me vrag terao da gledam taj ulazak, al' da priznam, sad mi i nije zhao... Mislim da sam gledao neshto na B92... Jest', onu seriju, klinika neka... Pa ostalo...

    Znachi... Brate... Ovo-ono... Mis'im... Znachi... Pokidah se od smeha kakve su likove doveli... Pa ono je tuga... Kako reche ona mala iz komshijskog nam Churuga "Ja sam lepa, zgodna, izazovna, lepa, blablabla, lepa, bla, lepa... i bitju inspektor"... 'bem ti, nije ni chudo shto nam policija nish' ne valja, ako su im sve tak'e uchenice i uchenici

    Stvarno sam se cepao, mal' se nisam, da prostite, upishkio od smeha... I slazhem se sa Stanetom, totalno jedan debilan show, gde samo mozhesh da vidish koliko su ljudi u stanju nisko da se spuste zarad nekog novca, ili, shto je josh tuzhnije, "slave'... Izem ti ja ljude...


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...
      Vrh

  8. #23

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Evo kliknuh na ovaj sajt da vidim te nove takmicare i nadjoh na sajtu 7 zenskih i 2 muska takmicara . Posto ovo ne gledam, a cujem da je veliki hit, zanima me sto stavise ova 2 muenika medju njih 7 ? I... zar ne bi trebalo da ih ima 12?
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts
      Vrh

  9. #24

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    ...jao što ima vrh sisa...


      Vrh

  10. #25

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Moj brat se odmah,naravno,napenali da gleda i uspeh da vidim onu bilderku (nisam bila odpocetka a bogami ne gledah ni kraj ) i onako sve zene u onom spajzu i kad videh onu Marinu mrsavu,pa covece ona je anoreksicnasmo cekam kad ce da se srusi...
    Ona plava nek njoj da pola obroka,sevap je brate,i obe su na dobitku
    Inace ta bilderka,pa guza ej najvaznija
    E da,i buraz rece kao sve neke bivse striptizete i obecale su striptiz


    A ona dvojica,e bas su mucenici
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  11. #26

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Šta dodati na ove komentare...
    Stvarno jeziv izbork, al izgleda kakvi su došli na kasting nisu boje ni mogli da izaberu ...Žao mi samo onog mučenika Bureka() ebace ga samo tako ...
    Bilderka je vrh
      Vrh

  12. #27

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat irnik kaže: Pogledaj poruku
    Evo kliknuh na ovaj sajt da vidim te nove takmicare i nadjoh na sajtu 7 zenskih i 2 muska takmicara . Posto ovo ne gledam, a cujem da je veliki hit, zanima me sto stavise ova 2 muenika medju njih 7 ? I... zar ne bi trebalo da ih ima 12?
    Pa, valjda će naknadno da ubacuju, kod nas uvek nešto specijalno, prave iznenađenje tamo gde ga nema. Al' što su one bile razočarane što ih je samo dvojica

    I sve mlade, a izgledaju k'o da imaju po 40 godina onako, prilično izraubovano. Bar su meni tako delovale u onom predstavljanju.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  13. #28

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Al' što su one bile razočarane što ih je samo dvojica

    I sve mlade, a izgledaju k'o da imaju po 40 godina onako, prilično izraubovano.
    kad je ona poslednja usla i rekla da nema ulazaka posle nje ove su baš bile MIslim i ja sam bila
    A sto se tiče godina...kad je ona prva rekla koliko ima godina ...glat bih joj dodalo još 10... jbt kolika je
      Vrh

  14. #29

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Bas sam se nadala da ce biti dobar show, ali kad sam videla ukucane koji su usli u kucu, razocarala sam se Napravili su nevidjenu sprdacinu. I koji im je to fazon da uvedu samo njih 9 ?( naknadno ce uci ostatak ) Ma daj...pa gde to ima ? Dobro kaze Miki (ex BB) 'pa njima je samo sex u glavi' ....nadam se da ce ostatak stanara biti donekle normalan. Mada, ona devojka iz Curuga mi se cini da nije losa.. videcemo
    Poruku je izmenio silvia, 24.09.2007 u 20:46
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #30

    05 Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Ma nema sexa silvia Kao zamrznuta slika-spavaju.Ko su,kakvi su i zasto to rade,pogledacu,bas me zanima,a dotle-u know...vRh-

      Vrh

Strana 2 od 13 PrvaPrva 123412 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •