Veliki brat - Big Brother 2007 - Strana 3
Strana 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 184
  1. #31

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Moj brat im je dao nova imena

    Bilderka je trol a ona mis pigi je Dzindas

    sledi nastavak
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  2. #32

    03 Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Moj brat im je dao nova imena

    Bilderka je trol a ona mis pigi je Dzindas

    sledi nastavak




    Hoće li neko biti ljubazan da mi kaže, koji su termiTi emitovanja?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Sta imate protiv Ranke?

    A ova jedna odgovara izmedju ostalog ''....ona mnogo misli...ukrala mi je petog fazana,najmanjeg...''
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    a ona mis pigi je Dzindas
    Ona plava visoka, pretpostavljam. Meni liči na Sally Solomon iz Trećeg kamena od Sunca
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #35
    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ona plava visoka, pretpostavljam. Meni liči na Sally Solomon iz Trećeg kamena od Sunca
    Heheheh, da, mnogi je porede sa njom bas lici na nju.

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku



    Hoće li neko biti ljubazan da mi kaže, koji su termiTi emitovanja?
    Imas uzivo u 10.30, 18.00, 19.30 i emisiju u 22.00. U 23.30, 1.40 do 6.00 opet uzivo
    Poruku je izmenio silvia, 25.09.2007 u 23:33
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Kao sad niko ne igra Bingo, Loto, niko ne gleda Velikog Brata, Boze sacuvaj da neko uradi to, a ovamo milioni gledalaca, hmm. E, eto , ja sam jedan od njih, gledam ga, i vise me opusta nego li igrice-koje inace nikad ne igram.
    Nazalost ne stigoh od pocetka da pogledam predstavljanje. Koliko sam uspeo da primetim,gotovo sve se devojcice bave usluznom delatnoscu, i humanim radom ka muskima, samo nije mi jasno koga imaju tamo da usluze kad onaj Burek kao da je pao s Marsa-deluje mi da je covek iz nekog sela prilicno zabacenog, i da nije Bog zna koliko obrazovan-neki zanatlija u vr glave srednja skola, ali boli ga uvo, sad je Burek s mesom kao sto kazu. Pogledacu kad budem imao vremena, bas mi je interesantno da vidim kako ce se devojke ponasati, buduci da im na celu pise da su gotovo sve neradnice, i kao sto rekoh usluzno nadarene. A onaj drugi decko mi deluje prilicno izfeminiziran, al neka ga-njegov problem, muske ni ne gledam, vise me interesuje sta se desava u ljudskim (pre svega zenskim) mozgovima kad se bore za 100.000, za slavu, a kad koliko vidim svaka zeli da je u centru paznje i ... Ako neku moram da izdvojim , ona Bosancica mi nije losa za sad, valjda Dijana ... tako nesto, al mozda mi se izmeni misljenje do kraja.
    ...................
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Prošle subote sam prošetao kroz grad, bilo je to oko 20 h. Jedva da je bilo nekog, kafići gotovo prazni. Šta je bio razlog tome? U isto vreme "Bingo", oproštaj Vlade Divca i Veliki brat. Mislim, šta je to toliko interesantno u gledanju toga šta sasvim prosečni ljudi pričaju pred očima (možda) par miliona ljudi. Pa sve to možemo imati i u svojoj kući, kod svojih prijatelja. Nije potrebno gledati u spavaće sobe putem malih ekrana. To je u prirodi velikog broja ljudi, da gledaju tuđa posla a samo svoja ne.
    Izgovor ljudi koji sve to gledaju je - da se opustim, nasmejem. Da li nam je potrebno nešto tako neukusno, prizemno, nekulturno da bi nas nasmejalo? Da li nam je prag tolerancije tako nizak? Sada je to Veliki brat, pa List Skandal, Svet, Grand show, latino-serije, sve što nema gotovo bilo kakvu vrednost . Umesto da se ljudi malo pokrenu, počnu da misle svojom glavom, ti isti ljudi bez rezerve prihvataju sve što im se servira. Ne moram da gledam Velikog brata da bi video šta je to. Ne želim bilo kome da solim pamet, da mu govorim šta će da gleda. Iznosim svoje mišljenje o jednom društvenom fenomenu ali taj fenomen ima negativnu pozadinu.
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Eto iznenadjenja, ubacili su jos 5 muskih. Bzvz, pa jel nisu mogli u samom startu ubaciti 12 takmicara i gotovo a kakvi su ovi novi, videcemo, mozda VB bude malo zanimljiviji nego do sad
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Moja omiljena junakinja je Zzezza... (da i ja jednom upotrebim ovaj smajlic)
      Vrh

  10. #40

    14 Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Eto iznenadjenja, ubacili su jos 5 muskih. Bzvz, pa jel nisu mogli u samom startu ubaciti 12 takmicara i gotovo a kakvi su ovi novi, videcemo, mozda VB bude malo zanimljiviji nego do sad

    Verujem da će da bude zanimljivije - počeće da leti perje ...
    Možda smo zaboravili koliko su nam i da li su nam bili dsadni ukućani prošle godine ...

    Bićeeeee
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    U Velikom bratu "biserima" nikad kraja. Koliko sam sinoć mogao i imao nerava da gledam, a ako grešim, neka me neko ispravi, VB nije svoje ukućane puštao unutra pa je jedna takmičarka morala da nuždu ( malu ili veliku, što je jako bitno), da vrši u dvorištu. Naravno, to se nije moglo videti ( možda na nečiju žalost). Na moju žalost, strašno je i to što prikazuju. Šta ćemo naredno videti? Da li je bilo tuširanja, slobodnog? Šta još treba da se tu prikaže dovoljno primitivnog što bi zadovoljilo sve veće apetite šire publike?
    Ne želim ovime da vređam ukus i zdrav razum gledalaca kojima je ovaj vid zabave nešto sasvim normalno. O ukusima ne vredi raspravljati, ali je po meni, ovo totalno prizemno. Stvarno ne razumem šta je tu toliko interesantno ako je neko otišao u WC, ako je ranije ili kasnije legao da spava. Svemu tome je data neka naročita dimenzija. U školama đaci verovatno ne pričaju o lektiri već o tome ko je šta, u VB, radio u 3 ujutro. Đaci su, naravno, neispavani i kao takvi neće ništa naučiti. I, naravno, kome treba škola, kada je rasprostranjeno mišljenje da za uspeh u životu nisu bitne diplome već kako ko izgleda, kakvim fizičkim atributima raspolaže. Nisam neki moralista, pa da se zgrožavam svega što je spontano, "onih" stvari ali ovo treba da ima neku meru. VB je pravi primer činjenice da nije baš sve što se "uveze" sa zapada najbolje, naprotiv.
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Eto iznenadjenja, ubacili su jos 5 muskih. Bzvz, pa jel nisu mogli u samom startu ubaciti 12 takmicara i gotovo a kakvi su ovi novi, videcemo, mozda VB bude malo zanimljiviji nego do sad
    Баш се томе нисам надао... ко би рекао...
    Него, јел то Ранку избацише??? Срце моје сељачко приглупо...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Баш се томе нисам надао... ко би рекао...
    Него, јел то Ранку избацише??? Срце моје сељачко приглупо...
    ...nisam ni ja......mora da sam i ja iz čuruga kad sam 'vako priglup...
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Ne znam šta se dešavalo prethodnih dana, ali vidim da je napeto kao u mideru, svi se svađaju kad pre?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Ne znam šta se dešavalo prethodnih dana, ali vidim da je napeto kao u mideru, svi se svađaju kad pre?
    ...mislim da im fali par modova da ih smire...
      Vrh

Strana 3 od 13 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •