Veliki brat - Big Brother 2007 - Strana 7
Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 184
  1. #91

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Miki opet u kući ...
    Drago mi je sto je usao u kucu...ali nekako imam osecaj da nece biti tako zabavan kao sto je pre bio
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #92

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Drago mi je sto je usao u kucu...ali nekako imam osecaj da nece biti tako zabavan kao sto je pre bio


    Ne znam - nadam se da se nije pokondirio. ( Kupinac je to )
    Čudno mi je, što su baš njega vratili u kuću, da li je moguće da su ostali ukućano toliko dosadni, pa im je potreban Miki, da ih razdrma.
    Da... ... Možda mu je '' emotion '' platio pozamašnu sumu novca za ulazak , ubeđena sam da neće izdržati do kraja.
    Mogla bih da se kladim .
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  3. #93

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Miki napravio pometnju u kući


    Pčelar iz Kupinova, legenda kuće Velikog brata ponovo je u igri. Prošli put je odustao posle samo 13 dana učešća kada je rekao da nema tih para zbog kojih bi se lišio svoje slobode. Ali, on je ponovo zatvoren između četiri zida u nameri da osvoji 100.000 evra kojima bi vratio kockarske dugove.
    - Da se ne lažemo, vratio sam se zbog para. Znam da će sada po mom selu početi priča, vidi ga sj... pare. Mislim da zaslužujem još jednu šansu - rekao je Miki. On je obećao da će sada ostati od kraja i da će biti fin, te da će ispunjavati sve zadatke.
    Iako je pre ulaska u kuću kada se izjašnjavao o svojim sadašnjim sustanarima primenio oštre reči, Mikija su ukućani prihvatili sa oduševljenjem. Ukućani su se kod Mikija raspitivali o ukućanima iz prvog serijala i o događajima napolju, a Mikija su zanimala dosadašnja dešavanja, te ko se u koga zaljubio, ima li klanova... Miki je otkrio da mu se nisu sviđali Zeka i Burek, da mu ni Suzana nije nešto, a najviše se raspitivao za Jelenu jer mu nije bilo jasno zašto su je svi muvali. Kada je otišao na spavanje, Elmir i Mićko su do jutra pričali o njemu.
    - Da vidimo koliko će sada izdržati - rekao je Mićko s kojim se do sada Miki i najviše sprijateljio, a Elmir je dodao: - Miki je dobar, ali ako krene da se profurava, daću mu ja...


    blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  4. #94

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Miki ima specijalni zadatak, ulaze novi


    Za naklonost gledalaca u sredu će se boriti Tanja, Marina i Slaviša, koji su u vanrednim nominacijama, dobili najviše negativnih glasova, a iako je tek ušao u Kuću i Miki Djuričić je u ispovedaonici glasao za neke ukućane. Naravno, negativno. Njemu se "na prvi pogled" nisu dopali Suzana ("podseća me na devedesete godine i sponzoruše") i Elmir ("čudno me gleda").

    Čim je ušao u Kuću, Miki je dobio specijalni zadatak od Velikog Brata. Ukućani, naravno, ne znaju o čemu je reč, ali ni gledaoci nisu mogli da saznaju. Veliki Brat mu je rekao da je zatadatk specijalni i da ne sme da priča o njemu, jer će u sredu ući novi ljudi u Kuću, pa su gledaoci ostali uskraćeni za podatak o tome šta Miki treba da radi.

    Kad je čuo zadatak, Miki nije mogao da poveruje, samo je izustio: "Je l' moguće da ste toliko kvarni? Ok, uradiću taj zadatak, ali ste mnogo kvarni!"

    Miki je odmah po ulasku u Kuću pokušao da razdrma ukućane i pomalo ih provocira raznim pitanjima, a oni su za sada uzdržani prema njemu. Elmir je rekao da mu "Miki nije ništa posebno, niti posebno duhovit", a Slaviša da on i Miki "nisu ista furka" (šta god to značilo).

    U prvom serijalu Veliki Brat, Miki nije izdržao duže od 15 dana, ali je u ispovedaonici, posle jednog dana provedenog u Kući rekao da je "njegova (prošla) ekipa bila mnogo bolja".

    Miki nije propustio priliku ni da "potkači" prvog pobednika VB - Ivana Ljubu. kada je Mišel izlazio iz Kuće, Miki je konstatovao da ostali ukućani baš mnogo i ne žale za njim, na šta su mu oni rekli da ga nisu dobro ni upoznali, jer je bio ćutljiv i zatvoren.

    Miki je na to rekao: "Tako je i onaj Ivan Ljuba. Ćutao i ni sa kim se nije svadjao i eto pobedio na kraju, uzeo je brdo para".

    Medjutim, pčelar iz Kupinova je pritom zaboravio da kaže da je i on "uzeo brdo para" kada je izašao iz Kuće i dpbro naplatio svoju popularnost. Od izlaska iz Velikog Brata Mikiju se dogodilo mnogo toga. ostao je prvi muškarac koji se slikao za "Plejboj", snimao je reklame, bio radio-voditelj, pojavio se u epizodi serije "Mile vs Tranzicija", radio je za "Emotion"...

    Njegovi nekadašnji "saborci" u Kući, pre svih Marko Miljković kaže da je jedini razlog povratka Mikija u Kuću to što je zapao u kockarske dugove i da sada pokušava da povrati popularnost i tako otplati dugove.

    mondo
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #95

    Veliki brat - Big Brother 2007

    Po onome što sam videla garant mu je zadatak da ih podgovara da krše pravila ili da ne uspeju ovaj nedeljni zadatak...
    Svi nešto pričaju kako je nezanimljivi, a mislim kako neko da bude zanimljiv pored silnih smarača... Mislim stvarno su kreteni...kao neki roboti, poslušni rade sve što im se kaže...jbt još nose hranu u ispovedaonicu
      Vrh

  6. #96

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Tek razgovor u ženskoj sobi ( o Mikiju, naravno ) '' On je tako običan, običniji od nas ... '' ... Šta god im to značilo ...
    Ne znam šta su očekivali od njega - da ih zabavlja, možda?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  7. #97

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007


    Ono što je večeras Veliki Brat priredio ukućanima, niko nije ni slutio.
    Pošto je u kuću ubacio prvog ukućanina, Aleksandra iz Vranja, Veliki Brat je obavestio ovonedeljne nominovane ukućane da imaju 25 minuta da spakuju svoje stvari i da ih koferi čekaju u ostavi.

    Iznenađeni Aleksandrovim ulaskom, nominovani ukućani ipak počinju sa pakovanjem stvari. Ukućanin koji je večeras napustio kuću je Tanja i svi se pozdravljaju sa njom.

    To, naravno, nije bio kraj iznenađenjima koje je spremio Veliki Brat. Ukućanima su se pridružili, pored Aleksandra, Vesna, Đorđe, Zorica i Gojko.

    Kuća Velikog Brata je od večeras bogatija za pet potpuno novih ukućana.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #98

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Mikijev humanitarni zadatak

    Veliki Brat mu je rekao će, ako ostane u Kući bar pet nedelja, pokloniti 20.000 evra u humanitarne svrhe, a Miki će odlučivati kome će te pare ići.

    Ali tu postoji jedna začkoljica. Veliki Brat je odlučio da za svako kršenje pravila Kuće oduzme po 500 evra od sume predvidjene za humanitarne svrhe. Miki ne sme ni da bude izbačen u tih pet nedelja, jer će nagrada propasti, a ako ga ukućani nominuju, uz njega će biti nominovano još dvoje ukućana.

    Kad je čuo zadatak, Miki nije mogao da poveruje, samo je izustio: "Je l' moguće da ste toliko kvarni? Ok, uradiću taj zadatak, ali ste mnogo kvarni!"
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  9. #99

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Joj al sam mu se juce smejala na komentar : Ej nemojte da da pustite moju reakciju kad je ova posledja usla..Devojka ce da me ubije .Ona se meni ne svidja...Ma u opste mi se ne svidja...U opste mi se ne svidja...Eto...
      Vrh

  10. #100

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Neuhvatljiva_ kaže: Pogledaj poruku
    Joj al sam mu se juce smejala na komentar : Ej nemojte da da pustite moju reakciju kad je ova posledja usla..Devojka ce da me ubije .Ona se meni ne svidja...Ma u opste mi se ne svidja...U opste mi se ne svidja...Eto...

    tenkre...

    Posle pet razmenjenih rechi izvali onoj diplomiranoj inzzinjerki hostesi koja voli zzensko telo - lichish mi na biseksualku

    Vidim da zzamrzeshe ovu Zoricu na keca. Mislim da ih kolje sa IQom za dve duzzine vrata, al ne verujem da je to presudno - dobra riba, a ne ponasha se kao snishodljivo, hmmm... red alert! Nishlijka ima kefalo, ali je histerichna ljanka... Ova nova che da pomeri dupe nekom samo kad joj dodje ...

    VB je zanimljiv psiholoshki eksperiment. Ne kontam, zashto neko ako vech ne zzeli da ga dozzivljava kao kvalitetan program, ne mozze tako da ga shvati. Grupa potpuno razlichitih profila osudjena da zzivi u izolaciji pravilima i zadacima prinudjena istovremeno i na konfrontaciju i saradnju... Ljudska priroda se pokazuje i kroz foliranje i kroz iskrenost i neke shablone ponashanja... Sve shto se deshava tamo - ljudsko je i kao takvo, u globalu- zanima me

    Meni TV sa VB na programu lichi na akvarijum... (ne samo zbog riba )
      Vrh

  11. #101

    Veliki brat - Big Brother 2007

    Kakve su ove žene stvarno ...
    "MIslim da će biti žestoko izmedju ove Nove i Suzane" Vala mislim da će do kraja da leti perije
      Vrh

  12. #102

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Nego, ja navijam za Vesnu ...
      Vrh

  13. #103

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Izbacen Elmir, sta ce Suzi sada?



    Osmi ukućanin koji je napustio Kuću Velikog Brata je Tuzlak Elmir Kuduzović. Njegovim izbacivanjem iz Kuće, laknulo je Mikiju i Slaviši - jer su zajedno bili nominovani, ali i Suzaninim roditeljima - koji su u štampi izjavljivali da su zbog Suzaninog "smucanja" sa Elvirom "na lekovima" i poručivali joj da se "ne vraća kući" i da im "ako umru, ne dolazi na grob".
    Elmir nije želeo da otkrije šta mu je Suzana šapnula kad je izlazio iz Kuće, samo je rekao: "Suza je super cura".
    Tvorac omiljene uzrečice u Kući - "kontaš" - očigledno se iznervirao kad je shvatio da ga je Mićko nominovao, pa je za njega rekao da je "podložan trendovima u muzici, frizurama, a bio je fin i dobar dok nisu novi ukućani ušli".
    Više od Mićka, Elmira je nervirao Miki, za koga je rekao da je "zao": "Miki je zao momak koji ne bira sredstva. Ima za svakog neki komentar, a on je bio papak. Ušao je sa takvom dozom samopouzdanja, a došao je da provocira".
    Kad je čuo za Mikijev tajni zadatak i da će novac koji zaradi ići u dobrotvorne svrhe, konstatovao je da će "Miki to samo iskoristiti za sopstvenu reklamu".
    Elmir je odbio da odgovori na pitanje da li bi napolju bio u vezi sa Suzanom. "Suza je prava gradska cura, a sve su ukućanke jako poštene, nijedna nije beštija", rekao je.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  14. #104

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Svadja Mikija i Slaviše



    Netrpeljivost koja se "osećala u vazduhu" izmedju Mikija i Slaviše buknula je u Kući Velikog Brata, neposredno posle izbacivanja Elmira.

    Miki je posle izbacivanja Elmira pokušavao da malo "podigne atmosferu" stalno nešto pričajući, što se Slaviši uopšte nije dopalo. Nervozni Slaviša je tražio od Mikija da prestane, što je pčelar iz Kupinova odbio.

    "Hajde, prekini više, pričaš budalEštine! Je l' ti primećuješ da samo ti briješ (pričaš)", obratio mu se Slaviša, na šta mu je Miki odbrusio: "Što, je l' ti smeta? Je l' ne smem da opričam? Šta tebe boli k…?".

    Uoči izbacivanja osmog ukućanina (u konkurenciji bili Elmir, Slaviša i Miki), Miki je u jednom razgovoru sa Vesnom u bašti Kuće rekao da bi više voleo da sada ispadne Elmir, "kako bi se lepo posvadjao sa Slavišom, jer mu strašno ide na k....".

    Slaviša je, pak, u drugom razgovoru sa ukućanima, govoreći o Mikiju, rekao da mu se "ne svidja čovek koji je svima stavio do znanja da je u Kuću došao samo zbog novca".

    "Šta ću ja sa njim da pričam, ne interesuje me. Njega ja ne zanimam, niti išta u vezi sa mnom, pa ne interesuje ni mene čovek kome je novac najvažniji", rekao je Slaviša.



    SEDAM SMRTNIH GREHOVA

    U medjuvremenu, Veliki Brat je ukućanima podelio novi nedeljni zadatak - sedam smrtnih grehova!

    Miki je u ispovedaonici odredjivao kojem ukućaninu najbolje "pristaje" neki greh, a prethodno su njega ukućani izabrali da kao najpronicljiviji ukućanin, ode u ispovedaonicu, ne znajući šta će tamo da radi.

    Mikijeva podela izgleda ovako:

    Pohlepa - Marina
    Proždrljivost - Saša
    Gnev - Slaviša i Nataša
    Požuda i razvrat - Mićko
    Gordost (narcisoidnost) - Gojko
    Zavist - Dijana
    Lenjost - Suzana

    Vesna i Djordje nisu ništa dobili.

    Svi ukućani koji su "etiketirani" moraju da tokom zadatka "isprave i iskaju" grehe. Tako je Gojko dobio kostim hot-doga (sendwich man) kako ne bi mogao da se ogleda u ogledalu, a odgivarajući kostim je dobio i Mićko, jer je izrazio najveću požudu, odnosno imao najviše insuinacija o seksu.

    Gojko je na kraju popustio i skinuo je kostim!

    Nataša i Slaviša ne smeju da viču, da se svadjaju i moraju da budu mirni. Jedina "oaza" im je ispovedaonica.

    Aleksandar je odveden u "sobu proždrljivosti", gde su mu "na izvol'te" servirane raznorazne djakonije, ali on ne sme ništa da takne, jer će propasti zadatak. U sobi je morao da provede četiri sata.

    Dijanu je pogodilo to što joj je Miki odredio greh zavist, jer ona misli da nije takva. "Neko ko me ne poznaje da mi tako nešto kaže. Ljudi napolju će da pomisle da ja nekome zavidim i neko može da zaključi da sam ja iskompleksirana", rekla je Dijana.

    Ni Marini se nije dopao njen "greh".

    Blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #105

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    ma postali su svi bez'ze, ja cu sada da predjem u temu 'ja ne gledam VB'
    smesi se... sutra ce biti gore
      Vrh

Strana 7 od 13 PrvaPrva ... 56789 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •