Veliki brat - Big Brother 2007 - Strana 8
Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 106 do 120 od ukupno 184
  1. #106

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat anjich kaže: Pogledaj poruku
    ma postali su svi bez'ze, ja cu sada da predjem u temu 'ja ne gledam VB'
    I ja cu
    Savrseno normalna djevojka
      Vrh

  2. #107

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    ...sve bi ja to u rudnik...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  3. #108

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Mogla bi neka od ovih nasih TV kuca da kupi licencu za neki show gde se recimo nagradjuje pamet i opsta kultura
    ( ako neko uopste i pravi nesto slicno ).pa da sa 100000 evrica nagrade pobednika.
    Mogla bi recimo vlada RS da pokrene nesto slicno bez licence.
    Zanimljivije je ipak ispiranje mozgova i prodavanje magle sa debilijadama poput VB ili 48 sati svadbe,gledaj majku-je.. gov.., ........ (poveci je spisak pa da ne nabrajam).
    Mozda ja nisam normalan i neuklapam se u okolinu ali emisije ovakvog karaktera stvarno nemaju smisla.
    Kako ih okarakterisati, kao zabavne,obrazovne,kulturno uzdizuce,tinejdzersko usmeravajuce.
    Nemogu vise da pisem o ovome vec sam popi...
      Vrh

  4. #109

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Micko je danas svojevoljno napustio kucu, on mi je bas bio ok, a ove dve Natasa i Dijana mi idu na ...... samo torokacu, ogovaraju po ceo dan
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  5. #110

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Izlaze Miki, Slaviša ili Saša, vraća se...




    Jedini ukućani koji su znali pravu svrhu ovonedeljnog, "partizanskog" zadatka su potporučnik Aleksandar i desetar Miki - a pošto ukućani nisu prošli zadatak, Miki i Aleksandar su automatski nominovani za izbacivanje iz Kuće.

    Veliki Brat je, medjutim, napravio još jednu "zvrčku" za ukućane: od Mikija i Aleksandra tražio je da nominuju još jednog ukućana, a oni su izabrali Slavišu. Aleksandar nije želeo nikoga da izdvoji, jer su mu kao svi dragi i OK, pa je Miki preuzeo odgovornost i odlučio da to bude Slaviša, jer se "mnogo pravi pametan", a i najviše ga nervira.

    Ostali ukućani gledali su te nominacije na televizoru.

    U medjuvremenu, Suzana uz pomoć ostalih iz Kuće pokušava da se (konačno) oslobodi kikica - jedva čekamo da vidimo kako ona zaista izgleda bez svog "zaštitnog znaka". Taj posao je, medjutim, mukotrpan, pa su se svi uključili u "kikice-akciju".

    Ukućani su - umesto TV nominacija - očekivali drugačije iznenadjenje od Velikog Brata: Aleksandru je rodjendan i svi se nadaju da će se posle straže i uzbuna opustiti na još jednoj (pijanoj) VB žurci.


    VELIKI BRAT VRAĆA JEDNOG STAROG UKUĆANINA!


    Posle objave nominacija, koje su prvi put ove sezone bile uživo prenošene na televiziji, Veliki Brat je "starosedeocima" u Kući spremio iznenadjenje. U ispovedaonicu je pozvao Marinu, Suzanu, Natašu, Dijanu i Slavišu (jedini ostali od prve ekipe koja je ušla u Kuću) i dao im je 10 minuta da se dogovore koga bi želeli da vrate od svojih nekadašnjih sustanara - Bureka, Danila, Zeku, Jelenu, Elmira, Ranku, Tanju, Mišela...

    Na ovaj korak Veliki Brat se odlučio posle još jednog neuspeha u izvršavanju nedeljnog zadatka. Prva ekipa ukućana sa lakoćom je izvršavala nedeljne zadatke i osvajala luksuzne budžete četiri nedelje zaredom. Medjutim, ulaskom novih ukućana "popustila je disciplina", a procenat uspešno izvršenih nedeljnih zadataka naglo je opao.

    Zato je Veliki Brat odlučio da staroj ekipi "podigne moral" i vrati im jednog saborca, što su oni oduševljeno prihvatili. Uskoro ćemo saznati ko je to!
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #111

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    http://www.pressonline.co.yu/vest.js...5&sectionId=37
    Даница Драшковић icon_smile.gif

    n Kritikovali ste organizatore Velikog brata" zbog promocije titoističke ideologije?

    - Naravno da jesam. Ne gledam taj kič i zloupotrebu ljudskih slabosti svih vrsta, ali sam videla u štampi da su se ti tamo ukućani igrali Tita i partizana iako je, navodno, politika zabranjena u konceptu tog programa. Očigledno, urednici nisu odoleli opštem povampirenju petokrake koje promoviše ova Vlada, a koju vode sinovi partizana. Zato opet imamo reprize partizanskih filmova na RTS-u, na Pinku i svuda gde urednici i vlasnici televizija hoće da budu dobri i podatni vlastima.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #112

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Izlaze Miki, Slaviša ili Saša, vraća se...




    Jedini ukućani koji su znali pravu svrhu ovonedeljnog, "partizanskog" zadatka su potporučnik Aleksandar i desetar Miki - a pošto ukućani nisu prošli zadatak, Miki i Aleksandar su automatski nominovani za izbacivanje iz Kuće.

    Veliki Brat je, medjutim, napravio još jednu "zvrčku" za ukućane: od Mikija i Aleksandra tražio je da nominuju još jednog ukućana, a oni su izabrali Slavišu. Aleksandar nije želeo nikoga da izdvoji, jer su mu kao svi dragi i OK, pa je Miki preuzeo odgovornost i odlučio da to bude Slaviša, jer se "mnogo pravi pametan", a i najviše ga nervira.

    Ostali ukućani gledali su te nominacije na televizoru.

    U medjuvremenu, Suzana uz pomoć ostalih iz Kuće pokušava da se (konačno) oslobodi kikica - jedva čekamo da vidimo kako ona zaista izgleda bez svog "zaštitnog znaka". Taj posao je, medjutim, mukotrpan, pa su se svi uključili u "kikice-akciju".

    Ukućani su - umesto TV nominacija - očekivali drugačije iznenadjenje od Velikog Brata: Aleksandru je rodjendan i svi se nadaju da će se posle straže i uzbuna opustiti na još jednoj (pijanoj) VB žurci.


    VELIKI BRAT VRAĆA JEDNOG STAROG UKUĆANINA!


    Posle objave nominacija, koje su prvi put ove sezone bile uživo prenošene na televiziji, Veliki Brat je "starosedeocima" u Kući spremio iznenadjenje. U ispovedaonicu je pozvao Marinu, Suzanu, Natašu, Dijanu i Slavišu (jedini ostali od prve ekipe koja je ušla u Kuću) i dao im je 10 minuta da se dogovore koga bi želeli da vrate od svojih nekadašnjih sustanara - Bureka, Danila, Zeku, Jelenu, Elmira, Ranku, Tanju, Mišela...

    Na ovaj korak Veliki Brat se odlučio posle još jednog neuspeha u izvršavanju nedeljnog zadatka. Prva ekipa ukućana sa lakoćom je izvršavala nedeljne zadatke i osvajala luksuzne budžete četiri nedelje zaredom. Medjutim, ulaskom novih ukućana "popustila je disciplina", a procenat uspešno izvršenih nedeljnih zadataka naglo je opao.

    Zato je Veliki Brat odlučio da staroj ekipi "podigne moral" i vrati im jednog saborca, što su oni oduševljeno prihvatili. Uskoro ćemo saznati ko je to!
    ...stvarno se izvinjavam svima koji gledaju VB...ali...moram da vas pitam...zar stvarno nemate pametnija posla?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #113

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    http://www.pressonline.co.yu/vest.js...5&sectionId=37
    Даница Драшковић icon_smile.gif

    n Kritikovali ste organizatore „Velikog brata" zbog promocije titoističke ideologije?

    - Naravno da jesam. Ne gledam taj kič i zloupotrebu ljudskih slabosti svih vrsta, ali sam videla u štampi da su se ti tamo ukućani igrali Tita i partizana iako je, navodno, politika zabranjena u konceptu tog programa. Očigledno, urednici nisu odoleli opštem povampirenju petokrake koje promoviše ova Vlada, a koju vode sinovi partizana. Zato opet imamo reprize partizanskih filmova na RTS-u, na Pinku i svuda gde urednici i vlasnici televizija hoće da budu dobri i podatni vlastima.
    Yosso opet čitaš novine?


    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...stvarno se izvinjavam svima koji gledaju VB...ali...moram da vas pitam...zar stvarno nemate pametnija posla?


      Vrh

  9. #114

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...stvarno se izvinjavam svima koji gledaju VB...ali...moram da vas pitam...zar stvarno nemate pametnija posla?
    Јоцк, живот сам посветио томе

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Yosso opet čitaš novine?

    Шташ, досадио секс
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #115

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Шташ, досадио секс
    Pa gledaj VB
      Vrh

  11. #116

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...stvarno se izvinjavam svima koji gledaju VB...ali...moram da vas pitam...zar stvarno nemate pametnija posla?
    Pa kad vech pitash da ti kazzem Ako mi ide VB na TVu obichno ne gledam u njih, radim neshto mnooooooogo pametnije... sedim ovde sa vama... Eventualno obratim pazznju ako se desi neshto shto bi je moglo privuchi...


    Malo me neki od vas negledisha VB podsechaju na onu prichicu o pecaroshu i kibiceru, kad ovaj drugi posle par sati stajanja i gledanja kazze - e svaka ti chast, kad mozzesh da sedish satima i pecash...ja ne bih imao zzivce...

    Al najbolje mi shto Dana Drashkovich naziva neshto kichem i shundom bhaha... Da ga nisam gledao do sad, od sad bi ga gledao.
      Vrh

  12. #117

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Мани се више политике yoss то је само игра
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  13. #118
    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Мани се више политике yoss то је само игра
    Ех дете драго, то је најгледанија емисија, знаш ли ти какве утицаје то има на свјетоназоре... "гле, друг Тито на ВБ, значи Друг Тито је кул..."

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    VB je zanimljiv psiholoshki eksperiment. Ne kontam, zashto neko ako vech ne zzeli da ga dozzivljava kao kvalitetan program, ne mozze tako da ga shvati. Grupa potpuno razlichitih profila osudjena da zzivi u izolaciji pravilima i zadacima prinudjena istovremeno i na konfrontaciju i saradnju... Ljudska priroda se pokazuje i kroz foliranje i kroz iskrenost i neke shablone ponashanja... Sve shto se deshava tamo - ljudsko je i kao takvo, u globalu- zanima me

    Meni TV sa VB na programu lichi na akvarijum... (ne samo zbog riba )
    Ха, ја сам ово исто некоме говорио, али није ми веровала... ово морам да потпишем... Ко је инжињерка бисексуалка хостеса? Она црна Новосађанка? Свака част за ово написано!
    Poruku je izmenio silvia, 15.11.2007 u 22:46 Razlog: 2 uzastopna posta
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  14. #119

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...stvarno se izvinjavam svima koji gledaju VB...ali...moram da vas pitam...zar stvarno nemate pametnija posla?
    Pa nisam neki pacenik, da bas blejim ispred tv-a svaki put kad je VB, ali volim nekad da bacim pogled, a i da odgledam ako se desava nesto zanimljivo, ako imaju neki zanimljiv zadatak, subotom izbacivanje....
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #120

    07 Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...stvarno se izvinjavam svima koji gledaju VB...ali...moram da vas pitam...zar stvarno nemate pametnija posla?

    Zavisi šta podrazumevaš pod '' pametnijim poslom '' ?

    Gledam VB, kad hoću i kad mogu - to je moj izbor. ( pazi, kad znam šta ćeš da pomisliš )


    Gledam ga iz interesa ... Poznanik mi je u kući, šta ako osvoji velike pare , odoh sa njim u Rio...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

Strana 8 od 13 PrvaPrva ... 678910 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 12:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 20:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 17:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 12:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 05:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •