Veliki brat - Big Brother 2007 - Strana 11
Strana 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 184
  1. #151

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    - Eto... ja malo došla kod vas, možda i ja sad postanem pametna. Mada, ne gledam filmove, ne znam ništa o kompjuterima, ne čitam knjige - rekla je ona.

    Као да су они бољи само зато што читају књиге...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Miki zbog oca napustio kuću


    ...samo fali da udje Horhe...i kaze da je on Mikijeva baba...jbt,sta bi mi bez ovih latino-americkih serija...
    ...pazi...bljuje mi se...ali,bas jako...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  3. #153

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...samo fali da udje Horhe...i kaze da je on Mikijeva baba...jbt,sta bi mi bez ovih latino-americkih serija...
    ...pazi...bljuje mi se...ali,bas jako...
    Ја никако не могу да схватим вас који гајите тако снажне емоције према једној обичној глупавој тв емисији...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #154

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ја никако не могу да схватим вас који гајите тако снажне емоције према једној обичној глупавој тв емисији...
    ...da je jedna...bilo bi super...
    ...btw...ja inace "gajim snazne emocije",prema svemu sto ima veze sa ljudskom gluposcu...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  5. #155

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    gaJim vutru umesto emociJa.....
      Vrh

  6. #156

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...da je jedna...bilo bi super...
    ...btw...ja inace "gajim snazne emocije",prema svemu sto ima veze sa ljudskom gluposcu...
    С обзиром каква смо врста, рекло би се да је твој живот препун снажних емоција
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #157

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Dragi moji emotivci , molila bi vas da se vratite na temu, ako je moguce

    Đorđe, koji se od kada je ušao u kuću „Velikog brata“ na sve načine trudi da Dijanu, u koju je zaljubljen, privoli za sebe, u sredu će imati priliku da se njom oženi. Iako je svadba lažna i organizuje se povodom ovonedeljnog zadatka, Đorđe je i više nego srećan, a Dijana je, sa druge strane, tužna iako je svesna činjenice da će i mlada i mladoženja ove nedelje biti pošteđeni nominacija.

    Mladoženju je, po zadatku, birao stari svat Vesko, koga su pak izabrali ukućani. A mladoženja je, logično, birao mladu. Potom su izabrani kumovi, Nataša i Aca, zatim mladini rođaci (sve ukućanke, koje će na svadbi biti obučene u roze) i mladoženjini (svi ukućani, obučeni u plavo). Na dan venčanja, u sredu, Dijana će zaista obući venčanicu, Đorđe odelo, a biće organizovano i veselje uz alkohol i muziku. Samo je pitanje da li će mladoženja, kako priliči svadbi, zaista poljubiti mladu i da li će mladenci uživati u prvoj bračnoj noći...
    Konacno malo akcije u kuci , ovih dana su bas bili dosadni i smoreni. Zadatak je dobro osmisljen, sada ostaje da vidimo kako ce to sve na kraju ispasti

    Mirko u depresiji
    Od kada je Miki napustio kuću „Velikog brata“ zbog seniora Đuričića, Mirko je u blagoj depresiji. Iako je veoma hladno prihvatio sinovljev izlazak i ne oseća krivicu, on po ceo dan sedi u omiljenoj fotelji proslavljenog pčelara pokraj televizora, na kojem se vrti dobitni iznos (trenutno 89.000 evra), uzdiše i razmišlja, a skoro i da ne komunicira sa ukućanima. Ni ukućani nisu nešto voljni da se druže sa njim, ali je on siguran da će nešto postići u kući, te je pre neki dan rekao:
    - Opet će me žena grditi što sam poslednji izašao - aludirajući na to da će biti poslednji koji će napustiti šou.
    Jel on stvarno misli da ce da pobedi?
    Poruku je izmenio silvia, 11.12.2007 u 09:56
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  8. #158

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Postavlja se pitanje koliko je ljudi je od Dzordza Orvela procitalo 1984 i Zivotinjsku farmu. Veliki Brat je zapravo motiv iz Orvelove knjige a glavni junak je Vinston Smit koji zbog neposlusnosti i "zlomisli" biva mucen i ubijen a sto je najstrasnije nateraju Njegovu ljubav Dzuliju da ga zamrzi i da ga se odrekne. To je sitem u kome se trazi apsolutna poslusnost i gde se svaka ljubav pretvara u mrznju i destrukciju. I kao sto je Smit napisao: "ako ima nede ona je u Prolima...", tako i ja kazem: ako ima nade ona je van medijskog kruga manipulacije. Danasnja civilizacija potrosnje, uzdize upravo one vrednosti kojih se plasio Dzord Orvel. Uzor je postalo ono sto je bila najveca pretnja slobodnom svetu.Ko gleda Velikog Brata zapravo iskreno voli taj "vrli novi svet".
    nomen est omen
      Vrh

  9. #159

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Ushao Danilo, kralj

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  10. #160

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Kralj neuroticara mozda... Seljak koji moze u Uzicu,a znam pouzdano da ni tamo ne moze da se ponasa kako se ponasa u VB...

    Ako si u realnom kralj kao u kuci onda ok,ali sumnjam da ce u bilo kojem objektu onako da ulazi i 'ere k'o foka 200 reci u min. , a da ga neko ne baci s mosta isto vece...

    p.s. Zeka pred kamerama u sred Beograda dobio skoro pljusku od lika kojeg zaustavi da 'anketira',a mogu da zamislim bez kamera...Da su normalni niko ucestvovao ne bi...Jedinstvena prilika da najveci olos iskaje sve svoje grehe dok ih narod gleda,a misevi postanu macke...
      Vrh

  11. #161

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat A6quattro kaže: Pogledaj poruku
    Postavlja se pitanje koliko je ljudi je od Dzordza Orvela procitalo 1984 i Zivotinjsku farmu. Veliki Brat je zapravo motiv iz Orvelove knjige a glavni junak je Vinston Smit koji zbog neposlusnosti i "zlomisli" biva mucen i ubijen a sto je najstrasnije nateraju Njegovu ljubav Dzuliju da ga zamrzi i da ga se odrekne. To je sitem u kome se trazi apsolutna poslusnost i gde se svaka ljubav pretvara u mrznju i destrukciju.
    Натерали су и њега да замрзи Џулију Приликом сусрета после хапшења једно другом су рекли:
    - Издао сам те.
    - И ја сам тебе.
    А има и претварања мржње у љубав, према Великом Брату

    I kao sto je Smit napisao: "ako ima nede ona je u Prolima...", tako i ja kazem: ako ima nade ona je van medijskog kruga manipulacije. Danasnja civilizacija potrosnje, uzdize upravo one vrednosti kojih se plasio Dzord Orvel. Uzor je postalo ono sto je bila najveca pretnja slobodnom svetu.Ko gleda Velikog Brata zapravo iskreno voli taj "vrli novi svet".
    Ма јок, није та бедна емисија толико опасна. Велики брат је име због камера, све остало нема везе с везом.
    А данашњи Енглсоц, односно велике компаније и велике силе су под своје ставили и проле и "чланове партије". Интелектуалци, научници, медијске личности... све је то под њиховом контролом. Под контролом је власт, под контролом је опозиција, под контролом је мејнстрим култура, под контролом је лажна андерграунд култура, све је стављено под шапу најтоталитарније идеологије у историји.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  12. #162

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Kralj neuroticara mozda... Seljak koji moze u Uzicu,a znam pouzdano da ni tamo ne moze da se ponasa kako se ponasa u VB...

    Ako si u realnom kralj kao u kuci onda ok,ali sumnjam da ce u bilo kojem objektu onako da ulazi i 'ere k'o foka 200 reci u min. , a da ga neko ne baci s mosta isto vece...
    Ma nemash ti pojma, Danilo je sexi i kad shtrika.

    p.s. Zeka pred kamerama u sred Beograda dobio skoro pljusku od lika kojeg zaustavi da 'anketira',a mogu da zamislim bez kamera...Da su normalni niko ucestvovao ne bi...Jedinstvena prilika da najveci olos iskaje sve svoje grehe dok ih narod gleda,a misevi postanu macke...
    A zasto je Zeka olosh?
    Zeka je skroz ok momak, treba uzeti u obzir njegove godine, ali bar nije usran golub i drzi neku atmosferu u kuci.
    Naspram ovog Aleksandra mutavog, dosadnog i nedrushtvenog, Zeka je boss.

    Ubica mekog srca.
      Vrh

  13. #163

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Ti sreco da znas za bolje ne bi sad ko foka po forumu natezala sa mnom....
      Vrh

  14. #164

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Kill Bill kaže: Pogledaj poruku
    Ushao Danilo, kralj
    I Burek??? Nisam ni znala da on ima toliko fanova

    Dijana i Đorđe otputovali u Crnu Goru


    Iako su i dalje aktivni učesnici Velikog brata Dijana i Đorđe su juče, povodom ovonedeljnog zadatka svadba, prošetali kroz tržni centar Delta siti na Novom Beogradu. Nekoliko sati nakon kupovine mladenci su otputovali u Crnu Goru gde će narednih pet dana provesti medeni mesec.

    Bračni par Stojanović - Mićić juče se u popodnevnim časovima sivim kombijem dovezao ispred tržnog centra. Đorđe se sve vreme u neverici grohotom smejao dok je Dijana vikala: Joj, majko mila.
    U tržnajku su ih dočekali izbačeni ukućani Slaviša i Elmir koji je šeretski dobacio Đorđu:
    - Je l bilo nešto prve bračne noći - na šta se mladoženja samo slatko nasmejao, grleći Dijanu i odmahujući glavom.
    Ljudi su kao pomahnitali jurili za ukućanima da ih slikaju, pipnu, zagrle ili uzmu autograme, a sa svih strana su pljuštali mahom pozitivni komentari.
    Dijana i Đorđe su išli od radnje do radnje, a mladoženja je napravio pravi haos kada je u supermarketu počeo da jede banane, dok je zatim u prodavnici ženskog veša oblačio brushalter.
    Inače, novopečeni mladenci su sinoć otputovali avionom u Crnu Goru, gde će narednih pet dana uživati u prvim bračnim danima.
    Podsećamo da su Dijana i Đorđe imali priliku da se u subotu uveče, tokom izbacivanja, prošetaju crvenim tepihom i pozdrave sa publikom u Košutnjaku, a potom su belom limuzinom dovezeni natrag u kuću, u tajnu sobu koja je prvo veče poslužila kao apartman za mladence. Dijana je bila i više nego nervozna što je provela noć sa mužem, dok se Đorđe, očekivano, nije bunio.

    blic
    Poruku je izmenio silvia, 17.12.2007 u 20:42
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #165

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Neron kaže: Pogledaj poruku
    Ti sreco da znas za bolje ne bi sad ko foka po forumu natezala sa mnom....
    Ti znas

    Ubica mekog srca.
      Vrh

Strana 11 od 13 PrvaPrva ... 910111213 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •