Veliki brat - Big Brother 2007 - Strana 10
Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 184
  1. #136
    Citat bealiver kaže: Pogledaj poruku
    veceras ,sarajuci po kanalima,zakacim ulazak Mikijevog oca u kucu Velikog Brata
    eeeeeeee
    to sad bitno menja stvari
    i sad ima da gledam taj show kad god mognem
    mislim, tek sad postaje zanimljivo!
    Imam neki osecaj da ce Senior Junioru dupe pomeriti, i da ce ovaj od muke da izadje iz kuce





    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Сузана личи у лицу на Ким Катрал, али по ходу, држању, женствености... више личи на Џона Вејна.

    Hahahahhahaa, gde ti je Dzon Vejn pao na pamet
    Poruku je izmenio silvia, 02.12.2007 u 12:22
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #137

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Imam neki osecaj da ce Senior Junioru dupe pomeriti, i da ce ovaj od muke da izadje iz kuce

    Hahahahhahaa, gde ti je Dzon Vejn pao na pamet
    Тако што сам јуче на ХРТ2 гледао филм где он, Дјуд, Стампи и Колорадо Кид чувају оног затвореника, одмах сам се сетио како он хода кад сам ово прочитао овде и присетио се Сузане
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #138

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Rekli ste da je Miki zao, da ga mrzite i da je prevario ovaj narod?
    - Miki Ja sam mislila da od njega mogu nešto da naučim, ipak on ima 30 godina i neko iskustvo. Ali, prevarila sam se.
    А она има 24... "ипак он има 30 година и неко искуство"... као да има 97 година, старац Фочо од стотину љета... "ипак има 30 година и искуство... ".... Џиииисуз....
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #139

    07 Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat silvia kaže: Pogledaj poruku
    Imam neki osecaj da ce Senior Junioru dupe pomeriti, i da ce ovaj od muke da izadje iz kuce

    Nisam baš ubeđena... Ono što znam je da će biti smejanja do suza... Kupinci su zaista specifična '' sorta '' ljudi...
    Čika Mimija i Miki posebno...









    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А она има 24... "ипак он има 30 година и неко искуство"... као да има 97 година, старац Фочо од стотину љета... "ипак има 30 година и искуство... ".... Џиииисуз....


    a ona sa 24. očigledno nema nikakvog životnog iskustva - što je i pokazala rekavši pre izbacivanja da '' niko od nas nije naivan '', sam njen nastup u emisiji '' Mala sestra '' gde je izigravala voditeljku ...
    Lepo se promovisala par nedelja i sada verovatno želi u Emotion... Totalno neiskusno...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  5. #140

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Miki ponovo nominovan
    Ove nedelje nominovani za izbacivanje iz kuće „Velikog brata“ su: Miki, Aleksandar, Vesna i Marina.
    Aleksandar je nominovao Marinu i Mikija, Veseli - Aleksandra i Marinu, Vesna bi volela da iz kuće „izlete“ Suzana i Marina, dok je za njeno izbacivanje, kao i za izbacivanje Mikija, glasala Dijana.
    Đole i Marina su takođe istog mišljenja i oni bi voleli da kuću napuste Miki i Vesna, dok je Miki glasao protiv Marine i Dijane. Mirko, koji prvi put nominuje, pak, „navija“ za Aleksandra i Natašu, a Nataša bi da iz igre izbaci Suzanu i Aleksandra. Ove nedelje Suzana je nominovala Aleksandra i Vesnu.
    Miki ce izaci svojevoljno ili ce ga izbaciti, ne moze on sa Mirkom videcemo sta ce biti u subotu. Bas me interesuje hoce li izaci svojevoljno kao sto je i rekao.



    Otkada je ušao u kuću „Velikog brata“ Mirko Đuričić, Mikijev otac, mora da se izbori sa nekoliko problema. Osim što ga Miki svakodnevno i neprestano bocka i ugnjetava zbog njegovog ulaska, Mirko mora da se navikne da umesto omiljene mu rakije u kući pije - vodu, piće koje nije probao 25 godina. Njegovi najbliži kažu da će on pre i bez cigareta moći, ali bez dobre čašice nikako.
    I kao da je čuo Mirkove molbe, Veliki brat je ukućanima prekjuče poslao flašu rakije.
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  6. #141

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Eto, ipak je izasao

    Miki napustio Kuću!!!


    Ni drugi put nije uspeo, ili bar jeste delimično! Pčelar iz Kupinova, Miroslav Djuričić-Miki u četvrtak je napustio Kuću Velikog Brata posle više od pet nedelja.

    U prvom serijalu rijaliti-šoua prošle godine, Miki je u Kući ostao tek dve nedelje, a ove je izdržao nešto duže, 38 dana.

    U četvrtak popodne Miki je ušao u ispovedaonicu i saopštio Velikom Bratu da želi da napusti Kuću. Potom se pozdravio sa Vesnom, a potom i sa ostalim ukućanima, koji gledaju u neverici.

    Vesni je najteže pao izlazak Mikija i plakala je u ženskoj sobi.

    Miki je i ove nedelje bio nominovan za izbacivanje, a nije mu bilo svejedno kada je Veliki Brat u Kuću "ubacio" njegovog oca Mirka sa kojim se baš i ne slaže najbolje.

    Mirko je bio razlog Mikijevog izlaska iz Kuće. "Mirko, nemoj mi se više obratiti nikada. Nećeš me više videti u životu", rekao mu je ljutito Miki, a Mirko je brzo odgovorio: "Ne mogu da izadjem jer primam injekcije još tri dana", na šta je Miki uzvratio: "Ma, ništa ti ne verujem".

    Potom je Miki otišao u žensku sobu: "Gotovo je! Odlazim!, uzviknuo je Miki dok je u ženskoj sobi bio u društvu Vesne. Njegovoj odluci prethodila je svadja sa ocem. Odlučio je da ode - ako neće Mirko, ide on i tako je i bilo.

    "Moram da idem. Odlučio sam još pre tri sata", rekao je Miki, a potom otišao u ispovedaoniocu.

    Poslednje reči koje je uputio ukućanima bile su: "Voleo bih da pobedi Vesna, ili bar Vesko“. Dok je Vesna plakala, ostali su bili u čudu. Otac Mirko je kratko izustio: "Zbog mene je izašao".

    Miki je ove sezone uspeo da ostvari zadatak - kada je ušao u Kuću dobio je zadatak od Velikog Brata da poštuje pravila, a kao nagradu dobiće novac koji će pokloniti u humanitarne svrhe. Početna cifra bila je 20.000 evra, ali je zbog Mikijevog ponašanja i kršenja pravila ona spala na 14.500 evra.

    (MONDO)
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  7. #142

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007



    Ništa čudno uzevši u obzir njegovo ponašanje u periodu od kada mu je otac ušao u kuću VB...

    Sretan mu put...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.
      Vrh

  8. #143

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Naravoucenije: kako mu je zagorcao ovo sto mu je trebalo sada,ne bi ulazio u VB da nije u frci,znam licno blizu sam bio njega zadnjih godinu,tako mu je i zivot s'ebao i pre prvog VB ...

    I ne samo Mirko Mikiju vec hiljade tata i mama svojoj deci sirom ove nase zemlje seljacke Srbije,koja je ni na nebu ni na zemlji...

    Emotion....ha ha ha.... Bicu vulgaran citiracu Mikija: VB je pusac q... Treba ih razmnozavati,usput neka Vesna jedina normalna tamo uzme pare ili bar Veseli Crnogorac slazem se sa Mikijem.....

    Ovo je i kraj VB za mnoge.....

    p.s. ko glasa: izbacite Marinu,jer ona i Sabac imaju zajednickog kao Bujanovac sa Novim Sadom...ovde je to tako,iz Sapca sam,ali zivim u selu koje je blizu...sto rece pominjani Miki u VB je svim propalim i prokazanim zenama jedinstvena prilika da se operu za ceo zivot,a sto im je IQ ispod 70 to nema veze ni za koga osim sto odgovara ovima iz produkcije...pushacke naravno...
      Vrh

  9. #144

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    ...ej bre,brate Nebojsa...koga bre jos normalnog,boli tuki za VB?
    ...Miki i njegov tata?...katastrofa...koji qrac je i ulazio ponovo?
    ...koliko mi je bio gotivan kada se pojavio,sada mi je smesan...kao i ona gomila tamo...stvarno,dokle vise hleba i igara?...ovakvi serijali samo zaglupljuju naciju...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  10. #145

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ej bre,brate Nebojsa...koga bre jos normalnog,boli tuki za VB?
    ...Miki i njegov tata?...katastrofa...koji qrac je i ulazio ponovo?
    ...koliko mi je bio gotivan kada se pojavio,sada mi je smesan...kao i ona gomila tamo...stvarno,dokle vise hleba i igara?...ovakvi serijali samo zaglupljuju naciju...
    Za razliku od svih drugih tv serijala koji je prosvetljuju?

    Pa, recimo da od onog shto u proseku daje na tvu, kad je vech upaljen, izmedju porodichnih blaga i resto pavichevskih gluposti, pinka, granda, politike i ostalih shitova...a kad na discoveriju po 116ti puta pada isti avion, a i na nacionalnoj dzeografiji grade istu naftnu platformu danima... ako mi je vech upaljen tv dok neshto kuckam shto ne bi bio i VB...

    Gledam svaki drugi trechi dan po malo, pa sam u toku, ali svakako ne mogu da kazzem da ne gledam...

    A Miki je budaletina impulsivna, bash mora chovek da se "dogadja" pa to ti je.
      Vrh

  11. #146

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Pa sta da gledam od 3-5 u belu zoru...a vidim pise se,pa ajde da jedem govna i ja...

    A nije ni bezazleno,gde god se vrte pare...pa znas ti koliko je nepismenih,a dokonih i onda dodas i nenormalne koji ne spavaju nocu tj. jutrom ko ja i jbg...

    Tesi me da im nisam na forumu tamo i da ne glasam,ostalo je sve zbog nesanice...

    Sta da gledam...na ovim ostalim kanalima 10x vec gledam istog lava kako jede zebru i istu zmiju kako truje Indijca...o obdukcijama i forenzicarima poput dr.G da i ne pricam...

    Pa svaka posledica ima svoj uzrok..rekoh ti da je prica duga..bolje i VB nego sto sta drugo..ne smem da lajem...
      Vrh

  12. #147

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Za razliku od svih drugih tv serijala koji je prosvetljuju?

    Pa, recimo da od onog shto u proseku daje na tvu, kad je vech upaljen, izmedju porodichnih blaga i resto pavichevskih gluposti, pinka, granda, politike i ostalih shitova...a kad na discoveriju po 116ti puta pada isti avion, a i na nacionalnoj dzeografiji grade istu naftnu platformu danima... ako mi je vech upaljen tv dok neshto kuckam shto ne bi bio i VB...

    Gledam svaki drugi trechi dan po malo, pa sam u toku, ali svakako ne mogu da kazzem da ne gledam...

    A Miki je budaletina impulsivna, bash mora chovek da se "dogadja" pa to ti je.
    ...zato kod mene,na lokalnoj televiziji...po 100-ti put...Nepristojni ljudi...sta ces bolje...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #148

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...zato kod mene,na lokalnoj televiziji...po 100-ti put...Nepristojni ljudi...sta ces bolje...
    Pa shto onda pitash shto gledamo ovo kad znash da kod nas nema Gerija i Tonija ?

    To mozze i 150 puta da se gleda

    Al mogu se bar teshim shto VB ne znam kako che da se zavrshi ...
      Vrh

  14. #149

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Nisam baš ubeđena... Ono što znam je da će biti smejanja do suza... Kupinci su zaista specifična '' sorta '' ljudi...
    Čika Mimija i Miki posebno...
    Не знам зашто, али ја нисам ни видео ни срео неког из Срема да ми не личи на друмског разбојника/-цу... било физички било по карактеру...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #150

    Odgovor: Veliki brat - Big Brother 2007

    Miki zbog oca napustio kuću


    Opšti haos u kući Velikog brata. Miki je juče napustio kuću i ponovo razočarao armiju vatrenih fanova kojima je i ove godine bio glavni favorit. Iako se proteklih dana svim silama trudio da svog oca izbaci i navede da napusti šou, Miki je pukao i odlučio da se, ako neće Mirko, on sam povuče. Na takvu njegovu odluku uticale su mnogobrojne svađe sa ocem.

    - Gotovo je. Odlazim - uzviknuo je Miki dok je u ženskoj sobi jedino Vesni otkrio svoju konačnu odluku donesenu nekoliko sati nakon žustre svađe sa ocem. U tom trenutku Vesna se rasplakala i počela da ga moli da ostane.
    - Daj, nemoj da odeš, molim te, nemoj da odeš - plakala je Vesna, ali je Miki objašnjavao:
    - Daj, treba mi mir. Pusti me. Moram! Odlučio sam još pre tri sata.
    Nakon toga je ustao, otišao u ispovedaonicu, kratko se zadržao u razgovoru sa Velikim bratom, izašao iz ispovedaonice, spakovao kofere i žustro, glavom bez obzira napustio kuću. Poslednje reči koje je uputio ukućanima bile su: Voleo bih da pobedi Vesna, ili bar Vesko.
    Ukućani su ostali u neverici. Vesna je neprestano plakala, Vesko se nervirao. Mirko, glavni krivac za Mikijev slom, nije ni reč progovorio.
    Nekoliko minuta kasnije, ukućani su se pitali šta je to Mikija navelo da napusti šou.
    - Šta se pravite ludi. Izašao je zbog oca, zbog toga je izašao - vikao je Vesko na ukućane, a Mirko je samo kratko, uz uzdah, odgovorio:
    - Zbog mene je izašao!
    A kako je sve počelo? Miki se tri sata pred izlazak posvađao sa ocem.
    - Odoh ja da se prijavim - uzvikivao je Miki koji je dan pre toga prvi put zvanično zatražio da napusti kuću. Razlog - očev ulazak.
    - Mirko, nemoj mi se više obratiti nikada. Nećeš me više videti u životu - rekao mu je ljutito Miki, a Mirko je brzo odgovorio:
    - Ne mogu da izađem jer primam injekcije još tri dana.
    - Ma, ništa ti ne verujem - uzvikivao je Miki.
    Sat vremena nakon svađe, Mikiju je pao mrak na oči.
    - Mirko, samo mi se skloni s očiju da te ne gledam. Odoh ja. Hoću da sačuvam obraz... to malo što imam, neću da se blamiram više. Što me ne pusti da završim ovo - rekao je Miki i nastavio onako za sebe: Lepo sam mu rekao da ode. On kaže neću, ostaću do kraja. Ja ga znam. On je sam tražio da uđe. Hiljadu puta me je zajebao i ovo će mi zajebati.
    Ovo, inače, nije prva svađa između seniora i juniora Đuričić u kući Velikog brata. Pre neki dan, Miki je Mirku pokušao da objasni u čemu greši i zašto se ljuti zbog njegovog ulaska. Trudio se da ga nagovori da izađe iz kuće, ali bezuspešno.
    - Ti znaš zašto sam ušao u ovo, želim da uzmem pare i pobegnem iz svega. Znaš u kakvim sam problemima bio - počeo je priču Miki i nastavio:
    - Smeta mi što ti ne kapiraš. Ti si mene sjebao zato što ja znam kakav si ti. Ja sam pajac, to glumim. A ti nisi pozvan ovde zbog svojih kvaliteta, već zato što si moj otac. Nije ovo za tebe, nemaš ti šta da tražiš. Sjebao si me. Ja te molim... prijavi se. Ne možemo ja i ti biti zajedno u kući - vikao je Miki i dodao: - Mirko, ja ne mislim ništa loše. Ali ovo nije igra, zajebancija. Ovde čovek može da odlepi.
    - Ja ne mogu da odlepim više od ovoga - rekao mu je Mirko, na šta je Miki odgovorio:
    - Učinićeš mi ako odeš. Ne mogu ti sada objasniti sve, objasniću ti kada izađemo.
    Ali, Mirko se nije dao.
    - Ako me i izbace, ja ću ostati ovde do kraja, da budem požarni, na šta je Miki razočarano odbrusio: - Mirko, ti nimalo mozga nemaš.
    Mirko se na ove reči samo pokupio i otišao iz sobe, dok je Miki i dalje psovao.

    Sestra znala

    Mikijeva rođena sestra Maja Lakatoš rekla je za Blic pre nekoliko dana da bi Miki zaista mogao da napusti kuću zbog svađe sa ocem.
    - On sada samo tako priča ali, ako ga tata zaista iznervira, mislim da će izaći iz kuće - rekla je Maja i dodala da su i oni nestalni tipovi.
    - Njih mesto ne drži, nestalni su - kaže i Maja i dodaje:
    - Oni se nikada ne svađaju, već jedan drugome ceo život u lice iskreno govore šta misle.

    Frka zbog nominacija

    Ovonedeljne nominacije su uzburkale strasti među stanarima i pale su maske. Dok Miki, Aleksandar i Vesna ismejavaju Marinu revoltirani njenom izjavom da ona ne može da se druži s njima jer nije dovoljno pametna, Marina im uzvraća ironično.
    - Eto... ja malo došla kod vas, možda i ja sad postanem pametna. Mada, ne gledam filmove, ne znam ništa o kompjuterima, ne čitam knjige - rekla je ona.
    Na konto njene priče, Vesna je zaključila: Znači to je ta ekipa pametnih i dosadnih, a Vesko je dodao: Da to je ta ekipa pametnih i glupih, na šta se Marina samo kiselo nasmejala i utehu našla u Đorđu. Usledila su i neizbežna ogovaranja. Dijana i Nataša su kroz ogovaranje Vesne izgladile svoje odnose. Nataša je pokušala da objasni Dijani da ima pogrešno mišljenje o Vesni pa su se dohvatile i priče zašto su njihovi odnosi zahladneli u poslednje vreme iako su punih 70 dana bile nerazdvojne. Podsećamo da je Dijana rekla kako se razočarala u Natašu i da ne razume neke njene postupke. Nataša je njoj zamerila to što se družila sa Zekom.
    - Kada je Stevan bio tu, ti si više bila s njim - rekla je Nataša. Na kraju, njih dve su se pomirile.
    Izgleda da su ukućani nakon ovih nominacija postali i više nego svesni činjenice da su jedni drugima konkurenti.
    blic
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

Strana 10 od 13 PrvaPrva ... 89101112 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Veliki brat VIP 2013
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 04.05.2013, 13:02
  2. Veliki brat 2011
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 05.05.2011, 21:31
  3. Veliki Brat VIP 2010
    Autor Lilith_021 u forumu Spomenar
    Odgovora: 156
    Poslednja poruka: 01.03.2010, 18:20
  4. Veliki brat, treća sezona
    Autor DrinChe u forumu Spomenar
    Odgovora: 619
    Poslednja poruka: 01.01.2010, 13:21
  5. Veliki Brat - Big Brother
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 394
    Poslednja poruka: 13.01.2007, 06:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •