Predrasude u ljubavi - Strana 2
Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 56
  1. #16

    14 Odgovor: Predrasude u ljubavi

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Međutim, ne treba odustajati. Prava ljubav ume često da pobedi predrasude, ma kakve one bile....
    Verujem u citirano, pod uslovom da smo spremni za ''borbu'' sa malograđanštinom.
    Kakve veze ima to što je devojka možda starija od mladića? Uopšte, zar je bitna razlika u godinama?
    Kakve veze ima to što je on / ona drugačijeg nacionalnog porekla?
    Kakve veze ima to,
    što je neko promenio ne znam ni ja koliko partnera.
    Osim ako mu / joj zdravlje nije ugroženo usled ''hiperaktivnosti''

    Uvek se naljutim kada pišem o predrasudama.

    Da još jedna na koju sam naletela
    ''Raveden / razvedena, pa da su 'valjali' (o, kakav izraz), ostali bi u u braku''


    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #17

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    predrasude u ljubawi..pa to je presmijesno...to je he....to je notorna awet od pomisli da to moze da postoji..ljubaw je ljubaw..i swe drugo je strano sto zeli da udje kao neka dilema ili izbor u njoj...time se bawe jadnici koji ulaze u 'ljubaw' kao tako je doziwljawaju a prawe sebi dilemu 'a sta owo a sta ono' a nawodno su u ljubawi..haha pa jel jadno ,jel pateticno jel kretenasto...jeste...recimo wolis je/ga ,a imas predrasudu..ali pazi //WOLIS ono..tako kazes..aoooo...kako onda mozes to reci,a imas predrasudu...ti si onda smijesan,ti si onda pozorisna predstawa..neko ko zeli da time izazowe paznju i diwljenje,a iza zawjese si obican jebac

  3. #18

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku

    Da još jedna na koju sam naletela
    ''Raveden / razvedena, pa da su 'valjali' (o, kakav izraz), ostali bi u u braku''
    Ja nalećem na ovu predrasudu,baš ovih dana..

    Samo bi dodala,da ovi što "nisu valjali",u pomenutom braku,još kako umeju da "valjaju" u nekom drugom braku,vezi,nekoj drugoj osobi..ali to su već predrasude okoline i komšiluka,i često ljudi,koji o "nevaljalima",ne znaju ama baš ništa..
    Poruku je izmenio duga12, 11.12.2008 u 19:59

  4. #19

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    @leonard
    predrasude u ljubawi ne postoje,jel znas ti sta je ljubaw?? da znas ne bi tako rekao..
    Poruku je izmenio Goga, 14.12.2008 u 01:38 Razlog: bold

  5. #20

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    izvini, a sta je on to tako lose naveo u svome postu da kod tebe izazove takvu reakciju?
    Licno, post je jedan od boljih na temi.
    Krek, krek.. Ne gudra

  6. #21

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    oh starsice.,..i twoj post je odje...pa znas ti da sam ja mislio za ljubaw ono..nebitno sta kazu razni k...palcewi...nego predrasude,predrasude u ljubawi ne postoje,predrasude..to weze nema sta ce ko rec....

  7. #22

    Odgovor: dal ste opterećeni predrasudama u ljubavi

    Citat ibro kaže: Pogledaj poruku
    ako tražimo ljubav,ženu za život ,za sex za avanturu ili flert smetali nam nešto u tome i dali nas naše neke predsrasude u tome sprečavaju i dal nas mogu spriječiti ako to istinski želimo.
    Ako to istinski želiš nikakvi predrasudi ne postoje.....barem kod mene
    Znam da nita ne znam...

  8. #23

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    Dobar tester za odgovor na ovu temu bi moglo biti pitanje: a šta o svemu mislimo kad su naša rođena deca u pitanju?
    Kad nam bude bilo svejedno da li će se naše detence udati za vremešnog crnca, oženiti sa 40 klinkicu od 18, biti homo, ili će možda ceo život samovati, tek onda možemo reći da smo oslobođeni svih predrasuda.
    Ja nisam.
    Vrag odneo šnalu...

  9. #24

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    Predrasude nemam u vezi godina, izbora bracnog partnera itd....Ako bih imala bila bih protiv vecinu prijatelja, a najvise protiv svoje rodjene sestre koja ima 31 godinu, zivi sa momkom koji je inace razveden i ima dvoje dece....

    Ali...
    a šta o svemu mislimo kad su naša rođena deca u pitanju?
    Naravno mojima nije bilo svejedno kad im je rekla za svoj izbor, a ja sam se protivila njihovim predrasudama... I upravo to je ono koje mi moja mama uvek kaze - sacekaj jos malo da odraste tvoje dete...Sad strepis i bojis se dali je jelo, dali je spavalo, gde je....A kako raste dete menjaju se tvoji strahovi i brige...
    Tako da... ...za sada...


  10. #25

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    mislim da sam neopterecen covek, sto se predrasuda tice...
    zivot me je ubedilo da predrasude nemaju smisla...
    svi mi biramo delimicno svesno a delimicno podsvesno...
    ako neko prolazi nas kriterij odabira, bez obzira sto je visok, nizak, debeo, mrsav, bogat, siromah, skolovan, obican, mlad, star...

    pa gde su tu predrasude?
    moze biti mali, crn i bogat a ne sme biti razveden?
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  11. #26

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    Stvarno sam mislila da nemam predrasude u ljubavi...a onda se setim jednog časa psihologije gde nas je profesorica pitala:

    -Ok. Znači, vi poštujete raznolikost i različitost među vama kao grupi i nemate predrasuda u odnosima... Ajde sad da vidimo, koliko vas se nekad zaljubilo i zabavljalo sa Romom? Nemojte mi reći da među dečacima Romima nema lepih, koji vam se dopadaju...
    Muk.

    Svi smo mi negde jaki na rečima, posebno kada su ovakve stvari u pitanju...
    Druga strana priče je kada je preispitamo, da li bi se zabavljali sa 20 godina starijim, mlađim od sebe, razvedenim, osobom sa invaliditetom, osobom koja ima vanbračnu decu i dr.

    Posebna strana priče je ono što je upitala Izabelitta, šta činiti kada...

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    kad su naša rođena deca u pitanju?
    Za sada - nemam pojma... ali nisam baš sigurna u sebe...

  12. #27

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    Ja stvarno (chasnarech ) nemam nikaki' probLJem sa ijednom predrasudom.

    Ali priznajem, dešavaju mi se ponekad izvesni problemi sa rasudom ... ...
    i ... tada se najčešće (sa sve rasudom) nađem - pred_rasuLom

  13. #28

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    Kod nas od malena krece vaspitanje da imamo predrasude. Ne radi se to svesno, vec se prenosi s kolena na koleno. Ponekad imam utisak da su nam predrasudi u genima iliti balkanski sindrom.
    "Zivot je ono sto ti se desava dok ti pravis planove za zivot"

  14. #29

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    Nemam predrasude u ljubavi... TO govorim , jer da ih imam sada ne bih imao vezu sa devojkom starijom od mene.
    A sto se tice osoba koje imaju preko 30, a nemaju nikoga konkretnog sa kim ce podeliti ono najlepse sto zivot moze dati...
    E to ne mogu shvatiti...

  15. #30

    Odgovor: Predrasude u ljubavi

    naravno da nemam predrasude....sve je ovo suvise kratkog daha da bih lupala glavu zbog gluposti, kada volim volim ...kada ljubav prestane..odmorim se malo, pa sve ponovo...


    A sto se tice osoba koje imaju preko 30, a nemaju nikoga konkretnog sa kim ce podeliti ono najlepse sto zivot moze dati...
    E to ne mogu shvatiti..
    a, tebe bas nisam najbolje razumela....sta ti to ne razumes?
    bilo bi jako lepo da pojasnis...
    ....naked in the rain.....

Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Sex iz ljubavi ili iz potrebe?
    Autor Mrak u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 16.03.2016, 13:14
  2. Boje ljubavi...
    Autor dankaBg u forumu Ljubav
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.06.2012, 01:09
  3. Predrasude - zamka u koju svi upadamo
    Autor maqa u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 02.04.2012, 19:39
  4. Kontrola ljubavi
    Autor bellissima u forumu Ljubav
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 24.05.2011, 15:19
  5. Muzicke predrasude
    Autor kissigirl u forumu Muzika
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 04.05.2010, 18:47

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •