Prvi korak..
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 47

Tema: Prvi korak..

  1. #1

    07 Prvi korak..

    Zanima me.. Moderna su vremena i više nije na muškarcu da prvi priđe ženama. Kako vi, muškarci, kao dosadašnji pokretači veza i upoznavanja, to doživljavate?

    Smeta li vam ako žena priđe prva. Razumijem, godi to saznanje ali dal' tada u njoj vidite laku ženu?

    Volite li ipak više da ste vi taj koji bira i priđe?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  2. #2

    Odgovor: Prvi korak..

    ...kada priđe više njih...odaberem najbolju...

  3. #3

    Odgovor: Prvi korak..

    Ja nikad nisam prišla prva muškarcu, al znala sam da gledam i buljim u nedogled dok se dotični ne seti da pridje ...
    Mada sam zverka prva pozvala na kafu ...

  4. #4

    Odgovor: Prvi korak..

    Ja sam staromodan i vise sam volio kad sam ja prilazio jer kad one pridju u meni se stvori inat pa ja necu onda sa njom
    u svakom zlu ima nesto dobra

  5. #5

    Odgovor: Prvi korak..

    до сада ми се у неколико наврата дешавало да ми женско приђе и... годи то, леп је осећај...
    ипак, наравно да сам се најчешће лепио за оне које ми никако нису прилазиле
    први корак... па други. онда дође трећи... не, не сматрам да је жена "лака" ако ми приђе, little fairy
    понекад ми жао кад видим како жене узалудно чекају да им приђе неки тамо, принц, назови... прође им живот у чекању да се он умилостиви... безвезе, баш је бедак та варијанта. зато, девојке, жене- храбро, у напад!!!!
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  6. #6

    Odgovor: Prvi korak..

    Kažu: '' Psi laju, a karavani prolaze ... ''
    Uostalom - nekako imam utisak da je gotovo sve prepušteno nežnijem polu - a da suprotni pol to i ne zna...
    Onako - nežno, lagano i '' na vrhovima prstiju '' - sam se prikradala - i '' uzimala '' ono što želim ( pod uslovom da i neko '' taj '' želi moje društvo )
    ( društvo - nisam trenutno bila u stanju da pronađem adekvatniju reč )
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #7

    Odgovor: Prvi korak..

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Kažu: '' Psi laju, a karavani prolaze ... ''
    Uostalom - nekako imam utisak da je gotovo sve prepušteno nežnijem polu - a da suprotni pol to i ne zna...
    Onako - nežno, lagano i '' na vrhovima prstiju '' - sam se prikradala - i '' uzimala '' ono što želim ( pod uslovom da i neko '' taj '' želi moje društvo )
    ( društvo - nisam trenutno bila u stanju da pronađem adekvatniju reč )
    nasmeja ti mene.... mozda
    "prisustvo" umesto "drustvo"
    Prvi korak... da li je u danasnja vremena stvarno vise bitno, ko ce kome prvi prici??? Nekada davno - da, ali danas.... ni zene vise nisu sto su nekad bile
    neunistiva zlojebaba!

  8. #8

    14 Odgovor: Prvi korak..

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    nasmeja ti mene.... mozda
    "prisustvo" umesto "drustvo"
    Prvi korak... da li je u danasnja vremena stvarno vise bitno, ko ce kome prvi prici??? Nekada davno - da, ali danas.... ni zene vise nisu sto su nekad bile

    Znam da te nasmejem.

    Nisu žene kao što su nekad bile - hvala Bogu - pa se sve menja, kako bi Kiki rekao '' okreće ''
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  9. #9

    Odgovor: Prvi korak..

    Pa da.. Zašto bi mi žene same uživale u tom osjećaju da smo nekog zaintrigirale? Neka i muškarcima/dečkima bude malo prijatno kad im žene/cure priđu. Neka se i oni osjete poželjnim i kao predmet želje.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  10. #10

    Odgovor: Prvi korak..

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Zanima me..

    Smeta li vam ako žena priđe prva. Razumijem, godi to saznanje ali dal' tada u njoj vidite laku ženu?
    Ne!
    Tada pomislim da ona u meni vidi lakog muškarca. I narafski. Potrudim se da optrčim još koji krug da ne pomisli da smo svi muškarci isti i krešemo sve što nam se ponudi.

  11. #11

    Odgovor: Prvi korak..

    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Ne!
    Tada pomislim da ona u meni vidi lakog muškarca. I narafski. Potrudim se da optrčim još koji krug da ne pomisli da smo svi muškarci isti i krešemo sve što nam se ponudi.

    Aaaaa, mi žene smo lake ako odmah padnemo na vaše udvaranje? Ono što vrijedi za vas, ne vrijedi i za nas?
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  12. #12

    Odgovor: Prvi korak..

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Zanima me.. Moderna su vremena i više nije na muškarcu da prvi priđe ženama. Kako vi, muškarci, kao dosadašnji pokretači veza i upoznavanja, to doživljavate?

    Smeta li vam ako žena priđe prva. Razumijem, godi to saznanje ali dal' tada u njoj vidite laku ženu?

    Volite li ipak više da ste vi taj koji bira i priđe?
    a zasto bi bila laka zena ako pridje prva...to moze biti i romanticno malo ona da se muci da osvaja vec osvojeno.

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku
    Zanima me.. Volite li ipak više da ste vi taj koji bira i priđe?


    Svejedno mi je ko prvi prodje ili bar mislim tako sa silnim godinama koje su proletele


    Citat TROPRSTI kaže: Pogledaj poruku
    Ne!
    Tada pomislim da ona u meni vidi lakog muškarca. I narafski. Potrudim se da optrčim još koji krug da ne pomisli da smo svi muškarci isti i krešemo sve što nam se ponudi.
    a ko nema kondicije mora da malko i priceka na prvi korak....



    a tvrdoglavost ume da razvuce taj prvi neciji korak a vreme leti

  13. #13

    Odgovor: Prvi korak..

    Ja sam izgleda muškarac prošlosti, rezistentan na neke nove tokove i moderna vremena. I pored toga što sebe doživlljavam kao potpunog femalopatu i neizlečivog ovisnika o nežnijem polu, ne osećam se baš prijatno kada žena učini taj famozni prvi korak.

    Nije da ja nisam svesan činjenice da u principu žene nas biraju, a ne mi njih, mada to izgelda gotovo po pravilu sasvim drugačije, ali ta iluzija i taj jedinstveni osećaj seba kao lovca, a dame kao lovine mi neobično prija u svojoj neizvesnosti, refleksivnosti i lepoti.

    Dame koje su mi prve prilazile, a bilo je i takvih, su tim svojim racionalnim potezom skoro uvek suštinski derivirale (bar u prvom stepenu) kasniji razvoj naše veze i sebe u mojim očima činile manje poželjnijim nego što to u stvari i jesu...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  14. #14

    Odgovor: Prvi korak..

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam izgleda muškarac prošlosti, rezistentan na neke nove tokove i moderna vremena. I pored toga što sebe doživlljavam kao potpunog femalopatu i neizlečivog ovisnika o nežnijem polu, ne osećam se baš prijatno kada žena učini taj famozni prvi korak.

    Nije da ja nisam svesan činjenice da u principu žene nas biraju, a ne mi njih, mada to izgelda gotovo po pravilu sasvim drugačije, ali ta iluzija i taj jedinstveni osećaj seba kao lovca, a dame kao lovine mi neobično prija u svojoj neizvesnosti, refleksivnosti i lepoti.

    Dame koje su mi prve prilazile, a bilo je i takvih, su tim svojim racionalnim potezom skoro uvek suštinski derivirale (bar u prvom stepenu) kasniji razvoj naše veze i sebe u mojim očima činile manje poželjnijim nego što to u stvari i jesu...

    Pa ja takodje pripadam onoj izumirućuj vrsti gde je ženka lovljena,a ne lovac.
    Nekako mi nije damski da ženka lovi.Te dame verovatno imaju viška testosterona i imaju potrebu da mužjaku zubima skrckaju vrat,da ih pojedu za doručak.Fala ! Ja ipak više volim da mužjak dominira,da me nosi ko malo vode na dlanu,da bude glavni,da misli da je glavni, a ja da delujem na njega ko čovek iz senke.
    Ne! Nikad nisam prišla prva,samo sam na fin način davala do znanja da sam zainteresovana.Pa ako skoči-skoči,ako ne ...Ne!Šta da se radi?Bolje nego da doživim direktni poraz.

  15. #15

    Odgovor: Prvi korak..

    Shvatio sam da mi izuzetno laska povremena promena uloga.
    Mozda mi samo nedostaje paznje, pojma nemam.
    Lepo je kad se neka bori za coveka...

    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Moj prvi post
    Autor SQUAW u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 83
    Poslednja poruka: 08.08.2011, 21:57
  2. Korak biblioteke ka osobama sa invaliditetom
    Autor silvia u forumu Novi Sad
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.08.2011, 22:04

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •