80's
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 36

Tema: 80's

  1. #1

    04 80's

    Eh to su bile godine... Za moj ukus, najbolja muzika. Koja je pesma (pesme) po vasem ukusu obelezila osamdesete? Naravno, moze i grupa (grupe).
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  2. #2

  3. #3

    Odgovor: 80's

    Citat Goga kaže:
    jao u kom bendu peva Aki Rahimovski?
    Parni Valjak

    Osamdesete. Eksplozija u muzici, metalu specijalno a o rocku i popu da ne pričam Bilo je tu i bendova i hitova, što naših, što stranih...

    Pa mogla bih da kucam do sutra... Whitesnake, Motorhead, The Cult, Judas Priest, Twisted Sister, David Lee Roth, Iron Maiden, Bryan Adams, Blondie, Bon Jovi, ZZ Top, Stevie Wonder, Van Halen, U2, Talking Heads, Toto, Edie Brickell & New Bohemians, David Bowie, Tracy Chapman, Christopher Cross, Joe Cocker, Phil Collins, Eric Clapton, Clash, Depeche Mode, Dire Straits, Eagles, Duran Duran, Foreigner, Eurythmics, Guns N' Roses, Tina Turner, Scorpions, Sting, Queen, Genesis, Billy Idol, INXS, Europe, AC/DC, Kool & the Gang, Cyndi Lauper, Madonna, Kansas, Knack, Level 42, Madness, Bobby McFerrin, Nena, Pink Floyd, Robert Plant, Police, Prince, R.E.M., Simply Red, Sade, Rod Stewart, Spin Doctors, Bruce Springsteen, Simple Minds, Spandau Ballet............................................ ........................


    Zatim eksplozija panka, new wave rocka itd u Jugi Azra, EKV, Partibrejkersi, Orgazam, Disciplina, Haustor, Via talas, Xenia, Idoli, Kud Idijoti, Pekinška Patka, Prljavo Kazalište, Šarlo Akrobata............

    Ejjjjjjjjjjjjjjjjjj ima još da se kuca, a šta ćeš više!!!?????
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  4. #4

    11 Odgovor: 80's

    ma joooooooooooooj, ja jos uvijek zivim u 80-tima. dakle, ja sam prvo pocela sa jacksonom (a bio je bas normalan i sladak tada, sta mu se desilo, pojma nemam),prince,falco,pet shop boysi,blondie,annie&dave,tada je krenuo i ska (madness), pa kad se onda sjetim scene iz komsiluka (tada sam zivjela u rijeci), pa su kud idijoti drambuljali svako toliko, pa let 3, i nemam pojma da li se netko sjeca CACADU LOOK-a??? pa sarlo,pa EKV... e, pa nije moglo biti bolje.

  5. #5

    Odgovor: 80's

    Najbolja muzika - muzika 80-tih...
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: 80's

    Citat nattydread kaže:
    i nemam pojma da li se netko sjeca CACADU LOOK-a???
    jel to bjese ona zenska grupa
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #7

    11 Odgovor: 80's

    jeste, bile su iz opatije, i cak sam imala njihovu kasetu iz bivseg jugotona koju mi je netko maznuo dok sam zivjela u stud. domu. prije par dana mi je drugarica nasla par njihovih hitova na mp3-u, pa sam sada sretna kao malo dijete.

  8. #8

    Odgovor: 80's

    najvise volim muziku iz tog doba jer su teda prvi put dosli Madonna,RHCP,Iron Maiden,Bon Jovi......
    UM caruje,SNAGA klade valja

  9. #9

    Odgovor: 80's

    Muzika koja zadovoljava ukuse generacija!
    nomen est omen

  10. #10

    02 Odgovor: 80's

    Azra, Film, Denis i Denis, Prljavo kazaliste, Parni valjak, Riblja Corba, Haustor ..Dobra stara vremena




    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  11. #11

    Odgovor: 80's

    c.c.catch, silent circle, den harrow, fancy, blue sistem, culture club, sandra, europe, scorpions, madonna, wham, bonni tyler, michael jackson, ub40, the jam, a-ha, alice cooper, alphaville, bon jovi, abba, queen, the police, frankie goes to hollywood, whitney houston, kylie, phil collins i mnogi drugi obozavam 80's

  12. #12

    Odgovor: 80's

    азра,екв,хаустор,пекиншка патка,куд идијоти,мајке,атомско склониште,ramones,bad religion,nick cave,sonic youth...
    ...
    лицем ка ветру
    с ветром уз лице

  13. #13

    Odgovor: 80's

    nemoguce je izabrati pesmu ili izvodjaca najuticajniju za 80-te godine...
    Muzika 80-tih je, po mom ukusu, najbolja i rado je slusam i danas. Nabrojacu neke, od omiljenih:
    - Duran Duran
    - Eurythmics
    - Kim Wilde
    - Tina Turner
    - Cidny Lauper
    - U2
    - Led Zeppelin
    - Pink Floyd
    - Queen
    - Deep Purple
    .........................
    .........................
    neunistiva zlojebaba!

  14. #14

    Odgovor: 80's

    ABBA
    Billy Idol
    Donna Summer
    Duran Duran
    Eurythmics
    Frankie Goes To Hollywood
    Queen
    Simple Minds

    Ima ih još puno...
    Ko je mene poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.

  15. #15

    06 Odgovor: 80's

    muzika novog vala bivše Jugoslavije.....
    Film, Haustor, Električni orgazam, Idoli, Pankrti, Patrola, Azra, Prljavo kazalište, Bjelo dugme.....
    Muzika za sve generacije koju slušaju i klinci ovog stoljeća. dokaz je koncert Bjelog dugmeta na kojem je bilo populacije svih uzrasta....

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •