Farmerke
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 37

Tema: Farmerke

  1. #1

    Farmerke

    Nekada davno farmerke su nosili robovi i berači pamuka, kasnije su ih otkrili kauboji, a danas ih nose baš svi, tokom svih godišnjih doba i skoro u svim prilikama. Samo još da pronađemo one koje nam savršeno odgovaraju...S obzirom da se farmerke, zbog legendarne pop ikone Džejms Dina, nisu smele nositi u obrazovnim ustanovama jer su simbolizovale buntovništvo, možemo biti zahvalni našim roditeljima jer su u 60-im godinama prošlog veka, u hipi fazi, uspeli da se izbore za njihovo nošenje! Tada su bile moderne trapezice, najčešće s ponekim izvezenim cvetićem.80-e i rock'n'roll izbacuju sasvim uski kroj farmerki kojem tada svi robuju. Upravo ovakvi i slični modeli farmerki i sada su hit, a zime će ulice opet biti prepune devojaka koje nose uske farmerke ugurane u čizme do kolena! Još jedan dokaz da se svakih nekoliko godina neki stari trend vraća u modu, naravno uz poneku modifikaciju!Možemo slobodno reći da živimo u idealnom vremenu kada caruje moda s naglaskom na farmerke, jer nikada u istoriji nisu bile prisutnije nego danas: u njima slobodno možemo na faks, posao, u bioskop, ali i na neko glamurozno događanje! Nose se svi krojevi, dužine, sve boje i nijanse! Na nama je samo da odaberemo one koje nam najbolje pristaju.preuzeto sa netaSvaka čast onom ko ih je izmislio Nosim ih u svim prilikama Volim one od jako tamnog teksasa, plitke i sa spuštenim džepovima Imam jedne takve od nekog tankog materijala sa lasteksom, bruka kako su dobre Jedino imam problem zbog dužine svake baš moram da skraćujem i da...konačno sam naučila kakve treba da kupim one od tvrdjeg teksasa moraju da budu skroz knap, jer se od nošenja rašire Kakve modele vi birate?

  2. #2

    Odgovor: Farmerke

    Nisam ni za ni protiv farmerki, ali ih ne nosim odavno, osim jakne...

    Mada najcesce clanovi koje upoznajem i uzivo vec prvi put pitaju, sto nemam jeans?
    ...pa nemam...

    Leti mi toplo, zimi mi ladno, plus me steze, em nije dovoljno poslovno...

    Ali je zato na curama bash seksi!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  3. #3

    Odgovor: Farmerke

    Seksi ili ne, udobno je koliko se potrudim da mi bude.I ne mogu na brzinu da nadjem neku jasniju, ali vec promovisem farmerke i na radnom mestu.U privatnoj praksi moze, u drzavnoj - nije da ne moze, ali vidim da nije pozeljno.Da hoce da progovore zbog cega,pa da pokusam da razumem,a ovako-neka pricaju,al' ovako- Ove svetske cice imaju, a najcesce i umeju-a mi? Pa,da vidimo...
    Pocela sam prvo u profilu,ovog momenta
    Ovde bi bilo dobro da slikam jedne "obicne" od kojih sam napravila vrlo slicne jednim cija je cena bila kao moja mesecna zarada. Zrtvovala sam puno drangulija i dzidz bidza, ali bar u tome ne oskudevam

  4. #4

    Odgovor: Farmerke

    ...ja sam se i oženio u farmericama... ....

  5. #5

    Odgovor: Farmerke

    Farmerice su postale nezaobilazni deo moje garderobe! Najvise ih volim zbog njihove "univerzalnosti" - mogu sa svim da se kombinuju, od sportskog do elegantong stila! Ukratko, veoma su zahvalne za nosenje!

  6. #6

    Odgovor: Farmerke

    Farmerke su deo moje garderobe volim sekakve i nosim ih redovitoredze suknje.

  7. #7

    07 Odgovor: Farmerke

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku


    Leti mi toplo, zimi mi ladno

    Jeste , ali ne vidim, tačnije ne želim ništa adekvatnije da obučem sem njih - makar se smrzla ...

    Farmerke , kombinujem ih kako mi padne na pamet i zadovoljna sam onim što vidim u ogledalu ( čemu lažna skromnost ) .
    Pored raznoraznih modela - ostajem vernu čika Lewisu 501 .

    btw: da nije farmerki, dragi suprug bi bio izložen svakodnevnom teroru , zbog čuvene izjave: '' nemam šta da obučem '' .
    1/4 moje garderobe čine upravo farmerke
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #8

    Odgovor: Farmerke

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...ja sam se i oženio u farmericama... ....
    Toooo Lave! I ja cu se izgleda udati u farmerkama!
    ko tebe , ti njega

  9. #9

    Odgovor: Farmerke

    Nisam neki preterani ljubitelj farmerki, više volim pantalone, mada sam skoro kupila jedne kojima sam prosto odusevljena ...
    Al model koji isključivo nosim su plitke farmerke (pantalone) i da su nogavice ravne ili da se pri kraju sire...Volim kad su malko pocepane ili izbledele

  10. #10

    Odgovor: Farmerke

    ne nosim ih cesto u zadnje vrijeme jer ovdje je zaista prevruce za traperice vise od pola godine. imam ih doduse cijelo cudo, al' uglavnom nosim guess-ove.
    Tajne su tu zato da ih neko nasluti...Postoji reč koja vredi tek kad se odćuti...

  11. #11

    Odgovor: Farmerke

    Nosim ih od trećeg osnovne, a to je jaako dugo. Godinama sam preferirala 501, al u poslednje vreme mi se baš nešto i ne dopadaju mada ni jedne ne stoje kao one.
    Sad sam nešto za one čija boja vuče na zelenkasto, da su blago zvoncare, nizak struk i zadnji džepovi tamo gde treba da jesu.
    ...il smo samo tu zbog ravnotee među zvezdama...

  12. #12

    Odgovor: Farmerke

    Obozavam farmerke.

    Imam razne modele za svaku priliku.Na poslu najvise volim njih da nosim jer su dosta izdrzljive,a kad radis sa decom bas ti tako nesto i treba.
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  13. #13

    Odgovor: Farmerke

    501 broj 34 32 zadnjih 25 godina ... svetle boje
    Ko je za jednu voznjicu

  14. #14

    Odgovor: Farmerke

    jedino farmerke sa aplikacijama,ne wolim obicne ili recimo ono samo plawe piiii...wolim farmerke sa aplikacijama

  15. #15

    Odgovor: Farmerke

    Farmerke baš volim Nekad mi zasmeta poplava istih uskih nogavica modela, a ja bih recimo baš kupila zvoncare, a nigde da nađem pristojne i odgovarajuće i taaaakoooo. I drago mi je što ispade tu da sam po jusu pa nikad nijedne nisam morala da skratim, jer... jebeš taj štep, niko ne ume da ga uradi tako dobro kao kad je fabrički
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •