Kritika
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 36

Tema: Kritika

Hybrid View

Prethodna poruka Prethodna poruka   Sledeća poruka Sledeća poruka
  1. #1

    Kritika

    Da li ste doživeli nekad kritiku od voljene osobe, u smislu...ne svidja mi se način na koji se ljubiš, preglasan/na si, ne dopada mi se način kako se oblačiš, mali ti je (ups ) ili premale su ti grudi..itd

    Kako je to uticalo na vas i na vašu vezu?

  2. #2

    Odgovor: Kritika

    Hmz... Nikad nisam dobio niti jednu kritiku... Tj. jesam, da sam previshe ljubomoran... A kako je uticalo... Paaaaaaa... Uticalo je da nismo vishe zajedno, al' ne zbog toga, neg' zato shto sam bio u pravu (na zhalost)...

    E sad, nedostatak kritika, ne znachi da nema shta da se kritikuje, mozhda su samo cure bile fine, pa nisu htele da kukaju


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  3. #3

    Odgovor: Kritika

    ..stalno se žale na nešto......al' ne marim ja...

  4. #4

    Odgovor: Kritika

    Citat Najgora kaže: Pogledaj poruku
    Da li ste doživeli nekad kritiku od voljene osobe, u smislu...ne svidja mi se način na koji se ljubiš, preglasan/na si, ne dopada mi se način kako se oblačiš, mali ti je (ups ) ili premale su ti grudi..itd

    Kako je to uticalo na vas i na vašu vezu?

    Naravno da sam dobila kritiku i ja njega kritikujem. Ali isto tako ne smatramo da je kritika upucena partneru nesto lose. Naprotiv. To je uvek toliko iskrena kritika sa kojom zelimo da popravimo nesto, da izgleda bolje, da zvuci bolje itd.
    Mene je momak kritikovao da se nekad obucem bezveze, a isto tako me pohvalio kad sam mu lepo bila obucena. Ako smatram da je kritika na mestu ja to popravim ali ako se ne slazem sa kritikom, nefermam to dva posto. I ja njega kritikujem kako se on oblaci i on mene ne ferma.

    Rekao mi je da imam male sise i tanke ruke ali ja ne mogu to da menjam, ja sam takva. Tako da je morao da se pomiri sa tim i da me voli tako zgoljavu. Ako nece on da me voli, nacicu ja nekog drugog da me voli takvu.

    Niko nije savrsen, sem par njih... Tako da ako partner nije zadovoljan nekim delovima vas, treba mu samo pokazati da ni on nije savrsen i da on ima neke delove koji se vama ne svidjaju. (Napad je najbolja odbrana ) Najbitinije je da ne dozvolite da vas njegove/njene kritike poljuljaju. Treba voleti partnera sa svim manama koje idu uz njega/nju.

  5. #5

    Odgovor: Kritika

    Odgovor je kratak : Ako ne valjam nadji boljeg
    i onda zaepim sebi usta jer ako se pozalim na nju mogu dobiti odgovor
    za bolji i nisi i samo te ja joş trpim ... bla bla ...
    Ko je za jednu voznjicu

  6. #6

    Odgovor: Kritika

    Citat Kal_el kaže: Pogledaj poruku
    Odgovor je kratak : Ako ne valjam nadji boljeg
    i onda zaepim sebi usta jer ako se pozalim na nju mogu dobiti odgovor
    za bolji i nisi i samo te ja joş trpim ... bla bla ...
    ...bolje da njoj začepiš usta...

  7. #7

    Odgovor: Kritika

    Naravno, primala i davala sam kritike. I smatram da to tako i treba.
    I ne jednom me je kritika nagnala da razmislim o njoj i "poradim na sebi". Naravno, to sam mogla kada bi "rad na sebi" podrazumevao promene u skladu sa mojom ličnošću, bilo da je reč o stavovima, emocijama, ponašanju,... A da se menjam samo da bih udovoljila, a da se to kosi sa onim što ja jesam, ne verujem ni da bih mogla, a svakako se nisam ni potrudila.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  8. #8

    Odgovor: Kritika

    Imam prilicnu empatiju i zato ne kritikujem ono sto sam sam izabrao!
    To mi deluje nehumano...

    Zauzvrat one su uvek znali kritikovati i to prilicno netakticno, izazivajuci moju tugu bas zato sto ja to ne cinim!

    Moja zena ja toliko preterala u poslednje vreme u tome da je veza pocela slabiti. Pripretio sam razvodom, i ukoliko nastavi, verovatno cu unajmiti neku vikendicu u shumi i mesto zena juriti zeceve u shumi!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  9. #9

    Odgovor: Kritika

    Jedine kritike koje dobijem od zverka su kad ne ucim, nikad na fizicki izgled...
    Onda on to provali...cuti...i samo onako usput mi dobaci : Mogla si malo da ucis ... Naravno reakcija je

  10. #10

    Odgovor: Kritika

    Bila sam i kritikovana i kritikovala sam i sama. Ako je kritika opravdana - osnovana, prihvatam je i trudim se da nesto u tom pravcu i izmenim, ali ako se ista ne dotice mog "stava" o kritici.... "ma da... ti ces da mi kazes...!" I to je, to!
    neunistiva zlojebaba!

  11. #11

    Odgovor: Kritika

    Citat ZOE kaže: Pogledaj poruku
    Bila sam i kritikovana i kritikovala sam i sama. Ako je kritika opravdana - osnovana, prihvatam je i trudim se da nesto u tom pravcu i izmenim, ali ako se ista ne dotice mog "stava" o kritici.... "ma da... ti ces da mi kazes...!" I to je, to!
    Salzem se!
    " Ljude treba suditi samo po njihovim vrlinama , a ne po njihovim manama; medjutim,po vrlinama nas ocenjuju samo nasi prijatelji, a nasi neprijatelji nas ocenjuju samo po nasim manama."

  12. #12

    Odgovor: Kritika

    ukoliko je negativna kritika opravdana tj. argumentovana prihvatam je, i sama znam da uputim kritiku i da je opravdam
    svako ima pravo da ponekad uputi kritiku svom partneru jer ljudi se vremenom menjaju, kako fizicki tako i duhovno, pa u tom smislu kritiku treba prihvatiti kao savet , ali isto tako onaj koji kritikuje mora biti spreman da u jednom momentu bude kritikovan
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #13

    Odgovor: Kritika

    ...zavisi od načina na koji je kritika izrečena, a da li je argumentovana to je sasvim druga stvar... ako mi se obratio nadrndanim tonom samo sa ciljem da me povredi, a ne zato što to zaista misli, nastaje "rat svetova"... pali samo dobronamerna...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  14. #14

    Odgovor: Kritika

    Nisam dozhiveo nikad,mozhda su precutale...Ali sam kritikovao...Znash li ti,Najgora,da ove danashnje,nazovi,devojke,ne prave razliku izmedju poljupca i pushenja?Njima je to sve isto,nema razlike...Sve isto rade i na isti nachin...Verovatno zbog toga,shto prvo nauche ono prvo,pa tek onda da se ljube...
    Me Bring Da Enlightenment...

  15. #15

    Odgovor: Kritika

    Citat Skidatch_Mraka kaže: Pogledaj poruku
    Znash li ti,Najgora,da ove danashnje,nazovi,devojke,ne prave razliku izmedju poljupca i pushenja?Njima je to sve isto,nema razlike...Sve isto rade i na isti nachin...
    Ne mogu da verujem da su ga pomesale sa usnama Pa, to je stvarno za svaku kritiku! Mora da si se uzasno osecao
    Gather ye rosebuds while ye may...

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Kritika
    Autor lenjivica u forumu Chit-Chat
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 18.09.2013, 20:33
  2. Kritika ili samokritika?
    Autor Najgora u forumu Psihologija
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 24.07.2012, 03:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •