Sims 1 ili 2
Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

Tema: Sims 1 ili 2

  1. #1

    Sims 1 ili 2

    JA SAM IGRAO NEKO VREME ALI SADA VEC NE! zato sto sam skontao da je SHIT

  2. #2

    Odgovor: Sims 1ili 2

    Pa igra je daleko od shit-a, posebno zbog toga što razvija maštu, kreativnost i još mnogo toga. Može da ti se ne svidja, da ti bude dosadna, neinteresantna, da ti ne leži, ali ne možeš reći da je shit.

    Igrala sam keca, pre par godina, i mnogo sam volela ovu igru. Imala sam i neke dodatke, pa sve to onako lepo instaliram i ne spavam noćima.
    Dvojku sam probala, dopada mi se što likovi stare vremenom, dopada mi se još mnogo toga, ali mi 3d ne odgovara, ne umem da upravljam

    Dakle, staromodna sam i ja bih pre ponovo igrala keca, ali je dvojka, realno, mnogo bolja.

  3. #3

    Odgovor: Sims 1 ili 2

    Ja sam Zed Neo, romanticni ljubavnik iz simsa.
    Smuvao sam Betty i ona mi postala zena.

    Prelep ambijent i muzika Simsa 1 mi je pomogao da se izvucem iz nekog moralno-dusevnog bedaka sa kraja devedesetih.
    Mislim da je ova igra promenio moj pogled na svet, da me je otvorio u svakom smislu i usrecio.
    Zato ce mi uvek biti igra br. 1.

    Vremenom su i moja deca zavolela, pokupovali smo sve dodatke, pa kupili sims 2 i takodje nabavili sve dodatke, sada imamo i holivud i kucice i macice i sve ostalo...

    Vise ne igram, istu igru igram sada na netu...

    Sims je stil zivota.
    Hm, pozeleo sam da zaigram.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: Sims 1 ili 2

    I ja sam nekako više volela prvi deo, i već sam negde pisala o tome. Jedno vreme me dobro držala ali sam pala u depresiju kad mi je beba umrla od gladi jer nikako nisam mogla da nateram onu ribu da ne očijuka sa komšijom ne da nisam umela da se organizujem, nego to nije za priču... deca stalno kasnila na autobus, prljave tanjire ostavljali po podu, muž nikako da nađe posao, nikako da ih smestim zajedno u krevet, kad ona legne njemu se piški, a kad on legne njoj se sluša muzika, pa onda kad mi se desio smrtni slučaj e to je već bilo too much... onda sam se posvetila uređenju kuće i dvorišta, potrošila sav keš i... prestala da igram...

    Dvojku igra klinček ponekad, al' više voli Max Payne, Laru i Age of Mythology. Vidim i on ima problema sa tim Simsima Ponekad čujem urlik iz sobe: AaaaaaaaAAAAAaaaaaaAAA gori mi kućaaaaa!!!!!!!!!!!

    Super je igra, glasam za 1
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Slične teme

  1. The Sims 3
    Autor silvia u forumu Igre
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.06.2009, 02:46
  2. The Sims 2
    Autor Captain Jack u forumu Walkthroughs & Cheats
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 11.01.2007, 06:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •