Ac/dc... - Strana 5
Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 133

Tema: Ac/dc...

  1. #61

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Ocesh me proshvercujesh....?

    p.s. stajem ispod jakne
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  2. #62

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    ...ne nosim jaknu u maju mesecu...od garderobe...samo nakit...


    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  3. #63

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Auuu...povlacim se za rech...i ja jezik...i za ushi...ma i za kosu...

    gledacu direktan prenos na TV
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  4. #64

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne nosim jaknu u maju mesecu...od garderobe...samo nakit...


    Au, nisam znala da je to obavezna garderoba...

    Pa ništa... ja ću obući dva krstića...
    Vrag odneo šnalu...
      Vrh

  5. #65

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne nosim jaknu u maju mesecu...od garderobe...samo nakit...



    zato sam ja sa tobom i zashticena na koncerima kao meso od pande....

    :JedvaVasCekam:
      Vrh

  6. #66

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Vidi, i gimnastiĆar na kriŽu... (ako sad ne navučem anatemu ovih original vernika, neću nikad)

      Vrh

  7. #67

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    ...od kada sam saznao za ovaj koncert...razmisljam kako sam dosao u situaciju da bas oni budu moj omiljeni bend svih vremena...elem...vratimo se daleko u prosli vek...
    ...bio sam,otprilike 5 razred...i jednoga dana,dolazimo na omiljeno mesto za fudbal...a to su bile garaze...iz susedne zgrade grmi muzika...onoliko bar,koliko je to moglo sa gramofona...ukapiramo da je iz stana Srete...stariji od nas 3 godine...morali smo da ga slusamo stalno,jerbo u protivnom...zna se...marisanje...daklem...zvizdimo mu da sidje...izadje on na terasu i reche...jebes fudbal,ajde kod mene da slusamo muziku...ostalo je istorija...
    ...setim se kako smo se druzili do njegovog odlaska u vojsku...zadnji put smo bili u akciji,kada je dosao na odsustvo,pa smo morali da idemo sa njim u skolu u koju mu je isla riba,da prebijemo neke majmune sto su je chachkali...kda se vratio,ozenio se i...kao da je umro...cujem neki put da samo radi i cepa vinjake kao babun...otisao u kurac...
    ...pre neki dan setam sa cerom...u susret mi ide dobro poznati lik i smeska se...Sreta...pozdravimo se,pa onda ona cuvena pitanja kako si,familija i taj rad...i pitam ga...jbt,jel' ides na koncert AC/DC?...pogledame i onako uz smesak,rece...idem,ako prezivim...
    ...cekaj bre...da nisi bolestan?......ma jok kaze...nego...ovih dana treba da postanem deda..........
    ...i ode...deda jbt...3 godine stariji od mene...
    ...nego...ovo vam pisem zato...da se vidi...da i dede idu na koncert!!!...takva je "nasa" publika...
    ...a ne kao kod onih...sto popiju 'ladnu Coca Colu...pa zbog usranih gaca otkazu koncert...
    ...jbt...godinama nisam napisao ovako dugacak post...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #68

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Odbrojavanje je počelo, do koncerta grupe AC/DC zakazanog za 26. maj na stadionu Partizana ostalo je još samo šest dana. Montiranje bine počinje u petak, a na postavljanju spektakularne scene radiće više od 300 ljudi. Članovi legendarnog australijskog benda u Beograd dolaze na dan koncerta, a organizatori će ih dočekati na tradicionalan način, sa pogačom i solju.



    Tehnička oprema u Beograd stiže u 45 šlepera, dok prateća ekipa dolazi sa 15 autobusa. Na montaži bine, koja je duboka 21 metar a široka 75 metara, biće angažovano više od 300 radnika za koje će se dnevno spremati 400 kilograma hrane. Ozvučenje će biti jačine 500 kilovata, a na stadionu će biti korišćeni i agregati koji stižu sa ostatkom opreme.
    Produkcija koncerta je zaista na vrhunskom nivou, a dovoljno je reći da uvodnu numeru Rock n Roll Train najavljuje ulazak lokomotive na binu, a da se koncert završava pucanjem iz topova! To je samo deo spektakla koji Angus Jang i drugovi spremaju za beogradski koncert.
    Publika će na stadion ulaziti kroz 31 ulaz, koji će biti vidno označeni. Biće angažovano 800 pripadnika obezbeđenja, a posetiocima će na stadionu biti na raspolaganju 200 toaleta.
    Po rečima organizatora, članovi benda AC/DC su bili veoma skromni u svojim zahtevima i nisu, poput Madone, na primer, tražili određene boje zidova i zavesa u hotelskim sobama. Osim da im u bekstejdžu na raspolaganju bude 500 kilograma leda, australijski rokeri nisu imali nekih posebnih zahteva, a zanimljivo je da se veći deo rajdera odnosi na tehničke pojedinosti koncerta.
    Braća Jang, Brajan Džonson, Klif Vilijams i Fil Rad u Beograd dolaze na dan koncerta, a osim što će ih sačekati sa pogačom i solju, organizatori planiraju da im ponude brojne srpske specijalitete, između ostalog i ćevape i čvarke. .......


    izvor

    Za cega ce im 500 kg leda
    I gde po ovoj vrucini da ih na'rane cvarkama
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  9. #69

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Ja volim i čvarke, a i AC/DC! To se ne potire...

    Eto prilike da zavolim i topove!

    Sitnooo!
    Vrag odneo šnalu...
      Vrh

  10. #70

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Joooooooj...

    ...pogledaj samo ove naše domaće metalCe...rokerČine...
      Vrh

  11. #71

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Ma trebalo je ali su se stvari iskomplikovale pa je skoro izvesno da neću.
    Mada,na tapkaroše se uvek može računati.
    Iskusno sačekaš da koncert skoro počne pa kreneš u pregovore.
    Dokazano radi posao!
      Vrh

  12. #72

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Joooooooj...

    ...pogledaj samo ove naše domaće metalCe...rokerČine...
    ......
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #73

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    chula sam malopre da dofuravaJu neki voz

    zna li neko o chem se radi...
      Vrh

  14. #74

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?



    Turneja AC/DC najveći spektakl godine
    Autor: A. Novaković | Foto:AFP | 18.05.2009. - 05:00
    Članovi legendarnog benda AC/DC održali su u petak uveče spektakularan koncert na Olimpijskom stadionu u Minhenu i bukvalno raspametili oko 70.000 gledalaca koji su pokisli, potpuno iscrpljeni, ali punog srca, nakon dvočasovne žestoke svirke, prezadovoljni otišli kućama.





    Zahvaljujući organizatorima beogradskog koncerta australijskih rokera koji je zakazan za 26. maj na stadionu Partizana, ekipa Blica bila je u Minhenu i iz prve ruke se uverila da nas za nedelju dana u Beogradu očekuje pravi rokenrol zemljotres i, bez ikakvog preterivanja, najveći rok spektakl sezone. Znali smo da su Angus Jang, Brajan Džonson i ekipa sjajni uživo, ali njihov fenomenalan nastup u Minhenu je prevazišao i naša najsmelija očekivanja.

    Voz na bini
    Tačno u 21 čas gase se svetla na stadionu i uz gromoglasno kloparanje na binu ulazi lokomotiva voza (!) a AC/DC koncert počinju numerom RocknRoll Train. Usledilo je nekoliko pesama sa novog albuma Black Ice, a ostatak set liste bio je kao iz snova, sve što ste želeli, AC/DC su svirali. Najava ludnice počinje sa numerom Dirty Deeds Done Dirt Cheap, usledila je dinamitna Thunderstruck, a zatim australijski majstori iskusno spuštaju ritam nezaboravnim izvođenjem hita The Jack.

    Angus Jang izvodi striptiz
    Dok publika horski peva sa Džonsonom, ori se stadion a gitarista Angus Jang, praćen zaglušujućim ovacijama, počinje striptiz! Na kraju Angus ostaje samo u crnim gaćama sa znakom benda a to je samo bio nagoveštaj onoga što nas je čekalo do kraja koncerta. Počinje kiša, a kako se pljusak pojačavao i momci iz benda su pojačavali ritam. Numeru Hells Bells je najavilo spuštanje velikog zvona na kojem je visio pevač Brajan Džonson, ali vremena za predah nema, ređaju se hitovi Shoot to Trill, Dog Eat Dog, Anything Goes... atmosfera dostiže usijanje, publika, u kojoj je najviše bilo ljudi koji su prebacili tridesetu, nalazi se u transu, ali tek sledi najbolji deo koncerta.

    Gitarski solo na kiši
    Haos koji je zavladao sa prvim taktovima kultne numere TNT ne treba ni opisivati, sledi Whole Lotta Rosie (na bini se volšebno pojavljuje ogromna lutka žene sa povećim grudima) a onako kako su AC/DC završili regularni deo koncerta se viđa jednom u životu. Bend svira Let There Be Rock a zatim počinje desetominutni Jangov gitarski solo. Angus koji svira kao da mu život zavisi od toga izlazi na mostić koji vodi u publiku. Dok kiša pljušti, dolazi skoro do polovine terena, nestaje na trenutak, a zatim se penje na krov kućice za ozvučenje... reflektori obasjavaju Angusa koji praši punom snagom pod slapovima kiše, a ceo stadion vrišti! To se ne može prepričati, to se mora doživeti - to osećanje da ne znate da li da urlate, da li da skočite u masu, da li da slikate taj trenutak... Dok milioni konfeta padaju na stadion, Jang i dalje nemilice pali prisutne, gitarski rifovi se smenjuju, a prosto je nemoguće ne pomisliti da je Angus taj koji je (kao u filmu Crossroads) prodao dušu đavolu da bio onako svirao gitaru.

    Topovi za kraj
    Na bis AC/DC sviraju Highway To Hell a koncert završavaju sa tradicionalnom numerom For Those About To Rock (We Salute You). Odjednom na bini se pojavljuju topovi i uz zaglušujuće plotune svirka se završava. Na kraju, dok znojavi do gaća, i odavno bez glasa, u neverici prepričavamo koncert možemo samo da konstatujemo - hvala bogu, videćemo ih ponovo 26. maja u Beogradu...


    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #75

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    jbt.....naJezzila sam se samo dok sam chitala....


    hvala beJb....

    zovem te sutra da utvrdimo plan & program ....




    ushte malku....
      Vrh

Strana 5 od 9 PrvaPrva ... 34567 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •