Ac/dc... - Strana 7
Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 91 do 105 od ukupno 133

Tema: Ac/dc...

  1. #91

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Ja stvarno nisam fan ali imam neke njihove koncerte na DiViDiju, (meshchini iz Madrida i Minhena, pa Live At Donington..) i stvarno gledano sa strane tog spektakularnog aspekta () ne znam moze li to iko kao oni..
    Sad, kad vas vidim tako nabrijane.. Malo mi krivo sto necu da prisustvujem..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  2. #92

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Još jednom spavaaam...

    For those about to rock WE SALUTE YOU!!!

    nema vishe spavanjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      Vrh

  3. #93

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    ...Mico...oko 14 smo u Danubijusu...
    ...deco...ko hoce...moze da nam se pridruzi...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #94

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    ...hoću i ja ali cvrc
    I may not be perfect but I'm always me
      Vrh

  5. #95

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Lepo se provedite, mada u to ne sumLJam...

    Eto, i da sam imala kartu, ne bih mogla ici zbog saobracajke (moze li se to tako nazvat' )

    Sada mi lakse


    Set lista za večerašnji koncert
    1. „Rock ’n’ Roll Train”
    2. „Hell Ain’t a Bad Place to Be”
    3. „Back In Black”
    4. „Big Jack”
    5. „Dirty Deeds Done Dirt Cheap”
    6. „Shot Down in Flames”
    7. „Thunderstruck”
    8. „Black Ice”
    9. „The Jack”
    10. „Hells Bells”
    11. „Shoot to Thrill”
    12. „War Machine”
    13. „Dog Eat Dog”
    14. „Anything Goes”
    15. „You Shook Me All Night Long”
    16. „TNT”
    17. „Whole Lotta Rosie”
    18. „Let There Be Rock”
    19. „Highway to Hell”
    20. „For Those About to Rock”
    Poruku je izmenio leptirić, 26.05.2009 u 10:42 Razlog: dodala listu
    Budi pametan i pravi se lud
      Vrh

  6. #96

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...Mico...oko 14 smo u Danubijusu...
    ...deco...ko hoce...moze da nam se pridruzi...




    qm je obecao da ce doci u tangamaaaaaaaaaaaaaaa






    c-ya soon.....



      Vrh

  7. #97

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Lepo se provedite
    Krek, krek.. Ne gudra
      Vrh

  8. #98

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Na koncert AC/DC poželjno ići peške, parking samo za VIP



    - Ulice oko Partizanovog stadiona u Beogradu sutra će, zbog održavanja koncerta grupe "AC/DC" biti blokirane od 10 sati do ponoći, a posetiocima se preporučuje da dođu peške, jer je parking obezbeđen samo za kupce VIP karata.

    KONCERT - Portparol produkcijske kuće "Komuna" Aleksandar Radoš rekao je da je, prema podacima od prošlog ponedeljka, za koncert prodato 33.000 od 40.000 odštampanih ulaznica i da će preostale moći da se kupe sutra od 10 do 18 sati na blagajni na stadionu.
    Prema njegovim rečima, prodavaće se sve kategorije ulaznica, kao i one najjeftinije od 3.900 dinara, dok su karte za najbolja mesta u parteru rasprodate.
    Stadion će sutra biti okružen zaštitnim prstenom sa šest punktova za kontrolu posedovanja ulaznica, a kada prođu kroz njih, posetioci će ulaziti na stadion kroz 30 kapija na kojima će biti proveravana ispravnost ulaznica, s obzirom da su nedavno otkriveni falsifikati.
    Ulaz za posetioce biće otvoren u 15 sati, dok će muzički program krenuti u 18 sati, nastupom prve predgrupe - domaćeg benda "Amajlija" iz Novog Sada; druga predgrupa, "Answer", koju je izabrao "AC/DC" na bini će se pojaviti u 19.45, rekao je novinarima predstavnik organizacije Petar Vukašinović.
    Australijska grupa "AC/DC" počeće da svira u 21 sat i koncert će trajati dva sata, dodao je Vukašinović.
    Posetioci sa kartama za parter A levo i desno koji najbrže dođu na stadion biće propušteni u "fan pit" ispred same bine u koji može da stane 1.500 ljudi.
    Aleksandar Radoš je rekao da je, po poslednjem uputstvu menadžmenta benda, zabranjeno ne samo svako unošenje profesionalne snimateljske opreme, već i svakog fotoaparata i oni će na ulazu biti oduzimani, pri čemu "ne postoji garancija da će biti vraćeni".
    Grupa "AC/DC", jedno od najvećih imena u koncertnom šou biznisu, vlasnik je albuma "Back In Black" (1980) - najprodavanijeg koji je izdala neka rok grupa, a na sadašnjoj turneji promoviše bestseler album "Black Ice".

    Šest vanrednih vozova iz Bugarske zbog koncerta AC/DC


    Bugarski ljubitelji hard rok grupe "AC/DC" doći će iz Sofije u Beograd u šest vanrednih putničkih vozova, saopštile su danas "Železnice Srbije", koje su organizovale prevoz zajedno sa "Bugarskim železnicama".
    Očekuje se da će na taj način danas i sutra oko 1.800 bugarskih putnika stići u glavni grad Sbije, dodaje se u saopštenju.
    Vozovi će se za Bugarsku, preko Niša i Dimitrovgrada, vratiti u sredu, dan posle koncerta na Partizanovom stadionu.
    Ti vanredni vozovi neće primati putnike u Srbiji, a zadržavaće se na usputnim stanicama samo iz saobraćajnih razloga, saopštilse su "Železnice Srbije".

    MONDO
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  9. #99

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    ne... i tačka
    "...polja su cvetna, šume su zelene, ali su najlepše bele pelene..."
      Vrh

  10. #100

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Mislim, stvarnooo...vidim, neki provincijalci već stigli u prestonicu....i sad loču onaj odvratni alkohol i spremaju se za vrištanje, čupanje kosiCe i skakanje...umesto da lepo popiju popodnevni ice tea i odu na koncert kulturno i dostojanstveno...
      Vrh

  11. #101

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Нажалост, не...
    Сплетом несретних околности не идем...а тако сам се радовао. Ипак је то састав који је свирао најжешће у време моје младости ...
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  12. #102

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    lep provod svima koji su tamo..pomalo vam zavidim, ali neću da priznam..

    u trenutnoj situaciji, mislim da bi mi tako nešto baš, baš prijalo..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..

      Vrh

  13. #103

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Ja se nadam da će Zrnce, Angus i Izzy snimiti neke sličice za uspomenu, koje će podeliti sa nama...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

  14. #104

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    jap biće snimaka, al' uglavnom sa mobilnim telefonima
    Citat Lilith_021 kaže: Pogledaj poruku
    Aleksandar Radoš je rekao da je, po poslednjem uputstvu menadžmenta benda, zabranjeno ne samo svako unošenje profesionalne snimateljske opreme, već i svakog fotoaparata i oni će na ulazu biti oduzimani, pri čemu "ne postoji garancija da će biti vraćeni".
    interesantno
    zabranjeno je i unošenje pirotehničkih sredstava, oružja, kao i alkoholnih pića
    ali za njih ne naglašavaju da će biti oduzimani
      Vrh

  15. #105

    Odgovor: Hocete li na koncert AC DC?

    Pa da, za svaki koncert stranih bendova se naglašava da nema snimanja i slikanja... Mada, i to zavisi od organizatora... Sećam se da smo se Stinga siti islikali...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje
      Vrh

Strana 7 od 9 PrvaPrva ... 56789 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •