Reći ili ne
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 15

Tema: Reći ili ne

  1. #1

    Reći ili ne

    Dilema je sledeća. Imam 25 godina, nevina sam, trenutno sam u vezi sa dečkom koji to ne zna (logično, niko ne pretpostavlja da danas postoje 25-ogodišnje device) i moje pitanje je da li da mu to napomenem pre nego što on to sam otkrije. Drugarica me savetuje da ćutim, pa čak i da krv objasnim time što treba da dobijem, jer će me, ako mu kažem, gledati kao frika. Interesuje me, pre svega, muško mišljenje, tj, da li je moja drugarica u pravu?

  2. #2

    Odgovor: Reći ili ne

    Nadji film "Secerna vodica", pa pogledaj kako reaguju na pricu jako slicnu tvojoj oni koji vole. I razmisli da li bi taj covek bio ne samo u soku, nego i bezobrazan (telefoniranje Modliju).Da ne patis i ne produzis to stanje koje, znas i sama, nije bas dobro za zdravlje.

  3. #3

    Odgovor: Reći ili ne

    Citat Modesty Blaise kaže: Pogledaj poruku
    Dilema je sledeća. Imam 25 godina, nevina sam, trenutno sam u vezi sa dečkom koji to ne zna (logično, niko ne pretpostavlja da danas postoje 25-ogodišnje device) i moje pitanje je da li da mu to napomenem pre nego što on to sam otkrije. Drugarica me savetuje da ćutim, pa čak i da krv objasnim time što treba da dobijem, jer će me, ako mu kažem, gledati kao frika. Interesuje me, pre svega, muško mišljenje, tj, da li je moja drugarica u pravu?
    Prvo, ako si sigurna da nije mentol kome che to biti problem, reci mu. Ako jeste mentol...shto se petljash? Stalo ti je da vech jednom reshish taj prob i eto ga on bash zgodan al mogla bi ga izgubiti zbog istine?
    "Pa shta ako si nevina sa 25? What? "JAooo nije to nikad radila do 25 mora da neshto gadno nije u redu sa njom!!" ...

    Jok bre, ako ima iole mozga treba lepo da mu kazzesh, pa bi po nekoj logici mogao da se potrudi da to i vredi tolikog chekanja... Drugo, moglo bi i da mu imponuje, shto si od svih chekala bash njega ..() ... treche koliko god da je on iskusan ili neiskusan, osechaj da je on u toj situaciji the expert takodje mozze samo da mu prija ...

    Znachi trebalo bi da mu kazzesh, pa ako to ispadne komplikacija on je werovatno ashol eniveJ... pa i nema shta da zzalish... Al detc dzast maj opinjon...

    Sa druge strane, mozzda sa tobom stvarno neshto nije u redu

  4. #4

    Odgovor: Reći ili ne

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    Znachi trebalo bi da mu kazzesh, pa ako to ispadne komplikacija on je werovatno ashol eniveJ... pa i nema shta da zzalish... Al detc dzast maj opinjon...

    u suštini... ovo je dovoljno
    Iskustvo je ono što imaš kad ti više ne treba

  5. #5

    Odgovor: Reći ili ne

    Citat Modesty Blaise kaže: Pogledaj poruku
    Dilema je sledeća. Imam 25 godina, nevina sam, trenutno sam u vezi sa dečkom koji to ne zna (logično, niko ne pretpostavlja da danas postoje 25-ogodišnje device) i moje pitanje je da li da mu to napomenem pre nego što on to sam otkrije. Drugarica me savetuje da ćutim, pa čak i da krv objasnim time što treba da dobijem, jer će me, ako mu kažem, gledati kao frika. Interesuje me, pre svega, muško mišljenje, tj, da li je moja drugarica u pravu?
    ...jesu li te i do sada drugarice savetovale pa si ostala nevina??... ...u svakoj vezi i vezici je poverenje i iskrenost najvažnija stvar...stoga nemoj uopšte da dolaziš u dilemu da li je bolje reći ili prećutati jer će na kraju istina doći na videlo i u slučaju da vaša veza postane ozbiljna može da izgubi poverenje u tebe i da ga teškom mukom vratiš...
    ...zato...istina i samo istina...pa kud puklo...posle laži nema nazad......a ako mu takva istina zasmeta...onda ga pusti da ide bez trunke žaljenja...i sačekaj pravog muškarca koji će to znati da ceni...

  6. #6

    Odgovor: Reći ili ne

    Reci mu mu şto pre !
    Nije to sramota
    Ko je za jednu voznjicu

  7. #7

    Odgovor: Reći ili ne

    Slažem se s većinom. Reci mu obavezno. A te frendice koje su te savjetovale da mu ne kažeš.. Što su razmišljale?

    Gle, ne mora se skužiti po krvi.. Ne krvare sve (ja nisam). Skužit će po tebi, razumiješ? Isplati li se lagati i patiti radije doli biti iskren i uživati jer će te, ako te voli i vrijedan te je, nositi kao kap vode na dlanu.

    Osim toga, nisi jedina.. Moja frendica ima 30 i još nije spavala s dečkom. A jedna druga je tek s 23 prvi put spavala..

    Zato, pamet u glavu i pametno zbori.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  8. #8

    Odgovor: Reći ili ne

    Mislim da ovde imaš dosta dobrih odgovora i slažem se sa većinom...
    Sasvim je normalno da vas dvoje kao partneri o tome popričate...Da on kao muškarac zna kako da postupi u tom slučaju, a samim tim će i tebi da bude lakše i bućeš opuštenija...

  9. #9

    Odgovor: Reći ili ne

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Nadji film "Secerna vodica", pa pogledaj kako reaguju na pricu jako slicnu tvojoj oni koji vole. I razmisli da li bi taj covek bio ne samo u soku, nego i bezobrazan (telefoniranje Modliju).
    To bi bila ona čuvena: Četvrt veka a nevino!!!????

    Dilema je sledeća. Imam 25 godina, nevina sam, trenutno sam u vezi sa dečkom koji to ne zna (logično, niko ne pretpostavlja da danas postoje 25-ogodišnje device) i moje pitanje je da li da mu to napomenem pre nego što on to sam otkrije. Drugarica me savetuje da ćutim, pa čak i da krv objasnim time što treba da dobijem, jer će me, ako mu kažem, gledati kao frika. Interesuje me, pre svega, muško mišljenje, tj, da li je moja drugarica u pravu?
    To nije ništa čega treba da se stidiš, niti si išta loše uradila. S druge strane, znaš i sama zašto je to tako. Ako si odlučila da čekaš "pravog" i ako si shvatila da je tvoj dečko pravi, zašto onda uopšte imaš dilemu da li treba lagati? A ako ne čekaš pravog, već jednostavno nisi imala nijednog, pa ti je sadašnji pravi, i želiš da taj teret koji ti se čini da imaš nestane, ni njega ne treba da lažeš. Lakše će ti biti i tada i kasnije.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  10. #10

    Odgovor: Reći ili ne

    Salzem se sa svima i samo da dodam da i treba da kazes jer ako misli da nisi nevina moze da bude malo grublji pa da te vise boli...
    Ipak sa devicom treba malo neznije
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  11. #11

    Odgovor: Reći ili ne

    Kazes mu da si nevina, a on ako je musko, nece da mu skodi nista, ocas posla ce to da opravi i dovede u zadovoljavajuce stanje-cak sta, bice mu milo sto ima netaknuto blago, i mozda ce te jos vise ceniti i voleti.
    ...................

  12. #12

    Odgovor: Reći ili ne

    Citat Modesty Blaise kaže: Pogledaj poruku
    Dilema je sledeća. Imam 25 godina, nevina sam, trenutno sam u vezi sa dečkom koji to ne zna (logično, niko ne pretpostavlja da danas postoje 25-ogodišnje device) i moje pitanje je da li da mu to napomenem pre nego što on to sam otkrije. Drugarica me savetuje da ćutim, pa čak i da krv objasnim time što treba da dobijem, jer će me, ako mu kažem, gledati kao frika. Interesuje me, pre svega, muško mišljenje, tj, da li je moja drugarica u pravu?
    Slusaj vamo ja da sam na tvom mjestu ja bih rekao ako bude mislio da si frik on tebe ne zasluzuje i udalji se od njega dok je vrijeme a ne znam sto frik ima danas muskaraca koji to cijene i postuju kao naprimjer ja a na tebi je opet da odlucis sama i da ne slusas nikoga pa ni prijateljicu sama ocjeni situaciju i sama skontaj hoces li mu reci ili ne
    u svakom zlu ima nesto dobra

  13. #13

    Odgovor: Reći ili ne

    ... a možda je i on nevin?...

  14. #14

    Odgovor: Reći ili ne

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ... a možda je i on nevin?...
    pa opet mora mu reci da provjeri
    u svakom zlu ima nesto dobra

  15. #15

    Odgovor: Reći ili ne

    Lepo su ti svi odgovorili. Trebas mu reci. U sexu sve bolje funkcionise kada kazes sta zelis i kako zelis. Kontam da ti je jedina frka u svemu ovome ustvari kako mu reci. E pa evo jedne idejice. Prvo mu nagovestis da zelis nesto da mu kazes ali da te je malo stid. I onda mu predlozis da uvucete glave pod pokrivac, u mrak, da bi mu to rekla jer ti je tako lakse. Meni je u mraku pod pokrivacem lakse da kazem sta zelim i mislim. Ne znam zasto, mozda sam ja defekt. Ali kad sam to prvi put prelomila sa deckom, posle mi nista nije bila frka da mu kazem bilo kad i bilo gde.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •