Modni saveti...
Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1

    07 Modni saveti...

    Dovoljno dugo sam na Forumu - tako da znam, da uglavnom svi ovde neguju neki samo sebi svojstven stil, bez obzira ne trendove, brendove i sl...

    Bat... ... Da li radije prihvatate ili delite modne savete?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  2. #2

    Odgovor: Modni saveti...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Bat... ... Da li radije prihvatate ili delite modne savete?
    Naiskrenije će biti ako kažem niti jedno niti drugo.

    Svatko ima svoj ukus i u njega se ne petljam. Mogu da kažem samo 'ovo ti ne stoji' ali da ću ići da izrađujem cijeli styling, to ne.

    A tako niti mene nitko ništa dosad nije pokušao promijeniti. Znači li to da izgledam besprijekorno? Ne, ali se trudim imati neki svoj stil koji je svačijem oku ugodan.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  3. #3

    07 Odgovor: Modni saveti...

    Citat little fairy kaže: Pogledaj poruku


    Svatko ima svoj ukus i u njega se ne petljam. Mogu da kažem samo 'ovo ti ne stoji' ali da ću ići da izrađujem cijeli styling, to ne.

    Naravno , ali ako neko zatraži savet od mene - dobiće iskren odgovor, kao što postoji i nekolicina ljudi koje ću pitati šta misle - kako mi stoji ovo, ili ono... Ne sa ciljem da bi mi neko blizak rekao, da izgledam super ili manje super , već jednostavno - želim da čujem još nečije mišljenje.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  4. #4

    Odgovor: Modni saveti...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    Dovoljno dugo sam na Forumu - tako da znam, da uglavnom svi ovde neguju neki samo sebi svojstven stil, bez obzira ne trendove, brendove i sl...

    Bat... ... Da li radije prihvatate ili delite modne savete?


    Trudim se da ne radim ni jedno ni drugo.Retko kad tražim savete tog tipa iz prostog razloga što najbolje poznajem sebe i svoje telo i savršeno dobro sam svesna šta mogu,a šta ne, da obučem.Podjednako je nezahvalno deliti savete drugima iz istog razloga.A problem je i to što ja ne umem da prećutim već iskreno tresnem šta mislim pa se onda neki nađu i uvređeni Bolje je da me niko ništa ne pita,a neću ni ja
    I may not be perfect but I'm always me

  5. #5

    Odgovor: Modni saveti...

    Imam svoj casual fazon koji nikada necu menjati, to sam ja, u njemu i po njemu sama sebi prepoznatljiva.....savete ne delim, osim ukoliko me prijateljica ne pita za misljenje, tada sam uvek iskrena,....kazem: odvratno je, nek je ne znam koji brend, ali ne stoji ti zeno, nisi to ti...
    Mnoge mrzimo bez ikakvih razloga, a da ih zavolimo, tražimo čvrste razloge!

  6. #6

    Odgovor: Modni saveti...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku

    Bat... ... Da li radije prihvatate ili delite modne savete?
    Uf, ne znam sta od ta dva vise mrzim..

    Radim u kolektivu gde su vecinom zene koje te po ceo dan skeniraju od glave do pete i non stop komentarisu svaki komad garderobe kao da je to najvaznije na svetu..volim garderobu, cipele, tasne, detalje, uzivam u kombinovanju, kupovini, ali ne volim o tome da pricam..i nikada mi nece biti jasno zasto ljudi imaju potrebu da komentarisu nesto za sta im nisam trazila misljenje..
    Isto tako ne volim kad me neko pita kako mu nesto stoji i ocekuje da kazem da mu super stoji, da je pun pogodak, ma savrsenstvo, a slika je potpuno drugacija..
    Osecam se kao u nebranom grozdju..ne umem da lazem, a kako reci istinu..onda smuvam neki odgovor tipa, pa ti najbolje znas sta volis i sta ti stoji ili ako se tebi dopada sta te briga sta drugi misle i tako to..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


Slične teme

  1. Modni must have
    Autor starsica u forumu Moda
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 08.03.2015, 14:33
  2. Modni kreatori
    Autor silvia u forumu Moda
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 19:59
  3. Šešir, modni detalj poznatih
    Autor tetkaD u forumu Moda
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 30.10.2013, 01:19
  4. Modni promašaj
    Autor SQUAW u forumu Moda
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 29.12.2009, 20:51
  5. Modni uzor
    Autor kissigirl u forumu Moda
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 28.06.2009, 16:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •