Kasnite li?
Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 145

Tema: Kasnite li?

  1. #1

    Kasnite li?

    Ovo je jedna od osobina koja ume najviše da iznervira ljude. Da li ste primetili da je onaj koji kasni uvek veseliji? Koji su razlozi vašeg kašnjenja i šta mislite o tome? Da li ste češće onaj koji kasni ili onaj koji čeka? Kakve ste sve izgovore čuli do sad, ili, koji su vaši izgovori za nepojavljivanje u dogovoreno vreme?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  2. #2

    Odgovor: Kasnite li?

    Citat SQUAW kaže:
    Ovo je jedna od osobina koja ume najviše da iznervira ljude.
    ovo je i kod mene jedna od retkih osobina koje mogu da me iznerviraju, ali ono totalno
    uvek sam ona koja nekog ceka, i ja ako kasnim znaci da imam dobrano dobar razlog za to.. a imam i visok prag toleranice, mada sta je previse je previse.. aj' u vrh glave 1o minuta od zakazanog.. ali sve preko toga, ja se okrecem i odlazim.. osim ako mi ne jave da su na putu ili nesto.. ali masu puta znam da odem, pa me onda pitaju gde sam ja.. pa su se vec naucili da meni mogu da kasne do 1o min. maksimum


    Kakve ste sve izgovore čuli do sad
    cula sam valjda sve i svasta jedna drugarica mi kasnila jednom 45 jebenih minuta (to pre nego sam pocela odlazim nakon 1o a i mobiteli onda jos nijesu bili u opticaju) ne da sam izludila, nego sam zbilja bila u stanju da je zakucam kad je dosla.. a ona je rekla da je na autobusu pukla guma ma znala sam da nije.. a i ona mi posle rekla da nije, nego je imala samo tu manu kasnjenja..

    druga stvar, kako sam ja bila medju prvima iz drustva imala vozachku, tako kad bi isli van, ja bi svih pokupila jer smo svi ziveli relativno blizu.. no imamo jednu drugaricu koja je slusaj za ispitivanje.. ona ima fobiju od cekanja, jer smatra da kad ona mora nekog cekati, da nju onda svi gledaju (a kad se nju OBAVEZNO ceka, onda nikom nista) i kad sam pocela vozim, naglasila sam svima da ja nikog necu cekam ako idemo s kolima.. znaci toliko mozes da izadjes minut dva ranije, jos ja uvek javljala kad krecem.. i ona bi imala obicaj da gleda sa prozora kad ja stizem, i onda bi tek izasla napolje.. znaci ona bi bila spremna, ali ni pod koju cenu ne bi stajala na ulici.. ali opet dok ona zakljuca vrata i sidje dole, prodju 2.39 minuta (ja jednom shtopala ) a u toj ulici su svi parkirani u dve linije (jer je tamo par kafica, pa onda svi parkiraju ono 'samo na par minuta' i automatski xaos) i onda ja moram nju cekam da ona izadje iz stana.. i napravim odma kolonu, i onda svi pocnu trube i tako dalje.. mislimmmmm evo sam se sad iznervirala samo kad se toga setim..


    ma ne volim kashnjenje

  3. #3

    Odgovor: Kasnite li?

    Uvek kasnim, to mi je zaštitni znak.
    If I had one wish, I would ask for a big enough ass for the whole world to kiss...


  4. #4

    Odgovor: Kasnite li?

    Ne volim da cekam i ne zelim da drugi mene cekaju

    Desilo mi se da su me jednom cekali, ali ne mojom krivicom pa skontao sma da se radi o drugom ulazu u robnu kucu i tek posle pola sata cekanja odlucim da malo prosetam i naidjem na ulaz ispred kog su me cekali, kad ono prezivjeh sve cu... ja se malo zbun'o

    A uvijek sam imao srecu da cekam nekoga. Jedan drug je uvijek cekao zadnjih 5 min da krene da se sprema. Ja redovno osijedim cekajuci ga i fino mu najavim da cu da ga ostavim jednom. Ja obecao, ja ispunio Cekam ja tako, i cekam, i cekam, i cekam da pozlenis vise od cekanja. Vidim otvaraju se njegova ulazna vrata, on izlazi - ja palim kola, on prilazi a ja po gasu i odem Ni to nije pomoglo da se promjeni, jos mi se cini da je posle i vise kasnio
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  5. #5

    Odgovor: Kasnite li?

    Ja se trudim da dodjem na vrijeme i da me ljudi ne cekaju . Medjutim, i meni se nekad "omakne" - pa zakasnim, ali vrlo rijetko (ali ne duze od 5 min) .
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  6. #6

    Odgovor: Kasnite li?

    Inače ne kasnim, ali mi u zadnje vreme ide od ruke zahvaljujuci ..pa..krugu ljudi sa chata

  7. #7

    Odgovor: Kasnite li?

    Uglavnom ne kasnim, osim ako imam dovoljno dobar razlog. Najvise od svega mrzim kada kasnim zbog nekog drugog. Tada znam da ne zavisi od mene kada cu stici na odredjeno mesto, vec od nekog drugog koga ja moram da cekam, a ko je, po nepisanom pravilu, nonshalancija teska
    Ne volim cak ni kad sedim kod kuce i cekam nekog da dodje kod mene Moja kuma ima obicaj da kaze da ce doci kod mene tad-i-tad, a dodje jedno sat-dva kasnije
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: Kasnite li?

    Redovno. Taki mi karakter. I kad se ponekad desi da stignem na vreme, osećam se...nekako prazno.
    To nam je porodična crta. Ozbiljno,moj pradeda Branko je zakasnio na sopstveno streljanje. Odazvao se čovek uredno pozivu,oprostio se sa familijom, ali je kasnio šinobus za Petrovgrad(formerly known as Bečkerek).Pedantnom Švabi nije ništa drugo ostalo nego da konstatuje da je izgubio red i da će sad morati malo da sačeka.E,a onda je moj pradeda postao konjušar nekom Folksdojčeru...ali to je već druga priča. Zato ja uvek kasnim, zlu ne trebalo.

  9. #9

    Odgovor: Kasnite li?

    Nikada Stvarno nikada,volim da postujem svoje i tudje vreme,cekam samo kad moram.Bas za Uskrs,imali smo zakazanu sluzbu u grckoj crkvi u pola deset,niko se nije pojavio osim mene pa je pop odlozio sluzbu za pola sata,ja u jednom trenutku pomislio da sam poslednji Srbin u ovom delu sveta
    Jednostavno izbegavam sastanke sa ljudima koje znam da su nemarni,ako moram da cekam,to radim ne vise od deset minuta,a kad sam u vezi jasno stavim do znanja da nema cekanja
    Not all treasure is silver and gold, mate.

  10. #10

    02 Odgovor: Kasnite li?

    Nisam navikao da kasnim, jer se cesto srecem sa ljudima koji su jako vremenski ograniceni.
    Ali moram priznati da su me devojke i drugarice upropastile, jer stalno kasne, zato i ja kasnim kada trebam da se vidim sa njima...
    Znaci: nikako ne spajati posao i uzivanje!
    Gogic Predrag DR. Gric

  11. #11

    11 Odgovor: Kasnite li?

    Citat SQUAW kaže:
    Da li ste primetili da je onaj koji kasni uvek veseliji?
    e tek sto me ta veselost dodatno iznervira!!!
    zato sto ja u 90% slucajeva dolazim na vrijeme (kasnim rijetko i to uvijek ako nesto nepredvidjeno iskrsne) i tako cekam i cekam, usput sretnem neke poznate face koje nisam vidjela godinama, pa se sita ispricam, i onda opet cekam, i onda faca koja kasni dolazi sretna, nasmijana i vesela kao cvjetna basta u proljece
    i jos jedan detalj, ja kad zakasnim 5 minuta, obicno svi dodju na vrijeme, pa me za tih 5 minuta svi ti koji me cekaju, cimkaju, zovu, jer utripuju da mi se nesto desilo cim kasnim. e i na to sam alergicna.
    nattydread is coming to dinner

  12. #12

    Odgovor: Kasnite li?

    Kasnim...cesto. I onda budem onaj "veseli" sto kasni.... .

    I evo i ovim putem jedno veliko Soryyy svima sto su me cekali i svima koji ne vole kad neko kasni....
    Ne bih da kasnim ali imam jako los "tajming",npr ako negde treba da se pojavim u 21.15h ja krenem u 21:15 h ,potpuno zaboravim na vreme koje mi je potrebno da predjem razdaljinu od tacke A do tacke B....srecom mi je sve relativno blizu pa ne kasnim puno...



    Sta kazete,dobar izgovor za kasnjenje ?
    The night seems so dark because the day is much too bright

  13. #13

    Odgovor: Kasnite li?

    Ja sam gotovo uvek onaj koji ceka. To nije zbog toga sto neka osoba sa kojom treba da se vidim kasni, nego zato sto ja imam fobiju od kasnjenja tako da na sastanke dolazim uvek 10min. ranije od zakazanog termina. Ali mesto gde ja redovno kasnim jeste..... skola....

  14. #14

    11 Odgovor: Kasnite li?

    Kasnim... Uvek kasnim. Kod mene je ista situacija kao i kod Grme, tako da ne bih ponavljala, samo procitajte njegov post

  15. #15

    Odgovor: Kasnite li?

    Meni je kašnjenje urođeno, ja to ne mogu da objasnim. Jednostavno nema šanse da stignem na vreme. Nikad puno (5-10 min.), ali dovoljno da nervira druge, a što je najgore i mene. Davno sam još rešio da se odviknem od te "navike", ali ne ide. Mogu da počnem da se spremam 5 min. ili sat pre dogovorenog vremena isto mi se hvata, stižem sa zakašnjenjem! Imao sam sreće pa do sada, gde sam radio, tolerisali su tih 5-10 min. Na fakultetu, bukvalno na svaki ispit sam zakasnio, a o predavanjima da ne pričam.
    Evo sad, kad sam video ovu temu, opet sam čvrsto rešio da to promenim pa ćemo videti. Nadam se da ću uspeti, pa da ne zakasnim na sopstvenu sahranu, kako me svi tovare.

Strana 1 od 10 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •