Razgovor sa taksistima, gnjavaza ili ubijanje vremena? - Strana 4
Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234
Prikaz rezultata 46 do 50 od ukupno 50
  1. #46

    Odgovor: Razgovor sa taksistima, gnjavaza ili ubijanje vremena?

    Ja baš volim te taxi vožnje. Uvijek bude sasvim drugi tip..jedan put blebeće, propituje sve...jedan ćuti i ronda...čujemo samo one glasove sa radio veze...neki put me muva, a auto mu mirišljavo i sve 5...pa on hoće da me impresionira, pa mi pusti neku pjesmu, ja kontam sad će Franka Sinatru...kad ono neka čočanska, fuj fuj...jedva čekam da stignem na destinaciju.

    Juče promijenim dvojicu...jedan do bolnice, jedan od bolnice...prvi "ima slike nema tona" ...tek tu i tamo promrmlja "juče je bilo gore"...a nije bilo rano da kažem da nije odjutrio ...drugi, izgled, božesačuvaj....ali ne ušućuje...

    Eee a najjači su mi kada me pokupe na stanici (ovo ja sad kao call girl ). ..elem stane bus, ja sačekam taxi ..i ono vide kofer, pa odmah kontaju da će da me smlate kroz ulice...naglasak naravno nije sarajevski, ja sam odana svojim korjenima ...iiiii tako ispituje on, i kažem mu ja odakle sam i sve...neka misli da me ima u šaci...i krene on tako nekim stramputicama, zapričava me...ja se nasmijem blaženo ...objasnim mu svaku uličicu do u kamenčić... te on ubrza prečicom.

    Znaju oni i da započnu priču u smislu "vi dođoši"...auuu kako onda počMe konverzacija u finom pravcu, dobro da mu audija ili mečku ne šarnem ključem.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Razgovor sa taksistima, gnjavaza ili ubijanje vremena?

    Nemam para za taxi.

    Vozila sam se par puta (od toga - dvaput u Americi) i nije loše spikati sa njima. Čovjek bi se iznenadio koliko oni toga imaju da vele. Nadasve su zanimljivi.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Razgovor sa taksistima, gnjavaza ili ubijanje vremena?

    navozala sam se taksiJem za 3 zzivota ....

    jednom je jedan matorac iz beo taxija parkiro i iskljuchiJo taksimetar ....
    i dok sam ja zavaljena na zadnjem sedishtu pushila 120's .... on je sav zanesen chitao svoJu poeziJu iz neke vec trule sveske ....


    ajLbiBek
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Razgovor sa taksistima, gnjavaza ili ubijanje vremena?

    Jutros zahvaljujuci jednoj ludi zaspim na posao.
    Kad sam ustala, vec bi po pravilu trebala pauzu koristiti na radnom mestu da je bilo srece

    Stize taxi, za volanom Deda Mraz
    Prica ne zaklapa, cas o vremenu, cas o poledici, cas o putarima
    Pa predje na moj parfem uuuu mnogo dobro mirise
    A sa radija tiho dobuju najnoviji hitovi Seke Aleksic
    Deda Mraz djuska na sedistu i pevusi, milina
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Razgovor sa taksistima, gnjavaza ili ubijanje vremena?

    Dok sam zivela u Srbiji kako dodje hladno, kisno, zimsko... vreme a ja malo-malo pa zovem taxi. U pocetku nije bilo nikakve komunikacije, kazem destinaciju i to je to. Medjutim, desavalo se i to cesto da nekako uvek naletim na iste vozace, njih dvojica-trojica, tako da smo se vremenom upoznali i siti ispricali dok traje voznja. Od njih moze svasta da se cuje... puni su dogodovstina. Takvi su razgovori umeli da me opuste, nasmeju i oraspoloze ako sam u minus fazi. Cak su me par puta i castili sa besplatnom voznjom. Mozda zato sto sam im uvek davala dobar baksis ?
    Uglavnom, uvek sam imala srece da me pokupi normalan taxista i naravno sa finim, udobnim i cistim kolima. Zaboravih koje to bese taxi udruzenje.. ali sad to vise i nije bitno
    If you are not willing to risk the unusual, you have to settle for the ordinary
      Vrh

Strana 4 od 4 PrvaPrva ... 234

Slične teme

  1. Čudnog li vremena...
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 23.02.2015, 14:42
  2. All Star svih vremena
    Autor greco u forumu Muzika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 14.03.2010, 14:17
  3. Nar - voćka za sva vremena
    Autor irnik u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 14.05.2009, 22:29
  4. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 13.07.2007, 20:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •