Kaputi
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8

Tema: Kaputi

  1. #1

    Kaputi

    Da li neko zna gde bih mogla da nadjem ovakav kaput, a da nije bas 7000 kao ovaj u Topshopu?



    Hvala na info
      Vrh

  2. #2

    Odgovor: Kaputi

    I danas sam otisla da uzmem ovaj sakoic ili kako vec da ga nazovem, ali cak nema kod nas ni ovaj nego su samo crni, i jos uz sve to bzvz materijal i kosta 8000! I jako sam besna sto ne mogu da nadjem neki normalan...

    Da li neko zna biiiiiiiiiilo gde u Srbiji da moze da se nadje ovakav sakoic/kratak kaputic ili sta je vec za 5-6000?
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: Kaputi

    Ivanice a zašto se ne raspitaš da li bi jeftinije bilo da ti ga neko sašije?
    Poruku je izmenio Najgora, 23.09.2007 u 14:15
      Vrh

  4. #4

    Odgovor: Kaputi

    I ja sam o tome razmisljala mada kada sam se malo raspitala shvatila sam sledece - ako dam nekom da mi sasije za manje pare od ovih 100evra, to ce manje vise uvek biti losije uradjeno, a ako nadjem nekog bas dobrog snajdera - kostace mnogo vise nego u radnji.

    I sada stvarno ne znam sta da radim
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: Kaputi

    Ne znam kako da ti pomognem takve modele ne nosim tako da ne znam gde ima da se kupi
      Vrh

  6. #6

  7. #7

    Odgovor: Kaputi

    Citat ivanicabg kaže: Pogledaj poruku
    Da li neko zna gde bih mogla da nadjem ovakav kaput, a da nije bas 7000 kao ovaj u Topshopu?



    Hvala na info
    Ostaje ti da cekas snizenje ...mozda opstane do tad
    Poruku je izmenio Najgora, 10.10.2007 u 17:09 Razlog: kodovi
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: Kaputi

    Ipak sam ga kupila, i nije 7 nego 8000 Ali vredeo je svaki dinar, sve ostalo sto sam videla bilo je toliko nekvalitetno, a opet skupo...tako da
      Vrh

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •