Da li je proveravanje neophodno?
Prikaz rezultata 1 do 13 od ukupno 13
  1. #1

    Da li je proveravanje neophodno?

    Sa devojkom sam dosta dugo u vezi,mada mislim da smo oboje pomalo ljubomorni jedno na drugo.Skoro mi se desilo da je devojka uzela novu karticu za koju ja nisam znao sa koje mi je slala neke poruke u fazonu da vidi da li sam joj veran.Da li je ovo bas toliko neophodno i koje je vase misljenje oko svega ovoga?Odmah sam pomislio da je ona u pitanju ali je to negirala.Ne bi mi mozda ni rekla da jednog dana nisam krenuo da joj upalim drugi telefon u kome je bila nova kartica

  2. #2

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    Koliko ona ima godina?

  3. #3

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Koliko ona ima godina?
    Nemaju godine veze s tim vec bolesna posesivnost
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  4. #4

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    Ma imaju, to je tipično klinačko ponašanje... Glupo i nezrelo. Stoji, naravno, i posesivnost.

  5. #5

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    Citat Lady S kaže: Pogledaj poruku
    Ma imaju, to je tipično klinačko ponašanje... Glupo i nezrelo. Stoji, naravno, i posesivnost.
    E,kad bih ti rekla da se i mnooogo stariji tako ponasaju ne bi mi verovala
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  6. #6

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    takvi ljudi trebaju samo malo vise povjerenja jedni u druge i sve ce biti ok ali oni nemaju ni malo povjerenja a drugi partner misli da je ljubav ili bolest u pitanju
    u svakom zlu ima nesto dobra

  7. #7

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    E,kad bih ti rekla da se i mnooogo stariji tako ponasaju ne bi mi verovala
    ...ja bih ti verovao...

    ...a vas dvoje bolje da se raziđete ukiliko imate potrebu za tim...

  8. #8
    proveravanje godina nije toliko bitno u prvi mah,ali kasnije ako se sazna da je to puno mlada osoba,neću reći maloletnica,onda nije uredu

    dal su godine uopšte prepreka i smetnja za ono što čovjek hoće ili želi da učini
    Poruku je izmenio Lady S, 05.10.2007 u 12:02 Razlog: spojene dve uzastopne poruke

  9. #9

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    ...e svashta... shta sve ljudima nece pasti na pamet...
    ne shvatam poentu toga...
    ako ti ne veruje... koji djavo je onda uopshte s'tobom???
    boze, boze...


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  10. #10

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    Citat **princess** kaže: Pogledaj poruku
    ...e svashta... shta sve ljudima nece pasti na pamet...
    ne shvatam poentu toga...
    ako ti ne veruje... koji djavo je onda uopshte s'tobom???
    boze, boze...

    Definitivno se slazem!
    Ako je veza 'zezanje' onda i nije bitno tj. ne mora da bude poverenja ali ne shvatam koja je poenta biti s nekim I to relativno dugo a nemati poverenja u tu osobu i jos proveravanje.
    pa samo jednom kad bi me bilo ko proverio to bi mu bio poslednji put. Ako ne verujes voljenoj osobi veza se vrti oko sumnje i nesigurnosti a koliko ja znam u vezi nema mesta za to! Jer veza onda postaje svakodnevna tortura...

    Ne opravdavam njeno ponasanje ali ne volim da osudjujem druge ljude...a jesi se ikada zapitao zasto je to uradila? jesi joj ti mozda dao neki povod? nekad to uradimo i nesvesno... Ipak mislim da je razgovor najbolje resenje pa ako ne mozete zajedno bolje se lepo razici nego dozvoliti da se ljubav pretvori u mrznju...
    Ali prvo dobro razmisli di li si ti dao neki povod ili popricaj s njom, mozda je nesporazum u pitanju...???A mozda i nije...
    " Zivot je jedan, zato ga zivi punim plucima "

  11. #11

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    Proveravanje ne, sto mane znas manje boli.
    Poverenje e to je vec nesto.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !

  12. #12

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    Citat pokemoni kaže: Pogledaj poruku
    Sa devojkom sam dosta dugo u vezi,mada mislim da smo oboje pomalo ljubomorni jedno na drugo.Skoro mi se desilo da je devojka uzela novu karticu za koju ja nisam znao sa koje mi je slala neke poruke u fazonu da vidi da li sam joj veran.Da li je ovo bas toliko neophodno i koje je vase misljenje oko svega ovoga?Odmah sam pomislio da je ona u pitanju ali je to negirala.Ne bi mi mozda ni rekla da jednog dana nisam krenuo da joj upalim drugi telefon u kome je bila nova kartica
    Bolje i da te proveri, pa da bude mirna nego celog zivota da zivi u zabludi ili da sumnja.

    Zavisi i od toga kakva iskustva nosi iz prethodnih veza.

    Poverenje se zasluzuje, ne dobija se na poklon.
    Verovatno je zelela da vidi sa kim ima posla.
    Posle svih loshih iskustava sa ljudima, mislim da nikad nije na odmet biti oprezan.
    Moras prihvatiti poraze i pobede,
    moras se navitji na tugu i sretju,
    moras da volis i da te vole,
    moras biti deo stvarnosti,
    ipak,
    nikada ne napustaj svoje snove!

  13. #13

    Odgovor: Da li je proveravanje neophodno?

    ljubomora je bolest. sva sreća pa sam se od nje operisao pre jedno deset godina, kada sam shvatio šta je to.

    mislim da je veća greška što muškarci nedovoljno koriste svoju intuiciju.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •