Ilic kanditatura za predsenika 2008 - Strana 4
Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 133
  1. #46

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    У Србији се накотило плачипичака, па користе сваку прилику да кукају како смо ми најгори и како оно што код нас има нигде нема.
    Веља Илић је свакакав, ту нема сумње.
    Али указао бих на чињеницу да свака држава малтене има једног таквог или горег.
    Па САД имају Буша за председника! Французи Ле Пена, Аустрија Хајдера, Словачка је имала Мечијара, Пољска је имала Качињске, Хрватска има Ђапића, Белгија има Влаамс Беланг који су најцрњи фашисти и добијају више гласова од Веље, Берлсукони, Боси... да не причам о томе колико мејнстрим странке све више попримају ксенофобичну антиимигрантску политику која вуче ка шовинизму и фашизму.
    Не кажем да зато Веља није проблем већ да ми је преко главе просеравања како смо најгори на свету.
    ...a ko kaze da smo najgori?
    ...boli me bre,tuki za Busa i Le Pena...gledam svoje dvoriste,svoju zemlju...koja je nasa satisfakcija sto ima gorih,ako nam zemlju vodi ovakav buzdovan?...Nista nam to ne pomaze...
    ...ali setih se sada nesto...ja krivim srpsku intelektualnu elitu...onu pravu...koja se sakrila u misiju rupu,bezeci od odgovornosti da se ukljuci u politiku i povede ovaj narod putem boljitka...ali to cu ostaviti za neku drugu temu...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  2. #47

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Ch_cosa kaže: Pogledaj poruku
    Ovaj narod ima sado - mazo nagone , kada je u pitanju politika. Pa sto nebi i soferi vadali bar jedno 200 god, vec je dokazano da nepismeni Milos moze sve,i to bolje. Tako nam i treba ! Zato smo poslednja rupa na kugli zemaljskoj.
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...a ko kaze da smo najgori?
    Ево, на овакве ствари сам мислио...
    А овај Ајнштајн није изузетак.

    ...boli me bre,tuki za Busa i Le Pena...gledam svoje dvoriste,svoju zemlju...koja je nasa satisfakcija sto ima gorih,ako nam zemlju vodi ovakav buzdovan?...Nista nam to ne pomaze...
    Лепо сам рекао да не кажем да због таквих Веља није проблем. Мада, не могу да кажем ни да је Веља неки посебан или велики проблем, осим што је неваспитан, бахат и силеџија. Али по ситуацију у земљи то нема неке велике последице... Веља као Веља је тотално четвероразредно питање српске политике.

    ...ali setih se sada nesto...ja krivim srpsku intelektualnu elitu...onu pravu...koja se sakrila u misiju rupu,bezeci od odgovornosti da se ukljuci u politiku i povede ovaj narod putem boljitka...ali to cu ostaviti za neku drugu temu...
    Ај куд нот агри мор...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  3. #48

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ево, на овакве ствари сам мислио...
    А овај Ајнштајн није изузетак.



    Лепо сам рекао да не кажем да због таквих Веља није проблем. Мада, не могу да кажем ни да је Веља неки посебан или велики проблем, осим што је неваспитан, бахат и силеџија. Али по ситуацију у земљи то нема неке велике последице... Веља као Веља је тотално четвероразредно питање српске политике.



    Ај куд нот агри мор...
    ...ne bih se slozio da je velja cetverorazredno pitanje srpske politike...jer,oni pravi ljudi,koji mogu da vode ovu zemlju,povlace se pod naletima bahatih,nevaspitanih i siledzija...na nasem je drustvu da osude takve i svojim javnim delovanjem zauvek sklone takve buzdovane...ali,naravno to kod nas tesko ide...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #49

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ne bih se slozio da je velja cetverorazredno pitanje srpske politike...jer,oni pravi ljudi,koji mogu da vode ovu zemlju,povlace se pod naletima bahatih,nevaspitanih i siledzija...na nasem je drustvu da osude takve i svojim javnim delovanjem zauvek sklone takve buzdovane...ali,naravno to kod nas tesko ide...
    Наш проблем може бити само то што људима који би боље водили ову земљу од ових који је сада воде требају услови да би се бавили политиком као што принцези на зрну грашка требају услови да заспи.
    Ко ће да осуди Веље ако не ти који чекају да их неко осуди па да се појаве ки деукс екс макина... Веља доминира због лењости интелектуалца, неодговорности, није он узрок томе. Он је само кловн каквих има свугде.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #50

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Mislim da je g. Velja Ilić, ono gore rekao u svom stilu i zato ga cenim i podržavam i glasat ću za njega, iako sam navukao smeh i dosta toga na sebe, ipak je blizu vrhu i bolje vidi nego ja, kada ocenjuje.
    In vinas veritas
      Vrh

  6. #51

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Mislim da je g. Velja Ilić, ono gore rekao u svom stilu i zato ga cenim i podržavam i glasat ću za njega, iako sam navukao smeh i dosta toga na sebe, ipak je blizu vrhu i bolje vidi nego ja, kada ocenjuje.
    ......u pravu si...blizu je vrhu...sto mu omogucuje da sklapa poslove i "poslice",gradi privatne bolnice,bije i pljuje novinare,vredja svoje sagovornike...
    ...inace,ako izuzmemo sve ovo navedeno...covek je pravi gospodin...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  7. #52

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ......u pravu si...blizu je vrhu...sto mu omogucuje da sklapa poslove i "poslice",gradi privatne bolnice,bije i pljuje novinare,vredja svoje sagovornike...
    ...inace,ako izuzmemo sve ovo navedeno...covek je pravi gospodin...

    I magistar, zaboravio si. Nego cudno je u tome sto nije video nikada profesore koji su ga ispitivali pa se pitam kako je uzeo rad od profe, preko neta mozda ?
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  8. #53

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    ajd ajd care,kreni na izbore,
      Vrh

  9. #54

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ......u pravu si...blizu je vrhu...sto mu omogucuje da sklapa poslove i "poslice",gradi privatne bolnice,bije i pljuje novinare,vredja svoje sagovornike...
    ...inace,ako izuzmemo sve ovo navedeno...covek je pravi gospodin...
    Moj prijatelj sa ovih foruma (istina prijatelj) Angus, napisa ovo gore i podgreja temu. Pa moje viđenje odozdo, i tvoje viđenje odozgo su različita. Što sam napisao odozgo, jer nije isto živeti u Vojvodini i u centralnoj Srbiji. Mada, mada znam da je tvoja lokacija više unazađena zadnjih deset godina nego bilo koji kraj u Vojvodini, a što je tako znamo i ja i ti. E Velja napravi nešto u centralnoj Srbiji i to što je on napravio osetilo se još kako, kada su ga smenili odmah je stalo. Dali se za to vreme i on lično "namazao", neznam i ako je, neka je osetili smo i mi dobar deo kolača, za razliku od drugih koji su svoje kolače ostavljali samo za njih.
    Veljina popularnost, ili nepopularnost je izazvana svakako mnogim stvarima, ali je dobrim delom i on doprineo nepopularnosti, ali takav je, nema politički kalup.
    NJegovi protivnici svileni kravataši, sa lepim manirima to lepo koriste, što je u politici i normalno.Veljina politička narodnjačka desna strana, sa naglaskom na monarhiju, veru i nepretvaranje, i posebni odnos na porodicu i domaćina, polako nalazi put do ljudi. Decembarski predsednički izbori biće odličan pokazatelj gde se ko nalazi na lestvici, mada sam Velja nemože mnogo dobiti iz razloga što je Beograd sa okolinom veliko glasačko telo, i tu ga nevole, bez obzira što im je petog oktobra doneo slobodu sa seljacima iz Šumadije, i omogućio "kremu", da se ugnezdi i razbaškari na prestolu. Vojvodina kao složena sredina će vrlo malo ili nimalo glasati za njega jer njegov mentalitet i način ponašanja bitno odudara od ponašanja većine ljudi u njoj, a sam Velja neume da se udvara i dodvorava. Znači sve što trenutno može očekivati to je u centralnoj Srbiji.
    In vinas veritas
      Vrh

  10. #55

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Moj prijatelj sa ovih foruma (istina prijatelj) Angus, napisa ovo gore i podgreja temu. Pa moje viđenje odozdo, i tvoje viđenje odozgo su različita. Što sam napisao odozgo, jer nije isto živeti u Vojvodini i u centralnoj Srbiji. Mada, mada znam da je tvoja lokacija više unazađena zadnjih deset godina nego bilo koji kraj u Vojvodini, a što je tako znamo i ja i ti. E Velja napravi nešto u centralnoj Srbiji i to što je on napravio osetilo se još kako, kada su ga smenili odmah je stalo. Dali se za to vreme i on lično "namazao", neznam i ako je, neka je osetili smo i mi dobar deo kolača, za razliku od drugih koji su svoje kolače ostavljali samo za njih.
    Veljina popularnost, ili nepopularnost je izazvana svakako mnogim stvarima, ali je dobrim delom i on doprineo nepopularnosti, ali takav je, nema politički kalup.
    NJegovi protivnici svileni kravataši, sa lepim manirima to lepo koriste, što je u politici i normalno.Veljina politička narodnjačka desna strana, sa naglaskom na monarhiju, veru i nepretvaranje, i posebni odnos na porodicu i domaćina, polako nalazi put do ljudi. Decembarski predsednički izbori biće odličan pokazatelj gde se ko nalazi na lestvici, mada sam Velja nemože mnogo dobiti iz razloga što je Beograd sa okolinom veliko glasačko telo, i tu ga nevole, bez obzira što im je petog oktobra doneo slobodu sa seljacima iz Šumadije, i omogućio "kremu", da se ugnezdi i razbaškari na prestolu. Vojvodina kao složena sredina će vrlo malo ili nimalo glasati za njega jer njegov mentalitet i način ponašanja bitno odudara od ponašanja većine ljudi u njoj, a sam Velja neume da se udvara i dodvorava. Znači sve što trenutno može očekivati to je u centralnoj Srbiji.
    ...morribe bre...nije u pitanju politicki kalup,dodvoravanje,ili nesto drugo...covek je bre stoka!Neopevana!Nekulturna!Hoces da mi kazes da mu je plus sto je seljak?Monarhista?Kome je bre on doneo slobodu?necu sada da ti pricam koliko je tada,bilo nas iz Vojvodine,pogotovo iz moga Vrsca,da ni sam nisam mogao da verujem...a sta smo radili,stvarno ne bih sada...znam seljake sto puta neobrazovanije od njega,ali su sto puta i kulturniji i posteniji...
    ...jednostavno...javna licnost,kao i svaki kulturan covek ne pljuje,ne bije ljude,ne ponasa se bahato...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  11. #56

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Tvoje mišljenje tvoje, ja da sam političar nikad se nebih ponašao kao on, i nebih umeo i da hoću jer moj način ponašanja je totalno drugačiji, ali posle njega doći će neko lepo vaspitan, uslovno, ali od toga mlakog nećemo imati nikakve koristi.
    In vinas veritas
      Vrh

  12. #57

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Tvoje mišljenje tvoje, ja da sam političar nikad se nebih ponašao kao on, i nebih umeo i da hoću jer moj način ponašanja je totalno drugačiji, ali posle njega doći će neko lepo vaspitan, uslovno, ali od toga mlakog nećemo imati nikakve koristi.
    ...e sada sam skroz iznenadjen...
    ...ako je neko lepo vaspitan,od njega nemamo koristi,a ako je stoka,od njega cemo imati?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #58

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...e sada sam skroz iznenadjen...
    ...ako je neko lepo vaspitan,od njega nemamo koristi,a ako je stoka,od njega cemo imati?
    Interesantno, ali i ja imam isto misljenje kao i Morrib. Mozda zato sto sam revoltiran na postojece nesposobne svilenokravatase.
    U njihovim recima nema ni tunke odlucnosti, nema stava (oni idu po svoje misljenje kod Amera i Evropejaca) i sve sto rade, rade samo za to da bi ostali sto duze u koznoj fotelji utegnuti u svilenu kravatu. I sadanji izbori su rezultat te matematike.
    Nekako, mislim da nam na celu treba neko ko ce biti daleko tvrdji pregovarac i koji nece "unapred da skida gace".
    Ilic jeste sirovina i sigurno nece daleko dogurati u ovoj izbornoj trci. Njegova kandidatura ide u prilog Tadicu jer ce odvuci glasove koji bi inace pripali Nikolicu, te stoga nemoj tako o njemu. Ako zelis da pobedi Nikolic a ti onda diskvalifikuj Ilica. U suprotnom, pricaj o njemu sve najlepse (a normalno glasaj za koga hoces).
    Da nisi ti mozda prikriveni Radikal....
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  14. #59

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat pero_M kaže: Pogledaj poruku
    Interesantno, ali i ja imam isto misljenje kao i Morrib. Mozda zato sto sam revoltiran na postojece nesposobne svilenokravatase.
    U njihovim recima nema ni tunke odlucnosti, nema stava (oni idu po svoje misljenje kod Amera i Evropejaca) i sve sto rade, rade samo za to da bi ostali sto duze u koznoj fotelji utegnuti u svilenu kravatu. I sadanji izbori su rezultat te matematike.
    Nekako, mislim da nam na celu treba neko ko ce biti daleko tvrdji pregovarac i koji nece "unapred da skida gace".
    Ilic jeste sirovina i sigurno nece daleko dogurati u ovoj izbornoj trci. Njegova kandidatura ide u prilog Tadicu jer ce odvuci glasove koji bi inace pripali Nikolicu, te stoga nemoj tako o njemu. Ako zelis da pobedi Nikolic a ti onda diskvalifikuj Ilica. U suprotnom, pricaj o njemu sve najlepse (a normalno glasaj za koga hoces).
    Da nisi ti mozda prikriveni Radikal....
    ...u pravu si...kod Kostunice nema ni trunke odlucnosti,niti stava...sem da bude u vlasti,iako ga podrzava sica od biraca...
    ...ako mislis da je Toma ili Velja,tvrdji pregovarac i to je moguce...samo da li nam ide u prilog da nam predsednik bude,kao sto ti to kazes "sirovina"?...imali smo jednog takvog,pa smo dobili po tamburi,da je samo zvonilo...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #60

    Odgovor: Ilic kanditatura za predsenika 2008

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...u pravu si...kod Kostunice nema ni trunke odlucnosti,niti stava...sem da bude u vlasti,iako ga podrzava sica od biraca...
    Не бих се сложио да код Коштунице нема ни одлучности ни става. Проблем је што је Коштуница, смирен, разложан, досадан, не лупа шаком у сто, не вришти, не хистерише, не говори брзо као што се остали труде не би ли имитирали Ђинђића... а Срби то не воле, па још професор...
    Србија је под Коштуницином владом пришла јако близу ЕУ, обезбедила константан раст и напредак, а сад што је Николић безобразнији и неком симпатичнији, то само говори да се не водимо правим вредностима.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 4 od 9 PrvaPrva ... 23456 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Velimir Ilic
    Autor Morpheus u forumu Politika
    Odgovora: 165
    Poslednja poruka: 09.06.2010, 00:27
  2. F1 sezona 2008.
    Autor DarkRed u forumu Spomenar
    Odgovora: 74
    Poslednja poruka: 04.11.2008, 10:47
  3. US Open 2008.
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 09.09.2008, 01:30
  4. Exit 2008
    Autor SQUAW u forumu Spomenar
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.07.2008, 22:59
  5. Ilic - Kostres
    Autor Becar u forumu Spomenar
    Odgovora: 60
    Poslednja poruka: 17.11.2007, 17:33

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •