B 92 na udaru? - Strana 11
Strana 11 od 32 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 151 do 165 od ukupno 474
  1. #151

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Ovo bi ja odgovorio kad ne bi znao sta da odgovorim u nedostatku argumenata.
    Ja ti mogu objasniti sve 4cinjenice ukoliko zelis.
    Mislim da B92 mora promeniti naziv u B52...vise odgovara
    A koja je tebi TV po meri? Mozda Duga?
    Back in red!
      Vrh

  2. #152

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    A koja je tebi TV po meri? Mozda Duga?

    Offtopic... ali odgovor je ne, nema jos te televizije koja bi politicki odgovarala meni ali i mnogima u Srbiji.
      Vrh

  3. #153

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Offtopic... ali odgovor je ne, nema jos te televizije koja bi politicki odgovarala meni ali i mnogima u Srbiji.
    Verovatno si pametniji i profinjeniji od kompletnog politickog mehanizma u Srbiji.
    Back in red!
      Vrh

  4. #154

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Ovo bi ja odgovorio kad ne bi znao sta da odgovorim u nedostatku argumenata.
    Ja ti mogu objasniti sve 4cinjenice ukoliko zelis.
    Mislim da B92 mora promeniti naziv u B52...vise odgovara
    A ja tako odgovaram kada me mrzi da trosim reci...da si se potrudio da malo prelistas temu, video bi da sam ih potrosio vise nego dovoljno na osobe slicne tebi...i da ti pojasnim, ovakve nehajne izjave poput tvoje protkane gomilom smajlica mogu da citam na nekim drugim oblastima, tipa Chit - chat ili Igre bez granica, ovde ne mogu da ih okarakterisem nikako drugacije nego sto vec jesam.

    Pa, ako resis (naucis) da drugacije izlazes ono sto mislis, mozda ce i citamo...


    ...ajd' zdravo .
      Vrh

  5. #155

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    ovakve nehajne izjave poput tvoje protkane gomilom smajlica mogu da citam na nekim drugim oblastima, tipa Chit - chat ili Igre bez granica, ovde ne mogu da ih okarakterisem nikako drugacije nego sto vec jesam.

    Pa, ako resis (naucis) da drugacije izlazes ono sto mislis, mozda ce i citamo...


    ...ajd' zdravo .
    Ja sam tebi reko da bi mogao specificnim pojedincima pojasniti neke stavove o tome zasto je B52 po meni opravdano napadan.A ti citaj ili ne, samo nemoj da govoris u ime drugih
      Vrh

  6. #156

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Ja sam tebi rekAo da biH mogao specificnim pojedincima pojasniti neke stavove o tome zasto je B52 po meni opravdano napadan. A ti citaj ili ne, samo nemoj da govoris u ime drugih
    Malo sam ti ispravio postic, da lichi na neshto...

    Drugo, "mozda se i citamo" oznacava tebe i mene u konkretnom slucaju, bez ucesca bilo kog treceg lica, pa nikako ne mogu da vidim cemu i pomisao da sam govorio u bilo cije ime.

      Vrh

  7. #157

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Malo sam ti ispravio postic, da lichi na neshto...

    Drugo, "mozda se i citamo" oznacava tebe i mene u konkretnom slucaju, bez ucesca bilo kog treceg lica, pa nikako ne mogu da vidim cemu i pomisao da sam govorio u bilo cije ime.

    Eh, da si ti napisao "mozda se i citamo" jos bi i shvatio, ali ovako...
      Vrh

  8. #158

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Eh, da si ti napisao "mozda se i citamo" jos bi i shvatio, ali ovako...

    Elaboriraj svoje stavove, a nemoj da namigujesh...

    Tvrdnja i tvoje uverenje nije argument, a kamo li chinjenica. A mishljenje se da osporavati.
      Vrh

  9. #159

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat miloca kaže: Pogledaj poruku
    Eh, da si ti napisao "mozda se i citamo" jos bi i shvatio, ali ovako...
    Pa, ako resis (naucis) da drugacije izlazes ono sto mislis, mozda ce i citamo...


    Vidiiiii...ovo sam ja, par postova ispod.

    Nego, ajd' kreni sa argumentovanim pojasnjavanjem stavova...jedva cekam

    P. S. Meni mozes slobodno da namigujes ...

      Vrh

  10. #160

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Od ovih zadnjih nereda i divljanja po Bgd-u povećala se potrošnja toalet papira u b-92, pa zašto pobogu, isuviše su nevažni da bi njih neko dirao. Retorika, način prezentacije vesti, davanje akcenta na negativno u pozitivnom događaju, vremenska zastupljenost lepog i lošeg, pa sve je to odavno poznato, a prestalo je da se oseća, a ono što se neoseća nema ni težinu. Ja ću ih i dalje napadati, pokušavajući da bar neko progleda od ovih što nevide šta rade, uz svo poštovanje fer pleja, koliko i oni poštuju isto.
    In vinas veritas
      Vrh

  11. #161

    Odgovor: B 92 na udaru?

    -Pa da!
    Da je ministar Jocic "operativan", verovatno bi izjavio: znate to su mladi ljudi fascinirani lomljenjem izloga i nike patikama.
      Vrh

  12. #162

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Od ovih zadnjih nereda i divljanja po Bgd-u povećala se potrošnja toalet papira u b-92, pa zašto pobogu, isuviše su nevažni da bi njih neko dirao. Retorika, način prezentacije vesti, davanje akcenta na negativno u pozitivnom događaju, vremenska zastupljenost lepog i lošeg, pa sve je to odavno poznato, a prestalo je da se oseća, a ono što se neoseća nema ni težinu. Ja ću ih i dalje napadati, pokušavajući da bar neko progleda od ovih što nevide šta rade, uz svo poštovanje fer pleja, koliko i oni poštuju isto.
    ...skoro sam zaboravio koliko su tvoje humoreske zabavne...
      Vrh

  13. #163

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Love Hunter kaže:
    ".skoro sam zaboravio koliko su tvoje humoreske zabavne.."
    Kada nekome koji čita ozbiljnu priču, i to najozbiljnije mu liči na zabavnu humoresku, onda se ja pitam: šta je sa tim čovekom?
    Možeš se ti lovče neslagati sa mojim mišljenjem, ali tvoji su rezoni života za jednokratnu upotrebu bez budućnosti, a sve zahvaljujući, čini mi se, nekim tvojim ličnim frustacijama. Ja b-92 nenapadam bezveze, već sa argumentima, koji se meni nesviđaju, i za koje smatram da su usmereni protiv Srba i Srbije. Dali sam upravu videćemo, voleo bih da nisam zbog dobrobiti tebe i generacija koje dolaze.
      Vrh

  14. #164

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Love Hunter kaže:
    ".skoro sam zaboravio koliko su tvoje humoreske zabavne.."
    Kada nekome koji čita ozbiljnu priču, i to najozbiljnije mu liči na zabavnu humoresku, onda se ja pitam: šta je sa tim čovekom?
    Možeš se ti lovče neslagati sa mojim mišljenjem, ali tvoji su rezoni života za jednokratnu upotrebu bez budućnosti, a sve zahvaljujući, čini mi se, nekim tvojim ličnim frustacijama. Ja b-92 nenapadam bezveze, već sa argumentima, koji se meni nesviđaju, i za koje smatram da su usmereni protiv Srba i Srbije. Dali sam upravu videćemo, voleo bih da nisam zbog dobrobiti tebe i generacija koje dolaze.
    ......a gde ti ovde vidis ozbiljnu pricu?

    P.S. Koji ti se to argumernti ne svidjaju?
      Vrh

  15. #165

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Tema je B 92, ne sviđanje i ne sviđanje argumenata. Za to postoje privatne poruke.
    Vraćamo se na temu.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

Strana 11 od 32 PrvaPrva ... 91011121321 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •