B 92 na udaru? - Strana 17
Strana 17 od 32 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 241 do 255 od ukupno 474
  1. #241

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Само да отпоздравим појединцима, за које сам свет измислио. Више читања момци и моћи ћете боље да се изражавате, исказујете своје мисли и ставове... Онда нећете морати да се бавите мојом личношћу и сељачким провоцирањем из немоћи
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #242

    14 Odgovor: B 92 na udaru?

    oXo,pocelo je samoreklamiranje !! Da mi je znati samo ko iz NEMOCI daje crveni reput(kao u jaslicama: eh,ovo ti je za ono),a ko to nikada ne radi,jer mu je ispod casti?? MMMM??? Da nisi bas TI taj? JESI ! Nego,blago cici,ko ti ono rece da promenis pampers?? Nadam se da si ga poslusao!
    Inace,tek da se zna,ne osecam se prozvanim u prethodnom postu,jer kao profesor ISTORIJE i SRPSKOG JEZIKA I PRAVOPISA,imam pametnija posla od bavljenja anonimusima.
    Ako vam je dobro ... onda nista!
      Vrh

  3. #243

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Ako ste se izreklamirali, izdivanili, naprepucavali, da nemate možda još nešto da kažete o B 92? Mislim, to je tema, zar ne?
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....
      Vrh

  4. #244

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Koliko vojnika raznih governamenata imamo oko nas. Koliko špijuna, agenata, političkih ili ekonomskih, ili je to danas već sve jedno - ali nije svejedno! Ide reklama na Viasat3 tv-stanici: I got soul, but I am not a soldier!
    Sportisti neki, ili oprema.. bah..
    No, važno je koga vidimo kao vojnike raznih već pominjanih governamenata ili tzv. "centara moći"? I da li su svi koji imaju soul u sebi, zbog svoje aktivnosti vojnici nekoga, službenici, sluge?
    B92 jeste aktivan, ima neki svoj soul, neki bi rekli ima svoj spirit.. I tako, neki kažu da to nije obična aktivnost i novinarska revnost, nego da su nečije sluge. I zato bi, kako nam sugerišu, trebalo da se nađu na udaru. Šta je manipulisanje, a gde počinje kontramanipulisanje? Šta je propaganda, a gde počinje kontrapropaganda? Gde se vuče granica u našem društvu između lobija i kontralobija.
    A za koga je pro "pro", a kontra "kontra"??
    Ko rano poludi, ceo vek mu u veselju prođe!
      Vrh

  5. #245

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Давно је речено да у сваком добру има зла али у сваком злу доброг. Можда се то може применити и на ову ТВ кућу. У сваком случају веома често знају да буду злонамерни .
    Живима по заслузи, мртвима по обичају
      Vrh

  6. #246

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Kad god prebacim na B92,setim se Verana i njegovih tekstova u kragujevackim POGLEDIMA,i pomislim sta sve covek moze da uradi za pare.
      Vrh

  7. #247

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat felix kaže: Pogledaj poruku
    Kad god prebacim na B92,setim se Verana i njegovih tekstova u kragujevackim POGLEDIMA,i pomislim sta sve covek moze da uradi za pare.
    Sećam se i ja, i isto kažem kao i felix, obzirom da mi je Kragujevac zavičajni grad. Ali ja sam se ozbiljno zabrinuo da b92 uskoro neće imati šta da priča, SPS se srodio sa DS-om, radikali se "pocepali", dss i ns izgubili na značaju, sad im trenutno ostaje da idu po pijacama i sekiraju se što su cene nejednake. Neobjektivnost b92 u informisanosti o razlikama o maloprodajnim cenama u marketima i mega marketima, kao i u lancima maloprodajnih objekata, se negativno i navijački potencira na potencijalne monopoliste, nezaobilazeći Miškovića.Suština razlika u visini cena u maloprodajama, pored nekih povećanih apetita prema zaradi, je i u uživanja popusta kod dobavljača i to najvećim delom. Zato ja i dalje napadam b92!
    In vinas veritas
      Vrh

  8. #248

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Сваки пут кад се желим добро исповраћати, упалим В92.
      Vrh

  9. #249

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat A-Bar-Gi kaže: Pogledaj poruku
    Сваки пут кад се желим добро исповраћати, упалим В92.
    ...pa jel' ti bolje posle?......mislim...jel' nastavis da pijes dalje?...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  10. #250

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Нема то везе са алкохолом. Не знам зашто али прва асоцијација на Б92 ми је Теофил Панчић а прва асоцијација на њега ми је повраћање, што значи да ми је посредна асоцијација на Б92- повраћање. Некад је потребно добро се исповраћати и у ту сврху упалим Б92.
      Vrh

  11. #251

    Odgovor: B 92 na udaru?

    ...interesantno kako Teofila razlicito deluje na ljude...vidis...ja obozavam da slusam sta prica...a i da procitam...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #252

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...interesantno kako Teofila razlicito deluje na ljude...vidis...ja obozavam da slusam sta prica...a i da procitam...
    Не звучи као очигледан психијатријски случај као нпр. Петар Луковић или две Светлане, па на неке то оставља утисак...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #253

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Не звучи као очигледан психијатријски случај као нпр. Петар Луковић или две Светлане, па на неке то оставља утисак...
    ...naravno...niposto ga ne bih trpao u isti kos sa njima...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #254

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Заправо, кад боље размислим, у праву сте. Није Теофил толико лош кад се упореди са дебилним Луковићем, међутим, само појављивање на Б92 их чини сличнима. Уколико се не варам, они су тамо чести гости и отприлике су истог политичког профила, мада је Луковић по отвореном антисрпству ненадмашан. Чита ли њега неко у Фералу? Тип није здрав.

    Б92 спада у најгледаније српске, у овом случају "српске" телевизије, но разлози те велике гледаности су двојаки. Неко долази да се "напасе" знања а неко да се само добро исповраћа- као ја нпр.
      Vrh

  15. #255

    Odgovor: B 92 na udaru?

    ...zar ti nije bolje da se "napasesh" umesto sto povracas?...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

Strana 17 od 32 PrvaPrva ... 7151617181927 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •