B 92 na udaru? - Strana 6
Strana 6 od 32 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 474
  1. #76

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...vidis morribe..."to sa pescanikom",otprilike je isto kada bi moderatori ovde,tebi oduzeli pravo da iznosis svoje misljenje...tek tako...recimo da misle,da su tvoje reci bruka za Srbiju...
    ...a ministra Ilica necu da komentarisem...zna se moj stav o njemu...
    Ja i ti Anguse već duže vreme izgrađujemo lepe odnose kroz razmenu mišljenja, sve ovo kao uvod da bi me razumeo.Shvatam ja da je to neprimereno oduzeti nekom pravo na reč, kompletna priča ide u odnosu na moje mišljenje da b-92 nije objektivna kuća, i da svojim neobjektivnim izveštavanjem izaziva revolt kod građana uže Srbije, pa kroz tu priču su i ona dešavanja oko sprečavanja da se peščanik emituje iz tih gradova. Međutim, kad sam to napisao u nekom prošlom komentaru, poenta je bila u tome da je moj komšija Lovac rekao da je to moje proizvoljno ili pristrasno sagledavanje kompletne situacije, i zato sam se i nastavio sa istom pričom, možda je malo navijačka ali nije ni opravdajuća za sprečavanje emisije peščanik. Tvoje mišljenje cenim iako nepodržavam što se tiče b-92, i mislim da je različitost ok, jer je mnogo, mnoga bolja od jednoumlja!
    Sprečavanje emitovanja emisije peščanik, ako hoćete moje objektivno mišljenje, a ne pokajanje, je neopravdano jer se na taj način rađaju mučenici i junaci kojima se nešto neda, umesto da se jakim argumentima i direktnim kontaktima opovrgne to što nije uredu, tako da oni koji su sprečeni automatski su upravu!
    In vinas veritas
      Vrh

  2. #77

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Juche je jedna grupica skinheadsa sa sve nacistichkim pozdravima demonstrirala na sred trga republike jer je pokushala jednu drugu organizaciju da sprechi u izvodjenju mirnog performansa. Da nije bilo policije brojnije od svih demonstranata zajedno siguran sam da bi bilo i prebijenih baba i zzena od strane chelavih junaka.
    E pa niti jedna od te dve grupacije ne predstavlja neko vechinsko mishljenje gradjana Beograda. Vechinski Beograd je ako nishta, tolerantan prema Peshchaniku, tolerantan chak i prema skinhedsima (inache ih ne bi bilo) ali je dovoljna jedna shachica zaludjenika da napravi dzumbus i osujeti bilo shta, bilo kakav misrni skup i da neko ko gleda sa strane stekne pogreshnu sliku. Pa je sad tako Beograd ili nacistichki ili anacionalan, izdajnichki i dekadentan, zavisno od toga sa koje strane kordona je novinaru milije. To se odnosi i na sve vrste skupova po uzzoj i shiroj Srbiji.
      Vrh

  3. #78

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Ja i ti Anguse već duže vreme izgrađujemo lepe odnose kroz razmenu mišljenja, sve ovo kao uvod da bi me razumeo.Shvatam ja da je to neprimereno oduzeti nekom pravo na reč, kompletna priča ide u odnosu na moje mišljenje da b-92 nije objektivna kuća, i da svojim neobjektivnim izveštavanjem izaziva revolt kod građana uže Srbije, pa kroz tu priču su i ona dešavanja oko sprečavanja da se peščanik emituje iz tih gradova. Međutim, kad sam to napisao u nekom prošlom komentaru, poenta je bila u tome da je moj komšija Lovac rekao da je to moje proizvoljno ili pristrasno sagledavanje kompletne situacije, i zato sam se i nastavio sa istom pričom, možda je malo navijačka ali nije ni opravdajuća za sprečavanje emisije peščanik. Tvoje mišljenje cenim iako nepodržavam što se tiče b-92, i mislim da je različitost ok, jer je mnogo, mnoga bolja od jednoumlja!
    Sprečavanje emitovanja emisije peščanik, ako hoćete moje objektivno mišljenje, a ne pokajanje, je neopravdano jer se na taj način rađaju mučenici i junaci kojima se nešto neda, umesto da se jakim argumentima i direktnim kontaktima opovrgne to što nije uredu, tako da oni koji su sprečeni automatski su upravu!
    ...nema sta da dodam...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  4. #79

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Sto se mene tice neka se kolju NS i B92 koliko hoce, ima pomalo crnog ispod noktiju kod oba tabora.
    Odo da gledam Pink, ups, nije ovo tema.
    Kuda tako urno ti ratniče hodis ?
    Ka sudbini !
      Vrh

  5. #80

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Ja i ti Anguse već duže vreme izgrađujemo lepe odnose kroz razmenu mišljenja, sve ovo kao uvod da bi me razumeo.Shvatam ja da je to neprimereno oduzeti nekom pravo na reč, kompletna priča ide u odnosu na moje mišljenje da b-92 nije objektivna kuća, i da svojim neobjektivnim izveštavanjem izaziva revolt kod građana uže Srbije, pa kroz tu priču su i ona dešavanja oko sprečavanja da se peščanik emituje iz tih gradova. Međutim, kad sam to napisao u nekom prošlom komentaru, poenta je bila u tome da je moj komšija Lovac rekao da je to moje proizvoljno ili pristrasno sagledavanje kompletne situacije, i zato sam se i nastavio sa istom pričom, možda je malo navijačka ali nije ni opravdajuća za sprečavanje emisije peščanik. Tvoje mišljenje cenim iako nepodržavam što se tiče b-92, i mislim da je različitost ok, jer je mnogo, mnoga bolja od jednoumlja!
    Sprečavanje emitovanja emisije peščanik, ako hoćete moje objektivno mišljenje, a ne pokajanje, je neopravdano jer se na taj način rađaju mučenici i junaci kojima se nešto neda, umesto da se jakim argumentima i direktnim kontaktima opovrgne to što nije uredu, tako da oni koji su sprečeni automatski su upravu!
    Ako ces vec da budes objektivan, napisi da je mentol predsednik opstine Topola sa svojom ekipom maloumnika sprecio odrzavanje Pescanika i u Arandjelovcu. Ako se ne varam, isti lik (clan vrle Nove srbije) je izjavio da ce romsko naselje ograditi u zicu da ne bi smetali komsijama.

    Jos jednom: ne mozes grupicu od 50-ak retardiranih pacenika da poistovecujes sa celim gradom, a kamoli regionom. Prestani to da radis.
      Vrh

  6. #81

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Ako ces vec da budes objektivan, napisi da je mentol predsednik opstine Topola sa svojom ekipom maloumnika sprecio odrzavanje Pescanika i u Arandjelovcu. Ako se ne varam, isti lik (clan vrle Nove srbije) je izjavio da ce romsko naselje ograditi u zicu da ne bi smetali komsijama.

    Jos jednom: ne mozes grupicu od 50-ak retardiranih pacenika da poistovecujes sa celim gradom, a kamoli regionom. Prestani to da radis.
    Čista laž, b-92 se desio narod, i to onaj isti narod koji je pre nekog vremena bio protiv dešavanja nekog drugog naroda. Vreme će pokazati dali će se dešavanje nastaviti, jer koliko sam ja razumeo ljudima u Šumadiji i široj okolini dosta je Beogradskih sranja sa svih televizija!
    In vinas veritas
      Vrh

  7. #82

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Čista laž, b-92 se desio narod, i to onaj isti narod koji je pre nekog vremena bio protiv dešavanja nekog drugog naroda. Vreme će pokazati dali će se dešavanje nastaviti, jer koliko sam ja razumeo ljudima u Šumadiji i široj okolini dosta je Beogradskih sranja sa svih televizija!
    ...desio se narod?...daj molim te...to je grupa maloumnika,bezobzirnih i bezobraznih...koji ne razumeju sta im se kaze...razumeju samo govor stangle po ledjima...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  8. #83

    Odgovor: B 92 na udaru?

    [QUOTE=Angus;207113...
    ...a ministra Ilica necu da komentarisem...zna se moj stav o njemu...[/QUOTE]



    ...........jaooo...i ti ga najbolje obožavlješ...jel da jelda jelda....a????....


    ...more nemoj da te buzdovan dokači po rebrima....znaš?????.....
      Vrh

  9. #84

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Juche je jedna grupica skinheadsa sa sve nacistichkim pozdravima demonstrirala na sred trga republike jer je pokushala jednu drugu organizaciju da sprechi u izvodjenju mirnog performansa. Da nije bilo policije brojnije od svih demonstranata zajedno siguran sam da bi bilo i prebijenih baba i zzena od strane chelavih junaka.
    E pa niti jedna od te dve grupacije ne predstavlja neko vechinsko mishljenje gradjana Beograda. Vechinski Beograd je ako nishta, tolerantan prema Peshchaniku, tolerantan chak i prema skinhedsima (inache ih ne bi bilo) ali je dovoljna jedna shachica zaludjenika da napravi dzumbus i osujeti bilo shta, bilo kakav misrni skup i da neko ko gleda sa strane stekne pogreshnu sliku. Pa je sad tako Beograd ili nacistichki ili anacionalan, izdajnichki i dekadentan, zavisno od toga sa koje strane kordona je novinaru milije. To se odnosi i na sve vrste skupova po uzzoj i shiroj Srbiji.
    Слика коју шаље Београд се углавном тумачи као слика Србије, јер су малтене сви медији сконцентрисани у и на Београд.
    У медијима су увек присутни најгласниј, најгрлатији, најангажованији, најорганизованији, најфанатичнији. А то су ове јадне "бабе и жене". Погледај само колико медијске пажње и организације имају те бабе и жене... мало нелогично, кад их погледаш, рекао би ево пустили их из Лазе Лазаревића да виде шта има ново у контејнерима. А не скидају се са телевизије, радија, из медија... све је то плаћено и организовано од стране неког богатог, моћног и способног. Ови скинхедси служе углавном као испомоћ тим бабетинама како би имали графичку подршку за причу о фашизму. Не би ме чудило да су и њих створиле исте службе које су створиле и ове моћне бабе и Жуте Кмере.
    Већинско мишљење Београда мора да је близу једне или друге стране, с обзиром да су најгласније и да владају медијима, посебно ове моћне бабе. Не одлучује тиха већина из средине, одлучују управо такви. Дрски, безобразни, гласни, помагани из иностранства, безобзирни... као бољшевици у Русији, као комунисти у Краљевини Југославији, као Црвени Кмери у Камбоџи, Вијетконг у Вијетнаму... тиха умерена већина је објекат, која се бори да преживи оно што јој наметну.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  10. #85

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...desio se narod?...daj molim te...to je grupa maloumnika,bezobzirnih i bezobraznih...koji ne razumeju sta im se kaze...razumeju samo govor stangle po ledjima...
    Убеђен сам да они исто то мисле за те хохштаплере, Светлане које говоре кроз зубе, Теофиле Карлофе и сличан ретардирани, безобзирни и безобразни издајнички шљам.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #86

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Убеђен сам да они исто то мисле за те хохштаплере, Светлане које говоре кроз зубе, Теофиле Карлофе и сличан ретардирани, безобзирни и безобразни издајнички шљам.
    ...oni ne misle...jer nemaju cime da misle......jednostavno,necu da slusam,ima da im zabranim da budu tu gde su dosli...voleo bih da vidim takve junake na delu...medjutim,vec znam iz iskustva kakve su p.....ine...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  12. #87

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...oni ne misle...jer nemaju cime da misle......
    Мислиш, немају америчке фондове и воркшопове иза себе?

    jednostavno,necu da slusam,ima da im zabranim da budu tu gde su dosli...
    Па управо су то они урадили.

    voleo bih da vidim takve junake na delu...medjutim,vec znam iz iskustva kakve su p.....ine...
    Ја бих рекао да су успели да спрече то несретно пешчарење...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #88

    Odgovor: B 92 na udaru?

    ....čisto onako usput...bez zle namere...nacista ili nacionalista...a????.....
      Vrh

  14. #89

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Мислиш, немају америчке фондове и воркшопове иза себе?



    Па управо су то они урадили.



    Ја бих рекао да су успели да спрече то несретно пешчарење...
    ...kada kazem "necu da slusam",mislio sam na njih...da oni to rade...nemam ni ja americki fond iza sebe,pa se ne ponasam kao stoka...sem u situacijama,kada neko nastupi kao ti "junaci"...e onda rade batine...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #90

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...kada kazem "necu da slusam",mislio sam na njih...da oni to rade...nemam ni ja americki fond iza sebe,pa se ne ponasam kao stoka...sem u situacijama,kada neko nastupi kao ti "junaci"...e onda rade batine...
    Па били су приморани, стока издајничка разуме само такав језик.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

Strana 6 od 32 PrvaPrva ... 4567816 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •