B 92 na udaru? - Strana 22
Strana 22 od 32 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 316 do 330 od ukupno 474
  1. #316

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A kad su rekli da ne priznaju RS, ne razumem? Radovan Karadžić je bivši predsednik RS, neće ga valjda sad zvati bivši predsednik, ne spominje se u kontekstu bivšeg predsednika. On se spominje u kontekstu rata i ratnog vođstva isto kao i Alija Izetbegović. Ne sećam se da su njega zvali bivšim predsednikom nego isto ratnim liderom. Pod tim se podrazumeva neko ko je bio lider za vreme rata, a danas je ništa.
    Термини који се користе су јако битни. Ниједном "председник РС", па ни бивши, увек "председник Косова, премијер Косова, министарство Косова... ". И сад, где су они рекли "У92 признаје Косово"? Јел су објавили на вестима? "У92 признаје институције Косова", да иде испод екрана, с оним вестима? Има ли потребе?
    Спомиње се у контексту бившег председника РС, он је био председник у рату, а ратно вођство републике у рату врши и председник републике.
    Мислим, не видим потребу да изиграваш ђавољег адвоката, зашто им је проблем да кажу "бивши председник Републике Српске"? Он није био никакав лидер, био је председник. Зашто им није проблем да кажу "премијер Косова Хашим Тачи"?
    Не измишљајмо како су звали Изетбеговића, не сећамо се ни ти ни ја.
    Радован Караџић је данас ништа колико је и Џорџ Вашингтон ништа.

    A istina je da B92 ne vodi računa o osećanjima tankoćutnih nacionalista osetljivih ušiju koji drže do semantike.
    Добро, ја сам танкоћутни националиста бла бла бла... и неће да зову Радована "бившим председником РС". Лепо.
    А зашто Тачија зову премијер Косова? Зашто угађају албанској националној мањини? Зашто шефом царине Косова зову човека који забрањује неалбанским становницима Косова да довозе лекове из централне Србије?

    Šta god da je u suštini motiv B92, bio to novac ili šta god, odustajanje od besomučnog i beskorisnog anatemisanja neprijatelja je razumna i normalna stvar. To urlanje o neprijateljima u situaciji za koju se nema rešenja je analogno ludilu frustriranih baba kojima smeta i kad komšija kašlje.
    Аналогно лудилу је игнорисање некога ко ти уништава државу. Баш ме брига што држављани моје земље живе у гетима, без основних људских права, битно је кренути даље.

    Наравно да нема никакве користи од бесомучног урлања о непријатељима.
    Али још бескорисније је анатемисање Срба. А управо то У92 ради... како рече, Клечка 4, Овчара 300, Сребреница 270...
    Ако нема смисла пропаганда против непријатеља Срба, који је смисао антисрпске пропаганде?

    Kad sa nekim igraš šah pa ti da šah da li ga pljuneš, porušiš figure ili ih popališ ili naučiš da igraš bolje? Uloga B92 je upravo da ohladi te usijane glave, da se shvati da su sa druge strane ljudi koji igraju po nekim pravilima... da li su pravila pravedna ili nisu, to nije bitno.
    Ја не бих имао проблем са У92 да је то тако. Улога У92 је да у Србији прошири слику како с ове стране нису људи.
    И да правила која важе за све - не важе за Србе. И да то тако и треба да буде. И да нисмо нормални јер не пристајемо на то. И да смо за све сами криви и да треба да трпимо. И да је Србија данас што је била Хитлерова Немачка 46.

    Униште ти државу, и онда ти причају да си сам крив. Јер се ниси добро супротставио. И зато што си се уопште супротстављао.

    Ti toliko toga imaš protiv B92 (meni su ružne te fore U92, kradikali, demokrade itd, izvinjavam se), a ja ne bih imala ništa protiv toga da neko Koštunici nabije razglas u dupe i da vergla do neba šta hoće
    Мени је мало шта ружно као то што ради У92

    I sajt i radio su odlični
    Баш сам пре пар дана прочитао јако занимљив текст о посету Нигерији на њиховом сајту. Јако ми се допао.
    Да ли је то разлог да занемарим сав одвратни фашизам и једноумље које влада на том сајту, Милошевићевску цензуру... ? Мени није.
    Теби јесте.

    Пола Србије данас има Стокхолмски синдром, особине детета злостављаног од стране родитеља.
    Отмичари су јаки, треба им се умилостивити. Треба схватити, разумети и опростити све што раде. И онда ће они бити добри према нама. И ништа нас неће болети.
    Особине детета које криви себе зато што га тата не воли већ му ради одвратне ствари. Које очајнички жели да га родитељ воли, и пита се шта је погрешило. И труди се да више не греши. А дете је криво јер је сломило играчку, док је тата болесни кретен.

    Нацисти који су уништили Југославију су нам узели много.
    Њихова пешадија у виду У92 има задатак да тај посао накнадно потврди, тако што ће нам објаснити да су они били у праву а ми у криву... да треба да се умилимо тати па ће нас волети. И неће нас више злостављати.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #317

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Пола Србије данас има Стокхолмски синдром, особине детета злостављаног од стране родитеља.
    Отмичари су јаки, треба им се умилостивити. Треба схватити, разумети и опростити све што раде. И онда ће они бити добри према нама. И ништа нас неће болети.
    Особине детета које криви себе зато што га тата не воли већ му ради одвратне ствари. Које очајнички жели да га родитељ воли, и пита се шта је погрешило. И труди се да више не греши. А дете је криво јер је сломило играчку, док је тата болесни кретен.

    Нацисти који су уништили Југославију су нам узели много.
    Њихова пешадија у виду У92 има задатак да тај посао накнадно потврди, тако што ће нам објаснити да су они били у праву а ми у криву... да треба да се умилимо тати па ће нас волети. И неће нас више злостављати.
    A onda se skupe dokone komšinice koje misle da sve znaju, kenjaju o nepravdi a penisom (što sam fina) neće da mrdnu i nisu sposobne, već samo čine još veću štetu i detetu i porodici. Ako ćeš analogiju sa detetom, dete je poprilično učestvovalo u paljenju kuće i okućnice, kad mu se svalila na glavu - opet kukaju dokone babe kunuć i Boga i oca i komšiluk.

    Ja volim što sam ti dala šlagvort za izlaganje, stvarno, ali ja ne uživam dugo u besmislenim razgovorima koji ne vode nikuda... o tome kako bi neko drugi hteo da neko drugi nešto hoće.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  3. #318

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    A onda se skupe dokone komšinice koje misle da sve znaju, kenjaju o nepravdi a penisom (što sam fina) neće da mrdnu i nisu sposobne, već samo čine još veću štetu i detetu i porodici. Ako ćeš analogiju sa detetom, dete je poprilično učestvovalo u paljenju kuće i okućnice, kad mu se svalila na glavu - opet kukaju dokone babe kunuć i Boga i oca i komšiluk.
    Тако је, доконе комшинице, како се усуђују да причају било шта ако нису на У92
    Тако је, дете је учествовало у паљењу, али зато на седницу шиптарског парламента иде перјаница "грађанске Србије"... они су бољи, Змија Тачи, Харадинај, и остали премијери, председници и министри "Косова"... за разлику од ратних лидера босанских Срба.

    Ja volim što sam ti dala šlagvort za izlaganje, stvarno, ali ja ne uživam dugo u besmislenim razgovorima koji ne vode nikuda... o tome kako bi neko drugi hteo da neko drugi nešto hoće.
    Нису ли бесмислени разговори који не вуде никуда смисао интернет форума
    Мени се не свиђа НАТО пешадија и Гебелсовска пропаганда против Срба, стварање неке идиотске слике света, васкрс Џејмија Шеа... ако то неког погађа, много ми је жао
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  4. #319

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Нису ли бесмислени разговори који не вуде никуда смисао интернет форума
    Jesu, srce moje Zato i rekoh ne uživam dugo. Neka te sad preuzme neko drugi Kad kreneš sa Džejmijem moj entuzijazam napusti prostoriju.

    A u nekima bogami vidim i smisla i cilja
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  5. #320

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    Jesu, srce moje Zato i rekoh ne uživam dugo. Neka te sad preuzme neko drugi Kad kreneš sa Džejmijem moj entuzijazam napusti prostoriju.

    A u nekima bogami vidim i smisla i cilja
    Шта да ти кажем, ако су неке теме прекомпликоване или траже превише ангажовања, сигурно не треба да замараш своју лепу главицу превише
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  6. #321

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Čika Morribe, argument koji se odnosi na frizure voditeljki je više nego smešan. Možete vi to i bolje.
    Постао сам сенилан, мислио сам да сам ти одговорио, на ову твоју примедбу-упозорење, али мој одговор га немааа, и нисам тужан, болје што га нема, можда га нисам написао!?
    In vinas veritas
      Vrh

  7. #322

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Шта да ти кажем, ако су неке теме прекомпликоване или траже превише ангажовања, сигурно не треба да замараш своју лепу главицу превише


    Paaaaaa ova ne, neke mi jesu prekomplikovane samo iz razloga što se ne bavim političkom analizom. U tom smislu jesi superiorniji. Ti u klin - ja u ploču - ja odustajem... mda, verovatno sam umorna od maratonskih lelemuđenja. Sve što sam imala da kažem rekla sam u tri posta, što bih ponavljala ono sa čim se slažem, a što je već na temi ispričano, kad znam i tvoj odgovor na to?

    Ne voliš cenzuru jbga, ni ja ne bih volela B92 da je nema. Iz tog razloga ne čitam komentare na Kuriru, youtube-u, Pressu... ili, baš suprotno, pročitam pa odem na B92 i radujem se gle, ne samo da ne bi palili, ubijali i klali homoseksualce, već oni imaju i svoj blog.
    Kad treba da pljuješ onda potegneš emisije koje radi Emotion, zbog toga što si nezadovoljan političkim emisijama, a izostaviš sve ono drugo što nije ni politika ni Emotion, a što realno ne može da ti se ne dopada i da ne ceniš... ali zato sve što napiše Đorđe Vukadinović ili Slobodan Antonić, e to je najbolja slika Srbije i automatski velika istina - jer se tebi dopada. Doći ćemo na kraju do toga da je objektivno ono što Koštunica kaže? Baš me zanima da li bi ti pristrasnost tada smetala. Ne verujem, pa gde bi, čovek je rodoljub... za razliku od drugih.

    Analogije žene deca igračke tate manijaci sindromi su mi poznate od ranije (rekoh, radio im je odličan, pa tako poslušam i Peščanik ponekad):

    „Neko je već otmicu Kosova uporedio sa silovanjem. Siledžije su velike i jake, nesrećna devojka bi još mogla dobiti i batine ako se bude previše opirala i možda je stvarno da se mnogo ne brani. Ali, zaboga, kako joj još povrh svega možete reći: ’ Ma budi pametna, jesu siledžije, ali bogati su, uticajni, ne smeš nikako da pokvariš svoje odnose sa njima, ne smeš se žaliti. Misli na svoju budućnost, misli na to da sutra treba da postaneš deo njihovog bogatog i lepog društva. Otplači malo, pa se vrati. I nasmeši se, kao da ništa nije bilo“. Da li stvarno može da bude – kao da ništa nije bilo? Je li vi to ozbiljno mislite sa smešenjem? Da momcima ne padne na pamet još koji put da se zabave na sličan način? A šta tek da kažem o onima koji na sve to dobacuju nesrećnici: „’Ma daj, sestro, nemoj da si konzervativna, momci ti samo čine uslugu, ti treba da si moderna, da uživaš u seksu, a naročito treba da uživaš kada se na tebi ispruži Glavni Badža e onda naročito moraš da dahćeš. Stenješ i uzvikuješ – To! To! Još! Još! Da, Glavni Badža voli da je veliki ljubavnik. Ali, Srbijo mila, ipak, ne moraš zbog njega glumiti. I najvažnije je da ih sve zapamtiš. I one koji su se po tebi ređali i one koji su navijali i dobacivali. Jer, jednog dana... Da, da. Jednog dana!“

    Slobodan Antonić
    Medijska kuća kao što je B92 treba da postoji. Kad nađeš emisiju koja može da parira Utisku, Poligrafu, Insajderu - pogledaću ih A ako treba da orgazmiram na novu srpsku političku misao - neću, hvala. Više volim da čitam Teofila nego one koji Koštunici rade promocije knjiga
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  8. #323

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Medijska kuća kao što je B92 treba da postoji. Kad nađeš emisiju koja može da parira Utisku, Poligrafu, Insajderu - pogledaću ih
    Е само ако ми је она маснокоса баба тетка Оља Бећковић неки јаки уредник ... та емисија нешто најгоре и најбљутавије што сам видео ... и могла би да се некад пресвуче... полиграф - ђене ђене, ништа посебно, инсајдер није лош али могли би да направе и репортажу о својој кући и прању новца који обављају за разно разне тајкуне које врло фино умеју да пљуцну ... лицемери!
    забавни и филмски програм им није лош, али би могли да се ману политике јер се види из авиона да су подружница СНН-а ...

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  9. #324

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Е само ако ми је она маснокоса баба тетка Оља Бећковић неки јаки уредник ... та емисија нешто најгоре и најбљутавије што сам видео ... и могла би да се некад пресвуче...
    Šta ti smeta, oštar jezik, nezgodna pitanja, to što i ti njoj ne možeš da spustiš slušalicu, gosti, to što nikad nećeš biti u gostima, gledanost emisije? Žena se presvlači, oblači šta voli i želi, kombinuje crnu, belu i sivu garderobu koja ti možda izgleda isto, meni ne izgleda. Verovatno se kupa i kosu pere češće nego Velimir Ilić. Izgleda sasvim pristojno za ženu od 45 godina i nema unučiće.

    A ako ti se emisija ne dopada, i izaziva toliko gađenje, nemoj je gledati. Ne tu, nego nijednu na B92.

    али би могли да се ману политике јер се види из авиона да су подружница СНН-а ...
    Ko si ti da nekom određuješ čime će da se bavi i čega bi mogao da se mane?

    Mogao si umesto toga lepo da napišeš šta ti gledaš, koga ti slušaš, ko po tvom mišljenju treba da se bavi politikom itd... da pobrojiš neke emisije koje mogu da prismrde pomenutim i taaakoooo...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  10. #325

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Nije to losa TV,samo da se ideologija malo prilagodi sopstvenom narodu...za dnevne dogadjaje su bez premca...ali za politiku..totalna ostrascenost...a oko gostiju...stvarno svakoga i svasta dovode...ja bio...
      Vrh

  11. #326

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Kom narodu? Ostrašćenom? Onom koji stvari naziva pravim imenom? Onom koji misli da se spikerke šišaju na kratko po nečijem nalogu? Ma jooook. Super su ovako Treba da postoji mnogo medijskih kuća koje se bave politikom i događajima, a da narod odabere šta će da gleda i sluša.

    stvarno svakoga i svasta dovode...ja bio...
    Pa onda su zaista profesionalna televizija.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  12. #327

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Dobro,za izbor si u pravu...i nisam mislio nista oko sisanja voditeljki,sacuvaj Boze,nego mi jedino upada u oci forsiranje pojedinih likova na toj televiziji,tipa Zorana Ostojica...a u pravu si potpuno se korektno odnose prema svakom gostu...ali malo im je prezentacija vesti ostrascena...takav mi je zakljucak..ali ,opet,to je moje misljenje...one veceri kada je bio miting podrske Radovanu Karadzicu CNN je bio blazi u osudi ucesnika skupa od njih..ali svi mi imamo daljinski...pa da klikcemo,ko zeli,na nesto drugo...
      Vrh

  13. #328

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat FlekicaSkupusom kaže: Pogledaj poruku
    Е само ако ми је она маснокоса баба тетка Оља Бећковић неки јаки уредник ... та емисија нешто најгоре и најбљутавије што сам видео ... и могла би да се некад пресвуче... полиграф - ђене ђене, ништа посебно, инсајдер није лош али могли би да направе и репортажу о својој кући и прању новца који обављају за разно разне тајкуне које врло фино умеју да пљуцну ... лицемери!
    забавни и филмски програм им није лош, али би могли да се ману политике јер се види из авиона да су подружница СНН-а ...
    A - u...nego frajeru, zbog chega ti lepo ne shibnesh svoju sliku kao avatar, pa da svi uzivamo u tvojoj nemasnoj, kultivisanoj, trendiobuchenoj pojavi...verujem da bi se mnoga zenska srca zalepila za nju, a mi dJechaci bismo te mrzeli zbog macho image-a...

    ...shto se Olje i njenog oblachenja tiche, odmah sam ocenio da pratish i razumesh se u modu, i da su ti verovatno JK, Seka ili Ceca sinonimi za dobro obuchenu zenu...pohvaljujeM...

    ...a shto se politike tiche, eto tebi tvog Pinka, tamo se lepo opustish uz zabavno-rekreativno-politichke programe do mile volje...
    Poruku je izmenio SQUAW, 24.12.2008 u 19:26 Razlog: vređanje
      Vrh

  14. #329

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Šta ti smeta, oštar jezik, nezgodna pitanja, to što i ti njoj ne možeš da spustiš slušalicu, gosti, to što nikad nećeš biti u gostima, gledanost emisije? Žena se presvlači, oblači šta voli i želi, kombinuje crnu, belu i sivu garderobu koja ti možda izgleda isto, meni ne izgleda. Verovatno se kupa i kosu pere češće nego Velimir Ilić. Izgleda sasvim pristojno za ženu od 45 godina i nema unučiće.

    A ako ti se emisija ne dopada, i izaziva toliko gađenje, nemoj je gledati. Ne tu, nego nijednu na B92.
    Ха ха ха, уопште не патим да се појавим код дотичне "гопсођице" ... да зовем њену "објективну" емисију тек немам разлога ... ја сам мислио да причамо о Ољи, чему спомињање Веље Сеље?Он је лик за посебну тему ...

    И не гледам ни једну политичку емисију на Б92, понекад погледам вести чисто да видим шта каже непријатељ (ајде скочите сад на мене, ухватите се за ово ви "душебрижници Веранови) ...наравно све наведене емисије сам погледао бар два пута кад су се појавиле, видео о чему се ради и никад их нисам гледао више, осим кад мењам канале па ми искочи ОБ ...мењањaм канал одмах!

    Ko si ti da nekom određuješ čime će da se bavi i čega bi mogao da se mane?

    Mogao si umesto toga lepo da napišeš šta ti gledaš, koga ti slušaš, ko po tvom mišljenju treba da se bavi politikom itd... da pobrojiš neke emisije koje mogu da prismrde pomenutim i taaakoooo...
    Ја сам члан овог форума који износи своје мишљење на твом "слободном" форуму (бар се таквим издаје)
    Лично сам мишљења да нема добре политичке емисије у етру Србије, а "најгори од се деце" је дефинитивно Б92 ... ни једна телевизија није слободна и објективна, сви извештавају и раде по налогу неког "тате" ... био то Тадић,Тијанић,Делта,Алфа,Буш ... ми нисмо слободна земља одавно ... а сигурно ме нећеш убедити да је Б92 Ок телевизија ...

    и да, пристрасни су, то се види по начину на који се опходе према одређеним гостима, неке смеју да решетају а некима не смеју ни да писну ... зато сам и рекао да су лицемери ...

    A - u...nego frajeru, zbog chega ti lepo ne shibnesh svoju sliku kao avatar, pa da svi uzivamo u tvojoj nemasnoj, kultivisanoj, trendiobuchenoj pojavi...verujem da bi se mnoga zenska srca zalepila za nju, a mi dJechaci bismo te mrzeli zbog macho image-a...

    ...shto se Olje i njenog oblachenja tiche, odmah sam ocenio da pratish i razumesh se u modu, i da su ti verovatno JK, Seka ili Ceca sinonimi za dobro obuchenu zenu...pohvaljujeM...

    ...a shto se politike tiche, eto tebi tvog Pinka, tamo se lepo opustish uz zabavno-rekreativno-politichke programe do mile volje...
    "Фрајеру" , кад будеш ти ставио своју слику и сви остали чланови цењеног форума, ставићу и ја ... па можемо да причамо и о твојим фрустрацијама и о мојим, ја нисам јавна личност, коса ми је масна, признајем јер фурам брилијантин, али ја нисам на ТВ-у, да јесам сигурно бих пазио шта облачим и какву косу фурам и да имам више од три одела у орману а и да сам на њеном месту ишао бих на третман исправљања кичме да не би изгледао као ретард и богаљ онако згурен као она ... извини што сам ти "упрљао" твој предмет онанисања , али то је моје мишљење и не видим ко си ти да ми браниш да га износим, ово је ваљда слободан форум и могу да кажем шта мислим ...

    Ово није тема о твојим музичким укусима те ме батали ...

    а ако ти је баш стало да знаш, вести пратим на РТС-у ... а ПИНК и Б92 остављам таквимa попут тебе!
    Poruku je izmenio SQUAW, 24.12.2008 u 20:09 Razlog: izbrisano

    АП Војводина је споља гледано хармонична а изнутра је лажна, беживотна, једна јавна представа ...
      Vrh

  15. #330

    Odgovor: B 92 na udaru?

    И не гледам ни једну политичку емисију на Б92, понекад погледам вести чисто да видим шта каже непријатељ (ајде скочите сад на мене, ухватите се за ово ви "душебрижници Веранови) ...наравно све наведене емисије сам погледао бар два пута кад су се појавиле, видео о чему се ради и никад их нисам гледао више, осим кад мењам канале па ми искочи ОБ ...мењањaм канал одмах!
    "Neprijatelj"? Izvini, nisam te prepoznao...pishesh cirilicom, vidish neprijatelje svuda oko sebe "cenim da si autentichan srpski heroj!"

    Ја сам члан овог форума који износи своје мишљење на твом "слободном" форуму (бар се таквим издаје)
    Лично сам мишљења да нема добре политичке емисије у етру Србије, а "најгори од се деце" је дефинитивно Б92 ... ни једна телевизија није слободна и објективна, сви извештавају и раде по налогу неког "тате" ... био то Тадић,Тијанић,Делта,Алфа,Буш ... ми нисмо слободна земља одавно ... а сигурно ме нећеш убедити да је Б92 Ок телевизија ...
    Kao chlan ovog foruma trebalo bi da dash sve od sebe kako tvoje mishljenje ne bi izgledalo kao gomila ostrashcenih, polupismenih bljuvotina. A vas "nevaljaminikojasamnajpametniji" likova mi je pun k..uFer.
    и да, пристрасни су, то се види по начину на који се опходе према одређеним гостима, неке смеју да решетају а некима не смеју ни да писну ... зато сам и рекао да су лицемери ...
    Kako znash kad ne gledash nijednu politichku emisiju na B92? Znachi li ovo da si lazov?

    "Фрајеру" , кад будеш ти ставио своју слику и сви остали чланови цењеног форума, ставићу и ја ... па можемо да причамо и о твојим фрустрацијама и о мојим, ја нисам јавна личност, коса ми је масна, признајем јер фурам брилијантин, али ја нисам на ТВ-у, да јесам сигурно бих пазио шта облачим и какву косу фурам и да имам више од три одела у орману а и да сам на њеном месту ишао бих на третман исправљања кичме да не би изгледао као ретард и богаљ онако згурен као она ... извини што сам ти "упрљао" твој предмет онанисања , али то је моје мишљење и не видим ко си ти да ми браниш да га износим, ово је ваљда слободан форум и могу да кажем шта мислим ...
    Kao i mnogi chlanovi ovog foruma koji se ne predstavljaju kao jelo u tanjiru, imam sopstvenu sliku u profilu...zar nisam sWadak?
    A ovakva pricha samo govori o tebi (umazanom u briljantin), kao liku koji ochigledno mnogo voli zene i sa poshtovanjem se ophodi prema njima.

    Ово није тема о твојим музичким укусима те ме батали
    ...

    ...a ovo je josh jedan dokaz da sam u pravu...totalna nebuloza...
    а ако ти је баш стало да знаш, вести пратим на РТС-у ... а ПИНК и Б92 остављам таквимa попут тебе!
    Ostalo ti iz vremena Slobelixa?

    П.С....мада делим исто мишљење, једва сам се суздржао кад сам прочитао твоје изливе "толеранције и демокрОаЦије"... и још једном, извини што сам се усудио да окаљам твоју љубав и предмет обожавања ... али то је моје мишљење о њој на које имам право као и ти и као и сваки други!
    Nemoj da se Suzdrazavash, samo ti daj ono najbolje shto mozesh...
    I josh jednom, izvini shto mislim da si retardiNjo, ali to je moje mishljenje na koje imam pravo kao i drugi!

    P.S. Cela moja pricha je primer kako se argumentima ide na argumente.
    Poruku je izmenio SQUAW, 24.12.2008 u 20:11 Razlog: izbrisano
      Vrh

Strana 22 od 32 PrvaPrva ... 122021222324 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •