B 92 na udaru? - Strana 3
Strana 3 od 32 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 474
  1. #31

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Uspavali ste se malo, pa pomislili čika Mori prilegao na rudu, zaboravio šta zna, e nije i postao još malo informisaniji i argumentovaniji. Neko reče da postoje dva tabora pa mi sad jedni druge pokušavamo da ubedimo ko je u pravu. Pa ja neželim taborisanje, ja volim lepu zdravu diskusiju bez uvreda, što i jeste, pa mi je drago i to toliko, čak i više kad nismo istomišljenici. Jer da smo svi isto pisali tu nema napredka, već samo padanje dole.Ovako ima šanse da ja kao zagovornik i ubeđen da je b-92 antisrpska, dođem do saznanja da možda i nije sve, a i neistomišljenici imaju šansu da saznaju da možda i jeste.
    I evo da se korigujem smatram da b-92 nije sve antisrpska u emisiji veliki brat, nije uopšte u emisijama tipa milioner,uzmi ili ostavi, sportskim prenosima....
    In vinas veritas
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Uspavali ste se malo, pa pomislili čika Mori prilegao na rudu, zaboravio šta zna, e nije i postao još malo informisaniji i argumentovaniji. Neko reče da postoje dva tabora pa mi sad jedni druge pokušavamo da ubedimo ko je u pravu. Pa ja neželim taborisanje, ja volim lepu zdravu diskusiju bez uvreda, što i jeste, pa mi je drago i to toliko, čak i više kad nismo istomišljenici. Jer da smo svi isto pisali tu nema napredka, već samo padanje dole.Ovako ima šanse da ja kao zagovornik i ubeđen da je b-92 antisrpska, dođem do saznanja da možda i nije sve, a i neistomišljenici imaju šansu da saznaju da možda i jeste.
    I evo da se korigujem smatram da b-92 nije sve antisrpska u emisiji veliki brat, nije uopšte u emisijama tipa milioner,uzmi ili ostavi, sportskim prenosima....
    ...obozavam cinizam...ali sa stilom......ili je to ironija?
    ...jos da pocne da se pojavljuje peta kolona,unutrasnji neprijatelj,strani okupator...eto Veljka Bulajica...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...obozavam cinizam...ali sa stilom......ili je to ironija?
    ...jos da pocne da se pojavljuje peta kolona,unutrasnji neprijatelj,strani okupator...eto Veljka Bulajica...
    Moje mišljenje je moje mišljenje, ovo je pralament VC, razmena mišljenja sa političkim neistomišljenicima, cinizam kao sredstvo pisanog izražavanja ne primenjujem.Širina čoveka se sagledava i u spremnosti da saluša i suprotna, pa i neprijatna mišljenja, ali tema je b-92, a ne neki morrib ili sl. Ako si uspeo da shvatiš piši, ubeđuj me, argumentima, demagogijom ili kako hoćeš i nauči se da ima ljudi koji ne misle isto, nisi mlad da ti oprostim!
    In vinas veritas
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Moje mišljenje je moje mišljenje, ovo je pralament VC, razmena mišljenja sa političkim neistomišljenicima, cinizam kao sredstvo pisanog izražavanja ne primenjujem.Širina čoveka se sagledava i u spremnosti da saluša i suprotna, pa i neprijatna mišljenja, ali tema je b-92, a ne neki morrib ili sl. Ako si uspeo da shvatiš piši, ubeđuj me, argumentima, demagogijom ili kako hoćeš i nauči se da ima ljudi koji ne misle isto, nisi mlad da ti oprostim!
    ...ok...a tvoji argumenti su?DS dala pare B92 da ih reklamira?isti strani neprijatelji finansiraju DS i B92?zajednicki rade na projektu razbijanja Srbije?'Ajmo chinjenice...ili ce opet biti samo fraze koje se provlace ovde godima i pljuju politicki neistomisljenici...
    ...ti meni da oprostis?...ni ne pomisljaj na to...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ok...a tvoji argumenti su?DS dala pare B92 da ih reklamira?isti strani neprijatelji finansiraju DS i B92?zajednicki rade na projektu razbijanja Srbije?'Ajmo chinjenice...ili ce opet biti samo fraze koje se provlace ovde godima i pljuju politicki neistomisljenici...
    ...ti meni da oprostis?...ni ne pomisljaj na to...
    Ovde u Srbiji sve stranke imaju finansijere, što je i normalno, ali kad b-92 podržava ds, a krenula je da radi zahvalujući stranim finansijama, onda neodoljivo podseća sa komentarima na tatu sa buđelarom.
    Oprostio sam ti, ljudski je praštati, a i počeo si da koristiš argumente vezane za temu!, ne ubijaj starca neisplati se!
    PS. ovo na kraju je šala!
    In vinas veritas
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Ovde u Srbiji sve stranke imaju finansijere, što je i normalno, ali kad b-92 podržava ds, a krenula je da radi zahvalujući stranim finansijama, onda neodoljivo podseća sa komentarima na tatu sa buđelarom.
    Oprostio sam ti, ljudski je praštati, a i počeo si da koristiš argumente vezane za temu!, ne ubijaj starca neisplati se!
    PS. ovo na kraju je šala!
    ...i dalje mi nisi dao ni dokaz,ni argument......i ja sebe podsecam na Roberta De Nira...ali ipak ne lichimo...vise licim na Kristofena Vokena...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...i dalje mi nisi dao ni dokaz,ni argument......i ja sebe podsecam na Roberta De Nira...ali ipak ne lichimo...vise licim na Kristofena Vokena...
    Eeeh, i taj Kristofen Voken igra zajebane uloge na filmu, skoro sve negativ, kao b-92 kod nas u Srbiji!
    In vinas veritas
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Eeeh, i taj Kristofen Voken igra zajebane uloge na filmu, skoro sve negativ, kao b-92 kod nas u Srbiji!
    ...ali je vrhunski glumac...kao i B92 medju medijima...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Eeeh, i taj Kristofen Voken igra zajebane uloge na filmu, skoro sve negativ, kao b-92 kod nas u Srbiji!
    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...ali je vrhunski glumac...kao i B92 medju medijima...
    Napokon.
    Dva oprecna misljenja stigla u zajednicku tacku. Demokratija je i kod nas na pomolu.
    Nije sve crno, nadje se i poneka plavusa
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Eeeh, i taj Kristofen Voken igra zajebane uloge na filmu, skoro sve negativ, kao b-92 kod nas u Srbiji!
    Kristofer Voken igra neobicne likove, ali su uglavnom pozitiv (da iskoristim tvoj izraz) - barem oni koje sam ja gledao...

    ..nego, da se vratimo na temu, primecujem da jos nisi dao nijedan valjan argument za svoju tezu o B92 kao antisrpskoj televiziji (ne racunam price tipa "izgleda mi kao" i sl.). A ja cekam...s nestrpljenjem ...
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Pa ja nedajem ocene za umetnički dojam, tu im je čisto 5, ali nisam ja ocenjivao, ja dajem 1 (jedinicu ) za opšti utisak a na temu koliko dobro misli ovoj zemlji na kojoj plasira svoj radio i tv program.

    Nego bojim se da će uskoro b-92, zapasti u vremenski tesnac, kao i K. Voken u istoimenom filmu?
    In vinas veritas
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Pa ja nedajem ocene za umetnički dojam, tu im je čisto 5, ali nisam ja ocenjivao, ja dajem 1 (jedinicu ) za opšti utisak a na temu koliko dobro misli ovoj zemlji na kojoj plasira svoj radio i tv program.

    Nego bojim se da će uskoro b-92, zapasti u vremenski tesnac, kao i K. Voken u istoimenom filmu?
    ...bullshit...sto bi rekao Val Kilmer u Top Ganu...
    ...chinjenice su chudo...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Možda bi mogao da bude i naslov b-92 opet udara po Srbiji! Današnje i pređašnje i pređašnje vesti to samo pokazuju. Predhodnih dana je bila hajka na Deltu i Miškovića, pa na Tijanića i RTS, na zlostavljanje osoba u ustanovama za specijalno staranje itd itd...
    Napadoše malo Deltu i ona dade pare za sigurnu kuću, ali to primirje kratko trajaše, krenuše opet kerovi. Boli njih uvo za monopoliste, već ih interesuje plaćena hajka, nego nešto se ućutaše, nije li zver pojela goniče? Tijanića isekoše, i rekoše samo kolika mu je plata, a tužba protiv agencije za dodelu frekvencija ili sličnog tela, ostade nezapažena. Zašto, pa ako ostane nalog da RTS prenosi sednice skupštine, koliko je to manje mogućnosti za emitovanje reklama, pa i zainteresovanosti naručioca za tu medisku kuću kao emitera. Normalno sve te reklame koje bi išle na RTS-u preći će na druge tv kuće; pink, b-92 i dr. I na kraju hajka na mučioce osoba ometenih u razvoju po domovima .
    Proglašavajući unapred krivce. Neko je naručio da nam se malo stegnu jajca, jer se negde nismo dobro uklopili u šemu, a koja je to šema videćemo uskoro, jer znamo gde je hajka objavljena i preko koga je preneta kod nas.
    Sve je isuviše providno i po gebesu prekopirano da se stano ponavlja dok ne postane istina. I da postoji u svemu ovome istina, a sigurno delom i postoji, jedno smeta, kerovsko napadanje a po nalogu lovaca. I ko hoće da shvati, razumeće dobro, jer kad se raspitujemo o nekome gledamo korene njegove, a ovo je stablo dosta mlado tako da se zna ko ga je zasadio i ko ga sada neguje.
    In vinas veritas
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: B 92 na udaru?

    ...ajmo ponovo...da se ne igramo politicara,vec da komuniciramo kao ljudi...ko su ti sto izdaju naredbe,tj.nalogodavci?
    ...mogu ti reci da sam se bas zabrinuo za Miskovica......da sam ja urednik te televizije,svaki dan bi bila "specijalna" emisija samo o njemu...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Znate li kako se kao se vrši ispitivanje javnog mnjenja? Agencije koje su za to specijalizovane dobijaju narudženicu sa jasno i ciljno postavljenim pitanjima i na osnovu odgovora formiraju izveštaj o zadatom pitanju ili temi, i sve je tu uredu naručilac plaća ono što je drugi odradio, a kome je to zanimalnje. Kod medjiskih kuća je malo drugačije što se tiče naručivanja posla i mnogo je mekše, lukavije.
    Kad me Angus tera da mu navedem konkretno ko je taj, pa nije to veliki strogi čika koji ima pare pa kaže hajde napadaj. Neočekuješ valjda da sednem u avion i krenem po svetu kao nezavisni istraživač i da kažem kada je i koliko Soroš i njemu slični dao novca za osnivanje neke tv kuće i koliko je platio naručenu kampanju za to i to!
    Otkud izveštač o zlostavljanju osoba ometenih u razvoju baš Rozental, i kako baš b-92 prvi počinje priču?, a istraživanje traje četiri godine?
    Pa gde je bila naša vlast (generalno), tih četiri godine, sigurno nije bila obaveštena?
    Ako b-92 slovi za objektivnu i nepristrano-neustrašivu kuću, kako to da i ona četiri godine nije čula za mučenje onih jadnih ljudi, a uvek je tu i u pravo "vreme"?
    In vinas veritas
      Vrh

Strana 3 od 32 PrvaPrva 1234513 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •