Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
Znate li kako se kao se vrši ispitivanje javnog mnjenja? Agencije koje su za to specijalizovane dobijaju narudženicu sa jasno i ciljno postavljenim pitanjima i na osnovu odgovora formiraju izveštaj o zadatom pitanju ili temi, i sve je tu uredu naručilac plaća ono što je drugi odradio, a kome je to zanimalnje. Kod medjiskih kuća je malo drugačije što se tiče naručivanja posla i mnogo je mekše, lukavije.
Kad me Angus tera da mu navedem konkretno ko je taj, pa nije to veliki strogi čika koji ima pare pa kaže hajde napadaj. Neočekuješ valjda da sednem u avion i krenem po svetu kao nezavisni istraživač i da kažem kada je i koliko Soroš i njemu slični dao novca za osnivanje neke tv kuće i koliko je platio naručenu kampanju za to i to!
Otkud izveštač o zlostavljanju osoba ometenih u razvoju baš Rozental, i kako baš b-92 prvi počinje priču?, a istraživanje traje četiri godine?
Pa gde je bila naša vlast (generalno), tih četiri godine, sigurno nije bila obaveštena?
Ako b-92 slovi za objektivnu i nepristrano-neustrašivu kuću, kako to da i ona četiri godine nije čula za mučenje onih jadnih ljudi, a uvek je tu i u pravo "vreme"?
...ajde da kazemo da si u pravu...kao pretpostavku...ali,onda bih postavio pitanje...a gde su ostali mediji?I stampani i elektronski?I oni cute?Pa o cemu se onda pise i govori u zemlji Srbiji?
...licno...mislim da ko god ukaze na neku losu pojavu u nasem drustvu,zasluzuje pohvalu,bez obzira ciji je to interes...
...naravno,pri tome ne mislim na sliku koja ide u svet da bi nas ocrnili kao narod...
...nasa je obaveza da se borimo protiv drustvenih deformiteta i da ukazujemo na njih...
...kako nema ni jednog takvog priloga na Pinku?vec samo hleba i igara...ciji je to interes?