B 92 na udaru? - Strana 12
Strana 12 od 32 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 474
  1. #166

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Problem i jeste u tome sto argumenata protiv B92 nema. N-e-m-a. Ali su tu blablabladali price. Ja bih vrlo rado ozbiljno odgovarao na iole ozbiljnu pricu, ali ovde je nema. Ili je barem ja ne vidim.
      Vrh

  2. #167

    Odgovor: B 92 na udaru?

    A reci mi ovo kakav ti argument treba??poZ
      Vrh

  3. #168

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat sarena kaže: Pogledaj poruku
    A reci mi ovo kakav ti argument treba??poZ
    Konkretan.poZ
      Vrh

  4. #169

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Ih al se ispričaste argumentovano! Sledeći put malo skratite. Imam utisak da ti Love Hunter gledaš da napišeš što više postova, a sadržajno, pa baš te briga.
    Šta b-92 radi, a po mom mišljenju ide protiv interesa Srbije.
    Pa evo:
    -ako se događa neki opšte prihvaćen pozitivni događaj, pa u okviru tog događaja
    desi se incident, onda je na prvom mestu incident, pa onda događaj.
    -u okviru vremenske zastupljenosti pozitivno i negativno, negativno zastupljeno i pet puta više nego pozitivno u okviru istog dešavanja.
    -kada kreće dirigovana hajka na nekoga, bez obzira dali je kriv ili prav, a koji se neuklapa u politiku srozavanja Srbije, onda se to ponavlja beskonačno dok ne postane prihvaćena istina, bez obzira na ishod.
    - sve stvari i događanja, a koje se neuklapaju u programske zadatke, bez obzira na pozitivno ili negativno, a koji mogu znatno da utiču, se nepominju ili se pojavljuju samo u kratkim crticama. .....
      Vrh

  5. #170

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Ih al se ispričaste argumentovano! Sledeći put malo skratite. Imam utisak da ti Love Hunter gledaš da napišeš što više postova, a sadržajno, pa baš te briga.
    Šta b-92 radi, a po mom mišljenju ide protiv interesa Srbije.
    Pa evo:
    -ako se događa neki opšte prihvaćen pozitivni događaj, pa u okviru tog događaja
    desi se incident, onda je na prvom mestu incident, pa onda događaj.
    -u okviru vremenske zastupljenosti pozitivno i negativno, negativno zastupljeno i pet puta više nego pozitivno u okviru istog dešavanja.
    -kada kreće dirigovana hajka na nekoga, bez obzira dali je kriv ili prav, a koji se neuklapa u politiku srozavanja Srbije, onda se to ponavlja beskonačno dok ne postane prihvaćena istina, bez obzira na ishod.
    - sve stvari i događanja, a koje se neuklapaju u programske zadatke, bez obzira na pozitivno ili negativno, a koji mogu znatno da utiču, se nepominju ili se pojavljuju samo u kratkim crticama. .....
    Prvi deo o postovima je ordinarna glupost, pa ga ne bih komentarisao.

    Redom:
    -koji opsteprihvaceni dogadjaj? Ako mislis na moleban() koji se pretvorio u shoping, kazi da ti jasno odgovorim;
    -dirigovana hajka na nekoga? Ko li je taj? Mirishe mi na finog i kulturnog ex - ministra V. Ilica, koji stvarno nicim ne zasluzuje da mu se ime pomene u negativnom kontekstu ;
    -covece, svaka tv kuca ima svoju programsku semu, steta sto ti nisi urednik na nekoj, mogu da zamislim taj hibrid pinka i nekadasnjeg RTS-a.

      Vrh

  6. #171

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Po završetku lokalnih i parlementarnih izbora u tvom opštinskom mestu organizovaće se kratak pokazni kurs uz slike i ton pod nazivom zašto ne treba verovati tuđinu(b-92), i gde vas je taj tuđin obmanjivao pa ste krivo mislili!
    Pa ću ti ja posle toga objasniti ono gore što dosad nisi uspeo da razumeš, ne brini imam strpljenja!
      Vrh

  7. #172

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Po završetku lokalnih i parlementarnih izbora u tvom opštinskom mestu organizovaće se kratak pokazni kurs uz slike i ton pod nazivom zašto ne treba verovati tuđinu(b-92), i gde vas je taj tuđin obmanjivao pa ste krivo mislili!
    Pa ću ti ja posle toga objasniti ono gore što dosad nisi uspeo da razumeš, ne brini imam strpljenja!
    Je'l morribe a sto toliko verujes tudjinu Rusu kome si usput poklonio monopolisticku drzavnu firmu za tepsiju cvaraka...
    Ko tu ustvari koga obmanjuje?...
    Back in red!
      Vrh

  8. #173

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat morrib kaže: Pogledaj poruku
    Po završetku lokalnih i parlementarnih izbora u tvom opštinskom mestu organizovaće se kratak pokazni kurs uz slike i ton pod nazivom zašto ne treba verovati tuđinu(b-92), i gde vas je taj tuđin obmanjivao pa ste krivo mislili!
    Pa ću ti ja posle toga objasniti ono gore što dosad nisi uspeo da razumeš, ne brini imam strpljenja!

    Ih, ma samo da dodje tih chika Morribovih pet minuta pa da vidish pokazni kurs - kako se masa prevaspitava... Kako che da se zove kurs Morrib - sve shto nism umO da va m objasnim na finjaka, sg che vam uteram motkom?

    Da ne znam kako se radikali premechu u tolerantne and back - pa i da se iznenadim.
      Vrh

  9. #174

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat Sirijus kaže: Pogledaj poruku
    Izgleda da se RTV B 92 našla u fokusu našeg ( na žalost ) ministra Velje Ilića. Ne voli kada neko istražuje poslove sumnjive pozadine, kada mu neko postavlja nezgodna pitanja. Ovde je istina najmanje poželjna jer je u ovakvim životnim uslovima, lov u mutnom vrlo isplativ. Ne sviđa se Velji što se talasa, pa sad pokreće raznorazne procese u vezi B 92, etiketira ih po političkoj osnovi itd. Šta vi, poštovane građanke i građani, mislite o tome?
    Nevaspitani i neobrazovani magistar(!?) da etiketira nekoga,pa još po političkoj osnovi?Nemoguća misija ili preciznije,neuspešna.
    Iz proevropskog bazena koji mu je deda ostavio može eventualno da ćaska sa DakiČkom,sa sve pogledom na svoje stado.Ovčice i telad ne manjkaju...

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ih, ma samo da dodje tih chika Morribovih pet minuta pa da vidish pokazni kurs - kako se masa prevaspitava... Kako che da se zove kurs Morrib - sve shto nism umO da va m objasnim na finjaka, sg che vam uteram motkom?

    Da ne znam kako se radikali premechu u tolerantne and back - pa i da se iznenadim.




    ( ne imputiraj deo nika mi dragog uz gomNo...)
      Vrh

  10. #175

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Je'l morribe a sto toliko verujes tudjinu Rusu kome si usput poklonio monopolisticku drzavnu firmu za tepsiju cvaraka...
    Можда због ситница као што су: нису бомбардовали Србе 92-95, нису били логистичка подршка Хрватској кад је истеривала стотине хиљада Срба 95, нису напали Србију 99 и отели део територије, не праве НАТО државу на територији Србије... и тако те ситнице.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  11. #176

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Можда због ситница као што су: нису бомбардовали Србе 92-95, нису били логистичка подршка Хрватској кад је истеривала стотине хиљада Срба 95, нису напали Србију 99 и отели део територије, не праве НАТО државу на територији Србије... и тако те ситнице.
    Znaci poklon ide za to...
    Ima se, moze se...
    Back in red!
      Vrh

  12. #177

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Znaci poklon ide za to...
    Ima se, moze se...
    А ко је рекао да поклон иде за то?
    Као што рекох, за ту приватизацију питај преседника Тадића које је ишао у Москву због њега као и владу Србије у којој ДС и Г17 могу увек да преглсају ДСС и НС.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  13. #178

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    А ко је рекао да поклон иде за то?
    Као што рекох, за ту приватизацију питај преседника Тадића које је ишао у Москву због њега као и владу Србије у којој ДС и Г17 могу увек да преглсају ДСС и НС.
    Nego uz sta ide?
    Pitam skoro celu vladu, radikale i socijaliste...
    Kako mozete poklanjati nesto sto niste stvorili???
    Back in red!
      Vrh

  14. #179

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Nego uz sta ide?
    Pitam skoro celu vladu, radikale i socijaliste...
    Kako mozete poklanjati nesto sto niste stvorili???
    Влада тврди да то није поклањање већ користан споразум.
    Радикали и социјалисти нису у влади.
    Газдовање државним фирмама је у надлежности владе у свакој земљи.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  15. #180

    Odgovor: B 92 na udaru?

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Влада тврди да то није поклањање већ користан споразум.
    Радикали и социјалисти нису у влади.
    Газдовање државним фирмама је у надлежности владе у свакој земљи.
    Koristan sporazum?
    ...vrlo naivno...
    Gazdovanje drzavnim firmama je odgovoran posao.
    A sto su platili ekonomskog savetnika debele pare koji im to nije preporucio...
    Ni jedna vlada na svetu nije prodala takvu kompaniju bez tendera...
    Eto ti nivoa vlasti koju podrzavas...
    Back in red!
      Vrh

Strana 12 od 32 PrvaPrva ... 2101112131422 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •