Да ли сте за улазак Србије у НАТО? - Strana 9

Prikaz rezultata glasanja: Da li ste za ulazak Srbije u NATO?

Učesnika ankete do sada
95. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • Да

    31 32.63%
  • Не

    64 67.37%
Strana 9 od 13 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 185
  1. #121

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat Gospodin Ne kaže: Pogledaj poruku
    @maleni
    Da ne spamujemo...
    Hajde ti reci zasto Srbija mora uci u nato?
    Koje su pozitivne strane te organizacije?

    Po meni je imala smisla za vreme hladnog rata. A danas moraju da izmisljaju nove neprijatelje i nove strahove...
    Od hemijskih oruzja...
    Od al kaide...
    Od Irana...
    I mislim da je lista bas dugacka.
    A zasto ne bi?
    Sve istocne zemlje clanice NATO-a su pouzdanije za eventualne investicije svih ovih godina...
    Da je usla ranije ne bi bombe padale po nama...
    A o tim visokim politikama ne umem da pricam...suvise sam maleni... i nisam zeljan s. korejaca, kubanaca i sl...
    Back in red!

  2. #122

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Pa da, vidi se... Zapale su jos u vecu ekonomsku krizu.
    Istocne zemlje nemaju svoj stav. Prate masu zbog straha, od Rusije...
    Sto je i legitimno. Istorija im je puna primera...
    I ako numes o tako (kako ti zoves) visokim politikama zasto se uopste upustas u diskusiju?
    Ja ovim postom stavljam tacku na moj udeo u ovoj temi.
    Hvala na paznji i dovidjenja.
    Qui vit content de rien possde toute chose.

  3. #123

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Blic Online | Tema dana | Izvoz oružja u Irak uz pomoć Amerike

    Стотине милиона долара извоза у Ирак... тако је то кад познајеш главног бају.

    Приче о војној неутралности су жвака за лудака, комунистичка прича друга Тите на коју су се навукли наивни, на жалост и кретен Милошевић. Тито никад није био неутралан, Тито је био савезник час ових час оних, како му је више одговарало. Док су 68. западне владе страховале због комунистичких демонстрација, Коча Поповић је у Паризу преговарао о уласку Југославије у НАТО.

    Премали смо да будемо неутрални. А ако хоћемо кредитни рејтинг, стабилност, ако хоћемо ове масне послове за војну индустрију, ако нећемо да сви око нас буду у НАТО, а ми ето неутрални... мораш да знаш праве људе. Бити члан НАТО је као да ти је председник владе брат од стрица. Можеш ти да живиш и без тога, бићеш поштен, са својих десет прстију ћеш да стичеш, неће ти нико ништа дати већ ћеш за све сам да се бориш... али ако хоћеш нешто више, мало брже...

    Кад си здраво млого неутралан, прођеш као 41. или 99.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  4. #124

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Не, зато што се НАТО трансформисао у агресорску нецивилизациску војну силу и зато што је српски народ био жртва барбарских злочина ове антихришћанске агресорске војне силе .

  5. #125

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Ne nisam. Bice uskoro vecih sila od klimavog NATOa. Pa kad udare, verujte mi, ne bi ste zeleli biti u blizini.

  6. #126

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Не. То је савез угњетавања и тлачења других, далеко од своје домовине, ради економске и вјерске подчињености, а Срби такви нису.

  7. #127

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Vojvodini, zajedno sa Srbijom je mesto u Evropi. Istovremeno moramo postati i clanovi NATO iz prostog razloga sto su sve drzave kojima smo opkoljeni clanice ili ce uskoro postati to. Pa zar nije lepse ziveti okruzen prijateljima umesto neprijateljima?

  8. #128

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    Ne nisam. Bice uskoro vecih sila od klimavog NATOa. Pa kad udare, verujte mi, ne bi ste zeleli biti u blizini.
    pa onda sam ja za ulazak Srbije u te "Veće Sile"... da se ne blamiramo sa Natom za dž



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  9. #129

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Jeesss
    pa nek ondak i oni propadnu zajedno s nama
    Ko je za jednu voznjicu

  10. #130

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat Podbarac kaže: Pogledaj poruku
    Vojvodini, zajedno sa Srbijom je mesto u Evropi. Istovremeno moramo postati i clanovi NATO iz prostog razloga sto su sve drzave kojima smo opkoljeni clanice ili ce uskoro postati to. Pa zar nije lepse ziveti okruzen prijateljima umesto neprijateljima?
    Prijateljima ? Koji su nas bombardovali ? Predlažeš da postanemo poturice ? A čak nam niko to i ne traži ? Da šenimo i ližemo ruku koja nas je tukla ?
    Blago tebi.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  11. #131

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Treba da bude jasno svima. Ne treba ići glavom kroz zid, kontra većeg dela sveta. Dok jedni idu napred, mi bismo opet u neku vrstu samoizolacije. Ne trba zaboraviti neke događaje, svakako, ali to ne treba stalno da nam bude opravdanje da ne krenemo napred. Šta onda treba da kažu Nemci i Francuzi koji su ratovali međusobno? Da nikad više ne sarađuju, ekonomski, politički? Svi koji su ratovali međusobno, po tebi, nikad više ne treba da sarađuju, da pomažu jedni druge?
    Da narodi međusobno ne sarađuju i da ne prelaze preko svega što se desilo, svet bi još uvek bio u kamenom dobu a ti ne bi mogao svima nam da kažeš svoje cenjeno mišljenje. Niko ne bi čuo ni za tebe, ni za mene.
    Prvi utisak uvek vara

  12. #132

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Zar ovakva mlada, napredna, tolerantna, produhovljena i ekonomski nezavisna nacija bez korupcije i kriminala sa sve moralnim gromadama da udje u tamo neku trulu organizaciju tipe EU ili NATO?
    Ma pametniji smo Mi od njih...
    Back in red!

  13. #133

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Hmm...nismo se razumeli .
    Ja sam u stanju da popijem piće sa nekim sa kojim sam pre toga imao dževu. Ali...to jako zavisi i od onog drugog.
    Ja nisam video spremnost NATO-a da prizna svoju grešku, da se izvini i da pokuša na sve načine da svoje greške ispravi i kompenzira. Naprotiv...čak sam mišljenja da sve radi kako bi nama implemenirao krivicu i time sebe abolirao od zasluženih kazni.
    Primer je opšti pritisak na okolne zemlje da priznaju Kosovo koje je baš taj NATO veštački stvorio kao "državu" ubijajući nas! Aloooo...odakle ljudima toliki poriv da sebe degradiraju i da se šlihtaju nekome koji je mnogo puta dokazao da ne priznaje ni svetsku zajednicu ni odluke UN ni međunarodne sudove...etc ?
    Ja sve one koji to podržavaju doživljavam kao regrute zločinaca pošto je svima vama jasno da NATO ni cvonjka nije odstupio od svoje siledžijske politike. Pa što se svi oni koji to žele ne učlane u Koza Nostru ? Moćna, ima ogranke svuda po svetu, ...bla bla..
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #134

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Dobro je da su Srbi uvideli svoje greske kako je doslo do bombi...
    Back in red!

  15. #135

    Odgovor: Да ли сте за улазак Србије у НАТО?

    Citat maleni kaže: Pogledaj poruku
    Dobro je da su Srbi uvideli svoje greske kako je doslo do bombi...

    Ajde, slobodno se ti ovde ispovedi . Šta si to radio pa da te neko iz pripizdine gađa bombama ? I usput...da ti poruši pola zemlje kao "Milosrdni Anđeo" ?
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 9 od 13 PrvaPrva ... 7891011 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •