MSN na mobilnom
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 29
  1. #1

    MSN na mobilnom

    Vidim da se ljudi konektuju preko mobilnog na MSN pa me zanima šta je sve potrebno da uradiš bi imao MSN na telefonu, da li je to univerzalno nešto ili ima odstupanja od modela do modela? Ranije mi nije bilo interesantno da to uopšte pokušavam, ali će mi možda trebati.

    Jel ima neki program koji treba da ubacim u telefon ili šta? Jel se povezujete vi na MSN preko mobilnog i kakva su vaša iskustva, radi li to kako treba?

    Ako slučajno treba da vam kažem model telefona, ne znam ga još, jer mi je my precious definitivno umro pa koristim neki drndavi, a načula sam da ću da dobijem neki novi al' još ne znam koji. Da se javim ponovo kad budem imala telefon?
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  2. #2

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    ali će mi možda trebati.
    e sori, ali pokushavam da skontam shto bi ti to trebalo, mislim opcenito bilo kome.. mislim, vidim i ja ljude koji se kache preko mobilnog.. ali ne znam chemu ovaaaaj, znam da je moj proshli mobilni imao opciju ulaska na yahoo, ICQ i MSN.. ja ushla par puta kad onomad neko vreme nisam imala pristup netu.. al' sam se izgubila ne pitajte kako i malo mi komplikovano delovalo to chachkanje preko mobilnog, pa sam odustala

    mozhda ljudi to koriste zato shto nemaju komp, od kud znam.. znam da je ovde postalo "in" da se ide na net preko mobilnog.. ali nije mi bash enshto fazon neshto mi je premali ekran da bi postigla sve shto ja radim kad sam na netu.. jedino shto mi je logichno da se kachish na net preko mobilnog jest ako treba neshto da se sazna bash ono na brzinu.. a shta bi sazn'o kad se ukljuchish na MSN? da vidish ko je online?

    Jel ima neki program koji treba da ubacim u telefon ili šta?
    xmmm, cu preskochim ovaj deo.. nisam pouzdana da odgovaram


    Da se javim ponovo kad budem imala telefon?
    obavezno breee
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  3. #3

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Ma boli me uvo da li je in to što viđam ljude da se loguju me samo podsetilo da pitam, a treba mi zato što možda neću imati pristup kompu
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  4. #4

    Odgovor: MSN na mobilnom

    QuickIM instaliras programcic da li preko mobilnog neta, ili ga skines na komp pa prekopiras na telefon i instaliras. Koristi GPRS protok za slanje i primanje poruka (sto je jeftinije od SMSa - valjda ga zato ljudi koriste). I da, besplatan je
      Vrh

  5. #5

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat eboye kaže: Pogledaj poruku
    instaliras programcic da li preko mobilnog neta, ili ga skines na komp pa prekopiras na telefon i instaliras.

    poznajuci Dzi, cenim da je skuzhila sve kao shto bi i ja da se na mene odnosilo
    moomoo meee jooouu
      Vrh

  6. #6

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Vec jedno cetiri-pet godina imam i na mobu Agile Messenger.ICQ,AOL,Google i Yahoo sadrzi, pored MSN-a.
    Sve u kompletu mozes(ako imas sve moguce mesindzere) da aktiviras-uneses samo sifre i adrese i sve ide lako.Pre toga, naravno-aktiviranje GPRS usluge,pa na google-i skine se program.Tako sam bar ja.
    Meni se ne dopada i retko ga koristim,jer ne postoji "block" opcija,a neophodna mi je jer nemoguce mi je sa moba da se javim svakom ko je online - opet logicno,zato sto ovo koristim samo kada je bas hitno-bitno-dosadno(uglavnom sve moguce pauze i prazan hod kada nisam kod kuce).
    Dobro je sto nema brda emotikona.Download i slicica i muzike onog sa kim si u prici je moguc-i to je super.Pritiskom na dzojstik mozete i da razgovarate(samo sam za MSN sigurna).
    I jos nesto.Ako instaliras,a kao ja, hoces da ga zloupotrebljavas na poslu-iskljuci sve moguce zvucne efekte,njih ima bas puno.

    p.s.ako ti se svidi,nemoj da prihvatis kada ti ponudi neku noviju verziju.onda vise nece biti za dz.
    Poruku je izmenio DrinChe, 26.09.2007 u 08:27 Razlog: detalje dodala
      Vrh

  7. #7

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Ne moras nista ni da skidas. wap.tjat.com ako se dobro secam, user, pass i na msn-u si... "...ali će mi možda trebati..." Vec vidim izlizane tastere na novom telefonu
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  8. #8

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Evo i ja ti preporučujem ovaj sajt koji je Duh ostavio. Ja sam se do sada kačila preko nekog drugog sajta, ali sam upravo probala ovaj i mnogo je brži i jednostavniji... Tako da, eto
      Vrh

  9. #9

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat yige_gui kaže: Pogledaj poruku
    poznajuci Dzi, cenim da je skuzhila sve kao shto bi i ja da se na mene odnosilo
    Pa sve je objasnjeno na linku koji sam dao Tako da nisam hteo da tupim u detalje.
      Vrh

  10. #10

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Hvala drugari to ću probam kad budem imala svoj telefon u rukama i nadam se da će da mi uspe, pa ću se javim onda. Iskustva dosadašnja su mi nikakva, kad god sam nešto htela da podesim na telefonu spržila sam kredit koliki god da je, a da ništa ne uradim, i onda sam prestala to da radim (kao gmail npr). Odavno sam na računu, ali ne bih htela da se šlogiram nešto više nego što se šlogiram kad mi račun stigne, ifjunouvotajmin.

    Nema veze sa msnom, ali sećam se da su me svi pitali što ne skinem neki mig, i ja reko' aj' skinuću, skinem i probam da podesim i opet sjebem jedno 1000 dinara kredita a da se samo povežem i pogledam o čemu se radi, za bukvalno 3 minuta. Reko' koji će mi đavo ovo i šta je ljudima zabavno da daju tolike pare ispostavi se da je svima jeftinije od smsa i nikom nije skinulo toliko, nego nešto smešno, dvocifreno za višečasovno korišćenje. Ne budem lenja, okrenem podršku i pitam šta se to dešava, kako se to moj telefon povezuje na net kad me toliko košta, i trt mrt ja mu kažem konkretno za taj mig (operateru), i on mi kaže da će mi sprže broj ako budu registrovali da se kačim na to i da to ne radim x200. Ja kad sam pričala ljudima, smejali mi se, kao, ceo grad veze preko toga. Ko je lud?

    Pa sve je objasnjeno na linku koji sam dao Tako da nisam hteo da tupim u detalje.
    videla sam, al' nije isključeno da ću da imam potpitanja, to je mislila da ti kaže Ja sam malo, Homer Simpson po tom pitanju, ali verujem da ti je jasno
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

  11. #11

    Odgovor: MSN na mobilnom

    evo ga jedan majmunčić koji voli svašta da proba

    Može pitanje?
    Skinula sam sad ovaj mesinger u telefon ali ne znam gde se instalirao i kako da ga nadjem kada budem htela da se konektujem? ...misllim, gledala sam sad, nema ga nigde u telefonu


    p.s. sorry ako postavljam glupo pitanje..ako sam ga uopšte dobro postavila
      Vrh

  12. #12

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Da nije tamo gde su Java aplikacije (igrice i sl.)? Ne znam koji telefon imas... A mrzelo me da gledam na prethodnoj strani sta si skinula.
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  13. #13

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Da nije tamo gde su Java aplikacije (igrice i sl.)? Ne znam koji telefon imas... A mrzelo me da gledam na prethodnoj strani sta si skinula.
    Hvala našla sam ga u Collection inače imam Nokiu a skinula sam eBuddyBeta sa eboyevog sajta ima tamo neko brzo skidanje

    ...medjutim....

    ...kada hoću da se konektujem kaže mi...subscribe to packet data first i neće da se konektuje

    ...nem' pojma šta mu to znači


    p.s pokušala sam i preko adrese koju si ti napisao kada izaberem opciju MSN piše...page not found
    Poruku je izmenio Najgora, 27.09.2007 u 00:36
      Vrh

  14. #14

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Ma, sta ce ti msn na mobilnom...
    "Ride. Because children need heroes."
      Vrh

  15. #15

    Odgovor: MSN na mobilnom

    Citat Duh kaže: Pogledaj poruku
    Ma, sta ce ti msn na mobilnom...


    Znala sam
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid

      Vrh

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •