Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007. - Strana 3
Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 103
  1. #31

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Znaci da ih pustimo da ispricaju sta oce,pa da ih uhapsimo a za to vreme ce neko novi da se zapali za pricu,mislim znamo kako nam je narod lakoveran i zapaljiv i eto nove grupe nacija,na nekom novom skupu i tako u krug
    Пази, не можеш неког да осудиш или шта већ док нешто не уради...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Пази, не можеш неког да осудиш или шта већ док нешто не уради...
    Neke stvari treba saseci u korenu...

    Muz stalno zeni preti ovim ili onim ali nikada ne uradi,zenin zivot je unisten,nema veze sto on nije pretnje ostvario...
    I ovde je isti slucaj...Teror...
    Propagiraju mrznju i svako malo se neko od njih poveden tim recima usudi da naudi nekom drugom...
    Da nema tih reci ni drugi ne bi imali cim da se povode...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.


    Najavljena parada NS i njihovih drolja je trebala odmah biti zabranjena
    BOLJE SPRECITI NEGO LECITI
    Nadam se da ce NS broj 1 biti taj dan u KPZ u reseocijalizacionoj fazi itd

    Toliko od mene za danaske draga bircuzijo
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Neke stvari treba saseci u korenu...

    Muz stalno zeni preti ovim ili onim ali nikada ne uradi,zenin zivot je unisten,nema veze sto on nije pretnje ostvario...
    Па то је ваљда психичко малтретирање, то се већ дешава.

    I ovde je isti slucaj...Teror...
    Propagiraju mrznju i svako malo se neko od njih poveden tim recima usudi da naudi nekom drugom...
    Da nema tih reci ni drugi ne bi imali cim da se povode...
    Па ми се не разумемо, наравно да треба спречити ширење мржње, то је кривично дело.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Зато што су људска права и права заштићена законом и уставом универзална, односно вреде за све.
    Ускраћивање људских права људима због њихових политичких ставова је управо одлика фашистичких и стаљинистичких режима.
    Овде морамо раздвојити две ствари, људска права и сузбијање негативних појава. Нацисте који шире мржњу треба хапсити исто као и стаљинисте који се називају антифашистима. Али то не значи да они немају своја права.
    А посебно се не смеју кршити нечија људска права на основу мишљења њихових политичких противника.
    Vidiš da ne znaš o čemu pričaš.

    Poznajem dosta likova iz AFANS-a. Priznajem da ih simpatišem i često im se pridružim u protestima tokom Svetskog dana zdrave hrane ili tribina o fašizmu. (Da bio sam i na Filozofskom fakultetu kada su neonacisti upali na čelu sa Davidovićem, za koga sam čuo da ga zovu Firer)

    Pomenuti antifašisti ne mogu nikako da se svrstaju među staljiniste a ni u lenjiniste ili titoiste. Oni su više marksisti po mom mišljenju.

    Što se tiče "prava"... Nekome dati pravo da širi ideologiju nacionalsocijalizma u Srbiji pod svastikama, veličanjem Hitlera i kvislinškog pokreta tokom Drugig svetskog rata u Srbiji, sa podignutom rukom pri tom se krijući iza srBstva i patriJotizma?!?

    NEMA ŠANSE
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Vidiš da ne znaš o čemu pričaš.
    Пре ће бити да ти не знаш да читаш.

    Poznajem dosta likova iz AFANS-a. Priznajem da ih simpatišem i često im se pridružim u protestima tokom Svetskog dana zdrave hrane ili tribina o fašizmu. (Da bio sam i na Filozofskom fakultetu kada su neonacisti upali na čelu sa Davidovićem, za koga sam čuo da ga zovu Firer)
    Не познајем никог од тих, али на основу овога што читам о њима, на основу њиховог сајта, благо речено су ми одвратни и стаљинисти.

    Pomenuti antifašisti ne mogu nikako da se svrstaju među staljiniste a ni u lenjiniste ili titoiste. Oni su više marksisti po mom mišljenju.
    Мени личе на фашисте против којих су наводно.

    Što se tiče "prava"... Nekome dati pravo da širi ideologiju nacionalsocijalizma u Srbiji pod svastikama, veličanjem Hitlera i kvislinškog pokreta tokom Drugig svetskog rata u Srbiji, sa podignutom rukom pri tom se krijući iza srBstva i patriJotizma?!?

    NEMA ŠANSE
    1. Лепо сам рекао да говорим о људским правима. Ширење мржње је кривично дело.
    2. Не одређујеш то ти ни твоји пријатељи из АФАНСа са плакатима типа "Стрељање је ОК" већ закон и устав.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Пре ће бити да ти не знаш да читаш.

    Не познајем никог од тих, али на основу овога што читам о њима, на основу њиховог сајта, благо речено су ми одвратни и стаљинисти.

    Мени личе на фашисте против којих су наводно.

    1. Лепо сам рекао да говорим о људским правима. Ширење мржње је кривично дело.
    2. Не одређујеш то ти ни твоји пријатељи из АФАНСа са плакатима типа "Стрељање је ОК" већ закон и устав.
    Opet nemaš pojma o čemu pričaš.
    Tvoje PRAVO je da tumačiš a ja ZNAM činjenice i u tome je razlika između tebe i mene.

    Kada govoriš o stikerima (ne o plakatima) "Streljanje je OK" morao bi da znaš pozadinu priče, odnosno, u kom trenutku i zašto su se pojavili.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Invisibleman kaže: Pogledaj poruku
    Opet nemaš pojma o čemu pričaš.
    Ја сам бре за тебе свет измислио.

    Tvoje PRAVO je da tumačiš a ja ZNAM činjenice i u tome je razlika između tebe i mene.
    Извини молим те, нисам знао да је званични тумач чињеница умро и да си ти сад преузео ту функцију. Ти знаш људе из АФАНС, ти си званични тумач... како ти кажеш, тако је

    Kada govoriš o stikerima (ne o plakatima) "Streljanje je OK" morao bi da znaš pozadinu priče, odnosno, u kom trenutku i zašto su se pojavili.
    Битно је да знам околности зашто су штампали материјал на ком пишу да је стрељање ок? Си ти нормалан? Не треба да знам, нема оправдања, то су фашистичке методе господе из АФАНС.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Znaci da ih pustimo da ispricaju sta oce,pa da ih uhapsimo a za to vreme ce neko novi da se zapali za pricu,mislim znamo kako nam je narod lakoveran i zapaljiv i eto nove grupe nacija,na nekom novom skupu i tako u krug
    ...hajde onda da im posecemo jezike...i ruke,da ne mogu da napisu sta misle...
    ...neka kazu ljudi sta imaju...pa ako je u sukobu sa zakonom i ustavom...hapsiti i suditi...da li neko ovde uopste zna zbog cega je taj marsh?
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat yossarian kaže: Pogledaj poruku
    Ја сам бре за тебе свет измислио.



    Извини молим те, нисам знао да је званични тумач чињеница умро и да си ти сад преузео ту функцију. Ти знаш људе из АФАНС, ти си званични тумач... како ти кажеш, тако је



    Битно је да знам околности зашто су штампали материјал на ком пишу да је стрељање ок? Си ти нормалан? Не треба да знам, нема оправдања, то су фашистичке методе господе из АФАНС.
    c'est en faisant n'importe quoi qu'on devient n'importe qui.
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Molila bi vas da se drzite teme, a ne da komentarisete ko koliko zna da pise, cita i slicno.

    Hvala
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...hajde onda da im posecemo jezike...i ruke,da ne mogu da napisu sta misle...
    ...neka kazu ljudi sta imaju...pa ako je u sukobu sa zakonom i ustavom...hapsiti i suditi...da li neko ovde uopste zna zbog cega je taj marsh?
    I onda neko ko je cuo njihovu pricu i pocne da razmislja''Pa vidis mi belci jesmo bolji,pa vidis mi ovo pa mi ono...'' i tako unedogled,pa pocne da se tako i ponasa,da mrzi i da se stvara nova naci ganracija..

    Evo u proslim ratovima se pokazalo kako lako se ljudi povedu pricom o nebeskom narodu,o vecim pravima o razlikama ko je bolji,ko vise zasluzuje ko je iznad a ko ispod...

    Ne ceka se da korov izraste pa da se onda trebi,to se saseca u korenu...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    I onda neko ko je cuo njihovu pricu i pocne da razmislja''Pa vidis mi belci jesmo bolji,pa vidis mi ovo pa mi ono...'' i tako unedogled,pa pocne da se tako i ponasa,da mrzi i da se stvara nova naci ganracija..

    Evo u proslim ratovima se pokazalo kako lako se ljudi povedu pricom o nebeskom narodu,o vecim pravima o razlikama ko je bolji,ko vise zasluzuje ko je iznad a ko ispod...

    Ne ceka se da korov izraste pa da se onda trebi,to se saseca u korenu...
    ...da te pitam...jel gledas samo jedan kanal na TV-u?Citas samo knjige jednoga pisca?Slusas samo jedan bend?Ili mozda...zelis da prosiris svoje zivotne vidike...da bacis ochi i ushi na hiljadu strana...znatizelja i zelja za pravom istinom,teraju te da cujes vise strana...ajde ponovo da zabranimo Majn Kampf...umesto da vidimo kako je funkcionisao um najveceg loodaka...upravo da nam se to ne bi vise ponovilo...mrzi me vise da objasnjavam,razmisli malo....
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...da te pitam...jel gledas samo jedan kanal na TV-u?Citas samo knjige jednoga pisca?Slusas samo jedan bend?Ili mozda...zelis da prosiris svoje zivotne vidike...da bacis ochi i ushi na hiljadu strana...znatizelja i zelja za pravom istinom,teraju te da cujes vise strana...ajde ponovo da zabranimo Majn Kampf...umesto da vidimo kako je funkcionisao um najveceg loodaka...upravo da nam se to ne bi vise ponovilo...mrzi me vise da objasnjavam,razmisli malo....
    Jesil ikada bio na Stormfrontu,jesil ikada procitao sta Davidovic i kompanija pisu,misle,pricaju...

    O ja vrlo dobro znam kuda sve to vodi...

    Ok imamo Majn Kampf,zar nam treba jos novog smeca da citamo i slusamo?
    I na kraju koliko cesto se ljudi kriticki osvrcu na laskanje?Sirim narodnim masamo samo udri na tastinu i mozes da uradis sva sto zelis od njih...

    Ako iko ovde treba da razmisli o neonacizmu i podrzavanju istog i sta to povlaci sa sobom si ti a ne ja...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Srpski marš u Novom Sadu 7. oktobra 2007.

    Citat Lillith kaže: Pogledaj poruku
    Jesil ikada bio na Stormfrontu,jesil ikada procitao sta Davidovic i kompanija pisu,misle,pricaju...

    O ja vrlo dobro znam kuda sve to vodi...

    Ok imamo Majn Kampf,zar nam treba jos novog smeca da citamo i slusamo?
    I na kraju koliko cesto se ljudi kriticki osvrcu na laskanje?Sirim narodnim masamo samo udri na tastinu i mozes da uradis sva sto zelis od njih...

    Ako iko ovde treba da razmisli o neonacizmu i podrzavanju istog i sta to povlaci sa sobom si ti a ne ja...
    ...nisam,upravo zato i pricam...hteo bih da znam o cemu se radi...ali mi je u startu sumnjivo,kada se nedozvoljava da cujemo sta druga strana ima da kaze...
    ...slazem se za siroke narodne mase,ali...ko je kompetentan da kaze...ovo moze,ovo ne...ov ce da steti,ovo nece...ja prvi ne volim zabrane i ogranicavanja...takav mi je karakter...
    ...ovo o neonacizmu necu ni da komentarisem...loopila si i ostala ziva...nisam ni rekao da ga podrzavam...
    ...hell ain't a bad place to be......
      Vrh

Strana 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. O Novom Sadu
    Autor Najgora u forumu Novi Sad
    Odgovora: 53
    Poslednja poruka: 10.07.2015, 22:31
  2. "Tesla fest" od 12. do 15. oktobra u Novom Sadu
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 11.10.2007, 11:06
  3. Prvi srpski filmski festival u Novom Sadu
    Autor Lady S u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 12.02.2007, 16:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •