Sex i Igra - Strana 21
Strana 21 od 36 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 301 do 315 od ukupno 531

Tema: Sex i Igra

  1. #301

    Odgovor: Sex i Igra

    Sta je kome veliko..opet relativno dovodimo pod lupu....

    Jel' ti malo ili mnogo 19 ? (sad me sramota,ali jbg....znam da imas dobru dusu,pa oprastati umes lako..)

  2. #302

    Odgovor: Sex i Igra

    taman sad vec ne mogu da se ne smejem, razgolitio si me bre skroz
    da li je presudna velicina grudi da bi bio sa nekom zenskom?
    Krek, krek.. Ne gudra

  3. #303

    Odgovor: Sex i Igra

    NIKADA.... jedna od mnogih zenskih zabluda.... lepe bradavice,tamne ili svetle podjednako su inspirativne... Razgolitio,pomeri se s mesta...ni messenger ti nemam,a i stariji sam covek sto kaze moja omiljena pjevacica Mina Kostic... Vaznija mi je guza,pored pameti i lepih usta...ako ne mogu lepo da te poljubim ne bih ni da opstim polno zalud s tobom...

    Sta da te pitam kada sve znam...? Imas osecaj d ate neko razbio od sexa da ne kazem qrca ili mislis da ti to tek predstoji?

  4. #304

    Odgovor: Sex i Igra

    pa dobro, ne bukvalno razgolitio forumaski Mina Kostic? To ona prsata? salim se..

    predstoji, predstoji.. ima jos stvari koje bih probala a vremena ima..
    da li postoji nesto sto nisi probao a voleo bi?
    Krek, krek.. Ne gudra

  5. #305

    Odgovor: Sex i Igra

    Ne.... da napishem tebe bilo bi neukusno,a istinito...ja sluzim da drugi probaju sto nisu ili imaju predrasude..to mi je misija dok jos pohodim zemljom nam zajednickom...

    Lepo sto mislis da imas vremena,svi su tako mislili,ali povedi racuna.... Nego ti si mala,verovatno imas nesto sto ti se ishte , a ne smesh da kazesh ili mozda i napishesh sada poshto je kasno i niko nas i ne chita ... ???? a i sada imash vec nekog poverenja u mene ,bar malo vishe nego pre sat,dva...

  6. #306

    Odgovor: Sex i Igra

    nego.. ja nisam mala, vec mlada
    i ne znam.. sve sto mi se ishte probacu, posto smatram da imam vremena.. ne zurim nigde.. ne forsiram stvari.. sve u svoje vreme
    da li je tacna ona: "Od matore koke najbolja supa, ali se piletina lepi za prste"?
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #307

    Odgovor: Sex i Igra

    Izuzetaka ima uvek,ali to za kokoske lazu , tj. tese se , jer piletinu nemaju....a mozes da se lepis svuda,ne samo na prste... mada znam da su prsti vazni...

    Probala bi i nesto sto bi drugi mislili da ne smes?

  8. #308

    Odgovor: Sex i Igra

    i probala sam.. potcenjuju me mahom zbog toga sto sam po prirodi plasljiva..
    sex bez ljubavi, pro ili contra?
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #309

    Odgovor: Sex i Igra

    bolje reci bez sexa ne znas da li je to ljubav ili prvo sex,a posle ljubav... a sex bez ljubavi ili zaljubljenosti barem je isto sto i slana paradajz corba bez soli... punis se umesto da se praznis mozda najbolje napisati... prazno je posle,a glupo opet kajati se... ako je unapred sex zarad sexa onda ima smisla i drazi,drugacije ne...

    sta si probala sto ja nisam npr.? trojku? mislis da je to nesto sto ima smisla? nagadjam,ali me navodis tako....

  10. #310

    Odgovor: Sex i Igra

    sta sam probala sto ti nisi.. verovatno nista, moj staz je zanemarljiv naspram tvog
    ne, trojka je jos uvek samo zelja sto ne bi imalo smisla.. ako postoji zelja, poverenje i privlacnost, zasto da ne? Ali nije sve za svakog i svako za sve..
    da li ti vodis ili prepustas inicijativu?
    Krek, krek.. Ne gudra

  11. #311

    Odgovor: Sex i Igra

    tvoj staz je inspirativan... i kada pustim da me vode ispadnem dominantan,tako mi kazu... mozda i lazu...

    Volis da se ljubis?

  12. #312

    Odgovor: Sex i Igra

    aha.. ali bas.. valjda mi je to i najzanimljivije.. posto da se ljubim mogu svuda i pred svima a da me ne bude sramota..
    kako vise volis poljupce, onako samo usnama ili sa jezikom?
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #313

    Odgovor: Sex i Igra

    Posto se niko ne ljubi kao ja i da je to nesto vec vidjeno lako bi se dalo opisati..ovako ne mogu cak ni ja ovako pismen i 'nacitan'.... vise je igra jezika i usana... ovlas,a malo grickanja,usisavanja tvog jezicica i slicno... sve sto je klise nije zanimljivo,taman posla da pomislis da si slicno vec dozivela,veca mi kazna ne bi trebala...

    volis prste...

  14. #314

    Odgovor: Sex i Igra

    uvek i svuda..
    a ti? do koje granice smeju moji prsti da idu?
    Krek, krek.. Ne gudra

  15. #315

    Odgovor: Sex i Igra

    al' volis prst u guzu da trpas... pa to smo apsolvirali,ti meni prst,a ja sta mogu vec... posto nije sve za svakoga...

    svrsavas uvek ili kako kad...?

Strana 21 od 36 PrvaPrva ... 11192021222331 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Igre i igračke za decu
    Autor Zvonchica u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 27.02.2015, 14:52
  2. Omiljena kartaška igra
    Autor Becar u forumu Hobi - Uradi sam
    Odgovora: 51
    Poslednja poruka: 29.12.2012, 17:12
  3. Anno1777 - Zanimljiva igra
    Autor dejan63 u forumu Igre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.03.2011, 01:26
  4. Pesnička igra bez granica
    Autor NesaDeBeli u forumu Poezija
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 23.11.2010, 08:20
  5. Poslednja Igra Leptira
    Autor silvia u forumu Domaći spotovi i tekstovi
    Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 04.10.2010, 20:46

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •