Ко псује, зло (не) мисли! - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 25 od ukupno 25
  1. #16

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    Retko, bash retko opsujem onako "sochno", a i ako opsujem to je zato sto me my man iznervirao. Niko drugi to ne moze...................niti umeo kao on....da mu nanu naninu

    HM, ovde na netu, skracenice tipa JBG. BTW. ....to se ne rachuna, je l' da?
    Poruku je izmenio bellissima, 06.04.2010 u 13:02 Razlog: nepotreban citat

  2. #17

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    Psujem. Kao retko ko. Kao što već neko reče, ne verujem da ću to ikada iskoreniti. Tešim se time da su voleli da psuju i Krleža, Prever, Đura Jakšić...

    Ali, ne bih baš da navodim psovke koje svakodnevno upotrebljavam.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  3. #18

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    Veoma retko psujem.
    I uglavnom opsujem u situacijama, kad me nemoc obuzme,a ne vidim drugi izlaz,
    pa mi psovka dodje kao najadekvatnije resenje
    Uglavnom opsujem zivot i srecu, koju mi onaj gore nije dao i to je sve , sto posedujem od psovki u recniku.

    Grozim se psovki, kad neko zaredja pa oplete po uzoj i siroj porodici,bogu i deci.
    Ili onih ljudi, kojima je psovka uzrecica i obavezna u svakoj recenici.

    Pred roditeljima do sad jos nijednom nisam opsovala nikad.
    A sad gledam, kako roditelji uce malu decu psovkama i jos ponosno ih ohrabruju da kazu sta su to oni naucili novo kao da su naucili azbuku napamet, pa eto ponosni su

    Ne mislim da ko psuje , misli zlo.
    Psovke uglavnom slede u besu, nemoci, razdrazljivosti i nekom su idealan nacin da se rasterete.I ne zameram ljudima, koji psuju, dok god ne odu u onu krajnost spominjuci decu i sve sveto.
    E to mi se vec gadi.

  4. #19

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    Lepota je u mašti psovača.
    Svaku psovku sam u stanju da obradim tako da se u uhu slušača pretvori u skoro vidljivu sliku..

    pjur impresionizam. ....malKo uProsTćen...

    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  5. #20

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    Psujem. Ne jako često, ali psujem. JBG mi je deo svakodnevice, to više i ne smatram psovkom, i ne primetim kad izgovorim.

    Najsočnije psujem kad nešto ne uspevam uraditi, tada dominiraju nelogične psovke poput pominjanja opštenja sa Suncem u p.... i ostalih, koji nisu za pominjanje. Već sam negde pisao o tome, ali ako me osoba iznervira, bolje joj je da začepi uši na neko vreme, jer ono što tada mogu da izgovorim prelazi sve granice pristojnog.

  6. #21

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Pred roditeljima do sad jos nijednom nisam opsovala nikad.
    Ja nisam psovala pred tatom..mooožda se nekada nešto sitno otelo, ali sam se crvenila i jednostavno, nije bilo ok da psujem pred njim. Iako je on psovao pred nama, kada nešto radi pa neće pa neće.

    Sa mamom imam takav odnos, više drugarski, i kako vrijeme odmiče, uopšte se ne zgrožavam ni ja kad pred njom spomenem riječ na k. i sl. Psuje i ona...u krugu uže porodice...ma ja ne vidim ništa loše u tome. Meni to bude i simpatično.

    Ja ne mogu da pomislim da postoje ljudi koji ne psuju, čovječe, oni u sebi sakupljaju toliko toga negativnog, jednom će samo da prsnu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  7. #22

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    Nikad nisam opsovao pred kevom, ćaletom, sestrama, sestrićima, tetkom, sestrom od tetke, mojim pokojnim nanama i dedom. Nikad.

    E sad.

    Dok nisam bio ovako mator i dok sam redovno visio na basketu, sramota me je kad se setim nekih trenutaka. Pa kad me iznerviraju u vožnji. Pa dok gledam basket ili fudbal (dobro, zbog fudbala skoro da se više i ne nerviram). A imam i svoje dobre drugare. Sa tim gowedima moraš da psuješ. Mislim, uopšte nisu ovako rafiniRani kao ja.


  8. #23

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku

    Ja ne mogu da pomislim da postoje ljudi koji ne psuju, čovječe, oni u sebi sakupljaju toliko toga negativnog, jednom će samo da prsnu.
    Jeste, jeste..umereno psovanje je zdravo i za duh i za telo..

    Mada, postoje dve vrste psovki..one kad se iznerviras, kad ti nista ne ide od ruke, kad te zivot stalno lupa po glavi, a postoje i one kad zelis nekog da uvredis..e te prve su zdrave i pomazu da se donekle ispraznis, a ove druge su otrov za dusu psovaca jer su plod ciste zavisti i mrznje..

    Ove prve upraznjavam, ne stedim reci..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  9. #24

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    psujem
    pred svojim ocem nikad nisam opsovala,a nije ni on psovao pred nama
    ne psujem Boga i ne psujem Sunce
    ali nikad
    najvise i najcesce psujem pred najblizim prijateljima,skoro da se utrkujemo ko ce da bude ogavniji
    evo Isahara ,na primer
    sta izgovorimo kad smo s nasom trecom to ni pas s maslom ne bi pojeo
    inace,u svakodnevnim situacijama i kontaktima s ljudima ne psujem ,ili se bar trudim da se kontrolisem
    grozno mi je kad se s nekim upoznam a on odma` krene da svaku drugu recenicu zaliva psovkom
    to mi lici na forsiranje prisnosti (cega se iskreno gadim) ili na nedovoljno bogat recnik
    Ploviti se mora i bez broda ..

  10. #25

    Odgovor: Ко псује, зло (не) мисли!

    Huh....ja najviše psujem kada vozim .
    Nešto tipa "Kao da si učio kod privatnika "! "Hebo te voz koji te don'o" i...tako. Potvrđivam onu narodnu "psuje kao kočijaš" ..ali samo kada sam za volanom.
    Nego...skoro sam čuo jednu baš DOBRU....
    - Dabogda ti p***a ogadila !
    Mislim....stvarno je teška kletva .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Како је настала Југославија...
    Autor yossarian u forumu Istorija
    Odgovora: 38
    Poslednja poruka: 15.07.2015, 19:43
  2. Омиљени позоришни глумци
    Autor broj310 u forumu Film i pozorište
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 23.08.2013, 08:39
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 03.08.2012, 10:56
  4. Квалитет образовног система
    Autor yossarian u forumu Obrazovanje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 04.08.2011, 20:42
  5. Odgovora: 24
    Poslednja poruka: 01.04.2010, 19:34

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •