Promenio/la bih...
Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 50
  1. #1

    Promenio/la bih...

    Da li imate neke osobine koje bi rado promenili?
    Moja vrata su uvek otvorena... Neka ti ne bude neugodno izaci.

  2. #2

    Odgovor: Promenio/la bih...

    naravno!

    teška sam kao tri superteškaša!
    tvrdoglava...
    posebno kada sam sasvim sigurna da sam u pravu - ne odustajem (da sam pit bul bila bih najbolja u borbama pasa )

    imam nezgodnu narav, jer sam jako kapriciozna - kad mi nešto dune...dunulo je i moram to da izguram

    često slabo vodim računa o osećanjima drugih - posmatram kroz sebe druge ljude i previše, pa me očajno nerviraju oni skloni drami i kukanju, nemam strpljenja za njih i previše sam oštra

    mnogo volim da budem sama - stvaram ponekad utisak da sam sama sebi dovoljna (što, naravno, nije tačno)



    sve to bih malo ublažila...i pokušavam već izvesno vreme, da ubacim više tolerancije i razumevanja...nekada uspevam, ali nekada i ne
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  3. #3

    Odgovor: Promenio/la bih...

    ...Pomalo sam sujetna i to ne volim kod sebe...lako se uvredim ...mada to se ne bih reklo po reakcijama ...
    ...Umem nekad da budem cepidlaka, i da me sitnice nerviraju

  4. #4

    Odgovor: Promenio/la bih...

    ...voleo bih da nisam stidljiv kao što sam sada...

  5. #5

    Odgovor: Promenio/la bih...

    ... hipersenziblinost ... ...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  6. #6

    Odgovor: Promenio/la bih...

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku

    imam nezgodnu narav, jer sam jako kapriciozna - kad mi nešto dune...dunulo je i moram to da izguram
    ...čak i kada ne radim pravu stvar

    često slabo vodim računa o osećanjima drugih - posmatram kroz sebe druge ljude i previše, pa me očajno nerviraju oni skloni drami i kukanju, nemam strpljenja za njih i previše sam oštra
    Stvorim lošu sliku jer se čini da pričam samo o sebi, što ustvari nije tačno jer stvarno druge analiziram kroz moja vidjenja a zbog oštrine često me i ne vole...ili se boje

    nogo volim da budem sama - stvaram ponekad utisak da sam sama sebi dovoljna (što, naravno, nije tačno)

    ....ili opet krajnost, volim da budem u velikom društvu. Često mi se dešava da pokušavam da spojim ljude u mojoj okolini koji su u suštini nespojivi...najčešće u tim situacijama izvučem deblji kraj

    To sam rešila da promenim briga me za ostale, od sada samo sebi ugadjam


    sve to bih malo ublažila...i pokušavam već izvesno vreme, da ubacim više tolerancije i razumevanja...nekada uspevam, ali nekada i ne
    Kod mene opet kontra, pokušavam da smanjim nivo tolerancije...mada je i do sada važilo....možeš da mi radiš šta hoćeš, ali ne možeš dokle hoćeš

  7. #7

    Odgovor: Promenio/la bih...

    Ma, svašta bih promenila i ništa ne bih promenila, jer se onda ne bih sama sebi svidela, verovatno... ili onima koji me vole ovakvu Možda ne bi bilo loše da imam nekog nevidljivog da me klepi po glavi kad se zalaufam pa ne skontam da ne razmišljaju svi kao ja i odatle uglavnom potiču svi nesporazumi Obraćam pažnju na sitnice, to nekima smeta, možda i meni smeta, ali ni to ne bih menjala, mora neko i na to da obraća pažnju na dramosere i folirante ne obraćam pažnju, pa i to ne bih menjala jer sam više nego tolerantna

    Užas je moja furka.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  8. #8

    Odgovor: Promenio/la bih...

    Ne bih ništa jer to onda ne bih bila ja
    A imam ih naravno dosta- za medalju od moje prevelike pedantnosti mnogima se diže kosa na glavi, tvrdoglavosti od koje čak i mene nekad zaboli glava ali moram da isteram svoje ...svašta tu ima,ali to sam ja,drugačija jok
    Ćuti i prenesi dalje....

  9. #9

    Odgovor: Promenio/la bih...

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    ... ništa ne bih promenila, jer se onda ne bih sama sebi svidela, verovatno... ili onima koji me vole ovakvu Možda ne bi bilo loše da imam nekog nevidljivog da me klepi po glavi kad se zalaufam pa ne skontam da ne razmišljaju svi kao ja i odatle uglavnom potiču svi nesporazumi Obraćam pažnju na sitnice ... ali ni to ne bih menjala, mora neko i na to da obraća pažnju
    I na sve ovo da dodam da sam picajzla i da planem kao šibica ako me neko ili nešto načepi. Primetila sam da ljudi ne vole kada im kažem u lice ono što mislim, a ja opet kontam da je bolje u lice nego iza leđa.

    Kako god, ne bih apsolutno ništa menjala na sebi, pa čak ni onaj veliki broj cipela koji me dovodi do ludila svaki put kada trebam kupiti iste.

    Neko me voli baš ovakvu kakva sam, sa svim mojim vrlinama i manama.
    When life hands you lemons, ask for tequila and salt

  10. #10

    Odgovor: Promenio/la bih...

    ee znate sta,..netju nista da menjam,..dosta vise,..
    Tu temu sam dobio i na pismenom iz srpskog na kome sam navodno najbolje napisao sastav a ipak nije bio za 5 vec za 4 ,...
    e pa nek profesorka onda menja sta otje , mene bas briga

  11. #11

    Odgovor: Promenio/la bih...

    Mislim da ne bih nista fizicki ali volela bih da nisam ovoliko osetljiva i emotivna.



  12. #12

    Odgovor: Promenio/la bih...

    Fizichki nishta nebi menjao ali samo bi promenio to da nebudem vishe ovolka pichka u nekim posebnim situacijama,pa posle ocu da se ubijem shto sam ispao takva pichketina

  13. #13

    Odgovor: Promenio/la bih...

    razmisljam bas, pa, da sam manje tvrdoglava i svojeglava, i taj moj lajavi jezik, i da bas ne govorim sta sve mislim o necemu pred nekim ljudima, ali onda pa skoro ne bi nista ostalo od mog originala. postala bih obicni mekusac.
    nattydread is coming to dinner

  14. #14

    Odgovor: Promenio/la bih...

    Citat Goga kaže: Pogledaj poruku
    ... hipersenziblinost ... ...
    ...takođe

  15. #15

    Odgovor: Promenio/la bih...

    promenila bih naviku da se moje uvo jednostavno uvek nacrta negde gde nesto ne sme da se cuje
    promenila bih to.. sto sam naivna za medalju.. mosh' me zavrnuti kako 'oces..
    i ne znam da kazem ne.. doduse, sad pocinjem vec da se ucim, ali nedovoljno brzo..
    Krek, krek.. Ne gudra

Strana 1 od 4 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •