Belgija: Gej parovi usvajaju decu - Strana 3
Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 45 od ukupno 82
  1. #31

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Čekaj malo... Kako ti onda nazivaš taj poremećaj, ako nije bolest? I šta sa onim homićima koji to postanu, jer je danas IN trpati se u dupe. Ako nije bolest, zašto se onda svi nismo rodili kao topla braća?

    A što se tiče moralnih normi, na koje svako dete ima pravo, tu sigurno ne spada usvajanje od strane gej para.
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!
      Vrh

  2. #32

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    vidim da se ovde spominju veshticee.. molim sve chlanove da se veshtice izbace iz disuksije.. ovde im nije ni mesto ni vreme.. a nije ni tema
      Vrh

  3. #33

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Citat Sremac kaže:
    Samo vi meni recite sta je "moralno" a sta ne ??
    Koja su to moralna pravila, sta sugerisu, ko je iza njih ???
    Moralna pravila sugerisu da sa svojim zivotom mozemo da radimo sta hocemo, ali sa tudjim malo teze


    Za vasu informaciju, homosexualizam nije bolest vec urodjena sklonost
    Za pocetak, homosexualizam bi eventualno bio neki pokret, a seksualno opredeljenje je homoseksualnost

    Ne osporavam ja da je to urodjena sklonost (na stranu to sto postoji i "fancy - wanna be different" varijanta seksualne opredeljenosti, veoma popularna u danasnje vreme ), sto niposto ne mora da znaci da je i normalno. Normalno je ono sto je vecinski zastupljeno, sto homoseksualnost ni u kom slucaju nije, bar kol'ko se ja u matematiku razumem.
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  4. #34

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Citat Sremac kaže:
    Za vasu informaciju, homosexualizam nije bolest vec urodjena sklonost, znaci sa time se radja, samim tim prirodna pojava a priroda je bog kojeg svi postuju bez obzira na versku pripadnost!
    Sad bi, valjda, čoveku trebalo da se zahvalimo na informacijama

    Prijatelju, bojim se da nešto dobrano škripuće u tvom načinu razmišljanja i čudnovatim putevima tvoje logike!
    Ne misliš li da bi tvrdnju o homoseksualnosti kao urođenoj sklonosti valjalo potkrepiti nekim iole validnim naučnim dokazima? Lično smatram da je on (pederluk) u znatno većoj meri uslovljen životnim okruženjem, a ne nasleđem.

    Nadalje, pitam se kako li samo uspevaš da iz pogrešnih teza izvučeš još pogrešnije zaključke! Pa i sijamski blizanci se rađaju sa po dve glave, tri ruke i osam prstiju, ali ih zbog te njihove urođene genetske greške niko ne smatra normalnom prirodnom pojavom, niti ikome pada na pamet da sebi ugrađuje još jednu, silikonsku glavu, ili rezervne prste na ruci!

    E, ali najviše me izluđuje kad homići počnu da žvalave o Prirodi i Bogu. Pa, 'ajde molim te, nađi mi među višim životinjskim vrstama barem jednu koja se razmnožava putem homoseksualnih odnosa ili iste upražnjava iz čistog užitka.
    Ako u tome uspeš, pristaću da se igramo vozića, ali samo pod uslovom da ti budeš lokomotiva a ja ložač!

    Citat yige_gui kaže:
    molim sve chlanove da se veshtice izbace iz disuksije.. ovde im nije ni mesto ni vreme.. a nije ni tema
    Pa šta ću, kad ovde na večeru navraćaju neki mladi izdanci veštičjeg naraštaja, koji vole da ih intelEgentno mučim
    Poruku je izmenio gogothegreat, 19.05.2006 u 01:52
    Volim te kad pričaš, u svom ovom ludilu...
      Vrh

  5. #35

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    He, izgleda da je 15 godina Milosevicevog rezima, svetske izolacije i uticaj crkve vise stete napravili nego samo NATO bombardovanje !
      Vrh

  6. #36

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Citat gogothegreat kaže:
    Pa šta ću, kad ovde na večeru navraćaju neki mladi izdanci veštičjeg naraštaja, koji vole da ih intelEgentno mučim

    do sad nijesam primetila ni jednu profesionalnu veshticu (sem onih koje su vec poznate ) a nijesam uocila niti jednu potencijalnu koju bi eventualno mozda, kojim slucajem mogla nesto naucim.. stoga veshtice ne spominjite
      Vrh

  7. #37

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Citat Sremac kaže:
    He, izgleda da je 15 godina Milosevicevog rezima, svetske izolacije i uticaj crkve vise stete napravili nego samo NATO bombardovanje !
    A pre Milosevica smo ih taaaako voleli

    Kakve veze Milosevicev rezim ima sa prihvatanjem homoseksualnosti? Ja to ni pre ni posle Milosevica nisam smatrala normalnom pojavom, a sumnjam da cu i ubuduce. Imas ti neki konkretan argument za ono sto tvrdis, ili samo konstatujes kako je na nas, sirote, uticao Milosevic?
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  8. #38

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Ne verujem da je Milosevic imao direktan uticaj Meggy, ali je izolacija za vreme Milosevica sigurno doprinela i imala svoj deo u opstoj kulturnoj degradaciji.
    Opasan vakum malogradjanstine, ksenofobije, homofobije i ostalog (da ne nabrajam) se stvorio za to vreme i nekako mi se cini da su se vrednosti drasticno promenile u samom drustvu.
    Nemoj me pogresno razumeti, ja nisam gay ali zivim u gay kapitoli u Evropi i naravno imam dosta gay prijatelja sa kojima se redovno druzim, samim tim dobro ih poznajem i nikad ne bih mogao da kazem nista lose za njih.
    U Srbiji se uvek stvara neka podela, ili po nacionalnoj, verskoj, rasnoj ili nekoj drugoj osnovi a to je strasna greska na kraju krajeva svi smo mi ljudi zar ne ?
    Zar su oni manje vredni od Hetero samo zato sto imaju drugaciju sexualnu opredeljenost ??
    Isto polni sex nije samo prepoznatljiv medju ljudima, neke vrste primata, Simpanze, delfini, orke i manje inteligentne zivotinje imaju istu sklonost.
    Znam da je ovo velika tabu tema na nasim prostorima ali ne treba o tome cutati, najposle emancipacija zena je ucinila dobro zar ne ?
      Vrh

  9. #39

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Citat Sremac kaže:
    Nemoj me pogresno razumeti, ja nisam gay ali zivim u gay kapitoli u Evropi i naravno imam dosta gay prijatelja sa kojima se redovno druzim,
    Vidi, ja imam jako dobrog druga koji je gay, to je lik koji u svakom momentu ume da me oraspolozi, koliko god da sam u down-u, lud je k'o struja, ali uopste nije zapaljen za parade i ostale varijante kukumavcenja nad sopstvenom sudbinom... znamo se maltene od pelena. Samo, ja ne vidim da sam igde spomenula kakvi su oni ljudi (u ovoj mojoj prici "peder" nije karakterna osobina ), vec govorim o tome da necija ljubav prema deci nije dovoljan razlog da mu se dozvoli usvajanje istog, vec da treba voditi racuna i o mnogim drugim stvarima. Ti kao odrasla osoba mozes da razumes neke stvari, mozes da biras da li ces nesto da prihvatis ili neces, ali malo dete nema tu mogucnost izbora i zato mu ne treba naturati nesto sto mu se mozda i nece tako svideti.

    A o homofobiji, toj vrlo perfidno smisljenoj kovanici, bolje da i ne raspravljamo, bojim se da cemo jaaako otici u offtopic
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  10. #40

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Iz dana u dan mi se vise svidja MAIN KANF
    Nekada su ratovi cistili gamad sa lica zemlje. Sad ih ima sve manje na svetu nazalost.
    Sad vise ni klinci ne idu da tuku gejcine po skrovitim mestima grada STRASNO !
    ZAto im doticni prepadaju i tuku klinke i svasta rade to me uzasno zabrinjava.
    JA sam bre raskino sa devojkom posle dve godine bez reci kad sam saznao da se druzi pola zivota sa likom koji je gejcina a da i ne lici na spodobu i retarda tog kalibra , sve bolje su socijalizovani i maskirani sa previse nase tolerancije!
      Vrh

  11. #41

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Jeste li ikada upoznali homosexualce pitam se ja?
    one koje sam upoznao mogu slobodno reci da su obicni ljudi i cak vise inteligentniji od drugih.
    Kada neko kaze: Ja bi ga na kolac!
    zasto na kolac?
    mozda te napaljuje taj peder na kolcu (odmah se vidi kakva si osoba)

    O prihvacanju dece se ne slazem - jer kako ce dete odrastati sa osobama istih spolova?
    Nece nauciti vise nego sto bi to mogao sa majkom i ocem!
    mesovitim brakom
    I tako u beskrajno!
      Vrh

  12. #42

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Strašno me nervira što se u zadnjih nekoliko godina homoseksualizam predstavlja kao pitanje izbora,način života maltene,koji bi trebao da je IN i OK.Lično nemam ništa protiv homoseksualaca dok su "u svoja četiri zida" što neko reče.
    Pod tim ne podrazumevam da ih treba smestiti u rezervate,jednostavno ne želim da me ubeđuju kako su u pravu i kako živim u zabludi. A kada se neko usprotivi,odmah,bez argumenata, bude proglašen "homofobom",zaostalim rudimentom Miloševićevog režima,ksenofobom koji trči sa zarđalom kašikom u rukama tražeći homoseksualce da ih preobrati.
    Homoseksualizam,istina,postoji verovatno od početaka ljudskog društva. I uvek je bio na marginama istog,nikad prihvaćen kao normalna pojava.
    Zaključak izvedite sami.
      Vrh

  13. #43

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Citat laPapun kaže:
    Jeste li ikada upoznali homosexualce pitam se ja?
    Provela sa jednim citavo detinjstvo.


    one koje sam upoznao mogu slobodno reci da su obicni ljudi i cak vise inteligentniji od drugih.
    Cek', kako mogu u isto vreme biti i obicni i inteligentniji od drugih?
    Ne, nisu inteligentniji od drugih, nema inteligencija bas preterane veze sa tim s kim se, da 'prostis, trpas... bar ne bi trebalo, a ja cekam kontraargument ako nisam u pravu


    mozda te napaljuje taj peder na kolcu (odmah se vidi kakva si osoba)
    Klasicna "napad je najbolja odbrana" metoda, vidjena sto puta i dosadila i Bogu i svetu To je ona teorija o homofobiji, bese? Ih, covece, kol'ko mi je ista smeha priredila, niko ne zna Dakle, kad vec tako samouvereno tvrdis da su oni koji ih mrze homofobicni, imas li cime tu teoriju da potkrepis? Mis'im, nikad mi nije bila jasna ta logika po kojoj, ako nekoga mrzis, to zapravo znaci da ga potajno zelis Vrlo bih rado od zastupnika navedene teorije da cujem razumno objasnjenje iste... Hvala


    O prihvacanju dece se ne slazem - jer kako ce dete odrastati sa osobama istih spolova?
    Eto ti sad! Pa, sta mu fali kad su oni "obicni ljudi i cak inteligentniji od drugih"?
    Gather ye rosebuds while ye may...
      Vrh

  14. #44

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    Da, treba oduzimati decu roditeljima koji ih biju, pa istu tu decu davati na usvajanje homoseksualnim parovima. To je siguran metod da se odgaji jedna zdrava generacija.
      Vrh

  15. #45

    Odgovor: Belgija: Gej parovi usvajaju decu

    sta bi radili romul i rem da su naisli na vuka!?
      Vrh

Strana 3 od 6 PrvaPrva 12345 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Čemu učite decu?
    Autor Mish u forumu Roditeljski kutak
    Odgovora: 52
    Poslednja poruka: 26.08.2016, 16:32
  2. Moja poezija za decu
    Autor biljanaiguga u forumu Poezija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 07.02.2014, 21:15
  3. SP2014: Hrvatska, Srbija, Belgija
    Autor Necromancer u forumu Spomenar
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 02.08.2011, 15:41
  4. Coupling ~ Parovi
    Autor SQUAW u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 18.01.2010, 17:18
  5. Knjiga za decu...
    Autor JelaS u forumu Književnost
    Odgovora: 18
    Poslednja poruka: 21.07.2008, 14:07

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •