Neslaganje u sexu - razlog za raskid
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 44
  1. #1

    Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Da li ste nekada raskinuli sa partnerom zbog neslaganja u sexu? Da li vam se uopste desava da se sa nekim "ne slazete" i sta pod tim podrazumevate?

  2. #2

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Da, to ume bas da bude problem, tj. ne mora ako nekome sex nije bitan faktor u vezi... ali ja verujem da mnogima jeste

    Pod neslaganjem podrazumevam bilo kakvu suprotnost u zeljama: u nacinu vodjenja ljubavi (al' sam fina ), u afinitetima ka ovome ili onome (shvatanje perverzije je vrlo relativna stvar), u ucestalosti seksualnih odnosa... sve to se ne mora nuzno poklopiti kod dve osobe, ma koliko da se vole.
    Gather ye rosebuds while ye may...

  3. #3

    12 Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Muckota kaže:
    Da li vam se uopste desava da se sa nekim "ne slazete" i sta pod tim podrazumevate?
    Pa, to da se dešava da nismo u istom krevetu...

    A, kad jesmo... najvažnije je imati komunikaciju. Ne raditi "to" samo radi sebe, već imati u vidu da je zajednički čin sa ciljem da se postigne obostrano zadovoljstvo. Reći jednom drugom šta nam prija, a šta ne i raditi na tome da partnerki/partneru učinimo da se oseća poželjnom. Tamo gde nema komunikacije, gde jedna strana ćuti i "odradjuje" taj čin samo forme radi, tu se vrlo brzo ruše i svi ostali medjusobni odnosi. A, često se do toga stigne i obrnutim redosledom.

  4. #4

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Ne sjecam se da sam raskinula zbog neslaganja u seksu ( mozda i jesam).Ali,se sjecam raskida sa tipom zbog toga sto je to najbolje radio.
    Elem,bio je to moj nadlezni na poslu,i imali smo pravi vatromet u sobi,ali u svim drugima sferama ljubovisanja..uzas!Sve smo se nesto natezali ,razlicita interesovanja,pogledi na zivot..

    ..ma jedan od tezih raskida

  5. #5

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Da, naravno!

    Upravo ono što je Meggy napisala: različito i vrlo relativno shvatanje pervezije je dosta uticalo na naš odnos.
    Dovelo je, nakon tri duge godine, do značajnog stepena isfrustriranosti u smislu nemogućnosti ispunjenja određenih fantazija...

    Odnosi su se proredili...
    poslednjih 6 meseci toga uopšte nije ni bilo...
    i eto ti kraja...sasvim logičnog...

  6. #6

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat SansRomantic kaže:
    poslednjih 6 meseci toga uopšte nije ni bilo...
    Kakve li koincidencije, tako se i moja poslednja veza zavrsila
    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #7

    11 Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Meggy kaže:


    Kakve li koincidencije, tako se i moja poslednja veza zavrsila
    u breeee, pa i moja isto.....
    nattydread is coming to dinner

  8. #8

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    -Neverovatno, i moja, al posle 3 dana !

  9. #9

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Evo kontra teze prethodnim odgovorima - draga mi drugarica ima tog poznanika već duži niz godina, i sevaju varnice ali ona u dugoj vezi (buđavoj, ali njen izbor...kaže: nek ništa ne štima, bar imam sjajan sex) i ništa se konkrevetno ne dešava...

    Sazna ona pre skoro godinu dana da njen dragi vodi paralelni život - ima čo'ek još jednu vezu i to malko dužu od njihove..da ne dužim: šutne skota, a onaj varničavi se aktivira i krene u ofanzivu (konačno!)

    I tako oni krajem juna završe i u ležećoj kombinaciji nakon nekoliko meseci tešenja i ramena za plakanje...
    Informacija iz pouzdanih a dobro obaveštenih izvora: straašno je bilo loše...nije samo što dotični nije preterano obdaren, već i ne koristi se za pohvalu čak ni tim što mu je priroda dala...
    I nije se popravilo..ali su još uvek zajedno...
    Kaže draga mi drugarica - ma *ebeš dobar sex kad te pravi mentolom...sa ovim mogu da ćaskam, odem na zimovanje, letovanje, na rođendane a da me ne izblamira, mogu da se smejem ili plačem, da podivljam kad mi se divlja..imam sve, a sex loš...živeli prstići i vibrator!

    Nemam pojma
    meni se čini da je to nekako osuđeno na propast..a možda i nije?
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  10. #10

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Ja nekako ne verujem da u dobroj, čvrstoj, kvalitetnoj vezi može biti loš seks. Nije to stvar obdarenosti, već bliskosti i želje da dragom biću pružiš sve na sve raspoložive načine, pa i seksom. Ako postoji ta i takva obostrana želja i ostavimo sebi prostora da se uigramo u tom dublu neslaganja neće biti. A da poželim zbog neslaganja u seksu da raskinem, najpre bih se zapitala da li je to pravi razlog ili iza tog neslaganja postoje neki drugi, možda dublji razlozi, razlozi sa suštinom koje samo sebi ne želim da priznam.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #11

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Mislim da bih raskinula,jer sigurno bih potrazila zadovoljstvo na drugom mestu a varati partnera ne zelim,to mi je jako nisko...
    ''Though nothing can bring back the hour of splendor in the grass, glory in the flower, we will grieve not, rather find strength in what remains behind.''

    William Wordsworth

  12. #12

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ja nekako ne verujem da u dobroj, čvrstoj, kvalitetnoj vezi može biti loš seks. Nije to stvar obdarenosti, već bliskosti i želje da dragom biću pružiš sve na sve raspoložive načine, pa i seksom.
    Jao Mishu..i ja sam to tako nekako kontala
    ...ali posle nekih njenih priča poslednjih meseci...stavila sam prst na čelo...
    Nije bliskost u pitanju..imaju oni sasvim dovoljno bliskosti..
    i nije da se dečko ne trudi..i nije da ne želi...
    ali devojka nije doživela orgazam ni jednom za sve te mesece!

    ili uđe - izađe - i to je to...
    ili nije dovoljno tvrd pa ne može ni da uđe kako treba..
    ili...ima još što-šta...da ne ulazim dublje u detalje...

    Znači, kontaju se sasvim ok, imaju iste želje i težnje u životu, prihvataju mane onog drugog bez potrebe da stalno kritikuju, čak i na oko su sasvim skladan i lep par...
    Ali dečko očigledno ima problema u fizičkom smislu nemogućnosti održanja mališe u potpuno budnom stanju...
    iz tog razloga ni devojka ne može biti zadovoljna njihovim odnosom što se segmenta gužvanja posteljine tiče...

    Šta uraditi tada
    Reći - nisam seksualno zadovoljena ali bar mi je srce puno i duša sita
    ili - idem dalje, možda se nećemo kontati ovako dobro, ali biće sex bolji...

    Može li uopšte da traje bliskost i održava se veza ukoliko ti nedostaje dobar sex - ili će neminovno doći do prvo malog, pa sve većeg stepena frustriranosti koji će se manifestovati povremenim nervozama i ispadima besa kao početak kraja...sve do trenutka kada će i bliskost i ljubav doživeti svoj neminovni krah
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  13. #13

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat SansRomantic kaže: Pogledaj poruku
    Ali dečko očigledno ima problema u fizičkom smislu nemogućnosti održanja mališe u potpuno budnom stanju...

    Šta uraditi tada
    Raditi na njegovom samopouzdanju, raditi na svom eksterijeru, otići sa njim kod lekara ako ima problema sa potencijom i objasniti mu da to nije niti strašno niti sramota, danas ima toliko kapsula muškosti koje mogu da pomognu. Sve ovo naravno, ukoliko ti je do te osobe stalo. Ako nije, opet mu može udeliti ovakav prijateljski savet i nastaviti dalje.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  14. #14

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Bonus falus paktus domus !

  15. #15

    Odgovor: Neslaganje u sexu - razlog za raskid

    Citat dndr kaže: Pogledaj poruku
    Bonus falus paktus domus !
    Ziva istina.

    Desilo mi se jednom. Bez toga ne ide, pa nismo ni isli dalje...

    Sto se tice ovih problema, to je sve u glavi. Izuzetno mali broj muskaraca je impotentan zato sto nesto stvarno nije u redu...
    "Ride. Because children need heroes."

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Razlog odlaska sa foruma
    Autor Najgora u forumu Psihologija
    Odgovora: 97
    Poslednja poruka: 28.09.2013, 20:30
  2. Slaganje u seksu - razlog za više?
    Autor Sivi u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 20.07.2013, 11:12
  3. Kakav raskid vam vise odgovara?
    Autor jellena u forumu Muška kafana
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 28.07.2009, 21:39
  4. O zdravlju i sexu.
    Autor Lilith_021 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 12.03.2009, 14:07
  5. Poze u sexu
    Autor Lillith u forumu Astrologija
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 13.11.2007, 09:50

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •