Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame - Strana 5
Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikaz rezultata 61 do 74 od ukupno 74
  1. #61

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat nenita kaže: Pogledaj poruku

    Ovde ipak neki drugi smisao postoji i ja se cudim kako neki to uopste ne vide...

    Pitala bih muskarce....da li imaju dobre prijateljice?
    I kad kazem prijateljice, mislim na pravo prijateljstvo!
    I u jednom momentu, ta prijateljica predlozi sex....
    ..A takve stvari se desavaju kad se iz prijateljstva javlja nesto "vise"...

    Još nikada nisam poželela sex sa pravim prijateljem, niti sam sklapala prijateljstva da bih došla do seksa..
    Ako je prijateljstvo, onda je prijateljstvo, ako je nešto više, onda je nešto više..nema tu sredine i to se odmah oseti..ne verujem u tu priču da muškarac i žena budu prijatelji, pa se odjednom stvori želja za seksom..ta želja je onda sigurno postojala sa jedne strane odmah(ako ne i sa obe), pa je nazovi prijateljstvo služilo da se približi..samo je pitanje ko želi to da prizna ili ne..a takvo "prijateljstvo" je lažno i nije pošteno od strane osobe koja ga sklapa da bi došla do nečeg drugog..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  2. #62

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    ...prvo...prijateljstvo sa zenom ne postoji...ne mogu da pricam sa " prijateljicom " uz kafu o njenim problemima dok mi pokazuje sise na izvolte i oblizuje se jezikom jerbo su joj suva usta od preterane price...drugo...muskarac ima pravo da bude nespreman samo ako je popio vise od kilo vinjaka ili je stondiran od neke gudre...ostale slucajeve ne priznajem...
    ...hell ain't a bad place to be......

  3. #63

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Odgovoricu citatom, a tako i mislim o (ne)spremnosti mushkaraca.
    Elem, kazhe.........slep je onaj ko u rukama drzhi milost Bozhju a ne zna da joj oda pochast...
    toliko o mushkarcima
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  4. #64

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...prvo...prijateljstvo sa zenom ne postoji...ne mogu da pricam sa " prijateljicom " uz kafu o njenim problemima dok mi pokazuje sise na izvolte i oblizuje se jezikom jerbo su joj suva usta od preterane price...drugo...muskarac ima pravo da bude nespreman samo ako je popio vise od kilo vinjaka ili je stondiran od neke gudre...ostale slucajeve ne priznajem...
    Ja pitah one koji imaju prijateljice, a ne one koji na svoje prijateljice gledaju kao na seksualne objekte...
    Ako ti nemas prijateljicu...pravu prijateljicu,.....onda pitanje nije bilo za tebe...

    I ne pokazuje svaka zena sise....

    Ali ovakvi neozbiljni odgovori, ni ne zasluzuju odgovor...Tvoj je problem sto zenu ne mozes da vidis kao coveka sa problemom, vec joj zuris u sise... sto mnogo govori i o tebi samom...

  5. #65

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Nema! Ako ne da...ima ko će...možemo se držati za ručice i čuvati artiljeriju u gaćama kad nam bude po 80 godina.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #66

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Ja pitah one koji imaju prijateljice, a ne one koji na svoje prijateljice gledaju kao na seksualne objekte...
    Ako ti nemas prijateljicu...pravu prijateljicu,.....onda pitanje nije bilo za tebe...
    Neću ja da branim Angusa. Zna on to bolje od mene.

    Ali moram da reknem da grešiš Neno. Ti si ta koja ne shvata razliku između ženskih i muških hormona ili ti pogleda na svet.

    Imao sam, pardon, još uvek imam, prijateljicu. Ma šta jednu. Imao sam ih uvek više no prijatelja (muških). Ali sada je reč o onoj, ... Znaš, onoj...

    I tako....

    Bili smo mladi. I bili smo prijatelji. Jednostavno i bez plana. Rešavali smo (uglavnom) njene probleme. Pa (i) zato služe prijatelji. Ondak smo se (pazi "smo se", a ne "sam je") kresnuli. Ne jednom. Beše to nešto mnogo više od prijateljstva. Trajalo je to. Takvo stanje je teško opisati nekome ko se nije kresnuo sa najboljim prijateljem.

    Ondak su naišli moji problemi. Moji, pa naši. Pa se više nismo kresali. Ali i dalje smo prijatelji. I dalje rešavamo (uglavnom) njene probleme.

    I tako...

    Pitanje je da li ćemo se opet kresnuti!?
    Ko zna!?
    Ali nije važno.
    Meni je dovoljno da se setim onog stanja dok smo se kresali i da znam da sam doživeo takvo stanje.


    I ne pokazuje svaka zena sise....
    Jok. No ih nosi u torbi.
    Džabe ih vi skrivate, kad naša mašta ima rengenske oči!

    Ali da se vratim na topik, pored prijateljice ne možeš biti nespreman!

    Volim prijateljski da karam, bez obaveze da mi se uzvrati. © Maski

  7. #67

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    A cemu ja da pricam, kad se ovde ne vidi smisao...
    Nije pitanje nespreman na sex, vec nespreman na trenutacni odgovor...A tom odgovoru bilo je stavljeno na raspolaganje svega par sekundi....i posto odgovor nije stigao u tom momentu, devojka se uvredila i otisla!!!!!!!!!!!!
    Bozeeee, pa zar se to jos uvek ne vidi iz svih objasnjenja i da li je moguce da samo ja vidim ovu cinjenicu...

    Iz tog razloga je receno, tj, ja sam rekla..."Mozda bi on bio spreman, ali je u tom trenutku bio nespreman"!!!

    Razume li se sad nesto?

    Ti bi je izgleda odmah zaskocio...istog momenta....bez prethodnog flerta, bacanja "znacajnih" pogleda jedno prema drugom....ma neke vrste pripreme?
    Ma daaajjjj....Sigurno bi se i ti zacudio da ti se to ponudi ko grom iz vedra neba.....
    Dajte malo uhvatite smisao pitanja...

    msm.....ne mogu vise da pisem ovde kad se ne razume....Odoh na posao da dobijem platu i da se veselim.....

  8. #68

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat nenita kaže: Pogledaj poruku
    Ja pitah one koji imaju prijateljice, a ne one koji na svoje prijateljice gledaju kao na seksualne objekte...
    Ako ti nemas prijateljicu...pravu prijateljicu,.....onda pitanje nije bilo za tebe...

    I ne pokazuje svaka zena sise....

    Ali ovakvi neozbiljni odgovori, ni ne zasluzuju odgovor...Tvoj je problem sto zenu ne mozes da vidis kao coveka sa problemom, vec joj zuris u sise... sto mnogo govori i o tebi samom...
    ...izvinjavam se...ali ja sam sexualno izopacen...ceo svet gledam kroz sex...jeb'o bi i drvo kad mi udari krv u glavu...
    ...medjutim...nisam trazio analizu mene...za to vec idem kod svog chika doce...
    ...hell ain't a bad place to be......

  9. #69

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Ima...

    Ima pravo da bude neraspolozen, pod stresom, nervozan.
    I ima pravo to da kaze, t.j da iz odredjenih razloga nije spreman za seks.
    Da kaze da zeli da saceka (sto svakako bi bilo cudno )
    I to ga ne cini sonjom ili slabicem. Ne vidim zasto kad mozemo mi zene da iz odredjenih razloga nismo spremne za seks, da ne mogu i muskarci.

    Naravno ukoliko ne predje u naviku, t.j da ne pocne da se ponavlja na duzi period,
    kad bi pocele da se redjaju pitanja:

    - dali samnom nesto nije u redu?
    - dali ga dovoljno privlacim?
    - dali s njim nesto nije u redu?... itd..

    Naravno ovde ne mislim na prijateljstvo, jer kad mi je neko prijatelj, onda mi je prijatelj i tu nema reci o seksu ili seksualne privlacnosti ...


  10. #70

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Zenska tema ipak ja moram da dam komentar dakle Becar kaze:

    Muskarac nema pravo da bude nespreman za seksualnu vezu.Zasto?
    Zato sto mozda mu to bude poslednja ponuda koju moze da dobije,a rizikovati ne treba.Ko je nespreman jednom,ddrugi put od njega nema nista i onda ga i lepsa polovina ostavi na kraju,a kao neznajuci razlog toga.
    Dakle poruka svim tipovima mskaraca ovde iskusnim i manje iskusnim:
    Muskarac nikako ne sme da bude ne spreman ne samo za seks nego i za neke druge stvari u vezi ili prolaznoj avanturi.To meni Becaru ne sme da se dogodi i nikad nece,odmah bi mi pala potraznja,a samim tim i ponuda.Zakon akcije i reakcije

  11. #71

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Nema! Ako ne da...ima ko će...možemo se držati za ručice i čuvati artiljeriju u gaćama kad nam bude po 80 godina.
    Upravu si, ko ne moze neka ga odseche i baci u reku..

  12. #72

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Od muskarca se ocekuje da neiscrpno jurisa na osobu svog interesovanja, da joj (``kada dodje vreme``) ponudi seks, koju ce ona prvi put naravno da odbije. Ona ce se pozivati na to da je jos rano, da jos nije spremna, da nije nacisto sa svojim osecanjima...

    On, ako je razuman, cekat ce, nece je pozurivati, kako bi i pozurivao zenu koju voli... Danima, nedeljama, mesecima ce da je obasipa paznjom, u nadi da ce jednom doci i do finalnog ispoljavanja ljubavi i potpunog sjedinjenja...

    Nasuprot tome, ponekad se desi da zena prva daje ponudu (sansu) za seks. Ona cesto samo jednom daje sansu. U slucaju da je muskarac na trenutak neodlucan, ona ce to tretirati kao odbijanje odnosno kao njegovo nedovoljna zainteresovanost. Ona ce tada zatvoriti vezu (ostaviti je na nivou prijateljstva) i preseci ce mogucnost bilo kakvog buduceg zblizavanja.

    Iz ovoga se jasno vidi da se njemu ne daje pravo da bude neodlucan, da na trenutak preispita svoja osecanja i posledice do koje to moze voditi jer je vremenski prozor (sansa) vrlo uska, cesto traje samo par minuta... Ostaje izbor, da li da damu ``obori sa nogu``, trenutno, ili da se povuce, a time izgubi sve ono sto je o sebi izgradio u njoj...

    Takodje se dolazi do zakljucka da do cilja lakse dolaze oni muskarci koji ulaze u vezu i bez srca (pa naravno, barabe uvek lakse prolaze)!

    Dame moje, da li ste se ponekad zapitale, koliko moze da boli ova vrsta vase sujete muskarcu?

    Da li znate da odbijanje telesnog kontakta sa vama ne znaci da njemu ne znacite dovoljno (cak, naprotiv)? Ima li muskarac pravo da bude nespreman, ili mora da bude macho man koji i telesno i dusevno u svakom trenutku mora biti spreman na trenutak, kada mu se prvi put zelite ``dati``?
    Evo ga uvodni post
    Iz njega ja bas nisam zakljucila da se radi o "bili smo drugovi pa bi sada ljubav (sex, kres ili bilo sta) probali"
    Znaci postoji ta neka pocetna emotivna veza, flert, zabavljanje, obostane simpatije, drzanje za rucice, setnje pored reke, sedenje na klupici u parku...
    I sta sada da se lazemo...kada u jednoj takvoj idili do sexa dodje kad tad
    Priznajem da sam nekoliko puta prolongirala taj prvi put...
    No nije mi se desilo isto to od strane partnera...ali i ako bi (onako hipoteticki posmatrano) razumela bih...ne bih se okrenula i otisla.
    Najbolje je kada je to obostrana zelja (a u vecini slucajeva je zaista i tako bilo).
    Budi pametan i pravi se lud

  13. #73

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Draga....nije bitno da li su bili iskljucivo prijatelji ili je bilo i flerta.....mada je u uvodnom postu napomenut i ovaj deo "ostaviti je na nivou prijateljstva"

    Za prijateljstvo sam ja dala predlog i postavila pitanja....u smislu da se vidi da li moguce da muskarac zastane na tren, nespreman da istog momenta odgovori na pitanje...a navela sam i nekoliko primera zbog cega moze do toga doci....Pa zar je moguce da bi svaki muskarac u toj situaciji isto reagovao...i to u tom kratkom trenutku koji mu se nudi....i odmah preci na stvar?...
    U uvodnom postu, a i kasnije je napomenuto da je ta neodlucnost trajala par trenutaka i da su zbog toga zalupljena vrata...
    Takodje su kasnije u postovima postavljene neke od solucija iz kog razloga je moglo doci do nespremnosti da se istog momenta reaguje...
    Mozda su bili prijatelji?
    Mozda je neko od njih vec u vezi...
    Mozda ona zeli dugu vezu, a on ne zeli...
    Sve su to stvari koje mogu u coveku napraviti pauzu...zbog razmisljanja o posledicama...
    E sad, ako je neki muskarac baraba, on se nece obazirati na nesto od navedenog, vec ce odmah krenuti na stvar...
    Ako muskarac tu zenu postuje, ako je normalan covek, on ce ipak napraviti pauzu...i razmisliti...Razmisljanje opet moze da dodje i iz toga da mu se ona fizicki ne dopada...pa se razmislja sta da joj kaze, a da je ne uvredi...

    Ima toga dosta....

    I svakako da zbog tog "dosta", muskarac ipak moze da bude nespreman...

    A naravno da mi svi sad mozemo da sirimo temu u drugim mogucim pravcima...ali uglavnom se "siri" tj. suzava u jednom pravcu...a to je da su njih dvoje flertovali...ili bilo koje dvoje (ne mora biti par iz uvodnog posta)......i samim tim otpada mogucnost da muskarac IKADA I U BILO KAKVOJ SITUACIJI sme da bude nespreman...


    A sto se mene licno tice....ja smatram da moj muskarac ima pravo da bude nespreman....umoran, pod stresom, ljut zbog neceg.....pa ja zaista ne zelim da ga gledam kao sex masinu koja ce skociti bas na svaki moj mig...
    Ne bih naravno volela da se to ponavlja jako cesto, ali da ima pravo....ima pravo...Ko sam ja uopste da mu kazem da nema pravo apsolutno nikada to da mu se dogodi?

  14. #74

    Odgovor: Ima li muškarac pravo da bude nespreman za seksualnu vezu? - Pitanje za dame

    Koliko sam ja razumeo...pitanje se odnosilo na to da li muškarac ima prava da bude nespreman (nezainteresovan, suzdržan...) za sexualnu vezu?
    Da...mislim da ima puno pravo na to...jer sebe ne doživljavam kao nekoga koga treba samo "pokupiti" . Stav da kao odgovoran čovek prvo zastane i odmeri razloge za i protiv je odlika onih koji ne shvataju sex samo kao "parenje".
    - Šta ako je on zastao...zato što sa tom ženom želi više ? Ljubav , porodicu..
    - Šta ako je zastao...jer je to bio samo trenutak slabosti njene, izazvan zahvalnošću prema njemu koji joj se pomogao ? Možda bi se već sutra ona upitala "Zašto je to uradila...srušila neko lepo druženje "sexom na ex" ?
    - Šta ako je njegov stav pogrešno protumačen kao "Opa, on bi nešto hteo " ?
    - Šta ako je ona (on) već u nekoj vezi..?
    - Šta ako je on ne doživljava kao poželjnu ženu ?
    ma...ima podosta toga što ide na ruku da se stane i razmisli pre reagovanja (da ne potežem da je , verovatno, bio iznenađen ponudom ).
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 5 od 5 PrvaPrva ... 345

Slične teme

  1. Dame se ne pitaju za godine
    Autor Aiko u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 20.02.2015, 17:07
  2. Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 25.07.2012, 13:11
  3. Da li dobar sex odrzava vezu?!
    Autor Neptun70 u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 22.12.2011, 23:00
  4. Može li forum razoriti nečiju vezu???
    Autor zjovan29 u forumu Ljubav
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 13.08.2011, 20:48
  5. Dame Pitaju,Skidatch_Mraka Odgovara...
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.06.2011, 09:26

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •